Re: Kobiety w islamie.

31
Zgadzam się Lufi tylko czy katolik robi to w imię Boga, w imię religii? Znaczy leje swoją kobitkę? I nie tylko swoją....

[youtube][/youtube]

Asmaani, wiem, że zaprotestujesz, ale to tkwi w tej religii niestety.... i jakby nie tłumaczyć, wciąż jest jej wizytówką.
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2011, 16:17 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Kobiety w islamie.

32
W linku, który zamieściłem z cyctatem jest dokładnie opiane co i jak i dlaczego.
To nie jest kwestia tej religii, tylko zwyczaj sprzed proroka, sprzed Islamu.
Niestety z tradycjami ciężko walczyć o czym przekonal się np. faraon Amenhotep IV wprowadzając nowego boga..i nie tylko.
Po jego śmierci znów religia wrócila na swe dawne tory.
W chrześcijaństwie też jest wiele pogańcskich obrządków z czasów naszych przodków - Słowian.
I to bicie w Islamie to też naleciałość starszych zwyczajów.

Ale co ja będę pisał, po prostu przeczytajcie sobie:
http://www.arabia.pl/content/view/286284/2/

ps. też zgadzam się z Lufi
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2011, 17:24 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 1 raz.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: Kobiety w islamie.

33
victoria ale zes palnela, no sory.

sabra klamiesz i powtarzasz klamstwa- wskazac gdzie- wszedzie, moze poza spojnikami.

nie mam najmniejszego zamiaru tracic czasu na obalanie klamstw trolla.
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2011, 18:52 przez asmaani, łącznie zmieniany 1 raz.
"Biada ci, o Dhil'ib. Gdyż oczy Go nie widzą; ale serca postrzegają Go dzięki wierze. Jest znany dzięki dowodom wskazującym na Niego. Nie można doświadczyć Go poprzez zmysły. O Dhil'ib. Mój Pan jest bliski wszystkim rzeczom bez dotykania ich." Ali ibn Abu Talib

Re: Kobiety w islamie.

34
lufestre pisze:Sabra, fajnie tylko ja nie wiem co to ma do islamu... Pytałam już czy uważasz, że chrześcijanie nie traktują źle kobiet. Czepiasz się przypadków ludzi, którzy akurat uznają się za islamistów, ale może pomyśl, że okrucieństw dokonują też ludzie uznający się za wyznawców innych religii. I nie tylko na kobietach ale w ogóle... Uogólniasz coś po prostu a rozmowa o stereotypach jest bez sensu. :/
Niczego sie nie czepiam pokazuje co sama zobaczyłam ....a do Islamu ma i to wiele poniewaz to jest ich STYL życia ich prawo by czynic tak a nie inaczej
To nie jest złe traktowanie kobiet czy dziewczynek ,ale to jest ich CODZIENNOSC ich NORMALNOSC . złe traktowanie
jest złe ale to jak oni ustanowili prawo jest SKANADALEM a nie przypadkiem .
Przypadkiem to mozna w ciąze zajsc ..
niczego nie uogulniam nie masz sie co szarpac az DZIW bierze ze trzymasz strone zboczonego prawa .
To sa stereo typy ? to masochisci wrecz dewianci - nic cie nie rusza ?
jak to mozliwe ze dziewczyny zawalczyły o POZWOLENIE "BURKI " a godze saie o wycinanie -obrzezanie przeciez nie maja napletka ?
jak to mozliwe ze ....
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2011, 18:53 przez sabra, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Kobiety w islamie.

35
sabra dalam ci ostrzezenie, za rynsztokowy jezyk i prowokowanie awantur na forum
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2011, 18:57 przez asmaani, łącznie zmieniany 1 raz.
"Biada ci, o Dhil'ib. Gdyż oczy Go nie widzą; ale serca postrzegają Go dzięki wierze. Jest znany dzięki dowodom wskazującym na Niego. Nie można doświadczyć Go poprzez zmysły. O Dhil'ib. Mój Pan jest bliski wszystkim rzeczom bez dotykania ich." Ali ibn Abu Talib

Re: Kobiety w islamie.

