Re: Mity na temat żydów - skąd się wzięły

31
Ja?! pisze:
asmaani pisze:chce mi sie wymiotowac kiedy czytam ze Bog mial cos wspolnego z Holocaustem....
A jednak miał, mógł temu zapobiec, pozwolił na zniszczenie świątyni, pozwolił na rozbiór Izraela, pozwolił na wiele przykrych spraw, łącznie z holokaustem, mógł odmienić serce Hitlera, mógł sprawić że nie doszedłby do władzy.
Pozwolił czyli miał w tym plan - chyba że był na innej planecie.
Ja?!, czytając Twoje posty przypomniałem sobie link do filmu o którym Tobie wspominałem.
niestety po angielsku.
Wiesz dlaczego tak Ciebie o to "molestuję" ? Uderzyły mnie Twoje posty, bo piszesz dokładnie językiem postaci z tego filmu. To co powyżej rzuciłeś jest jakby żywcem wyjęte (spokojnie, nie posądzam Ciebie o żaden plagiat ;) ). Tylko, że to wypowiadali więźniowie obozu zagłady ! To nie jest historyjka wyssana z palca.
Jednak ostrzegam. To bardzo ciężki w odbiorze film. Pełen goryczy, zwątpienia, rozpaczy. Prób zrozumienia i ostatecznie wiary. Tak przewrotnie silnej, niewyobrażalnej, bo wśród zarzutów i braku nadziei.
To jest niesamowity dokument. Potworny i niesamowity. Coś z niego jednak zrozumiałem. Coś bardzo mi bliskiego. Zresztą, co to ma za znaczenie ...
Asma, jak masz chwilę i chcesz wiedzieć o czym piszę to zachęcam.
Polecam go zresztą Wszystkim.
Ostatnio zmieniony 29 gru 2011, 0:06 przez Abesnai, łącznie zmieniany 2 razy.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Mity na temat żydów - skąd się wzięły

32
panie nebo =coś tam...ty i miliony,,,nie no mam wyobrażnię ale tego sobie nie umiem wyobrażić..sorry..ty zawsze bedziesz tylko gojem...a może powinienem napisać aż gojem...dla zrozumiena tematu zainteresuj się co mieściło się na 22,23 i 24 piętrze WTC..zrozumiesz kto i dlaczego nie dopuścił dt pewnych sytuacji a na ten czas żegnam spokojnej nocy
Ostatnio zmieniony 29 gru 2011, 0:19 przez cayman, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Mity na temat żydów - skąd się wzięły

33
Możesz w skrócie - Nebo, skoro - gipfel kojarzy się tobie zbyt żydowsko. Jako tylko goj myśle, że i tak sporo mogę a jeszcze więcej móc będę. Poszukam informacji na temat pięter, lecz nie zapominajmy, że to były wieże związane z finansami, więc domyślam się, że sugerujesz, iż tam pracowali sami Żydzi. A ja naiwnie myślałem, że chodzi o politykę USA - wszędzie wysyłają wojska, gdzie wywąchają interes. Oprócz ofiar w ludziach co do samego budynku to wyobraź sobie, że zostanie odbudowany. Polecam: http://www.rp.pl/artykul/2,715505.html Zatem to co się mieściło będzie znowu. Nadal nie wiem czemu uważasz, że każdy finasier to Żyd. Dodam, że paru polskich aktorów specjalnie zmieniło nazwiska by brzmiały obcojęzycznie i menadżerowie nie mieli problemów z wymówieniem ich. No, ale na pewno to są Żydzi bo mają tam inne nazwiska. :D Moje nazwisko po angielsku to Southson.

spokojnej nocy
Ostatnio zmieniony 29 gru 2011, 0:51 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 2 razy.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: Mity na temat żydów - skąd się wzięły

