Re: łysi mężczyźni

1
Zwracam się z pytaniem do kobiet...
Czy przeszkadza Wam łysina u mężczyzny? Ja strasznie łysieję i szczerze mówiąc jest to dla mnie problem. Mam wrażenie, że kobiety mnie unikają, sam też straciłem chęci do poznawania płci pięknej. Ogólnie moja samoocena i pewność siebie znacznie się obniżyły. Niedawno zerwała też ze mną dziewczyna:( Jak zatrzymać wypadanie włosów? Pomocy!
Ostatnio zmieniony 30 cze 2010, 17:34 przez adrian23, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: łysi mężczyźni

2
Adrian, jeśli kobieta ma za priorytet włosy albo ich brak, to ma ewidentnie coś z głową. Estetyka jest ważna do pewnego stopnia, ale szaleć z tego powodu nie warto. Tym bardziej, że zdaje mi się, że to cię przytłacza i zdominowało twoje myśli do tego stopnia, że na sam widok baby się kulisz z obawy, że dostrzeże zakola.
Ja mam przyjaciela za którym dziewczyny szaleją, a łysieje znacznie, dość to widać- ale jest tak pełną uroku osobą, że nikt na to nie zwraca uwagi.A jest tylko 3 lata od ciebie starszy.
Ostatnio zmieniony 01 lip 2010, 15:40 przez lapicaroda, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: łysi mężczyźni

3
Jeżeli kobieta się Tobą zainteresuje i Cię pokocha, to dla niej możesz być łysy czy z dredami. Bo to nie o to tutaj chodzi. Wygląd ważny jest nie ukrywajmy, ale to nie wszystko. Poza tym wydaje mi się, że problem leży w tym, że Ty po prostu wiesz, że łysiejesz i myślisz, że każda laska myśli po 3sekundach "ale on łysieje" a gwarantuje Ci, że 99% tak nawet nie pomyśli. Zmień myślenie a wszystko się ułoży.

A od siebie prywatnie dodam, że preferuję fryzury typu irokez (ale nie w 5kolorach tęczy, normalny krótki, na żel/wosk/brylantynę czy cokolwiek innego. Oczywiście nie w kilogramach na głowie. ) czy dłuższe włosy tak do szyi max. Nie cierpię dredów i fryzury "na dresa".
Ostatnio zmieniony 02 lip 2010, 1:24 przez Vespertine, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: łysi mężczyźni

4
Dziękuję Wam bardzo. Myślę, że macie rację, ale sam muszę do tego dojść :)
Tak jak już napisałem w innym wątku, udałem się do dermatologa i zamierzam brać tabletki DX2.
Wierzę, że pomogą moim włosom, a ja postaram się pomóc sobie i kontaktom z kobietami :)
Ostatnio zmieniony 05 lip 2010, 13:14 przez adrian23, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: łysi mężczyźni

5
a jeśli tabletki nie pomga zawsze można sciąć włoski i sworzyć w ten sposób taki nowy image. jestem pewna,że najdziesz swoją wymarzoną kobietę, która nie będzi uważać włosów za najistitniejszą część Twojej osobowości. Mój Darling też miał podobny dylemat, ale mu wybiłam takie głupoty z głowy. :radosc:
Ostatnio zmieniony 05 lip 2010, 17:00 przez diabelek27, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: łysi mężczyźni

6
Adrianie, absolutnie nie przeszkadza mi łysina na męskiej głowie, tak samo jak nie przeszkadza mi siwizna, czy zmarszczki. Liczy się to co dany człowiek wnosi w moje życie i jakich dostarcza mi emocji, wygląd nie ma znaczenia. Ja kocham sercem (i niestety rozumem) a nie oczami :calus:
Ostatnio zmieniony 05 lis 2010, 9:58 przez Szarim, łącznie zmieniany 1 raz.
Gdybyś tylko mógł wystarczająco kochać, byłbyś najszczęśliwszym i najpotężniejszym stworzeniem na świecie.

Re: łysi mężczyźni

8
Dla inteligentnych kobiet, nie powinno to robić to żadnego negatywnego wrażenia. Zresztą łysina czasem jest seksi
:emots:
Ostatnio zmieniony 05 lis 2010, 12:33 przez Elementnieba, łącznie zmieniany 1 raz.
Wolność to szybki rzut oka przez ramię, uśmiech, gdy zobaczymy to, co niegdyś spawało nasze kajdany, a dziś jest jedynie spalonym mostem. Przepaść pomiędzy tym, co jest, a tym, co było. Przywilej, na który dziś nie stać prawie nikogo.

Re: łysi mężczyźni

10
PiotrRosa pisze:Adrianie, my mamy być mądrzy. Od piękności są kobiety.
Mężczyźni właśnie mądrością są piękni ;)
Ostatnio zmieniony 05 lis 2010, 15:22 przez Szarim, łącznie zmieniany 1 raz.
Gdybyś tylko mógł wystarczająco kochać, byłbyś najszczęśliwszym i najpotężniejszym stworzeniem na świecie.