36
asmaani pisze:victoria ale zes palnela, no sory.

sabra klamiesz i powtarzasz klamstwa- wskazac gdzie- wszedzie, moze poza spojnikami.

nie mam najmniejszego zamiaru tracic czasu na obalanie klamstw trolla.
Palneła czy pokazałą co robia sadysci islamu ?

udowodnij ze to co jest na filmie jest KŁĄMSTWEM a jak nie to znaczy ze sama jestes ZAKŁAMANA czy ciebie juz BITO ta jak ta na filmie czy jestes z tych co współczuje czy ...

nie obalisz bo to WOŁA O POMSTE DO NIEBA i wiesz co YHVH sie za nimi ujmie
allah lubi na to patrzec
Parz i mysl jak daleko to od ciebie ..
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2011, 18:58 przez sabra, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Kobiety w islamie.

37
Sabra co chcesz osiągnąć? Chcesz żebyśmy się pobulwersowali z tobą, wspólnie powyzywali jakąś religię? Chcesz nawracać islamistów to pojedź i ich nawracaj, nie wiem co jest twoim celem? Co możesz zmienić pisząc te słowa i nakręcając się coraz bardziej? Islamiści i tak mają to gdzieś, wiesz? ;) Możesz się z nimi zgadzać lub nie , oni i tak istnieją, będą istnieć i nie nawrócą się na to czego chcesz. Spalasz sie bez sensu. ;)
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2011, 19:01 przez lufestre, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Kobiety w islamie.

38
sabra pisze:
asmaani pisze:sabra twoje wypowiedzi sa mega obrazliwie i zawieraja same klamstwa.
Nie jest moim zamiarem obrażac,ale i nie mam zamiaru by mi wciskano bałamuctwa .
asmaani zechciej podac miejsce któe zawiera KŁAMSTWO ./??

asmaani - dlaczego pomawiasz mnie o kłamstwa czy nie pokazywano filmu dokumentalnego o kobiecie-zonie któa mąz"
oskarżył o zdrade ? Szok co faceci potrafią wymyslec by zadowolic swoja zwierzęcosc ..
Była w 9 ms ciąży a on zawiesił ja pod sufitem i bił ,bił , obciął jej nos ,uszy język wydłubał oczy .....
Zastanó sie czy ty niejestes taka miłą pułapka na naiwnych ?
Co cie obraza ze ta kobieta zmaltretowana pokazana jako dowód ' sadyzmu ?

Mnie jako KOBIETE OBRAZA kiedy inna kobieta nie bierze w obrone KOBIETY .
A moze by tak powiedziec DOŚC znecania sie nad kobietami molestowania dziewczynek ,dosc pedofilstwa i gwałtów.!

.
Dlaczegóż to nie macie skrupułów kiedy omawiacie religie chrześcijanska i Biblie ?
Widzicie wszelakie zło Boga YHVH i nie przeszkadza wam szydzic z wierzących w NIEGO , a tu prosze co za wyrozumiałośc .

.
.
Tu nie chodzi o religie bo kazda jest nic niewarta dlatego ze RELIGIA jest wewnętrznym zapisanym prawem DO BEZPRAWIA
to faceci sa winni takiego STANU RZECZY ...

asaani nie pomawiaj mnie o kłąmstwo bo PRAWDA KRZYCZY ŁZAMI KRZYWDA -DZIECI I KOBIET

Kobiety, dziewczynki sprzedawane jak bydło
Masz bardzo durzo racji Sabra poza tym ostatnim, to kobiety rodzą i wychowują równierz małych chłopców a więc nie wciskaj tu pierdół ze złe samce są wszystkiemu winne.
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2011, 19:44 przez Conan Barbarzynca, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Kobiety w islamie.

