Re: Malarstwo Nebogipfela i o malarstwie w ogóle.

1
http://mkp1.blog.com/my-works-photo-by-jajkofilm/

Wiem, wiem...
Mam swój przydział, lecz serce się kraje jak widzę, że tam gdzie ma być coś na temat plastyki jest pusto.
:black1:

Aby jednak coś wiecej bylo oprócz moich obrazów to mam pytania.
Czy macie na ścianach jakieś obrazy a jeśli tak to jakie i co skłoniło do ich zaklupu?
Macie jakiegoś swojego ulubionego malarza(niekoniecznie mnie)?
:zozol4:
Ostatnio zmieniony 07 lip 2011, 2:39 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 1 raz.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: Malarstwo Nebogipfela i o malarstwie w ogóle.

3
Vermeer
Ostatnio zmieniony 07 lip 2011, 19:47 przez asmaani, łącznie zmieniany 1 raz.
"Biada ci, o Dhil'ib. Gdyż oczy Go nie widzą; ale serca postrzegają Go dzięki wierze. Jest znany dzięki dowodom wskazującym na Niego. Nie można doświadczyć Go poprzez zmysły. O Dhil'ib. Mój Pan jest bliski wszystkim rzeczom bez dotykania ich." Ali ibn Abu Talib

Re: Malarstwo Nebogipfela i o malarstwie w ogóle.

7
Andra pisze:Kocham impresjonizm...kolory, miekkie polcienie, nic nie dopowiedziane do konca-
i ekspresja, barwy emocji, namietnosci...
pieknie to napisałaś też kocham impresjonizm a zwłaszcza Sisleya i Moneta :kocham: wogóle piękny jest przełom XIX/XX wieku ;) sprzeciw dla akademizmu, nowe kierunki, a kubizm po prostu trzeba zrozumieć żeby móc go oceniać tak samo jak abstrakcję :)
Ostatnio zmieniony 07 paź 2011, 20:48 przez barsze93, łącznie zmieniany 1 raz.
Krew jak wino: burzy się za młodu, tężeje na starość.

Re: Malarstwo Nebogipfela i o malarstwie w ogóle.

8
Wiesz, piekno chlonie sie calym soba, wiec kubizm nie porusza niczego we mnie, natomiast szalenstwo van Gogha, ulotna kreska T- L, mgielka tajemnicy u Boznanskiej-
o tak, w tym jestem ja, wiec moze dlatego. Moneta takze lubie, syci oczy, prawda?
Ostatnio zmieniony 07 paź 2011, 21:08 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Malarstwo Nebogipfela i o malarstwie w ogóle.

11
Nebo, sla mi sie podwojne...afrykanski net. A dubla kasowac nie moge, i trzeba cos wpisac, wiec kropkuje, albo bredze cos tam...haaa, w zeszlym roku po zacietej dyskusji obrazilam sie sama na siebie, polowe postow wykasowalam, watek po watku. Drugiej polowy nie zdolalam bo zdechlam ze smiechu. Tez z siebie. Ale czemu nie ma tej funkcji, przydatna byla czasami?
Ostatnio zmieniony 07 paź 2011, 22:57 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Malarstwo”

cron