Re: Pas Fotonów na tle Galaktyki

31
victoria pisze:Zadajesz za dużo pytań, jak na człowieka, który wie :D
Pytania są podstawowym narzędziem zyskiwania wiedzy. :)
victoria pisze:I nie o wiedzę chodzi, bo pewnie i ją mam(jak większość) tylko o jej interpretację :)
Mam poważne wątpliwości. ;)
Wiedza to „ogół wiarygodnych informacji o rzeczywistości wraz z umiejętnością ich wykorzystywania”, więc albo jej nie masz, albo z premedytacją robisz ludziom błocko w mózgach. :P
victoria pisze:Zacytuje Ci coś jeszcze, tylko mnie o nic nie pytaj, bo to ja chcę się czegoś dowiedzieć :D
No to zadajże te pytania. Czy mamy je telepatycznie odczytać dzięki polu fotonowym, wykorzystując energię fal torsyjnych? ;)
Ostatnio zmieniony 15 wrz 2012, 17:35 przez Akosy, łącznie zmieniany 1 raz.
.
.
[align=RIGHT][img]http://i1250.photobucket.com/albums/hh5 ... d056bd.gif[/img][/align]

Re: Pas Fotonów na tle Galaktyki

32
foton belt to nazwa przyjęta przez masy ludzkie podobnie jak margaryne czasem się nazywa masłem roślinnym.
ze światłem ma to mało wspólnego, raczej z promieniowaniem w różnych pasmach wibracji.
Jedna z wielu fal promieniowania ma mocno elektromagnetyczną nature porównywalną z tym co mamy po wybuchu bomby atomowej. Dlatego zostanie zniszczone co nieco na ziemi
Ostatnio zmieniony 15 wrz 2012, 17:41 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Pas Fotonów na tle Galaktyki

33
Ja?! pisze:foton belt to nazwa przyjęta przez masy ludzkie podobnie jak margaryne czasem się nazywa masłem roślinnym.
ze światłem ma to mało wspólnego, raczej z promieniowaniem w różnych pasmach wibracji.
Jedna z wielu fal promieniowania ma mocno elektromagnetyczną nature porównywalną z tym co mamy po wybuchu bomby atomowej. Dlatego zostanie zniszczone co nieco na ziemi
Że co?
Obrazek
Możesz przetłumaczyć na normalny język?
Ostatnio zmieniony 15 wrz 2012, 18:05 przez Akosy, łącznie zmieniany 2 razy.
.
.
[align=RIGHT][img]http://i1250.photobucket.com/albums/hh5 ... d056bd.gif[/img][/align]

Re: Pas Fotonów na tle Galaktyki

36
Ja?! pisze:ze światłem ma to mało wspólnego, raczej z promieniowaniem w różnych pasmach wibracji.
Jedna z wielu fal promieniowania ma mocno elektromagnetyczną nature porównywalną z tym co mamy po wybuchu bomby atomowej. Dlatego zostanie zniszczone co nieco na ziemi
- Co to są "różne pasma wibracji"?
- Jakie "fale promieniowania mają słabą elektromagnetyczną naturę"?
- Co to za "jedna z wielu fal"" - jej charakterystyka?
- Na czym polega porównywalność z tym co "po wybuchu"?

:)
Ostatnio zmieniony 15 wrz 2012, 19:11 przez Akosy, łącznie zmieniany 1 raz.
.
.
[align=RIGHT][img]http://i1250.photobucket.com/albums/hh5 ... d056bd.gif[/img][/align]

Re: Pas Fotonów na tle Galaktyki

37
No własnie, kazdy zjawisko? interpretuje jak potrafi, jak rozumie, jak mu najlepiej pasuje lub przyjmuje to co usłyszy... Interpretacje New Age i różnych magów czy wróżbitów znają chyba wszyscy, a naukowej interpretacji chyba niewielu, ja sama sie przyznaję, ze nawet jak coś czytam to nie rozumiem :D ale fizyka była dla mnie chińszczyzną od urodzenia chyba...