34
Abesnai - nie znam angielskiego na tyle by film zrozumieć.
Wiem że Ci którzy przeżyli obóz zwłaszcza żydzi mają żal do Boga, nie rozumią czemu ich to spotkało.
Bóg Izraela to nadal ten sam Bóg z starego testamentu który doświadcza twardą ręką te narody które nie idą drogą sprawiedliwości. Żydzi odwrócili się od nowego przymierza które im wysłał w postaci Jezusa więc On się odwrócił od Żydów, stracili państwo, świątynie, życie, wszystko. Teraz mają swoje państwo i jest to kolejna szansa dla nich jako narodu. Nie było przymierza więc nie było ochrony, obecnie tylko 205 tys żydów wierzy w Jezusa jako mesjasza, tylu jest zarejestrowanych.
Oni myślą że Bóg im błogosławi, Bóg nie jest doskonały, bywa pamiętliwy i długo chowa urazy. upartych doświadcza przez cierpienie, śmierć jest szybka i niczego nie uczy. Jezus długo cierpiał i cierpienie żydów jest długie.
Taka karma.

I to jeszcze nie koniec, jest w programie dla żydów "ochyda spustoszenia"
jak na razie nie ma szans na zdjęcie tego losu bo wciąć pycha u żydów przekracza 80%, pokory od polaków się nie nauczyli więc nauczy ich cierpienie.
Ostatnio zmieniony 29 gru 2011, 2:12 przez Ja?!, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Mity na temat żydów - skąd się wzięły

35
Ja?! pisze:Abesnai - nie znam angielskiego na tyle by film zrozumieć.
Wiem że Ci którzy przeżyli obóz zwłaszcza żydzi mają żal do Boga, nie rozumią czemu ich to spotkało.
Bóg Izraela to nadal ten sam Bóg z starego testamentu który doświadcza twardą ręką te narody które nie idą drogą sprawiedliwości. Żydzi odwrócili się od nowego przymierza które im wysłał w postaci Jezusa więc On się odwrócił od Żydów, stracili państwo, świątynie, życie, wszystko. Teraz mają swoje państwo i jest to kolejna szansa dla nich jako narodu. Nie było przymierza więc nie było ochrony, obecnie tylko 205 tys żydów wierzy w Jezusa jako mesjasza, tylu jest zarejestrowanych.
Oni myślą że Bóg im błogosławi, Bóg nie jest doskonały, bywa pamiętliwy i długo chowa urazy. upartych doświadcza przez cierpienie, śmierć jest szybka i niczego nie uczy. Jezus długo cierpiał i cierpienie żydów jest długie.
Taka karma.

I to jeszcze nie koniec, jest w programie dla żydów "ochyda spustoszenia"
jak na razie nie ma szans na zdjęcie tego losu bo wciąć pycha u żydów przekracza 80%, pokory od polaków się nie nauczyli więc nauczy ich cierpienie.
"Ja?" czy Ty naprawdę wierzysz w to ze Izraelici byli kiedy kolwiek "narodem wybranym"? O jakim Ty szczegulnym cierpieniu piszesz? Niema na świecie narodu który by w swej histori nie cierpiał, oni tu zadnym wyjątkiem nie są, masz w podpisie tekst o ślepocie, a sam masz zawęrzone spojrzenie. To ze Zydzi uwarzają się za wielce wyjątkowych, i ze niby ich cierpienie jest bardziej wzniosłe i warzne, to jest wyłącznie ich problem, no i tych ludzi któzy dają się złapać na Judeocentryczny punkt widzenia. Przyznam ze mierzi mnie trochę podejście, ze niby cały świat kręci się wokół Zydów i ich Boga, nic na to nie poradze, ale mogę zwracać na to uwagę, moim zdaniem Zydzi jako tacy nie są zadnym problemem, są jacy są, jak to ludzie, problem jest raczej w tym ze znaczna część ludzi w naszym rejonie cywilizacyjnym, się od nich uzalerzniła pod względem duchowym i mętalnym. Oczywiście kazdy ma wolny wybór i ja to w pełni szanuje i akceptuje, ale niech potem nie będzie zdziwienia ze coś tu niegra, ich świat jest ich światem, kto do niego wchodzi moze stać się częścią ich gry.
Ostatnio zmieniony 29 gru 2011, 7:39 przez Conan Barbarzynca, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Mity na temat żydów - skąd się wzięły

