Re: lata osiemdziesiate-kobiety- subiektywnym uchem i okiem asmaani :)

1
1.
[youtube][/youtube]

2.
[youtube][/youtube]

3.
[youtube][/youtube]

4.
[youtube][/youtube]

5.
[youtube][/youtube]

6.
[youtube][/youtube]

7.
[youtube][/youtube]

8.
[youtube][/youtube]

9.
[youtube][/youtube]

10.
[youtube][/youtube]
Ostatnio zmieniony 15 wrz 2011, 9:43 przez asmaani, łącznie zmieniany 2 razy.
"Biada ci, o Dhil'ib. Gdyż oczy Go nie widzą; ale serca postrzegają Go dzięki wierze. Jest znany dzięki dowodom wskazującym na Niego. Nie można doświadczyć Go poprzez zmysły. O Dhil'ib. Mój Pan jest bliski wszystkim rzeczom bez dotykania ich." Ali ibn Abu Talib

Re: lata osiemdziesiate-kobiety- subiektywnym uchem i okiem asmaani :)

4
Vega, bo ta piosenka towarzyszy mi odkąd sięgam pamięcią :) ale Sade też uwielbiam:)
Ostatnio zmieniony 15 wrz 2011, 19:03 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: lata osiemdziesiate-kobiety- subiektywnym uchem i okiem asmaani :)

7
mi by bylo trudno wybrac bo to moje ulubione piosenki :)
true colors, wspanialy tekst, i muzyka, no i obraz, moge sie gapic na cindy w stroju a'la mara hari non stop :)
borderline- na tym video jeszcze widac ze madonna zaczynala jako wokalistka punkowa- chodzi mi o jej 'street look'
a po obejrzeniu tych dwoch- widac po kim zzyna bezczelnie lady gaga, ktora wcale nie jest oryginalna.

Basia nasza kochana- jedyna Polka ktora zrobila miedzynarodowa kariere muzyczna...
womacki- ten kawalek sie nigdy nie zestarzeje.
damsko-wymoczkowate duety- i tu kobiety gora :)

luka, pierwsza piosenka ktorej tekstu nauczylam sie na pamiec.

Sade jest klasa sama w sobie.

zaluje tylko ze nie zmiescilam annie lennox i kate bush
Ostatnio zmieniony 16 wrz 2011, 9:48 przez asmaani, łącznie zmieniany 1 raz.
"Biada ci, o Dhil'ib. Gdyż oczy Go nie widzą; ale serca postrzegają Go dzięki wierze. Jest znany dzięki dowodom wskazującym na Niego. Nie można doświadczyć Go poprzez zmysły. O Dhil'ib. Mój Pan jest bliski wszystkim rzeczom bez dotykania ich." Ali ibn Abu Talib

Re: lata osiemdziesiate-kobiety- subiektywnym uchem i okiem asmaani :)

10
o fakt! ale z tego sie akurat ciesze ;)
Ostatnio zmieniony 16 wrz 2011, 11:56 przez asmaani, łącznie zmieniany 1 raz.
"Biada ci, o Dhil'ib. Gdyż oczy Go nie widzą; ale serca postrzegają Go dzięki wierze. Jest znany dzięki dowodom wskazującym na Niego. Nie można doświadczyć Go poprzez zmysły. O Dhil'ib. Mój Pan jest bliski wszystkim rzeczom bez dotykania ich." Ali ibn Abu Talib
ODPOWIEDZ

Wróć do „II Lista przebojów Imladis”

cron