40
Sabra, jeszcze raz Ci wytłumaczę, racja, nawet zakładając, że stoi po Twojej stronie, nie upoważnia Cię do napastliwego tonu i obrażania. Myślę, że człowiek wierzący nie powinien o tym zapominać.
A Ty co? Tego ukąsisz, tamtego ugryziesz a innego oplujesz, a to co pozostało podeptasz... Co chcesz osiągnąć? Jeśli myślisz, że sprowokujesz do kłotni, to się po prostu przeliczysz, stracisz możliwość pisania i nikt już nie usłyszy co masz do powiedzenia, więc pomyśl czy warto...
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2011, 22:18 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Kobiety w islamie.

41
sabra pisze:
lufestre pisze:Sabra, fajnie tylko ja nie wiem co to ma do islamu... Pytałam już czy uważasz, że chrześcijanie nie traktują źle kobiet. Czepiasz się przypadków ludzi, którzy akurat uznają się za islamistów, ale może pomyśl, że okrucieństw dokonują też ludzie uznający się za wyznawców innych religii. I nie tylko na kobietach ale w ogóle... Uogólniasz coś po prostu a rozmowa o stereotypach jest bez sensu. :/
Niczego sie nie czepiam pokazuje co sama zobaczyłam ....a do Islamu ma i to wiele poniewaz to jest ich STYL życia ich prawo by czynic tak a nie inaczej
To nie jest złe traktowanie kobiet czy dziewczynek ,ale to jest ich CODZIENNOSC ich NORMALNOSC . złe traktowanie
jest złe ale to jak oni ustanowili prawo jest SKANADALEM a nie przypadkiem .
Przypadkiem to mozna w ciąze zajsc ..
niczego nie uogulniam nie masz sie co szarpac az DZIW bierze ze trzymasz strone zboczonego prawa .
To sa stereo typy ? to masochisci wrecz dewianci - nic cie nie rusza ?
jak to mozliwe ze dziewczyny zawalczyły o POZWOLENIE "BURKI " a godze saie o wycinanie -obrzezanie przeciez nie maja napletka ?
jak to mozliwe ze ....
I co ztego, że nie mają napletka? Żydzi też nie mają.

Przynajmniej bakterie im się pod nim zbierają i nie muszą myć się tak często, jak ci, co mają.

A jednak robią to (myją się) dużo częściej niż dumni posiadacze napletka.

Mógłbym Ci walnąć cały wykład o wartościach higienicznych i seksualnych (żołądź odbiera więcej bodźców i napletek mu w tym tylko "przeszkadza") braku napletka, ale mi się nie chce.


To Ty, sabra, jesteś dewiantem (intelektualnym) i widzę, że nic nie przebije się przez Twój beton. To jeszcze nic złego, ale nikt nie dał Ci prawa obrażania wyznawców różnych wyznań. Prędzej mi, jako ateiście, to prawo bardziej przysługuje, a nie korzystam z niego, bo jest to, po prostu, niekulturalne.

To tyle ode mnie :pa:
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2011, 22:57 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Kobiety w islamie.

43
zapytaj sie egipskich Koptow tez /chrzescijanie/ oraz Masajow /animisci/
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2011, 11:57 przez asmaani, łącznie zmieniany 1 raz.
"Biada ci, o Dhil'ib. Gdyż oczy Go nie widzą; ale serca postrzegają Go dzięki wierze. Jest znany dzięki dowodom wskazującym na Niego. Nie można doświadczyć Go poprzez zmysły. O Dhil'ib. Mój Pan jest bliski wszystkim rzeczom bez dotykania ich." Ali ibn Abu Talib

Re: Kobiety w islamie.

45
asmaani pisze:sabra dalam ci ostrzezenie, za rynsztokowy jezyk i prowokowanie awantur na forum
TO OSZCZERSTWO dlaczego tak mnie OCZERNAISZ najzwyczajniej sie MŚCISZ mój jezyk nie jest rynsztokowy mam Bojazn Bożą Boga YHVH .
W czyim imieniu tak mnie znieważasz ?


