Re: Związek wyznaniowy pod nazwą "Wiadomo"

1
Na naszych oczach coraz bardziej rozwija się związek wyznaniowy pod nazwą Wiadomo. Wystarczy poczytać różne fora portale, czy posłuchać rozmów w domu czy na ulicy, by dojsc do wniosku, że to najliczniejszy związek w Polsce. Przykłady katastrofa w smoleńsku - wiadomo, kto stoi za nią, biskup Gądecki cos powiedział - wiadomo broni leni niechcących sprzątać, my Polacy jestesmy biedni bo wiadomo kondominium, zdrazdacze muszą zdradzać, bo wiadomo wina żony itd itd
Zachowanie sprawadza sie do juz przysłowiowego powiedzenia wszystkiemu winni żydzi, masoni i cyklisci - tylko nie ja. :D
Ostatnio zmieniony 14 paź 2014, 10:26 przez Filip, łącznie zmieniany 1 raz.
Znikam na długo, ale się pojawiam.

Re: Związek wyznaniowy pod nazwą "Wiadomo"

4
O'cet pisze:Jeśli nie liczyć PO-bożnych Utuskiwaczy :kaczusia:
I znów te aluzje do po-pieraczy u-tysk-iwania, a przecię ,, Wiadomo", że wszystkiemu winny jest....
Obrazek
kwas w narodzie. Z tym staram się walczyc i codziennie ruszam jak Franciszek z motyką na słońce.

Zart żartem a kwas kwasem.
Gdzie nie spoziernę to stetryczałość i pierniczość jeszcze porasta.Kwas.
Porewolucyjna euforia już wygasła a nowy duch nie natchnął jeszcze naszych wszystkich pomazańców.

Łosiu wiadomo

Ps.
to nie była personalna żaluzja O'cet-cie
Ostatnio zmieniony 15 paź 2014, 13:13 przez Łosiu, łącznie zmieniany 2 razy.
;)

....

Re: Związek wyznaniowy pod nazwą "Wiadomo"

6
Polemizowałbym Łosiu, bo do Pol ... destylacji mam [ w gruncie rzeczy] niewyszukaną skłonność.
Polemizowałbym więc z tezą, że za kiepskość trunku odpowiedzialne są wyłącznie "kwasy", bo wyklucza to słuszną skądinąd intuicję, że destylacją rządzą "zasady" i nie sposób przy tym zauważyć, że u zarania nowo-żytniego bimbrownictwa nie stoi "kwiecista brawura" [jak w POwyższym poscie z "przeczuciem" :) ], a kartezjański wgląd (ta sama intuicja): "destyluję" więc jestem.


"Za żaluzją" ... :bum: tym, co piję.
Brawura Kwiatku, brawura! I a'ment.

Pozdrawiam
Środkowoeuropejskie (jako żyto) O'
.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne religie i związki wyznaniowe”

cron