Re: Otyłość

5
Mnie się też nie podoba (i na dodatek to najprostsza droga do chorób wszelakich i 'początku końca', czyli niemożności poruszania się).

Ale podoba mi się i to nawet bardzo, że ona kocha swoje ciało! :D Że nie ma kompleksów, jest pogodna i chyba szczęśliwa, znalazła swoje miejsce w życiu bez problemu. No, z takim nastawieniem, jeśli zajdzie potrzeba schudnięcia ze względów zdrowotnych (już takie zaczyna mieć, choćby ten artretyzm) w postaci 'żyć dalej albo zakończyć to życie' (nie bez cierpień), ma ogromne szanse schudnąć i... dalej cieszyć się życiem ;).
Ostatnio zmieniony 20 maja 2015, 15:00 przez Lidka, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam!

Lidka

Re: Otyłość

6
Feeee...Przeciez to chudzi inaczej...
Ostatnio zmieniony 20 maja 2015, 17:27 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: Otyłość

7
Crows pisze:ta masa stanowi zbyt duży opór dla najsilniejszego wiatru
Chciałbyś zdmuchnąć coś co jest dla ciebie nieprzyjemne...W Polinezji to szczyt elegancji !! Masa wielkości slonia to szczyt finezji i dobrego smaku ( to widac po gabarytach )
Ostatnio zmieniony 20 maja 2015, 17:30 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: Otyłość

8
ona po prostu nie jadła jeno żarła , powiedziane jest => co siejesz to zbierasz
Ostatnio zmieniony 20 maja 2015, 18:16 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: Otyłość

9
Odmawiasz Polnezyjczykom poczucia finezji i piękna ???
Jak zawsze zdanie bialego czlowieka ma byc dominujace i miec cechy prawdy objawionej...Nikt nie usiluje nawet patrzec na to inaczej : żyj i daj innym życ...bez zbednych komentarzy...
Ostatnio zmieniony 21 maja 2015, 10:53 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: Otyłość

10
egoista99 pisze:żyj i daj innym życ...bez zbednych komentarzy...
forum jest po to by komentować , jesli ktoś wystawia dupe do kamery to sie musi liczyć z komentarzem , na mojej ulicy mieszkaja rózne człowieki , mnie nie obchodzi ich wygląd i co robia niech sobie żyja po swojemu jak chcą , ale jak ktos w mediach zacznie sie obnażać i chwalić swym wygladem to po co ?? by usłyszeć same pochwały ? to jest chore
Ostatnio zmieniony 21 maja 2015, 16:21 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: Otyłość

12
Być tak chorobliwie otyłym i być z tego dumnym to nie jest normalne. U mnie w rodzinie otyłość jest dziedziczna. Wiem, że dziadek miał z tym duze problemy, pojawiły się problemy z nadciśnieniem. Po wdrożeniu leczenia jest już lepiej, ale swój ciśneniomierz Geratherm Dektop ma zawsze pod ręką. Ja i moje rodzeństwo jako obarczone ryzykiem mieliśmy już od początku odpowiednie plany żywieniowe - na początku było strasznie ciężko, ale teraz wszelkie zakazy i nakazy w tej kwestii już nam tak nie ciążą.
Ostatnio zmieniony 26 sty 2016, 9:51 przez Kleopatra, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Otyłość

13
ile ci płaca za taką lipną reklame , trzeba wzbudzić zaufanie wśród użytkowników by brali na serio twe info :P
Ostatnio zmieniony 30 sty 2016, 11:53 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie”

cron