Re: pomozcie

1
hejcia ;) mam 18 lat i juz pojawiaja misie piersze zmarszczki i bardzo sie tym martwie bo jednak to dla mnie za wczesnie , dlugo nad tym myslalam co zrobic by sie ich pozbyc i wymyslilam i postanowilam ki]upic masc odmladzajaco i zestaw kosmetykow do tego w dobrej cenieedycja administracji. bylam juz gotowa kupic kiedys nagle cos do mnie przemowilo , czy zbytnio nie paniukuje ?? czy tez tak uwazacie ze zbytnio sie tym przejmuje?!

PS. Witaj :tea:
ale, zanim Cię olśni ponownie, zapoznaj się z regulaminem proszę
victoria
Ostatnio zmieniony 11 sie 2015, 12:14 przez Fiona22, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: pomozcie

2
Moim zdaniem trochę tu ściemniasz, żeby zainteresować towarzystwo tą stroną i żeby nie wyglądało, że spamujesz :)...

Moja droga, jak się ma 18 lat, to zmarszczek się nie ma, a to z tego prostego powodu, że skóra jeszcze nie zdążyła w naturalny sposób dojrzeć, a co dopiero zacząć 'przejrzewać', żeby tworzyć jakiekolwiek zmarszczki (za jakieś 20 lat zacznij się sobie przyglądać pod tym kątem, o ile to jest dla Ciebie aż tak ważne w życiu).
Ostatnio zmieniony 11 sie 2015, 15:45 przez Lidka, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam!

Lidka

Re: pomozcie

4
a co po mialabym sciemniac ? :) nie te zmarszczki to moze byc cos rodzinnego bo mama tez mowila ze dosc szybko jej sie pojawily wiec chyba bede musiala sie z tym pogodzic :) dzieki
Ostatnio zmieniony 11 sie 2015, 19:04 przez Fiona22, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: pomozcie

5
Zmarszczki mimiczne to nie zmarszczki :D. Chciałybyście wyglądać jak nadmuchane laleczki bez skazy (i wyrazu przy okazji)?... Zmarszczki mimiczne podkreślają urodę i charakter człowieka, nie ma w nich nic 'brzydkiego' i absolutnie nie wyglądają jak starzejąca się skóra.
Pozdrawiam!

Lidka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie”

cron