Re: łysi mężczyźni

12
Szarim pisze:Mężczyźni właśnie mądrością są piękni ;)
:) :) :)
Bardzo mi sie to spodobało co napisałaś Szarim -baaardzo :)
Pare miesięcy temu napisałam o tym ...Uroda mija ,człowiek się starzeje ,każdy z nas sie starzeje ,czasu nie oszukamy ,i dobrze ,i mi to nie przeszkadza .... Ale wybierając rozmowe z mężczyzna ,który swoja uroda ,ale tylko urodą zewnętrzną zwala z nóg ,a w rozmowie totalna ''pustka'' ,czy mężczyzna ,który od początku zachwyca rozmowa ,inteligencją ,że tylko się zakochać ,wybieram ,nie zaprzeczalnie tego drugiego :) I mam gdzies jak On wyglada :) Mnie zachwyca !!
Ostatnio zmieniony 06 lis 2010, 10:00 przez Dorcik, łącznie zmieniany 2 razy.
''..Szukam Ciebie wariatko radosna,Z gniazdem ptasim w dłoniach,Jeszcze w Tobie cień nadziei,Na zgłupienie wspólne, śmiech z niczego,I taniec w deszczu... '':) :)

Re: łysi mężczyźni

13
Dorcik pisze:...Uroda mija ,człowiek się starzeje ,każdy z nas sie starzeje ...
Ze starzeniem muszę się niestety zgodzić. Natomiast z przemijaniem urody już nie. Ona nie przemija. Ona się tylko zmienia. A czy na gorsze? Jak to z urodą bywa, to już tylko rzecz gustu.
Ostatnio zmieniony 06 lis 2010, 12:00 przez PiotrRosa, łącznie zmieniany 1 raz.
Dla ludzi z kraju tego, gdzie kruszynę chleba ... nie warto się męczyć.

Re: łysi mężczyźni

14
A o gustach się nie dyskutuje... :D Ja mam glacę od 19 roku życia i teraz do szału doprowadza mnie włos sięgajacy ucha. Obowiązkowe golenie min. raz w tygodniu, no chyba ze jestem w stanie w którym mylę lusterko z głową (nie mówię o alko) :D . Łyse jest piękne!!!
Ostatnio zmieniony 06 lis 2010, 12:24 przez Jatagan, łącznie zmieniany 1 raz.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: łysi mężczyźni

15
PiotrRosa pisze:Ze starzeniem muszę się niestety zgodzić. Natomiast z przemijaniem urody już nie. Ona nie przemija. Ona się tylko zmienia. A czy na gorsze? Jak to z urodą bywa, to już tylko rzecz gustu.
Hmmm ...może i masz rację ..Ale niestety ,co sam wiesz ,nie wszyscy tak sądzą ....

Jatagan pisze:A o gustach się nie dyskutuje...
Więc nie dyskutuj .... Bo nie dość ,że ładny ,to i mądry ,więc sie nie wychylaj i siedź cicho ;)
Ostatnio zmieniony 06 lis 2010, 13:24 przez Dorcik, łącznie zmieniany 1 raz.
''..Szukam Ciebie wariatko radosna,Z gniazdem ptasim w dłoniach,Jeszcze w Tobie cień nadziei,Na zgłupienie wspólne, śmiech z niczego,I taniec w deszczu... '':) :)

Re: łysi mężczyźni

18
PiotrRosa pisze:Dorcik, Ty to pisałaś o Jataganie? Piłaś coś dzisiaj?
:ahah::ahah:
Nie ,nie piłam ... :D I wole tego unikac -bo mi się głupawka włacza ,podziekował :red:Chociaz teraz bym sie napiła jakiegos piwka ,hmmm ,muszę pomyślec :) W sumie nie chce mi sie iśc do sklepu ... :D
Piotrze ,ja zawsze jestem świadoma tego co piszę i mówię ...
Po prostu mi sie podoba jako mężczyzna ... bez ochów i achów .... czy to źle ....To co mam napisac ,że ktos mi sie nie podoba ,jak mi sie podoba :D...eee tam ,bez sensu by to było ;)
Ostatnio zmieniony 06 lis 2010, 15:05 przez Dorcik, łącznie zmieniany 1 raz.
''..Szukam Ciebie wariatko radosna,Z gniazdem ptasim w dłoniach,Jeszcze w Tobie cień nadziei,Na zgłupienie wspólne, śmiech z niczego,I taniec w deszczu... '':) :)

Re: łysi mężczyźni

19
Dorcik pisze:Po prostu mi sie podoba jako mężczyzna ... bez ochów i achów .... czy to źle ....To co mam napisac ,że ktos mi sie nie podoba ,jak mi sie podoba :D...eee tam ,bez sensu by to było ;)
W piórka obrosłem :motylki:

Piotrek .... :zozol2:
Ostatnio zmieniony 06 lis 2010, 16:26 przez Jatagan, łącznie zmieniany 1 raz.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: łysi mężczyźni

21
PiotrRosa pisze:No to lete zapisać siem na missssssssss
Piotrze uważaj, bo jak przejdziesz do finału, to będzie trzeba kręcić dupskiem na wybiegu w bikini :zozol2:
Ostatnio zmieniony 06 lis 2010, 22:17 przez Szarim, łącznie zmieniany 1 raz.
Gdybyś tylko mógł wystarczająco kochać, byłbyś najszczęśliwszym i najpotężniejszym stworzeniem na świecie.

Re: łysi mężczyźni

25
Maneta pisze:Mądra dziewczyna nie zwraca na to uwagi, najwazniejsze jest to co masz w środku, a nie na głowie ..... :razem:
Powiem nawet, ważniejsze co masz w głowie, od tego co na głowie :P
Ostatnio zmieniony 07 lis 2010, 19:11 przez Szarim, łącznie zmieniany 1 raz.
Gdybyś tylko mógł wystarczająco kochać, byłbyś najszczęśliwszym i najpotężniejszym stworzeniem na świecie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy damsko - męskie”

cron