Re: serce

31
serce- osrodek energetyczny to nie to samo co serce- organ.
wiec nei wiem czy przeszczepy jakos moga na to wplywac...
Ostatnio zmieniony 24 sie 2011, 9:14 przez asmaani, łącznie zmieniany 1 raz.
"Biada ci, o Dhil'ib. Gdyż oczy Go nie widzą; ale serca postrzegają Go dzięki wierze. Jest znany dzięki dowodom wskazującym na Niego. Nie można doświadczyć Go poprzez zmysły. O Dhil'ib. Mój Pan jest bliski wszystkim rzeczom bez dotykania ich." Ali ibn Abu Talib

Re: serce

32
mogą bo w samym sercu znajduje się wiele centrów energetycznych które posiadają kontakt z duszą która je tworzyła czyli z duchem zmarłego
Ostatnio zmieniony 24 sie 2011, 11:41 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: serce

33
...A dusza,czy ma jakas definicje,co to jest takiego
Ostatnio zmieniony 24 sie 2011, 11:45 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: serce

34
lawenda pisze:...A dusza,czy ma jakas definicje,co to jest takiego
odpowiedź znajdziesz w temacie o duszy ;)
Ostatnio zmieniony 24 sie 2011, 17:10 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: serce

35
Cała duchowość i niektóre cechy charakteru człowieka ukryte są w sercu .Przecież mówimy :"człowiek bez serca" czyli bezlitosny ,niewrażliwy na ludzką krzywdę.
"człowiek o anielskim sercu" dobroduszny,wrazliwy Już od zarania dziejów serce było i jest siedliskiem naszych uczuć Tak mówi o sercu Paulo Coelho(mój ulubiony pisarz)

Nawet jeśli czasem trochę się skarżę - mówiło serce - to tylko dlatego, że jestem sercem ludzkim, a one są właśnie takie. Obawiają się sięgnąć po swoje najwyższe marzenia, ponieważ wydaje im się że nie są ich godne, albo że nigdy im się to nie uda. My, serca, umieramy na samą myśl o miłościach, które przepadły na zawsze, o chwilach, które mogły być piękne, a nie były, o skarbach, które mogły być odkryte, ale pozostają na zawsze niewidoczne pod piaskiem. Gdy tak się dzieje, zawsze na koniec cierpimy straszliwe męki.
Paulo Coelho



Nie zapomnij jednak, że twoje serce jest tam, gdzie ukryłeś Twój skarb. I musisz ten skarb odnaleźć, by mogło nabrać prawdziwego sensu wszystko, co do tej pory odkryłeś na twej drodze. Paulo Coelho
Nie pomogą żadne zabiegi medycyny niekonwekcjonalnej :przeszczep.transfuzja,aby zmienić ten ośrodek emocjonalny naszego organizmu.Chyba że...?zmienimy się sami ,nasz charakter,spojrzenie na świat.A to jest chyba niemożliwe???
Ostatnio zmieniony 09 paź 2011, 11:04 przez babka cukrowa, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: serce

36
Lizawieta pisze:
Lunadari pisze:dzięki przeszczepom, dowodzą pamięci komórkowej jaka powoduje subtelne zmiany zachodzące w ich osobowościach po przeszczepach organów. dotyczy to zmiany nawyków żywieniowych, hobby, upodobań muzycznych itd.
Masz rację Luna.
Ja jak dostałam krew prawdopodobnie od alkoholika, to coraz częściej lubię sobie coś wypić, wcześniej nie tknęłam alkoholu.
Lizawieto, moja kotka po transfuzji krwi stała się bardziej wojownicza w relacji do innych kotów, a ponadto zmienił się jej kolor oczu.. naprawdę!



babka cukrowa pisze:(...)
Nie pomogą żadne zabiegi medycyny niekonwekcjonalnej :przeszczep.transfuzja,aby zmienić ten ośrodek emocjonalny naszego organizmu.Chyba że...?zmienimy się sami ,nasz charakter,spojrzenie na świat.A to jest chyba niemożliwe???
przeszczepy wykonywane są dla ratowania funkcji ciała fizycznego - medycyna akademicka na tym przede wszystkim się skupia.
"Kochamy się, bo ona tak samo mi się nie podoba jak ja jej, i nie ma nierówności."
Witek Gombrowicz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Medycyna niekonwencjonalna”

cron