Re: nieznane oblicze Świadków Jehowy i ich załozycieli

1
tym razem chwała TV Trwam za wyemitowanie tego filmu.
Niech no tylko jeszcze raz jakiś sekciarz-jehowiec spróbuje zastukac do moich drzwi,,,,
najpierw ich zapytam, czy wiedzą, że ich sekta została założona przez erotomana, skazanego przez sąd za okrutne traktowanie swojej żony ( przed rozwodem ),m którego kontynuatorem był okultysta - alkoholik...
Naprawdę warto i trzeba obejrzeć - szczerze polecam:
[youtube][/youtube]
Ostatnio zmieniony 15 paź 2011, 12:46 przez Szymon, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: nieznane oblicze Świadków Jehowy i ich załozycieli

8
moze Trwam! go wyemitowalo bo pokazuje co pokazuje.
tak czy siak niefajnie jest sianie nienawisci.
zadnej.
Ostatnio zmieniony 15 paź 2011, 16:05 przez asmaani, łącznie zmieniany 1 raz.
"Biada ci, o Dhil'ib. Gdyż oczy Go nie widzą; ale serca postrzegają Go dzięki wierze. Jest znany dzięki dowodom wskazującym na Niego. Nie można doświadczyć Go poprzez zmysły. O Dhil'ib. Mój Pan jest bliski wszystkim rzeczom bez dotykania ich." Ali ibn Abu Talib

Re: nieznane oblicze Świadków Jehowy i ich załozycieli

10
jest dożo wersetów potwierdzające ze jezus jest bogiem wienc dlaczego upieraja sie świadkowie jehowi ze to anioł
odpowiedzi znajdziecie w nizej

Świadkowie Jehowy - głosiciele fałszywego imienia





Dlatego też Bóg wielce go wywyższył i obdarzył go imieniem, które jest ponad wszelkie imię,
Aby na imię Jezusa zginało się wszelkie kolano na niebie i na ziemi, i pod ziemią"
Filip. 2:9-10

A Jezus znowu przemówił do nich tymi słowy: Ja jestem światłością świata; kto idzie za mną, nie będzie chodził w ciemności, ale będzie miał światłość żywota."


Lecz abyście wiedzieli, że Syn Człowieczy ma moc odpuszczać grzechy na ziemi, rzekł paralitykowi:
Tobie mówię: Wstań, weź łoże swoje i idź do domu swego."
Mar. 2:10-11

"I ujrzawszy wiarę ich, rzekł: Człowieku, odpuszczone są ci grzechy twoje.
Wtedy uczeni w Piśmie i faryzeusze zaczęli zastanawiać się i mówić: Któż to jest, co bluźni? Któż może grzechy odpuszczać, jeśli nie Bóg jedynie?"
Łuk. 5:20-21
Ostatnio zmieniony 15 paź 2011, 20:13 przez merkaba, łącznie zmieniany 1 raz.
[img]http://images.chomikuj.pl/button/antubis12.gif[/img]

Re: nieznane oblicze Świadków Jehowy i ich załozycieli

11
Szymon pisze:tym razem chwała TV Trwam za wyemitowanie tego filmu.
Niech no tylko jeszcze raz jakiś sekciarz-jehowiec spróbuje zastukac do moich drzwi,,,,
najpierw ich zapytam, czy wiedzą, że ich sekta została założona przez erotomana, skazanego przez sąd za okrutne traktowanie swojej żony ( przed rozwodem ),m którego kontynuatorem był okultysta - alkoholik...
Naprawdę warto i trzeba obejrzeć - szczerze polecam:
[youtube][/youtube]
Czytając ciebie, zauważyłem, że należysz do takiej grupy, która nie ma własnego zdania. Wystarczy, ze uda się ciebie uprzedzić do kogoś, a później łykasz wszystko, co ci da się wcisnąć. Chcąc, coś rzeczowego o kimś napisać, najpierw należy go dobrze osobiście poznać. Żałosne te wasze wpisy. :no:
Ostatnio zmieniony 01 gru 2016, 23:01 przez Lenovo, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: nieznane oblicze Świadków Jehowy i ich załozycieli

