Re: Kanibalizm

61
Kukri pisze:Zdecydowanie lepiej.... powiedzmy "potrawy z doliny amazonki"
A dlaczego Z doliny Amazonki? :D
Gdzie powstał pierwszy kanibalizm, czy inaczej... gdzie zaistniał? Jena!!! Słowa mi zabrakło! :D
Gdzie to się stało pierwszy raz aby człowiek zjadał człowieka? O!
Ostatnio zmieniony 16 lut 2012, 3:20 przez G.J.Jane, łącznie zmieniany 1 raz.
... Cmoknij mi...

Re: Kanibalizm

62
G.J.Jane pisze:
Kukri pisze:Zdecydowanie lepiej.... powiedzmy "potrawy z doliny amazonki"
A dlaczego Z doliny Amazonki? :D
Gdzie powstał pierwszy kanibalizm, czy inaczej... gdzie zaistniał? Jena!!! Słowa mi zabrakło! :D
Gdzie to się stało pierwszy raz aby człowiek zjadał człowieka? O!
Musiałbym zapytać praprapraprapraprapraprapraprapraprapraprapraprapraprapraprapraprapraprapradziadunia...
Kanibalizm natomiast przetrwał w wielu miejscach do połowy XXw a i teraz chodź zakazany nieoficjalnie sobie istnieje, właśnie wśród plemion w dolinie Amazonki (przynajmniej Cejrowski tego dowodził). Oficjalnie wiem że jeszcze podczas IIWŚ, na wyspach Pacyfiku amerykanie stykali się z plemionami tubylców którzy nie pogardzili mięsem wrogów, pisał o tym min. John L. Plaster w książce "SOG - tajne wojny amerykańskich sił specjalnych w Wietnamie" przy okazji prezentowania sylwetki jednego z dowódców tej elitarnej jednostki noszącego ksywkę Headhunter a znanego w środowisku wojskowym z tego że podczas walk na Pacyfiku organizował oddziały partyzanckie właśnie z członków plemion wcinających ludzkie mięsko.
A kto był pierwszy? Tego ja nie znaju
Ostatnio zmieniony 16 lut 2012, 22:45 przez Kukri, łącznie zmieniany 1 raz.
Aby być mądrym, nie wystarczy mieć wiele ksiąg: osioł dźwigający na grzbiecie wiele książek nie jest przez to mądrzejszy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Etyka i prawo”

cron