36
Nebogipfel pisze:Możesz w skrócie - Nebo, skoro - gipfel kojarzy się tobie zbyt żydowsko. Jako tylko goj myśle, że i tak sporo mogę a jeszcze więcej móc będę. Poszukam informacji na temat pięter, lecz nie zapominajmy, że to były wieże związane z finansami, więc domyślam się, że sugerujesz, iż tam pracowali sami Żydzi. A ja naiwnie myślałem, że chodzi o politykę USA - wszędzie wysyłają wojska, gdzie wywąchają interes. Oprócz ofiar w ludziach co do samego budynku to wyobraź sobie, że zostanie odbudowany. Polecam: http://www.rp.pl/artykul/2,715505.html Zatem to co się mieściło będzie znowu. Nadal nie wiem czemu uważasz, że każdy finasier to Żyd. Dodam, że paru polskich aktorów specjalnie zmieniło nazwiska by brzmiały obcojęzycznie i menadżerowie nie mieli problemów z wymówieniem ich. No, ale na pewno to są Żydzi bo mają tam inne nazwiska. :D Moje nazwisko po angielsku to Southson.

spokojnej nocy
twoja wiedza jest zerowa...podczes wybuchu żaden żyd nie zginął,nie poszli do pracy-to nie jest dla ciebie dziwne...panie nebo a raczej chłopie -obudz się.
Ostatnio zmieniony 29 gru 2011, 9:47 przez cayman, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Mity na temat żydów - skąd się wzięły

37
Jeśli ponad 400 ofiar w Twoim równaniu cayman to żaden Żyd, to ja mogę ze spokojem twierdzić, że żaden z Ciebie baran.
Ostatnio zmieniony 29 gru 2011, 13:22 przez Artur, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam
Artur ♆

Żyjemy w czasach, gdzie wytwory schorowanej wyobraźni mają większe prawo obywatelstwa niż rzetelne myślenie.

Re: Mity na temat żydów - skąd się wzięły

38
To o tych Żydach i WTC że niby iuch tam nie było to kolejny mit internetowy, ktoś coś takiego zapodał i niektórzy wzieli to zaprawdę i podawali dalej mimo że nie ma to nic wspólnego z rzecvzywoistością. Bo jak to możliwe że tylko Żydzi wiedzieli o zamachu, mają wspólny telepatyczny umysł ?
Faktem jest że wielu Żydów wyłudza pieniądze na Holocauście, ale gdzie są pieniądze tam znajdą się też cwaniacy co będą chcieli zarobić, czy to Żydzi czy Niemcy albo Polacy, na odzyskiwaniu Żydowskiego mienia robią niezłe machloje np. podrabiają testamenty itp. Ale nie tylko Żydzi wiedzą jak zarobić na tragedii.
Inną sprawą za którą nie lubią Żydów ludzie jest Syjonizm i powstanie państwa Izrael. Ale to tak jak by winić Polaków zato że zagarbnęliśmy po wojnie Śląsk ;) Albo mieć pretensje do Litwinów że mają Wilno, to mocarstwa zadecydowały o powstaniu Izraela i to oni odpowiadają za ten bałagan, zresztą jakby nie było Izraela, to i tak antysemici wysyłali by Żydów do Palestyny, tak mają własny kraj i muszą się z tym uporać jakoś.
Ostatnio zmieniony 29 gru 2011, 13:30 przez voltaren, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Mity na temat żydów - skąd się wzięły

