Re: dziwny kamień

7
e tam wy sie nie znacie ,może JA!? by zbadał tego kamienia , napewno ma jakies własciwości energetyczne .
Ostatnio zmieniony 12 maja 2013, 19:57 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: dziwny kamień

9
no dobrze przyznam sie , że mam go już około 15 lat , trzymałem go w akwarium , ostatnio mnie zastanowiło dlaczego dotąd nigdy nie widziałem takich kamieni . może to nie być meteoryt ale jest piekny i niezwykły , ciekaw jestem ile może mieć lat .
Ostatnio zmieniony 12 maja 2013, 22:11 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: dziwny kamień

11
A ja będę obstawał przy swoim. To musi być Obsydian Crowsa ( Crows 1998)

Łosiu krzemowiec



"Obsydian to kamień Ziemi. Daje nam potężne powiązanie z nią. Uczy stabilności i nieugiętości. Kiedy będziesz go stosował sprowadzi rzeczywistość do twojego życia.
Obsydian czarny ochroni nasz dom i rodzinę. Obdarza mądrością, odwagą i siłą. Pomaga w koncentracji. Czarny obsydian umożliwia rozwój wewnętrzny i zdolności parapsychiczne. Oczyszcza i transformuje. Pomaga uniknąć utraty energii. Stymuluje czakrę podstawy – czakra pierwsza podstawy.

Czarny obsydian przeciwdziała oszustwom oraz przywraca jasność sprawom. Kamień ochronny. Ma właściwości uziemiające i centrujące."
http://www.straganezoteryczny.pl/obsydian-czarny-kamien
Ostatnio zmieniony 14 cze 2013, 10:08 przez Łosiu, łącznie zmieniany 2 razy.
;)

....

Re: dziwny kamień

13
Łosiu pisze:A ja będę obstawał przy swoim. To musi być Obsydian Crowsa
prawda , a że mój nie jest kańciasty wiec jest jedyny - Crowsowy :)
Ostatnio zmieniony 14 cze 2013, 18:13 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: dziwny kamień

15
no własnie mój obsydian dostał piorunem , nadtopił sie i złagodniał tracąc kańciastośc stąd jest wyjątkowy , jedyny w swoim rodzaju :)
Ostatnio zmieniony 14 cze 2013, 18:33 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fizyka i astronomia”

cron