Re: Problem z ciśnieniomierzem

1
No właśnie, jak w temacie. Na co zwrócić uwagę. Moja babcia kupiła niedawno ciśnieniomierz. O dziwo nie wydała dużo coś ok 40zł - sama cena już mnie zastanowiła. No i pochodził może z miesiąc i padł. Na szczęście na gwarancji więc udało się zareklamować i kasę oddali. Tym razem znalazłam (chyba) porządny model. Drogi, ale jak dla mnie na artykułach medycznych nie ma co oszczędzać. Słyszałam gdzies, że z taim nowo zakupionym powinno się isć do lekarza w celu sprawdzenia. Prawda to?? Nie chce specjalnie przesiedzieć pół dnia w przychodni żeby jakiś konował powiedział że jest ok.
Ostatnio zmieniony 14 paź 2015, 11:19 przez Kleopatra, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Problem z ciśnieniomierzem

4
Znajomej zamawialem ze sklepu Geratherm naramienny Desktop, chciała konkretnie ten, bo mówiła, że mają taki właśnie w przychodni i mierzy dokładnie ciśnienie. Najważniejsze to nie kupować w biedronce czy lidlu jakiegoś chińskiego wyrobu.
Ostatnio zmieniony 26 paź 2015, 14:36 przez Filemon, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Problem z ciśnieniomierzem

5
Filemon znam ten sklep, jesienią kupowałem tam termometr, a w lutym też ciśnieniomierz, ale easy med. Zależało mi na czymś niedrogim a solidnym, a jak wiadomo niemiecka marka Geratherm jest polecana nawet przez placówki medyczne.
Ostatnio zmieniony 20 maja 2016, 9:02 przez Filemon, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie”

cron