Re: Medycyna Dalekiego Wschodu

32
Crows, a mógłbys skomponować, taką przykładową dzienną diete, zeby wszystkie żywioły zharmonizować i niczego w sobie nie rozgrzać nadmiernie ani nie wyziębić?
Ostatnio zmieniony 10 lis 2014, 22:06 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Medycyna Dalekiego Wschodu

34
zapominasz, ze przewaznie rozmawiasz z laikami :D w moim przypadku z naciskiem na przewaznie, nie mam w tych sprawach najmniejszego doświadczenia...
Czyli, rozumiem, ze nie ma czegos takiego, jak przykładowa uniwersalna dieta, żeby samemu mozna było się na czymś oprzeć?
Ostatnio zmieniony 10 lis 2014, 23:02 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Medycyna Dalekiego Wschodu

36
victoria pisze:zapominasz, ze przewaznie rozmawiasz z laikami :D w moim przypadku z naciskiem na przewaznie, nie mam w tych sprawach najmniejszego doświadczenia...
Czyli, rozumiem, ze nie ma czegos takiego, jak przykładowa uniwersalna dieta, żeby samemu mozna było się na czymś oprzeć?
Ja się opieram o sugestie mojego organizmu .Jak organizm ma ochotę na ogórki kiszone to dostarczam :),jak organizma ,przed północą naszła ochota na śledzie we śmietanie to polazłem do nocnego sklepu,cierpliwie odstałem w kolejce stworzonej przez osobników których organizmy naszła ochota na flaszkę przed snem,kupiłem i na jakiś czas miałem spokój ze śledziami :cool: .Z cukrem tylko coś muszę zrobić :/ ...na razie ratuję się miodem .
Ostatnio zmieniony 29 lis 2014, 14:31 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Medycyna Dalekiego Wschodu

37
jesli uda wam sie zachować wzgłedna równowagę miedzy Yin i Yang bedziecie w zdrowiu i sile zyli ło ło cho cho nawet 500 lat
;
ps symbolika yin i jang jest wygodniejsza w wysławianiu sie bo dosłownie chodzi o AUN autonomiczny układ nerwowy wegetatywny - współczulny i przywspółczulny albo jak ktoś woli sympatyczny i parasympatyczny
Ostatnio zmieniony 15 mar 2015, 18:16 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: Medycyna Dalekiego Wschodu

38
mordotymoja pisze:
victoria pisze:zapominasz, ze przewaznie rozmawiasz z laikami :D w moim przypadku z naciskiem na przewaznie, nie mam w tych sprawach najmniejszego doświadczenia...
Czyli, rozumiem, ze nie ma czegos takiego, jak przykładowa uniwersalna dieta, żeby samemu mozna było się na czymś oprzeć?
Ja się opieram o sugestie mojego organizmu .Jak organizm ma ochotę na ogórki kiszone to dostarczam :),jak organizma ,przed północą naszła ochota na śledzie we śmietanie to polazłem do nocnego sklepu,cierpliwie odstałem w kolejce stworzonej przez osobników których organizmy naszła ochota na flaszkę przed snem,kupiłem i na jakiś czas miałem spokój ze śledziami :cool: .Z cukrem tylko coś muszę zrobić :/ ...na razie ratuję się miodem .
Alez znalazł zamiennik cukru...Miód to cukry proste : glukoza (ca 34%), fruktoza (~39%) oraz maltoza (7,3%).
Ostatnio zmieniony 15 mar 2015, 18:26 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: Medycyna Dalekiego Wschodu

39
Crows pisze:jesli uda wam sie zachować wzgłedna równowagę miedzy Yin i Yang bedziecie w zdrowiu i sile zyli ło ło cho cho nawet 500 lat
;
ps symbolika yin i jang jest wygodniejsza w wysławianiu sie bo dosłownie chodzi o AUN autonomiczny układ nerwowy wegetatywny - współczulny i przywspółczulny albo jak ktoś woli sympatyczny i parasympatyczny
A na cholere tak długo samotnie życ ??? Kto bedzie chciał sie takim 500 letnim dzidkiem zajmowac ??? W cyrku prapraprapra wnuki beda go za pieniadze w klatce wystawiac...
Ostatnio zmieniony 15 mar 2015, 18:29 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: Medycyna Dalekiego Wschodu

40
egoista99 pisze:
Crows pisze:jesli uda wam sie zachować wzgłedna równowagę miedzy Yin i Yang bedziecie w zdrowiu i sile zyli ło ło cho cho nawet 500 lat
;
ps symbolika yin i jang jest wygodniejsza w wysławianiu sie bo dosłownie chodzi o AUN autonomiczny układ nerwowy wegetatywny - współczulny i przywspółczulny albo jak ktoś woli sympatyczny i parasympatyczny
A na cholere tak długo samotnie życ ??? Kto bedzie chciał sie takim 500 letnim dzidkiem zajmowac ??? W cyrku prapraprapra wnuki beda go za pieniadze w klatce wystawiac...
a gdzie napisałem , ze bedziesz wyglądał jak dziad , raczej twój wygląd nie bedzie gorszy od 33 latka :P
Ostatnio zmieniony 15 mar 2015, 18:31 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: Medycyna Dalekiego Wschodu

41
Oooo..Qurde !! Uskrzydlony cus dzisiaj jestes !!! a obiecanki cacanki ..głupiemu radość..
Ostatnio zmieniony 15 mar 2015, 18:37 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: Medycyna Dalekiego Wschodu

44
Znam takich co zastosowali wentyl bezpieczeństwa i zwierdzaja świat tak po pół roku...
Ostatnio zmieniony 16 mar 2015, 19:10 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego
ODPOWIEDZ

Wróć do „Medycyna dalekiego wschodu”

cron