Nie mozesz zniesc ze bo pokazałam FAKTY ?

wybaczam ci w Imieniu JAHSZUA HaMasziajch ON JEST PRAWDĄ ..
i niech cie strzeże przed złem

:kwiatek:
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2011, 12:40 przez sabra, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Kobiety w islamie.

46
Ty naprawdę masz jakiś bardzo poważny problem. Najpierw poczytaj własne wpisy, a dopiero potem krzycz o oczernianiu. Ostrzeżeń miała byś więcej, ale na szczęście (twoje) nie umiem dawać ostrzeżeń. Co zaś do faktów, to manipulacja, jak widać, to twój drugi nick. Twoim tokiem rozumowania za zniszczenie WTC winni są amerykanie. Bo je wybudowali.
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2011, 12:59 przez PiotrRosa, łącznie zmieniany 1 raz.
Dla ludzi z kraju tego, gdzie kruszynę chleba ... nie warto się męczyć.

Re: Kobiety w islamie.

47
Bicie kobiet w islamie - Allach pozwala na bicie kobiet
[youtube][/youtube]
koran mówi "Bijcie je" ten werset ma CUDOWNA Nature
..da z nia rade jesli bedzie PRAKTYKOWAŁ BICIE żony
...tylko pręt pomoże

.
kiedys wierzyła w allaha teraz ostrzega przed islamem
[youtube][/youtube]
.

ofiary Islamu الإسلام
[youtube][/youtube]
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2011, 13:32 przez sabra, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Kobiety w islamie.

48
Zrozum, że to z czasów pogańskich i nie można tradycjonalistom tego wytłumaczyć by przestali tak jak niektórych rzeczy tobie.
Jakby prorok zabronił bicia to może by go ortodoksi/fanatycy dawnych obyczajów ukamieniowali.
To tak jak wprowadzając chrześcijaństo zakazałabyś słowianom np. topienia marzanny - zwyczaj pogański.
Chociaż w obecnych czasach i w Europie, w Polsce pewnie skończyło by się jak zwykle na kłótniach. No i chrześcijanie też biją choć w Biblii zezwolenia nie znalazłem.
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2011, 16:25 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 2 razy.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: Kobiety w islamie.

49
Sabra posłuchaj tedy miśka....trolujesz i się dobrze bawisz. ok. mnie to nie przeszkadza bo sam trolem jestem niezłym. skąd wiem? ano stąd że każdy to w boga wierzy naprawde nigdy nie będzie wybaczał, osądzał w jego imieniu. zbyt wielka bojaźń przed osobistym spotkaniem z najwyższym. ale skoro lubisz tak pompatycznie to kontynuuj :)

co do kobiet w islamie to jak wszystko ma dwie strony medalu. kwestia zżycia się w tej kulturze, tradycji. zauważ że obrzezania łechtaczki dokonują zwykle kobiety, członkinie plemienia czy rodu. ma to uroczystą oprawę i czemuś służy w danej społeczności. pewnie rodowej integracji. nie zmienimy tego nawet zakazami.
druga strona medalu to wojujące emancypantki. szczęśliwe takie że aż je ściska w dołku. niby samodzielne, niezależne a samotne do bólu. najlepsze klientki sexshopów i kawiarni z męskim stripseansem.
ta druga strona medalu posunięta do granic absurdu sprowadziła na kobiety konieczność pracy ponad siły, nałogi, stresy i...sztuczną inseminację. jako że żaden facet patykiem nawet nie dotknie. tyle w wielkim skrócie. czasu nie mam na dyskusje w tych działach. naprawde jade ostatkami sił i rzadko tu wchodzę. zauważyłem Cię jedynie z okazji ostrzeżeń i dlatego więcej dyskusji ode mnie nie oczekuj.
pozdrawiam z wyemancypowanej Szwecji. tu Szwedzi biorą żony minn z krajów islamu a Szwedki biorą partnerów gumowych. są oczywiście ludzie stateczni, rzeczywistość rozważający obiektywnie czego i Tobie życzę :)
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2011, 16:38 przez teddybear, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Kobiety w islamie.