Co nazwano potocznie pasem fotonowym i skad się bierze?
Czy faktycznie Ziemia zbliza się do tego miejsca?
W jaki sposób moze na nas oddziaływać?
Czy procesy zachodzące na słońcu mogą mieć z tym coś wspólnego?
Odnieś się do tego artykułu http://www.globalnaswiadomosc.com/tajem ... iowani.htm bzdura?
Ostatnio zmieniony 15 wrz 2012, 20:58 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Pas Fotonów na tle Galaktyki

38
można to porównać do powrotu do pierwotnej energii od której zaczęło się życie w galaktyce lub wszechświecie. Ta energia naprawia to co za bardzo poszło w sztuczną strond. Będzie dzialać na nasze DNA naprawiać połączenia.
Ostatnio zmieniony 15 wrz 2012, 23:44 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Pas Fotonów na tle Galaktyki

39
Ja?! pisze:można to porównać do powrotu do pierwotnej energii od której zaczęło się życie w galaktyce lub wszechświecie. Ta energia naprawia to co za bardzo poszło w sztuczną strond. Będzie dzialać na nasze DNA naprawiać połączenia.
ale takie pisanie to tylko twoje domniemanie czy jest to poparte jakimś konkretnym wynikiem badań ? ( zakładając , ze twe badania radiescezyjno-wizjonerskie pominiemy).
czym jest PIERWOTNA energia?
kiedyś pisałes inaczej , czyzby skleroza czy może zmiana pogladów ? wiem że przeszłeś wszystkie etapy łącznie z byciem bogiem poczatku wszystkiego , ale trzeba przynajmniej pamietać swoje posty , które czasem sie pisze po kilku piwach ;)
Ostatnio zmieniony 16 wrz 2012, 9:03 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: Pas Fotonów na tle Galaktyki

40
victoria pisze:No własnie, kazdy zjawisko? interpretuje jak potrafi, jak rozumie, jak mu najlepiej pasuje lub przyjmuje to co usłyszy...
Tabloidowe myślenie? :D
Interpretacje New Age i różnych magów czy wróżbitów znają chyba wszyscy, a naukowej interpretacji chyba niewielu, ja sama sie przyznaję, ze nawet jak coś czytam to nie rozumiem :D ale fizyka była dla mnie chińszczyzną od urodzenia chyba...
Gdyby tak połowę energii, którą zużywacie na wyczytywanie tych bzdur przeznaczyć na zgłębianie podstawowej wiedzy i jej porządkowanie, nie byłoby takich problemów. Nie bylibyście łatwym łupem hochsztaplerów różnej maści, począwszy od tabloidów, poprzez "Amber Goldy", a skończywszy na popapranych politycznych oszołomach. Cóż, wybór należy do was, tylko nie miejcie pretensji, że "znowu was oszukano".
Co nazwano potocznie pasem fotonowym i skad się bierze?
Nie ma czegoś takiego. Fotony "se latają" po liniach prostych, w różnych kierunkach, (gamma też, bo są to fotony), czasem się ugną, czasem odbiją (np. od Księżyca). I żadna cholera nie jest w stanie zmusić ich do latania w kółko. :)
Czy faktycznie Ziemia zbliza się do tego miejsca?
Odpowiadałem ci na to pytanie. A gdybyś zajrzała lub uważniej "postudiowała" zawartość linka, który wrzuciłem, pewnie też nie zadałabyś tego pytania. Nasza galaktyka, to jak dwa, złożone do kupy talerze, obracające się wokół środka. Tak to wygląda z góry:
Obrazek
Ponieważ obraca się całość, więc do niczego się nie zbliżamy. (tak naprawdę, to poszczególne gwiazdy poruszają się też niezależnie od ruchu obrotowego Galaktyki, ale jego wielkość jest pomijanie mała wobec odległości).

I parę danych o Drodze Mlecznej:
Obrazek
W jaki sposób moze na nas oddziaływać?
Nie może, bo czegoś takiego nie ma. Wysokoenergetyczne które się czasem przedrą, mogą działać destrukcyjnie. Wśród naukowców panuje spór czy takie małe ilości działają destrukcyjnie na organizmy, czy są obojętne (organizm się regeneruje), czy są powodem mikrozmian współodpowiedzialnych za ewolucję.
Czy procesy zachodzące na słońcu mogą mieć z tym coś wspólnego?
Słońce jest autorem całej gamy promieniowania, jest podstawowym i przeważającym jego źródłem dla Ziemi.
Przed większością chroni nas atmosfera (w tym warstwa ozonu) i pole magnetyczne Ziemi.
A z tego, co przejdzie mamy jasno i ciepło. :)
Odnieś się do tego artykułu http://www.globalnaswiadomosc.com/tajem ... iowani.htm bzdura?
Mniej więcej ma wartość mojego "przepisu" na "doskonałe ciasto francuskie". :D