13
Moim zdaniem nie. Boty sa charakterystyczne bo zakladaja tematy bez zadnego sensu. Podobnie robia ludzie od pozycjonowania, ale ci pisza z kolei z wiekszym sensem za to poruszaja najczesciej watki nieadekwatne do tematyki forum. Lenovo sie wpasowal we wszystko, wyladowal sie tez i nie ma tez zadnego linku - sama nazwa przeciez nic nie da. Jesli juz to pomyslalbym o seo wlasnie, ale z taktyka dodania linku po czasie, chyba ktos tu juz tak zrobil. Choc to calkiem prawdopodobne, to ciezko mi wykluczyc to, ze lenovo to po prostu przybysz.
Ostatnio zmieniony 03 gru 2016, 1:25 przez k4cz0r200, łącznie zmieniany 1 raz.
Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody

Re: nieznane oblicze Świadków Jehowy i ich załozycieli

14
Lenovo pisze:Czytając ciebie, zauważyłem, że należysz do takiej grupy, która nie ma własnego zdania. Wystarczy, ze uda się ciebie uprzedzić do kogoś, a później łykasz wszystko, co ci da się wcisnąć. Chcąc, coś rzeczowego o kimś napisać, najpierw należy go dobrze osobiście poznać. Żałosne te wasze wpisy. :no:
Lenovo, najbardziej żałosny go Ty jesteś.Łazisz po forach jak i pewnie po domach, a nic konkretnego nie masz do powiedzenia.
Ponieważ Wasze fora zdechły, to pewnie szukasz frajerów by przez PW zaprosić.Tylko po co? Jak po miesiącu wasze forum kaput robi.:stop:
Jedyne co żyje, to forum Tych co wasze nędzne szeregi opuścili.
Noo i czasem wchodzisz z jednego nicka by się przepoczwarzyc, zmieniając nick, w glosiciela bredni cytowanych z broszurki, nie zamierzam nawet nazwy podawać by tego....... nie reklamować.
Ostatnio zmieniony 03 gru 2016, 3:41 przez Cienkibolek, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: nieznane oblicze Świadków Jehowy i ich załozycieli

19
asmaani pisze:moze Trwam! go wyemitowalo bo pokazuje co pokazuje.
tak czy siak niefajnie jest sianie nienawisci.
zadnej.
Czyli jest ok jak nic nie wychodzi na zewnątrz, czy to w religii, sekcie, rodzinie, zakładzie pracy....? Tak sobie czytam https://wsedno24.pl/index.php/2017/09/3 ... tfity39eec i przeraża mnie obojętność otoczenia, fajnie nie siejącego nienawiść... a gdzie jest miłość w takim razie?
Ostatnio zmieniony 30 wrz 2017, 19:16 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: nieznane oblicze Świadków Jehowy i ich załozycieli

20
Podepnę się tutaj, chociaż ze ŚJ chyba nie ma nic wspólnego, wspólna jest obojętność 50 świadków.... http://natemat.pl/218875,matka-bila-ojc ... na-pomorzu Jest to dla mnie przerażające, żyjemy w czasach, gdy człowiek szybciej pochyli się nad zwierzęciem, niż drugim człowiekiem, zwłaszcza małym, chorym lub starym. Pranie mózgów zbiera żniwo, ciężarna suka to ciężarna suka, nikt nikomu nie wmawia, że ochłap w brzuchu nosi i szczeniąt nie urodzi, ciąża kobiety nie ma nic wspólnego z poczęciem człowieka, strzęp się wyrzuca i tańczy się dalej....
Niestety niczego nie dostaje się za darmo, za wszystko trzeba zapłacić wcześniej czy później....
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne religie i związki wyznaniowe”

cron