50
Aj tam..ja tam nie mam nic przeciw emancypatkom. Na pewno nie są pruderyjne.
Więc nie wiem czy żaden.
:D
Chociaż słyszałem, że kobiety np. ze Wschodu takie idealne na związek(że niby posłuszne, lecz to chyba się zmienia).
Co do Islamu to cóż.
Ostatnio czytałem, że walczą w pewnym Europejskim kraju o prawo do zasłaniania raczej.
;)
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2011, 16:46 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 1 raz.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: Kobiety w islamie.

51
Nebogipfel pisze:Aj tam..ja tam nie mam nic przeciw emancypatkom. Na pewno nie są pruderyjne.
Więc nie wiem czy żaden.
:D
Chociaż słyszałem, że kobiety np. ze Wschodu takie idealne na związek(że niby posłuszne, lecz to chyba się zmienia).
Co do Islamu to cóż.
Ostatnio czytałem, że walczą w pewnym Europejskim kraju o prawo do zasłaniania raczej.
;)
na krótko to można użyć...a na dłużej? hmmm ponoć bóg karząc najpierw rozum odbiera...pewnie więc się trafiają potępieńcy :black2:
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2011, 16:56 przez teddybear, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Kobiety w islamie.

52
Nie wiem czy bym długo wytryzmał z panią etykietą dworską pełną pruderyjnosci do bólu..
W przypadku seksu wtedy żadna róznica miedzy związkiem a byciem samemu.
:D

Chociaż nie..będąc samemu można sobie od czasu do czasu pozwolić na nawet wiecej seksu z większą ilością pań.
Tak więc super pruderyjna pani etykieta dworska - konserwatystka ortodoksyjna odpada.
:D
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2011, 19:11 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 1 raz.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: Kobiety w islamie.

53
Nebo uwierz, za klasztorną bramą najwięcej hormonów buzuje :)
odkrywanie seksu z pruderyjną jest jak ssanie nadziewanego cukierasa. im głębiej ozór włożysz tym słodziej...:black2:
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2011, 19:35 przez teddybear, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Kobiety w islamie.

54
Tylko te horony są wueięzione przez poglądy, które ponoć są jak mur.
:D
Więc wyzwalając je łamią własne zasady.
;)
Swoją drogą zakonnica a zakonnica to różnica.
Jak zgrabna i ładna buźka to oki.
xD

Lecz miało być o kobietach wIslamie, zatem wracam do wątku..
Polskie Tatarki w większości chodzą bez chust na głowie. Nie oznacza to jednak, że nie są muzułmankami, nadal są muzułmankami bowiem najważniejsze jest to co posiadają w sercu a nie na zewnątrz. Natomiast gdy muzułmanin mówi, że nie chce czegoś robić bowiem nie zgadza się z prawem boskim jest to grzech. Nie chcesz nosić chusty, możesz jej nie nosić, ale nie mów że prawo boskie Ci się nie podoba. To samo dotyczy modlitwy, nie chcesz się modlić bo np. jesteś leniwy możesz tego nie robić ale nie możesz powiedzieć, że nie jesteś przekonany co do słuszności modlitwy, co do postów, co do pielgrzymki. Są to najważniejsze filary, które czynią z nas muzułmanów. Wiara w nie jest najważniejsza. Czasami człowiek napotyka różne sytuacje, nie ma czasu na modlitwę albo jest zbyt leniwy jest to wówczas mniejszy grzech niż odrzucenie i zanegowanie jej całkowicie.
Wątpię czy jakakolwiek muzułmanka w Europie nosi to z przymusu. Nie musi nosić czadoru, nie musi być całkowicie zakryta i nie musi nosić rękawiczek. Ubiór muzułmański może się zmieniać w zależności od czasów. Wystarczyłyby np. spodnie i żakiet, który przykrywałby pośladki kobiety, żeby nie było widać jej kształtów. Wcale nie musi być on brzydki, może być nawet bardzo modny. Nawet teraz na zachodzie Europy muzułmanka projektuje piękne ubiory dla kobiet muzułmańskich, które będą dopasowywały się do naszego prawa muzułmańskiego.
Mi się wydaje, że mało ludzi orientuje się dokładnie jak kobiety muzułmańskie się czują w tamtych rejonach pod kątem religijnym, politycznym i kulturowym. Kobiety są szczęśliwe. Na siłę nie możemy porównywać ich prawa z prawami kobiet w Europie. Kobieta w Europie, nie wiem czy ma równe prawa we wszystkich sytuacjach. Zazwyczaj mówi się, że kobiety w krajach arabskich są bite. Dlaczego tak się mówi skoro badania pokazują, że większość kobiet w Europie też jest wykorzystywana i bita przez swoich mężów?
http://iwiesz24.pl/wywiad-z-hani-hraishem

