Re: TALMUD pochodzi od szatana ?

1
http://www.naszawitryna.pl/ksiazki_125.html
w tym linku jest wiele informacji niepokojących które świadczą negatywnie o żydach którzy mają na pierwszym miejscu talmud w swych sercach.
Jest to księga popularna bo pasująca dla ego żydowskiego. Jest łatwiejsza do przestrzegania pewnych spraw niż tora.
Tora zeszła na plan drugi bo ? za trudna ?

Jak dla mnie talmud nie pochodzi od dobrego a więc od złego.
I nie dziwie się reakcji ludzi którzy reagują alergią na to coś skoro wszystko co nie żydowskie jest nieczyste i niegodne i złe a więc jest wrogiem prawdziwego żyda.
Żydzi sami podtrzymują wrogość nieżydów bo taka ich wola talmudu, księga która stoi w opozycji do tory jest księgą szatańską. Szerzenie pogardy, nienawiści do nieżydów oraz życzenie im wszystkiego złego zwykle obraca się przeciwko temu kto to wysyła. To tylko kwestia czasu.
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2012, 16:54 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: TALMUD pochodzi od szatana ?

8
Artur pisze:Czyli który z dwóch?
Babiloński, chociaż Jerozolimski też nie jest Torą właściwą a tylko jej tłumaczeniem dla debili którzy nie potrafią rozumieć Tory.
http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/ps ... t-talmudu/ ... Pod koniec XIX wieku, większość europejskich Żydów była ludźmi księgi. Ale ich księgą nie była Biblia. Był to Talmud babiloński. Do dziś Talmud pozostaje najwyższym moralnym, etycznym i prawnym autorytetem judaizmu.

Czy Talmud dzieli podstawy zdrowej wartości moralnych z chrześcijaństwem? Raczej nie. Zamiast tego, Talmud jest marnym podłożem systemu religijnego, który odszedł daleko; jest to ten kod faryzejskiej niewiary, co Chrystus opisał jako „pełny wszelkiego plugastwa” (Mt 23,27). Szokująco, najbardziej szanowana instytucja judaizmu rzeczywiście popiera takie grzechy jak kłamstwo, łamanie przysięgi, jak i morderstwo pośrednie. I nawet sankcjonuje jeden z największych grzechów ze wszystkich: molestowanie dzieci.
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2012, 17:21 przez Ja?!, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: TALMUD pochodzi od szatana ?

9
Kolejne plugastwo faryzeuszy i naginanie Tory do własnych pragnień seksualnych.
Kiedy Chrystus oskarżył faryzeuszy, że są duchowymi dziećmi szatana, w pełni zdawał sobie sprawę do czego byli zdolni. Żyjący w II wieku Symeon ben Yohai, jeden z największych rabinów judaizmu i twórca kabały, usankcjonował pedofilie – pozwalając na molestowanie dziewczynek nawet w wieku poniżej trzech lat! Ogłosił, że „neoficie, który jest w wieku poniżej 3 lat i 1 dzień wolno poślubić kapłana.” Późniejsi rabini odnoszą się do zatwierdzenia pedofilii ben Yohai jako „halakah” lub obowiązujące prawo żydowskie. Czy współcześni Żydzi wyparli się ben Yohai, adwokata gwałtów na dzieciach? Raczej nie. Dzisiaj w rodzinnym mieście ben Yohai – Meron, Izrael, dziesiątki tysięcy ortodoksyjnych i ultra-ortodoksyjnych Żydów zbierają się corocznie na dni i noce, by śpiewać i tańczyć ku czci jego pamięci.

Talmud obfituje w odniesienia do pedofilii. Zajmują one znaczną część traktatów Kethuboth i Yebamoth i są entuzjastycznie popierane przez definitywne opracowania prawne Talmudu, Traktat Sanhedryn.
http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/ps ... t-talmudu/
jakże może być inaczej skoro żydzi uważali i jeszcze uważają że dzieci nie są mężczyzną czy kobietą więc prawo mojżeszowe ich nie dotyczy ani sprawcy tego czynu.
http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/ps ... t-talmudu/
Faryzeusze uzasadniali gwałt na dziecku, tłumacząc, że 9-letni chłopiec nie był „mężczyzną.” W ten sposób zwalniali go z Prawa Mojżeszowego: „Nie będziesz leżał z mężczyzna jak się leży z kobietą; jest to obrzydliwość” (Kpł 18:22)
Przypomina to szukanie kruczków prawnych by znaleźć luke w prawie i robić co się chce bezkarnie.
Kłamliwa interpretacja pisma to świadczy o jednym, o przeciwnym od boskiego pochodzeniu tego pisma.
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2012, 17:42 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: TALMUD pochodzi od szatana ?

