Re: Sygnał z Kosmosu ! a może oni już tu są

1
Pięcio godzinne nagranie sygnału które na pewno nie jest tworem człowieka z ziemi
odebrane za pomocą radia SDR na częstotliwości 4KHz

Każdy rodzaj sygnału przebija se przez próg szumu tła eteru i jest widoczny jako bardziej jaskrawy lub jaśniejszy obszar w obrazie analizatora Widma, ten sygnał jest inny. Modulacja usuwa szum i w tym miejscu jest brak sygnału, jednak taka forma modulacji + modulacja częstotliwościowa kreuje informację obrazkową która jest widoczna jako pionowy pasek czarny a wzdłuż niego obrazki ledwo zauważalne bo prawie zlewają się z pomarańczowym tłem [szumem],jednak ktoś kto jest cierpliwy i wie czego szukać dostrzeże różnorakie formy postaci z podobieństwem obrazów tych co są na polach nazywanych jako "znaki w zbożu"

Do wyodrębnienia tego sygnału z szumu użyłem programu "Spectrum Laboratory v2.4 b1", każdy kto chce sam przeanalizować te nagranie musi ustawić program aby obraz przesówał się z prędkością 30ms ,ustawił Sample Rate na 96000 ,szerokość oglądanego pasma ustawić na 10000.0Hz i w systemie ustawić MiX Stereo jednocześnie aby zminimalizować szumy wyciszyć niepotrzebne kanały karty dźwiękowej takie jak Głośność CD bo z wnętrza samego komputera jest większość zakłóceń czy szumu. Regulując głośność suwakiem odtwarzanego pliku MP3 w jakimkolwiek odtwarzaczu usuwamy nadmierną Amplitudę sygnału która może odsłonić pożądany obraz informacji obrazkowej pochodzenia Obcego .
Obrazek
Nagranie Audio i Video do pobrania:http://chomikuj.pl/Wypasioniste/001+AST ... ANY+SYGNAL

Moje własne dociekanie w jaki sposób został nadany sam sygnał i przez kogo ? jest pod znakiem zapytania po mimo posiadanej wiedzy o różnym rodzaju modulacji i technikach nadawania stwierdzam że sam sygnał jest nadany z ziem lub bliskiego otoczenia, gdyż sam sygnał niema konkretnie lokalizacji kierunku nadawania i przenika przez przeszkody niczym światło przez szybę, mowa o przeszkodach terenowych czy ekranu z metalu, na pewno forma sygnału nie bazuje na Elektronach w fali elektromagnetycznej, to raczej jakaś forma emisj pierwiastków promieniotwórczych, za pomocą których ktoś nauczył się manipulować do tego stopnia że wykorzystuje je do emisji informacji obrazkowej na bardzo niskich częstotliwościach a przeszkody terenowe nie stanowią problemu

Sygnał odebrany prze zemnie nie jest sygnałem przypadkowym który już nigdy się nie pojawi, ja go odbieram 24 Godziny na dobę .
Ostatnio zmieniony 29 cze 2012, 20:13 przez hektor003, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Sygnał z Kosmosu ! a może oni już tu są

6
wyjdź w nocy popatrz w niebo i mentalnie powiedz w myśli pokasz sie ty piepszony ufolu, będziesz mieć dowód dla własnych oczu, ale nie dla innych bo inni cie wyśmieją. I tak to działa że ufo widziało tysiące ludzi, są filmy z prywatnych kamer, zdjęcia, relacje poważnych ludzi, nawet w biblii znajdziesz latające rydwany i w św. Pismach hinduskich.
Nawet ludzie nauczyli sie produkować te maszyny, tylko kto w to uwierzy jeśli rząd ci tego oficjalnie i pewnie jeszcze osobiście powie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fizyka i astronomia”

cron