Re: Jak inni mogą, to ja też chcę ;P

1
Lista zawiera utwory, których już od dawna słucham nałogowo i nic nie zwiastuje zmian pod tym względem :)

Proszę się częstować :D

1)

2)

3)

4)

5)
Ostatnio zmieniony 02 mar 2010, 9:42 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Jak inni mogą, to ja też chcę ;P

2
To teraz Ty mi namieszałaś :P Ale wybieram Sade z pewnych oczywistych względów ;D
Ostatnio zmieniony 02 mar 2010, 9:44 przez aka, łącznie zmieniany 1 raz.
This is what makes us girls
We all look for heaven and we put our love first
Somethin' that we'd die for, it's our curse
Don't cry about it
Lana Del Rey

Re: Jak inni mogą, to ja też chcę ;P

9
Przyznaję, że Bono jest w klipie przeuroczy ;) A znacie historię tego utworu? Powstał jako forma przeprosin dla jego małżonki po tym, jak zapomniał o jej urodzinach :P cały zaś dochód ze sprzedaży singla trafił na rzecz organizacji pomagającej dzieciom z, dotkniętego wtedy katastrofą, Czarnobyla.
Ostatnio zmieniony 02 mar 2010, 20:51 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Jak inni mogą, to ja też chcę ;P

10
Jatagan pisze:
Weronika pisze:Ja też wybieram U2 :)
You too?? ;)
Jes mi tu ;)
Ostatnio zmieniony 02 mar 2010, 20:51 przez Weronika, łącznie zmieniany 1 raz.
"Szczęście nie jest kolorowym motylem, za którym musisz pobiec, jeśli chcesz go złapać. Szczęście jest jak cień: podąża za tobą nawet wtedy, gdy o nim nie myślisz".
(Phil Bosmans)

Re: Jak inni mogą, to ja też chcę ;P

11
Sailor pisze:Powstał jako forma przeprosin dla jego małżonki po tym, jak zapomniał o jej urodzinach :P
A klip wygląda jak wygląda, bo ona sobie taki zażyczyła. I dzięki temu widzimy tam np. chłopców z Boyzone ;)
Jestem naprawdę oburzona, że nikt nie zagłosował na Sade, ło!
Ostatnio zmieniony 02 mar 2010, 21:03 przez aka, łącznie zmieniany 1 raz.
This is what makes us girls
We all look for heaven and we put our love first
Somethin' that we'd die for, it's our curse
Don't cry about it
Lana Del Rey

Re: Jak inni mogą, to ja też chcę ;P

12
aka pisze:
Sailor pisze:Powstał jako forma przeprosin dla jego małżonki po tym, jak zapomniał o jej urodzinach :P
A klip wygląda jak wygląda, bo ona sobie taki zażyczyła. I dzięki temu widzimy tam np. chłopców z Boyzone ;)
Amen ;)
Jestem naprawdę oburzona, że nikt nie zagłosował na Sade, ło!
Poczekajmy, może ktoś jeszcze zareflektuje.
Ostatnio zmieniony 02 mar 2010, 21:11 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Jak inni mogą, to ja też chcę ;P

16
Och, jak miło, iż pojawia się pewna różnorodność :D Jestem pewna, iż ukoi to nieco Akusine poczucie osamotnienia :P
Ostatnio zmieniony 05 mar 2010, 12:16 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson
ODPOWIEDZ

Wróć do „I Lista przebojów Imladis”

cron