10
I znowu wysypisko śmieci. Rozmawiamy poważnie czy się napierdalamy?
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2012, 17:49 przez Artur, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam
Artur ♆

Żyjemy w czasach, gdzie wytwory schorowanej wyobraźni mają większe prawo obywatelstwa niż rzetelne myślenie.

Re: TALMUD pochodzi od szatana ?

11
Conan Barbarzynca pisze:Wiara Talmudyczna powstała jako opozycja do chrześcijaństwa, bali się roztopienia w tej uniwersalistycznej religi, chcą pewnie mieć mesjasza na miarę Czyngis-Chana a nie jakiegoś słodkiego Jezuska;) No ale gdzie oni do takich rzeczy, więc powstało takie prymitywne Ugu Bugu.
i mają lub mieli bo nie wiem czy jeszcze żyje.
http://www.ekumenizm.pl/content/article ... 724878.htm

A tu fakty o pedofilii wśród żydów
Już 85 osób z ortodoksyjnej społeczności żydowskiej żyjącej w brooklyńskiej dzielnicy Flatbush zostało aresztowanych w związku z zarzutami pedofilii.http://www.paranormalne.pl/topic/29312- ... oksyjnych/
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2012, 17:55 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: TALMUD pochodzi od szatana ?

12
Sądzę, że znajomość Talmudu przez zdecydowaną większość osób tu dyskutujących jest delikatnie rzecz ujmując - żadna....
Przyznam, że ja też nie miałem Talmudu w ręku..
Myślę, że prochu w tej kwestii tu wspólnie nie wymyślimy...
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2012, 18:25 przez Krzysiek, łącznie zmieniany 2 razy.
"ŚWIADOMOŚĆ jest jak wiatr,
o którym można powiedzieć, iż wieje,
ale nie ma sensu pytać o to,
gdzie jest wiatr, kiedy n i e wieje."


_________________
Z Foresta Gump`a"

Re: TALMUD pochodzi od szatana ?

13
Krzysiek pisze:Sądzę, że znajomość Talmudu przez zdecydowaną większość osób tu dyskutujących jest delikatnie rzecz ujmując - żadna....
Przyznam, że ja też nie miałem Talmudu w ręku..
Myślę, że prochu w tej kwestii tu wspólnie nie wymyślimy...
Krzysiek, masz rację. Ja znam tutaj tylko jedną osobę, która miała i nadal czasami miewa. Prochu nie wymyślimy.
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2012, 18:34 przez Artur, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam
Artur ♆

Żyjemy w czasach, gdzie wytwory schorowanej wyobraźni mają większe prawo obywatelstwa niż rzetelne myślenie.

Re: TALMUD pochodzi od szatana ?

14
Żeby jednak nie poddawać tematu walkowerem, zakończmy go filozoficznie:

FILOZOFIA.
Rabbi powiada:
- Nasze święte księgi mówią, że nie ma człowieka, który by tylko czynił dobrze i ani razu nie zgrzeszył.

- To powiedzże rabbi - pyta jeden z chasydów - jaka jest różnica między uczciwym chasydem a grzesznikiem?
Rabbi myślał i myślał, ale odezwał się drugi chasyd:

- To wielka różnica.
-A mianowicie?

-Uczciwy chasyd jak długo żyje wie, że kiedyś zgrzeszy, a grzesznik - jak długo grzeszy wie, że żyje...

-
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2012, 19:04 przez Krzysiek, łącznie zmieniany 1 raz.
"ŚWIADOMOŚĆ jest jak wiatr,
o którym można powiedzieć, iż wieje,
ale nie ma sensu pytać o to,
gdzie jest wiatr, kiedy n i e wieje."


_________________
Z Foresta Gump`a"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Judaizm”

cron