Re: odchudzanie zieloną kawą

3
Stosowała moja koleżanka -nie zauważyłam jakiś oszałamiających efektów.
Tyle ,że jednocześnie ograniczyła spożywanie posiłków -więc nie wiadomo co konkretnie spowodowało spadek wagi /Mż czy kawa .
Ostatnio zmieniony 25 lut 2014, 13:42 przez Kopik, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: odchudzanie zieloną kawą

11
W jakich ilościach stosujecie kawę? Tzn. jaką ilość pijecie? Moja siostra kiedyś stosowała różnych sposobów na to, aby jej waga się obniżyła. Jednak efektów dużych nie było. Ja natomiast mam inne pytanie, czy taką kawę pijecie np. na co dzień? Kiedyś piłam i o dziwo mi posmakowała, ale zastanawiam się czy nie spowoduje u mnie niekorzystnych efektów, tym bardziej, że ważę niewiele - więc nie chciałabym, żeby u mnie zadziałała odchudzająco.
Ostatnio zmieniony 20 lut 2016, 14:35 przez Dalia, łącznie zmieniany 1 raz.
Buddyzm - polecam

Re: odchudzanie zieloną kawą

12
Ja zalecam picie kawy dla przyjemności, na przebudzenie
i piję też przed snem, bo ją po prostu lubię.
Piłem zileoną tak z kaprysu i nie za bardzo mi smakowała.

Ostatnio kupiłem kawę Baristo. Boska była.Taka smaczna że nie da się opisać, ale byłem wtedy na kofeinowym głodzie. Polecam.


Łosiu Baristo
Ostatnio zmieniony 20 lut 2016, 20:59 przez Łosiu, łącznie zmieniany 1 raz.
;)

....

Re: odchudzanie zieloną kawą

13
nie dało sie jej pić na dłużej bez prażenia. Wziąłem żelazną patelnie, prażyłem na małym ogniu aż nabrała mocnego beżu, potrząsnąłem w młynku na pył. I dopiero wtedy dało sie pić. Przypalonej kawy nie lubie ale ta zielona jest niedojrzała, wolałbym posmakować dojrzałej kawy czerwonej nie spalonej w palarni. Dawniej ludzie sami se kawe prażyli i było cacy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Medycyna niekonwencjonalna”

cron