Re: Muzułmanie sprzedawcy nie obsługują sprzedaży alkoholu i wieprzowiny

1
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... oxSlotIIMT

amur-49
4 godziny temu
Niezgodne z przekonaniami muzułmanów jest spożywanie wieprzowiny i alkoholu, a nie ich sprzedawanie. Kasjer który z powodu swego widzi mi się odmówi klientowi sprzedaży towaru powinien być zwolniony dyscyplinarnie. Nasza cywilizacja upada, ponieważ w ramach totalnego idiotyzmu zwanego poprawnością polityczną ustępuje pola barbarzyńcom o średniowiecznej mentalności. I prędzej czy później barbarzyńcy będą górą, a poprawność polityczną zastąpi miecz kata, lub publiczne ukamieniowanie.

kluska11
4 godziny temu
Ja tam szanuje przekonania religijne, ale u mnie by już nie robiła

blue911
4 godziny temu
M&S pomylil priorytety! Oni maja sluzyc KLIENTOM,a nie brodatym pracownikom !!!!

zdesperowany_ool
3 godziny temu
Ciekawe chrześcijanin musi uszanować poglądy muzułmanina i pejsatego bo jak nie to jest to dyskryminacja ciekawe tylko dlaczego ta zasada nie obowiązuje w drugą stronę

realistas
3 godziny temu
Jak mają przekonania religijne to nie powinny podejmować pracy niezgodnej z tymi przekonaniami.

rjeka81
3 godziny temu
A katolik pracujący w aptece, który w Polsce ma prawo odmówić sprzedaży tabletek wczesnoporonnych, bo to jest wbrew jego sumieniu i uczuć religijnych?

torro73
3 godziny temu
Juz niedlugo Europa Zachodnia zaplaci za chora poprawnosc polityczna.
Zaplaci rowniez za lenistwo i wygode swoich obywateli ,co doprowadzilo do
sprowadzenia tych dzikich plemion z Azji, do cywilizowanego swiata.
Beda was na ulicach waszych miast bic w pysk
Teraz mozecie mnie minusowac ,zdania nie zmienie .
Za pokazanie sie z krzyzykiem na szyi w muzulmanskim kraju grozi nam smierc,a paradujace w burkach muzulmanki sa szanowane i cholubione
to jest chore

steve69
4 godziny temu
Religia - opium dla ludu.

muminos1975
3 godziny temu
boje sie tego swiata, co to bedzie za 20 lat jak mi dziecko dorośnie - ehhh

Pokaż wszystkie komentarze (253)
Ostatnio zmieniony 23 gru 2013, 12:17 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Muzułmanie sprzedawcy nie obsługują sprzedaży alkoholu i wieprzowiny

2
Hmmm...O ile mnie pamięć nie myli to również Zydzi nie jedzą i nie sprzedają wieprzowiny...Dla hindusów świętokradztwem jest zabicie krowy...a chciałbym zobaczyc los tego kto bedzie sprzedawał wołowinę ...Dla niektórych braminów ryby stanowia tabu...Nie widziałem tez Polaka ,który by sprzedawał karaluchy zasmażane w cukrze czy smażone larwy...co jest popularna przekąską np w Peru..
Ostatnio zmieniony 03 sty 2014, 8:37 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego
ODPOWIEDZ

Wróć do „Islam”

cron