Re: Regulamin forum

1
Forum "Imladis" zostało stworzone przez osobę prywatną ( http://imladis.p2a.pl/profile.php?id=2 ), w oparciu o publiczny system forów internetowych udostępniony przez EHMEDIA Sp. z o.o., ul. Kubika 13a, 59-700 Bolesławiec, Polska , by umożliwić prowadzenie dyskusji na dowolne, zaproponowane przez zarejestrowanych użytkowników forum tematy.
# Forum jest dostępne dla wszystkich użytkowników internetu po zarejestrowaniu się, niemniej może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
# Nowo zarejestrowanym użytkownikom przypominamy, iż w dobrym tonie jest uzupełnienie danych profilu, oraz przedstawienie się w stosownym dziale forum.
# Językiem wypowiedzi na Forum "imladis" jest język polski, z wyłączeniem działów jasno oznaczonych jako działy obcojęzyczne, w których językiem wypowiedzi jest język oznaczony przez moderatora. Twórca forum nie odpowiada za treści zamieszczane przez uczestników dyskusji.
# Forum służy do wymiany poglądów i myśli zgodnie z zasadami wzajemnego szacunku i przy zachowaniu kultury osobistej.
# Niedopuszczalne jest umieszczanie na forum treści:
- naruszających obowiązujące prawo,
- naruszających zasady współżycia społecznego lub dobre obyczaje,
- zawierających treści naruszające prawa i dobra osobiste osób trzecich,
- dyskryminujących płeć, rasę, narodowość, język czy religię,
- nawołujących do przemocy,
- reklamowych.
# Zamieszczane wpisy powinny mieścić się w określonej tematyce działu, bez wypowiedzi o rażącej niezgodności z komentowanymi wątkami.
# Szczególnie cenimy sobie i zalecamy jako model postępowania na forum:
- podawanie źródeł informacji cytowanych,
- skracanie cytatów pochodzących tak z wypowiedzi przedmówców jak i z zewnętrznych serwisów; w tym drugim przypadku podawanie adresu URL pozwalającego na zapoznanie się w całości z prezentacją zagadnienia,
- nie nadużywanie wyróżników tekstu: kolorów, dużych liter i pogrubień,
- troskę o stosowanie poprawnych zasad ortografii i gramatyki polskiej.
Trwałe łamanie tych zasad będzie traktowane jako lekceważenie współuczestników forum i skutkować może sankcjami opisanymi w kolejnym punkcie.
# Założyciel forum, administratorzy i moderatorzy mają prawo usunąć całość lub część wpisów łamiących regulamin, a ich autorom zablokować możliwość uczestnictwa w dyskusjach na forum.
# Administracja serwisu zarządzającego naszym forum przechowuje adresy email, adresy IP oraz czas rejestracji poszczególnych kont. Dane te mogą być przekazane odpowiednim, uprawionym służbom w przypadku ich wyraźnej prośby. Dane te nie będą wykorzystywane w celach marketingowych ani przekazywane innym podmiotom nieuprawnionym.
# Niniejszy regulamin obowiązuje od chwili jego opublikowania. Założyciel forum zastrzega sobie prawo do wprowadzania w nim zmian. Informacje w tej sprawie będą publikowane na forum.

Krzysztof K

(Autorem tego regulaminu jest Artur)
Krzysztof K
ODPOWIEDZ

Wróć do „Regulamin forum”

cron