Ja?! pisze:można to porównać do powrotu do pierwotnej energii od której zaczęło się życie w galaktyce lub wszechświecie. Ta energia naprawia to co za bardzo poszło w sztuczną strond. Będzie dzialać na nasze DNA naprawiać połączenia.
Mówią, że kiedy krasnoludki sikają do mleka, to ono kwaśnieje. Co byśmy bez nich zrobili - nie byłoby siadłego mleka na kaca. ;)
Ostatnio zmieniony 16 wrz 2012, 10:07 przez Akosy, łącznie zmieniany 2 razy.
.
.
[align=RIGHT][img]http://i1250.photobucket.com/albums/hh5 ... d056bd.gif[/img][/align]

Re: Pas Fotonów na tle Galaktyki

41
Akosy pisze:
victoria pisze:No własnie, kazdy zjawisko? interpretuje jak potrafi, jak rozumie, jak mu najlepiej pasuje lub przyjmuje to co usłyszy...
Tabloidowe myślenie? :D
po prostu nie kazdy jest fizykiem i nie kazdy nie fizyk cos z tej nauki pojmuje
Akosy pisze:
Interpretacje New Age i różnych magów czy wróżbitów znają chyba wszyscy, a naukowej interpretacji chyba niewielu, ja sama sie przyznaję, ze nawet jak coś czytam to nie rozumiem :D ale fizyka była dla mnie chińszczyzną od urodzenia chyba...
Gdyby tak połowę energii, którą zużywacie na wyczytywanie tych bzdur przeznaczyć na zgłębianie podstawowej wiedzy i jej porządkowanie, nie byłoby takich problemów. Nie bylibyście łatwym łupem hochsztaplerów różnej maści, począwszy od tabloidów, poprzez "Amber Goldy", a skończywszy na popapranych politycznych oszołomach. Cóż, wybór należy do was, tylko nie miejcie pretensji, że "znowu was oszukano".
też się nie zgodzę, poznawanie różnych poglądów nie znaczy jeszcze że się je łyka jak papkę :D wielu jednak rozum ma :P
Akosy pisze:
Co nazwano potocznie pasem fotonowym i skad się bierze?
Nie ma czegoś takiego. Fotony "se latają" po liniach prostych, w różnych kierunkach, (gamma też, bo są to fotony), czasem się ugną, czasem odbiją (np. od Księżyca). I żadna cholera nie jest w stanie zmusić ich do latania w kółko. :)
to wytłumacz to co jest, nie podawaj linków, ani tego wszystkiego co w pierwszym lepszym podręczniku mozna przeczytać, przekaż do w formie zrozumiałej dla laika
Akosy pisze:
Czy faktycznie Ziemia zbliza się do tego miejsca?
Odpowiadałem ci na to pytanie. A gdybyś zajrzała lub uważniej "postudiowała" zawartość linka, który wrzuciłem, pewnie też nie zadałabyś tego pytania. Nasza galaktyka, to jak dwa, złożone do kupy talerze, obracające się wokół środka. Tak to wygląda z góry:
http://wszechswiat.astrowww.pl/milkyway.jpg

Ponieważ obraca się całość, więc do niczego się nie zbliżamy. (tak naprawdę, to poszczególne gwiazdy poruszają się też niezależnie od ruchu obrotowego Galaktyki, ale jego wielkość jest pomijanie mała wobec odległości).