39
Artur, Caymanowi chodzi o
22 września 2001 r. "New York Times", powołując się na konsula generalnego Izraela Alona Pinkasa, stwierdził, że pierwotna lista zaginionych okazała się przesadzona. Potwierdzono tylko trzy wypadki śmierci Izraelczyków - jednego w WTC i dwóch w samolotach.
źródło naszawitryna.pl - strona gdzie raczej nie ma widocznej miłości do Żydów, tylko, że w przypadku prawdziwości takiego newsa troszke inaczej 11 wrzesnia 2001 wygląda ;)
Ostatnio zmieniony 29 gru 2011, 13:33 przez caly, łącznie zmieniany 1 raz.
przepisy kulinarne * parking okęcie * perswazja

Re: Mity na temat żydów - skąd się wzięły

40
A według mnie to może być prawda. Izraelczyk a Żyd to trochę rożne sprawy. Że tam mógło być 2 Izraelczyków to prawdopodobne, bo zobacz jaki Izrael to mało państwo i nie musiało tam być nie wiadomo ilu Izrtaelczyków, Izrael ma mniej obywateli niż Polska, a Żydów było pewnie sporo, bo w USA jest dużo Żydów. A więc wiadomość może jest i prawdziwa, ale nie ma żadnej wartości.
Ostatnio zmieniony 29 gru 2011, 13:40 przez voltaren, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Mity na temat żydów - skąd się wzięły

42
Nowy Jork w 2002 roku miał 12% reprezentację Żydów w grupie mieszkańców. W WTC stanowili 14% ofiar. Faktem jest, iż bezpośrednio po zamachach poszukiwano blisko 4000 osób spośród tej grupy etnicznej i lista ta była przesadzona.
Ostatnio zmieniony 29 gru 2011, 13:56 przez Artur, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam
Artur ♆

Żyjemy w czasach, gdzie wytwory schorowanej wyobraźni mają większe prawo obywatelstwa niż rzetelne myślenie.

Re: Mity na temat żydów - skąd się wzięły

43
Artur pisze:Jeśli ponad 400 ofiar w Twoim równaniu cayman to żaden Żyd, to ja mogę ze spokojem twierdzić, że żaden z Ciebie baran.
panie arturze powtarzam żaden żyd nie poszedł do pracy...zrobili sobie wolne NN ty nie masz wiedzy w tym temacie a mnie nazywasz baranem...sam jesteś cienki jak zupka w barze mlecznym,jako modek mający honor powinieneś się zapaść pod ziemię...amen
Ostatnio zmieniony 29 gru 2011, 15:14 przez cayman, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Mity na temat żydów - skąd się wzięły

44
Ciągle zapominam, że fani teorii spiskowych żyją w rzeczywistości urojonej i w pełni określa ich poniższy cytat:
Szaleńca rozpoznaje się natychmiast. To głupiec, który nie ma pojęcia o sztuczkach. Głupiec próbuje dowieść swojej tezy, ma logikę wykoślawioną, ale ma. Natomiast szaleniec nie ma żadnej logiki, zdąża od jednego krótkiego spięcia do drugiego. Dla szaleńca wszystko stanowi dowód wszystkiego. Szaleniec ma idee fixe i cokolwiek wpadnie mu w ręce, służy potwierdzeniu tej idei.
Ostatnio zmieniony 29 gru 2011, 15:31 przez Artur, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam
Artur ♆

Żyjemy w czasach, gdzie wytwory schorowanej wyobraźni mają większe prawo obywatelstwa niż rzetelne myślenie.

Re: Mity na temat żydów - skąd się wzięły

47
voltaren pisze:Mógłbyś pisać tak by nie obrażać innych ludzi?
Możesz jasno zdeklarować czym 'obraziłem' mojego rozmówcę?
Ostatnio zmieniony 29 gru 2011, 18:51 przez Artur, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam
Artur ♆

Żyjemy w czasach, gdzie wytwory schorowanej wyobraźni mają większe prawo obywatelstwa niż rzetelne myślenie.