Czasami się zastanawiam jak to by było z muzułmanką.
;)
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2011, 20:19 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 1 raz.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: Kobiety w islamie.

58
wiecie co- nei wiem czemu ten kawalek materialu ma glowie stal sie symbolem opresji.
macie pojecie jak to moze upiekszac? na dodatek WCALE nie jest uciazliwe, nawet w lecie, oczywiscie jesli jest z odpowiedniego materialu.

istnieja rozmaite style noszenia i upinania chust, sa pokazy mody hijabowej, sklepy sprzedajace hijaby ale i akcesoria do nich, np spinki- male klejnociki.

[youtube][/youtube]
to hijaby z kolekcji zima-jesien 2010-2011 tureckiej firmy Armine.
Armine szyje tez te wszystkie ubrania- najpierw powstaje projekt hijabu, a potem do niego projektuje sie ubranie.
te hijaby sa jedwabne i baaardzo kosztowne. ach miec taki!

[youtube][/youtube]
jak upiac kwadratowy hijab, ale nie w stylu tureckim

[youtube][/youtube]
styl indonezyjski, tez mi sie bardzo podoba

[youtube][/youtube]
styl egipski, ktorego nie znosze

[youtube][/youtube]
a tu jak upiac dupatte, czyli wielki szal pakistansko-indyjski

mamy swoich projektantow, swoje domy mody
[youtube][/youtube]

lista linkow do hijabowych domow mody http://www.hijabstyle.co.uk/p/shopping-links.html

http://www.nurzahra.com/nurzahra_new/
http://www.alyashmac.com/index.html
http://www.balacouture.com/eng/index.html kliknac w zakladke 'caftan' zeby obejrzec projekty w stylu imperium osmanskiego, pycha!
http://www.thanaaddas.com/#!gallery dom mody z Arabii Saudyjskiej
http://www.hanasadiq.com/index.htm projektantka iracka, mieszka w Jordanii
Ostatnio zmieniony 26 wrz 2011, 10:27 przez asmaani, łącznie zmieniany 1 raz.
"Biada ci, o Dhil'ib. Gdyż oczy Go nie widzą; ale serca postrzegają Go dzięki wierze. Jest znany dzięki dowodom wskazującym na Niego. Nie można doświadczyć Go poprzez zmysły. O Dhil'ib. Mój Pan jest bliski wszystkim rzeczom bez dotykania ich." Ali ibn Abu Talib

Re: Kobiety w islamie.

59
[youtube][/youtube]
libanska 'gwiazda'
Ostatnio zmieniony 26 wrz 2011, 10:41 przez asmaani, łącznie zmieniany 1 raz.
"Biada ci, o Dhil'ib. Gdyż oczy Go nie widzą; ale serca postrzegają Go dzięki wierze. Jest znany dzięki dowodom wskazującym na Niego. Nie można doświadczyć Go poprzez zmysły. O Dhil'ib. Mój Pan jest bliski wszystkim rzeczom bez dotykania ich." Ali ibn Abu Talib
ODPOWIEDZ

Wróć do „Islam”

cron