I parę danych o Drodze Mlecznej:
http://i1250.photobucket.com/albums/hh5 ... 5e1c97.png
ja tę stronę doskonale znam, niestety nie potrafię "ujarzmić" tych informacji, żeby mi z nich wynikało co jest mozliwe a co nie
Akosy pisze:
W jaki sposób moze na nas oddziaływać?
Nie może, bo czegoś takiego nie ma. Wysokoenergetyczne które się czasem przedrą, mogą działać destrukcyjnie. Wśród naukowców panuje spór czy takie małe ilości działają destrukcyjnie na organizmy, czy są obojętne (organizm się regeneruje), czy są powodem mikrozmian współodpowiedzialnych za ewolucję.
skoro panuje spór to jednak nic nie jest tak oczywiste, a Ty mówisz z absolutną pewnością ;)
Akosy pisze:
Czy procesy zachodzące na słońcu mogą mieć z tym coś wspólnego?
Słońce jest autorem całej gamy promieniowania, jest podstawowym i przeważającym jego źródłem dla Ziemi.
Przed większością chroni nas atmosfera (w tym warstwa ozonu) i pole magnetyczne Ziemi.
A z tego, co przejdzie mamy jasno i ciepło. :)
Odnieś się do tego artykułu http://www.globalnaswiadomosc.com/tajem ... iowani.htm bzdura?
Mniej więcej ma wartość mojego "przepisu" na "doskonałe ciasto francuskie". :D
przepis jest, składniki sa wystarczy zmienić proporcje i wyjdzie dobre ciasto...

Akosy pisze:
Ja?! pisze:można to porównać do powrotu do pierwotnej energii od której zaczęło się życie w galaktyce lub wszechświecie. Ta energia naprawia to co za bardzo poszło w sztuczną strond. Będzie dzialać na nasze DNA naprawiać połączenia.
Mówią, że kiedy krasnoludki sikają do mleka, to ono kwaśnieje. Co byśmy bez nich zrobili - nie byłoby siadłego mleka na kaca. ;)
dodatki do mleka to tylko kwestia nazewnictwa :D
Ostatnio zmieniony 16 wrz 2012, 14:42 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Pas Fotonów na tle Galaktyki

42
Akosy - fakt że do żadnego obiektu materialnego w drodze mlecznej sie nie bliżamy w znaczący sposób.
Ale kto tu mówi o planetach?
Ten bełcik zbliża sie do nas i będzie widoczny dopiero gdy sie pojawi ale wtedy nie będzie możliwości pogadania o tym na forum bo forum zniknie jak iluzja po obudzeniu.
Ważną role odegra w tym spektaklu słońce wysyłając wiązke energii.
przypomnij sobie o gwiazdach które świecą w dwóch kierunkach. Centrum galaktyki też wysyła swoje ale pełny obrót tej energii może wynosić nie sekunde ale tysiące lat wokół swojej osi..
Nauka nie odkryła jeszcze wszystkich tajemnic wszechświata i pamiętaj że naukowiec jest wiecznym uczniem rzeczywistości a nie nauczycielem.
przyjrzyj sie temu rysunkowi.
Obrazek
http://www.vismaya-maitreya.pl/rok_2012 ... iatla.html
Ostatnio zmieniony 16 wrz 2012, 16:49 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Pas Fotonów na tle Galaktyki

43
Ja?! pisze:Akosy - fakt że do żadnego obiektu materialnego w drodze mlecznej sie nie bliżamy w znaczący sposób.
Ale kto tu mówi o planetach?
Ten bełcik zbliża sie do nas i będzie widoczny dopiero gdy sie pojawi ale wtedy nie będzie możliwości pogadania o tym na forum bo forum zniknie jak iluzja po obudzeniu.
Ważną role odegra w tym spektaklu słońce wysyłając wiązke energii.
przypomnij sobie o gwiazdach które świecą w dwóch kierunkach. Centrum galaktyki też wysyła swoje ale pełny obrót tej energii może wynosić nie sekunde ale tysiące lat wokół swojej osi..
Nauka nie odkryła jeszcze wszystkich tajemnic wszechświata i pamiętaj że naukowiec jest wiecznym uczniem rzeczywistości a nie nauczycielem.
przyjrzyj sie temu rysunkowi.
http://www.vismaya-maitreya.pl/photon.jpg
http://www.vismaya-maitreya.pl/rok_2012 ... iatla.html
Już Edmund Halley (1655-1742) odkrył dziwną przestrzeń wokół Plejad. Sto lat później Friedrich Wilhelm Bessel potwierdził odkrycie Halleya. W roku 1961 Paul Otto Hesse doniósł o niezwykłym pierścieniu światła o nieprawdopodobnych rozmiarach - 760 000 bilionów mil szerokości. Potwierdziły to badania prowadzone przez satelity. Astronomowie zauważyli wielki pas światła wokół Plejad opasujący je niczym obrączka.