Re: Mity na temat żydów - skąd się wzięły

48
cayman pisze:dokopałem się żródła twej wiedzy panie arturze..link jaki zapodam mówi sam za siebie..z mojej strony bez komentarza.. http://poznan.jewish.org.pl/index.php/K ... esnia.html
Wydaje Ci się - kop dalej :)
Ostatnio zmieniony 29 gru 2011, 18:51 przez Artur, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam
Artur ♆

Żyjemy w czasach, gdzie wytwory schorowanej wyobraźni mają większe prawo obywatelstwa niż rzetelne myślenie.

Re: Mity na temat żydów - skąd się wzięły

50
odpiszę grupowo bo po jedynczo nie ma sensu-przebywałem ponad pół roku na forum amerykańskim gdzie to świadkowie i pracownicy WTC się wypowiadali a ci co pisali prawdę byli banowani,wiec moja wiedza jest z pierwszej ręki a to że byłem w usa i mam znajomochych mogę udowodnić więc nich mi nikt a w szczególności goje nie piszą żem baran,bo baranami jesteście wy ci którzy wierzą tym którym wierzyć nie powinno...to na tyle bo mi się pimpong huśta na samą myśl co mógłbym w tym wątku napisać i jakie byłyby komentarze...wstyd mi być polakiem na polskojęzycznych forach bo tam polak atakuje polaka nie widząc zagrożenia zza swoich pleców..spokojnej nocy łobuziaki..
Ostatnio zmieniony 29 gru 2011, 22:47 przez cayman, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Mity na temat żydów - skąd się wzięły

51
cayman - podałeś strone, na niej wyraźnie pisze że to brednie iż żydzi nie zginęli w WTC. pokaż inne dowody. To chyba już standard że szuka się winnych, poszukaj ich w innym środowisku głównie politycznym a nie religijnym. Część osób była ostrzeżona by w tamtym dniu nie iść do pracy w WTC może byli w tym też żydzi ale nie wszyscy i nie wyłącznie żydzi. Decyzje o tej operacji podjęła tajna władza możliwe że ta sama która dokonała zabujstwa w dallas wiesz na kim.
Ostatnio zmieniony 29 gru 2011, 23:09 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Mity na temat żydów - skąd się wzięły

52
Cayman, żaden Żyd nie zginął?
12. Odigo Instant Messages. Plotki na temat 4000 Żydów, którzy nie przyszli do pracy feralnego dnia mają swoje podstawy. Czołowa gazeta izraelska Jerusalem Post, zaraz po zamachu opublikowała artykuł, w którym przypuszczano, ze w zamachu mogło ponieść śmierć nawet 4000 obywateli izraelskich, którzy pracowali w WTC. Nieprawdą jednak jest, że „w zamachu nie zginęli Żydzi”, gdyż wśród nazwisk ofiar wiele jest żydowskich. Nie ma jednak potwierdzenia by jakikolwiek obywatel Izraela nie będący obywatelem USA (poza jedną osobą na pokładzie samolotu) faktycznie zginął w zamachu.
http://wirtualnapolonia.com/2011/09/10/ ... hu-na-wtc/

Zerowa wiedza nie istnieje, gdyż nawet powierzchowna jest jakąś wiedzą. Nie można zatem powiedzieć np., że nic nie wiem o wojsku, gdyż przynajmniej potrafię mimo wszystko zazwyczaj odróżnić żołnierza w mundurze od cywila. Czyli wiem, że żołnierz nosi mundur a to zawsze jakaś wiedza, choć może nie gruntowna. Oczywiście należy uwzględnić też, że w Afryce często do działań wojennych najmowane są dzieci, które nie sądzę by latały w mundurach. Moim zdaniem nigdy nie powinno dojść do powstania dzieci - żołnierzy. Zatem moja wiedza nie jest ograniczona do schematu żołnierz-mundur. To jeszcze coś więcej. Tak więc zerowa na ten temat nie jest moim zdaniem. Co do WTC to jest tyle teorii, że wątpię czy sam wiesz co na prawdę się tam wydarzyło.
Ostatnio zmieniony 29 gru 2011, 23:42 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 1 raz.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: Mity na temat żydów - skąd się wzięły