Promienie idące z Centralnego Słońca Alkione są ułożone z północy na południe. F. W. Bessel również obwieścił światu, że nasz glob jest niemalże jedną minutę przed zetknięciem się z tym pierścieniem. Zaobserwował ruch tego pasa światła i obliczył cały jego cykl obrotu wokół Alkione. Określił go na około 25 000 lat ziemskich. Pas ten jest pasem wielkiej światłości o wielkiej radiacji, naukowcy nazwali go Photon Belt (Pas Światła) Photon Belt zwany również Quantum zawiera w sobie energie gamma, X-rays, widzialnego światła i niższych energii o częstotliwości radiowej. Podrożuje po wszechświecie wokół Centralnego Słońca Alcione - jednej z siedmiu gwiazd Plejad, ruchem odwrotnym do wskazówek zegara z prędkością światła. Jego obrót - pełna orbita wynosi 25 860 lat. Centralne Słońce Alkione jest ustawione w pośrodku wszechświata. Jest niczym latarnia w środku morza, która rozświetla ciemności.

W tym czasie nasz układ słoneczny musi przejść dwa razy przez tą falę światła, raz od północy, drugi raz od południa. Niesie dwa okresy ciemności i dwa okresy światła. Czas ciemności jest pasem głównym, najdłuższym w rotacji dookoła Centralnego Słońca. Każdy z tych okresów to ok.10 500 lat.+ ok 430 lat co daje (10 500 + 430 = 10 930 x 2 = 21 860). 430 lat - są to lata zbliżania się do tego pierścienia, dające już przebłyski innych czasów - ale nadal jeszcze je zakrywają jakby wielką mgłą. Za każdym okresem 10500 lat ciemności i po przejściu przez okres " mglisty" zwany naukowo Nebulą, nadciąga wielki pas światła. Trwa on ok 2000 lat.

Zatem 21 860 + 4000 ( 2000x2) = 25860 lat, to jest jedna orbita wokół Alkione. Po wyjściu ze światła (2000 lat) ponownie zaczyna się fala ciemności ok 10 500 lat. Nie jest łatwo zrozumieć ten cały cykl kosmiczny. Jest określany jako fenomen. W czasie kiedy nadciąga ta wielka fala światła następuje na ziemi wielki rozwój spirytualny i rozkwit na naszym globie, Złoty Wiek. Okres podroży tego Pierścienia jest zwany - cyklem 26 000 letnim. jest on bardzo ważny i owocny w zrozumieniu Boskich prawd i celów.

Uczeni wyliczyli, że Ziemia zetknie się z Pasem Światła ok. roku 2011. Cały ten proces można porównać do oddechu Wszechświata, jednego wielkiego rytmu - wdechu i wydechu i dwóch faz spoczynku. Oddech Boga - jako pełny cykl trwa ok 26 000 lat. W czasie tego cyklu zachodzą potężne przemiany w całym wszechświecie.
Przecież to jest bełkot dla idiotów. Bzdura na bzdurze i bzdurą pogania.
Mgławica w Plejadach, to mgławica refleksyjna - resztki z chmury w której tworzyły się te gwiazdy. Świeci światłem odbitym od pobliskich gwiazd i podróżuje razem z Plejadami. I jest odległa od nas o 400 lat biegu światła!

Plejady:
Obrazek
Jedna z gwiazd Plejad - Merope:
Obrazek
Chcecie dalej robić z siebie idiotów, niczym pierwotni, czczący pioruny i dorabiający im "boskość" - wasza sprawa. Widać nie mam talentu uczenia neandertalczyków. :(
Ostatnio zmieniony 16 wrz 2012, 22:08 przez Akosy, łącznie zmieniany 1 raz.
.
.
[align=RIGHT][img]http://i1250.photobucket.com/albums/hh5 ... d056bd.gif[/img][/align]

Re: Pas Fotonów na tle Galaktyki

44
Czyli całe zamieszanie zrobił człowiek o nazwisku Paul Otto Hesse w 1961 roku... prawie nic o nim nie ma, jakiś skromny ezoteryk. No trochę mi sie rozjasniło :ahah: może wchodzimy w pas fotonowy :rotfl:
Ostatnio zmieniony 16 wrz 2012, 22:23 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Pas Fotonów na tle Galaktyki

47
Ja?! jeśli ten pas fotonowy, wg Ciebie się do nas zbliza, a jest to jakieś niesamowite światło, w którym powinniśmy sie znaleźć w grudniu tego roku, to czy nie powinienen już być widoczny?
Ostatnio zmieniony 17 wrz 2012, 8:55 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Pas Fotonów na tle Galaktyki

49
Ja?! pisze:nie będzie widoczny bo nie jest światłem ale energią.
Wow... A jaką naturę ma ta energia?

I nie będzie w grudniu ale później o kilka miesięcy
Skoro jej nie widać, to skąd wiadomo , że "się spóźni"?


A tak nawiązując do rysunku, który przedstawiłeś:
Obrazek
Dlaczego te gwiazdy są przedstawione niczym system planetarny? Choć wiadomo np. że "Alcione" i "Marope" dzieli odległość co najmniej 80 lat biegu światła?


I co z pozostałymi ~ 3000 gwiazd, należących do tej gromady otwartej?
Ostatnio zmieniony 18 wrz 2012, 18:31 przez Akosy, łącznie zmieniany 2 razy.
.
.
[align=RIGHT][img]http://i1250.photobucket.com/albums/hh5 ... d056bd.gif[/img][/align]

Re: Pas Fotonów na tle Galaktyki

50
Ma nature oczyszczającą. Promieniowanie wszelakie łącznie z radiacyjnym i elektromagnetycznym - dokładnie nie powiem. To są punkty orientacyjne byś wiedział z czym masz do czynienia.
Ostatnio zmieniony 18 wrz 2012, 20:38 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Pas Fotonów na tle Galaktyki

51
Ja?! pisze:Ma nature oczyszczającą. Promieniowanie wszelakie łącznie z radiacyjnym i elektromagnetycznym - dokładnie nie powiem.
Pytając o naturę miałem na myśli jej fizyczne właściwości.
"Dokładnie nie powiesz", bo nie będziesz zdradzał tajemnic, czy nie powiesz, bo nie wiesz?

To są punkty orientacyjne byś wiedział z czym masz do czynienia.
Sądzisz że przedstawiając absurdalny obrazek przekonasz innych, że cała ta opowiastka jest równie absurdalna? :D
Czy żyjesz "w innym świecie"?
Obrazek
Ostatnio zmieniony 19 wrz 2012, 15:49 przez Akosy, łącznie zmieniany 1 raz.
.
.
[align=RIGHT][img]http://i1250.photobucket.com/albums/hh5 ... d056bd.gif[/img][/align]

Re: Pas Fotonów na tle Galaktyki

55
A była jakakolwiek szansa na dyskusję? Podawałeś swoje pewniki, nota bene wzięte z sufitu i przeczące jakiejkolwiek logice. Nie odpowiadałeś na pytania uściślające, czy proszące o wyjaśnienie. Poza operowaniem jakimiś dziwolągami nie dało się z ciebie wydobyć jakiegokolwiek uzasadnienia twojej teorii.
Nie ja wyskakiwałem w tym temacie z "plejadowymi" rewelacjami i rysunkami z przedszkola. Teraz podkulasz ogon, "zabierasz swoje zabawki, uciekasz na swoje podwórko" i mówisz, że "nie da się podyskutować"? :D
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2012, 20:46 przez Akosy, łącznie zmieniany 1 raz.
.
.
[align=RIGHT][img]http://i1250.photobucket.com/albums/hh5 ... d056bd.gif[/img][/align]

Re: Pas Fotonów na tle Galaktyki

56
Nie no Panowie jak dzieci .... :D a człowiek spragniony wiedzy ludzkiej i .......... kosmicznie nieujarzmionej :P Proszę mi tu bez fochów i mówić co wiecie :pif:
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2012, 21:17 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Pas Fotonów na tle Galaktyki

57
żeby coś powiedzieć potrzeba konkretnie zapytać, książka otwiera sie tylko na jednej konkretnej stronie. Jeśli ktoś ma z góry uprzedzenia co do odpowiedzi to nie ma szans na ciekawą dyskusje.
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2012, 23:21 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Pas Fotonów na tle Galaktyki

58
Od początku pytamy konkretnie o pas fotonowy, więc jak coś wiesz to mów :D Bardziej szczegółowych pytań nie oczekuj, bo jak można pytać o coś o czym nie ma się zielonego pojęcia...
Więc mówisz, że nie ma światła, więc po czym poznano, że coś jest?
Ostatnio zmieniony 21 wrz 2012, 0:36 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fizyka i astronomia”

cron