53
Ja?! pisze:cayman - podałeś link do strony a na samym dole jest lista zabitych żydów w WTC, chyba czytałeś tylko pierwszy akapit
a czego ty się człeku z podstawowym wykształceniem spodziewałeś na stronie zydowskiej doszukać -prawdy,ty sie lepiej obudz bo twoje dzieci będą żyły w kraju gdzie język twych przodków będzie zakazany...a za samą przynależność do chrześcijan będziesz chłostany publicznie i opluwany..
edytując dopiszę jeszcze panu nebo-prawda ze smoleńska powoli wychodzi wiec i prawda z WTC wyjdzie..cóż ja na tę prawdę czekać nie muszę..
Ostatnio zmieniony 30 gru 2011, 9:54 przez cayman, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Mity na temat żydów - skąd się wzięły

54
cayman pisze:a czego ty się człeku z podstawowym wykształceniem spodziewałeś na stronie zydowskiej doszukać -prawdy,ty sie lepiej obudz bo twoje dzieci będą żyły w kraju gdzie język twych przodków będzie zakazany...a za samą przynależność do chrześcijan będziesz chłostany publicznie i opluwany..
edytując dopiszę jeszcze panu nebo-prawda ze smoleńska powoli wychodzi wiec i prawda z WTC wyjdzie..cóż ja na tę prawdę czekać nie muszę..
Cayman Ty chyba całkiem ozydziałeś, podziwiam Twoją dume i wogule, ale mało Ci po tym jeśli będziesz taki ociemniały, najłatwiej jest wszystko zwalić na mitycznych Zydów, a nie zaówarzasz ze wciąrz siedzisz w ich świecie, chcesz być gojem? To prosze bardzo, ja wole być człowiekiem, chrześcijaństwo a zwłaszcza katolicyzm, jest koniem trojańskim, przez który wdziera się bliskowschodni okultyzm, jak sobię wyobrarzasz ewentualne tworzenie czegoś własnego, jeśli dla Ciebie jako Katolika Zydzi zawsze będą narodem wybranym? Chcesz zeby stali się dobrzy? Zeby byli dobrymi pasterzami? To jakaś obsesja na punkcie tego narodu, to jest kurde naród jak kazdy inny, to Ty się obudz, bo zapadłeś w czarny sen KALIMA jak w Indiana Jonsie.
Ostatnio zmieniony 30 gru 2011, 10:37 przez Conan Barbarzynca, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Mity na temat żydów - skąd się wzięły

55
panie conanie mam prawo bronić swych racji jak się komuś nie podobają niech ich nie czyta i nie komentuje... polacy ci prawdziwi ot choćby tacy jak ja wiedzą co zydostwo wyprawiało z polakami bo tę wiedzę przekazał dziadek ojcu a ojciec dziecku itd ...odsyłam do historii jak to żydzi wymordowali miliony rosjan,potem poszukaj sobie pan sam dalszej wiedzy wtym temacie..

Ostatnio zmieniony 30 gru 2011, 10:55 przez cayman, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Mity na temat żydów - skąd się wzięły

57
cayman pisze:panie conanie mam prawo bronić swych racji jak się komuś nie podobają niech ich nie czyta i nie komentuje... polacy ci prawdziwi ot choćby tacy jak ja wiedzą co zydostwo wyprawiało z polakami bo tę wiedzę przekazał dziadek ojcu a ojciec dziecku itd ...odsyłam do historii jak to żydzi wymordowali miliony rosjan,potem poszukaj sobie pan sam dalszej wiedzy wtym temacie..

Ja wiem o tych zbrodniach, to nie jest tajemnicą, nawet w głupiej wikopedi którą trudno posądzać o jakieś antyzydowskie nastawienie, pisze wyrażnie kto jest pochodzenia Zydowskiego, a są tą czołowi kaci bezpieki. Filosemitą to ja nie jestem, dlatego mam wyrąbane na ich gadki o tolerancji i otym ze są strasznie pokrzywdzeni przez los, ale ta mitologia ze oni niby są odpowiedzialni za wszystko co się dzieje na świecie to gruba przesada. Nie chodzi tylko o to ze chce tu zgrywać strasznie "oświeconego" i tolerancyjnego, ja to jako tako sprawdzałem, bo chciałem się jakoś dowiedzieć czy to prawda, i okazało się ze fanatycy antyzydowscy kłamią, np piszą ze Beria był Zydem co jest nieprawdą. Wogule rola Zydów jest przez nich wyolbrzymiana, to g... prawda ze wszystkie wielkie rodziny bankierskie to Zydzi, fakt ze jest tam wielu Zydów, ale np Rockefelerowie nie są Zydami. Roztaczają wizje ze niby Zydzi to diabły a reszta ludzkości to niewinne "baranki Boze". Uwiez ze gdyby naprawdę wszystkie "elity" były pochodzenia Zydowskiego, to zwarzywszy na ich niewielki procent w ludzkości(to dość mały naród), tez uznał bym to za dziwne, ale tak nie jest. Co nie znaczy ze te niezydowskie elity to równi goście, to dewianci uprawiający jakieś dziwaczne kulty, zresztą czego mozna się spodziewać po bezdusznych zjebach, zdegenerowanych władzą.
Ostatnio zmieniony 30 gru 2011, 13:36 przez Conan Barbarzynca, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Mity na temat żydów - skąd się wzięły

58
To że rodziny bankierskie to Żydzi to co w tym złego. Fajnie by było żeby wielkie rodziny bankierskie były Polakami ;) Ale weź hollywodzkie gwiazdy, ogromna większość to są Żydzi, podobnie w TVN 24 co drugi pracownik to Żyd, jeśli się nie przyznał jeszcze to z wyglądu 100% Żyd. Ale dla mnie nic z tego nie wynika, bo co z tego że są Żydami? I tak samo są nieobiektywni jak Polacy pracujący w tej stacji, a i tak najgorszy jest ten przygłup kuźniar a to 100% Polak. A w Polskim rządzie nie ma chyba ani jednego Żyda, tylko 3 członków Opus Dei, i nic z tego nie wynika, czy są Żydami czy z Opus Dei są tak samo beznadziejni :P
Ostatnio zmieniony 30 gru 2011, 13:43 przez voltaren, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Mity na temat żydów - skąd się wzięły

59
jest znacznie gorzej, 3/4 świata to żydzi, każdy polityk to żyd, każdy przedsięiorca to żyd, każdy bankier to żyd, każdy w tv to żyd, każdy komu jest lepiej to żyd. Tylko cierpiący i biedni to polacy. Tak 1/4 świata to polacy. Genialne ?
Ostatnio zmieniony 30 gru 2011, 15:06 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Mity na temat żydów - skąd się wzięły

60
Żydzi w Polsce stanowią mniej chyba niż 1% obecnie, a widzisz wśród dziennikarzy jest to dużo większy procent podobnie wśród polityków. Podobna jest chyba liczba Tatarów w Polsce, ale żaden nie ma gazety własnej ani nie był premierem, więc mimo ze nie jestem antysemitą to nie ma co udawać że Żydzi nie potrafią się wybić do włądzy (media to też władza) i się wzajemnie nie wspierają.
Ostatnio zmieniony 30 gru 2011, 15:45 przez voltaren, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Judaizm”

cron