Re: Co mamy do zaoferowania płci przeciwnej?

4
kszynka pisze:No dobrze, to zapytam dodatkwo - co to takiego?
Ja myślę, że kobiety swoją cierpliwość i swego rodzaju matczyne podejście do "wiecznych chłopców" ;)
Fakt większość kobiet jest cierpliwsza od nas a w związku jest to potrzebne.
Wydaję mi się ,że z kolei my jesteśmy spokojniejsi.
Ostatnio zmieniony 25 lip 2010, 9:28 przez Grzegorz, łącznie zmieniany 1 raz.
JATAGANIE - ZDRÓWKA ŻYCZĘ !!!!!

Re: Co mamy do zaoferowania płci przeciwnej?

5
kszynka pisze:Czy uważacie, że My kobiety i Wy mężczyźni, mamy coś, co szczególnie przydatne jest w partnerskim związku z płcią przeciwną,a co wiąże się z naszą płcią?
:D:D

No kurczella ,no przecież wiesz co my mamy Kasiu ,co Ich ciągnie do nas ,cos przydatnego ,a Oni maja to co nas ciągnie do nich -tez przydatne ;):P...hihihihhihihihihhihihihihi.....


Grzegorz -ładnie to napisałes .... Ale jest to ,ale .....
Są kobiety i kobiety :) ..... U mnie w związku ,to własnie mój mąz jest tą ostoją spokoju i dystansu do wielu rzeczy .... Ja jestem ta bardziej ''nakręcona ''.....
Ale rzeczywiscie coś z tego ''wiecznego chłopca ''w sobie ma :) :) I tutaj Ja czasami musze Go przywracac do porządku :)
Ostatnio zmieniony 25 lip 2010, 9:31 przez Dorcik, łącznie zmieniany 2 razy.
''..Szukam Ciebie wariatko radosna,Z gniazdem ptasim w dłoniach,Jeszcze w Tobie cień nadziei,Na zgłupienie wspólne, śmiech z niczego,I taniec w deszczu... '':) :)

Re: Co mamy do zaoferowania płci przeciwnej?

6
Dorcik pisze:
kszynka pisze:Czy uważacie, że My kobiety i Wy mężczyźni, mamy coś, co szczególnie przydatne jest w partnerskim związku z płcią przeciwną,a co wiąże się z naszą płcią?
:D:D

No kurczella ,no przecież wiesz co my mamy Kasiu ,co Ich ciągnie do nas ,cos przydatnego ,a Oni maja to co nas ciągnie do nich -tez przydatne ;):P...hihihihhihihihihhihihihihi.....
Dorcik
Od świntuszenia to tu jestem ja, jatagan i może fiodor !
Ostatnio zmieniony 25 lip 2010, 9:35 przez Grzegorz, łącznie zmieniany 1 raz.
JATAGANIE - ZDRÓWKA ŻYCZĘ !!!!!

Re: Co mamy do zaoferowania płci przeciwnej?

7
Apropos Grzesiu...Przypomniał mi się odcinek Ally Mcbeal. Kobieta której facet odsiadywał dożywocie chciała z nim zajść w ciążę ale sąd nie wyraził zgody ani na "miękkie widzenia" ani na pobranie nasienia... Ally i wspólpracownicy podczas widzenia odebrali od meżczyzny "słoiczek" i niezwłocznie udali sie do kliniki w której oczekiwała kobieta a jako ze nasienie po za organizmem ma ograniczoną żywotność więc "but" i jazda... Po chwili samochód prawników zatrzymuje policja a ich zainteresowanie skupia się na "słoiczku" i jego zawartości. Jedna z policjantek odkręca go, wącha i zadaje pytanie:
- Co to jest?
Druga po sprawdzeniu odpowiada zamiast Ally
- Jedyna rzecz którą tak naprawdę ma do zaoferowania kobiecie mężczyzna :D
Ostatnio zmieniony 25 lip 2010, 9:35 przez Jatagan, łącznie zmieniany 2 razy.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: Co mamy do zaoferowania płci przeciwnej?

8
Dorcik, ja nie myślę o użyteczności czysto fizycznej :red: :D Atrybuty fizyczne, to jedno, a ja o tym co w środku, co z nturą, ze sposobem bycia i podchodzenia do życia, myślę.
Z tym spokojem to cos jednak jest. Spokój w reakcjach jest raczej męską mocną stroną. Taki czasem potrzebny, zimny kubełek na rozgorączkowane kobiece zwoje mózgowe :D

Jatagan, więcej wiary w męski ród :D Miałam napisać w męskie nasienie, ale ;)
Ostatnio zmieniony 25 lip 2010, 9:36 przez kszynka, łącznie zmieniany 2 razy.
Dobre momenty jak fotografie, zbieram w swej głowie jak w starej szafie ...

Re: Co mamy do zaoferowania płci przeciwnej?

9
Grzegorz pisze:Dorcik
Od świntuszenia to tu jestem ja, jatagan i może fiodor !
Ooooo przepraszam ,a gdzie Ja tu świntuszę ,Grzegorzu ..... :zemdlala: ;)

Kszynka -no Ty też .... hihihihhihihihihhi.Jakbys mnie nie znała ,ja daleka od takich myśli :aniolek:

Kasia -mnie się wydaję ,że my -kobiety -bardziej do wszystkiego podchodzimy sercem ,swoimi emocjami ,miłościa i czasami to wszystko bierze górę nad naszymi zwojami mózgowymi .... Mężczyźni patrza bardziej racjonalnie ,spokojniej ,znajdują jakis ''spokój '',który czasami nam brakuję ....
Co nie zawsze jest dobre ,bo jeżeli zycie czasami daję porządnego kopa ,mężczyźni uciekaja od problemów (nie wszyscy ,oczywiście ) ,boja się walczyc ,a kobieta ,z całą swoja miłoscią ,podnosi się i dalej idzie .... :)
Ostatnio zmieniony 25 lip 2010, 9:39 przez Dorcik, łącznie zmieniany 2 razy.
''..Szukam Ciebie wariatko radosna,Z gniazdem ptasim w dłoniach,Jeszcze w Tobie cień nadziei,Na zgłupienie wspólne, śmiech z niczego,I taniec w deszczu... '':) :)

Re: Co mamy do zaoferowania płci przeciwnej?

10
Idealnie to by było tak... mężczyzna daje kobiecie poczucie stabilności i bezpieczeństwa a ona mu odpłaca dbaniem o stadło i miłoscią... ale że mamy XXI wiek to już różnie bywa. Muślę że pewne ważne niegdys cechy ulegają lub uległy rozmyciu z chwilą kiedy kobiety spaliły gorsety i założyły spodnie. Dziś niczym nowym nie jest facet zajmujacy się domem i kobieta realizująca się zawodowo. Co możemy sobie nawzajem zaoferować? Myślę że zrozumienie i partnerstwo.
Ostatnio zmieniony 25 lip 2010, 9:51 przez Jatagan, łącznie zmieniany 1 raz.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: Co mamy do zaoferowania płci przeciwnej?

11
Grzegorz pisze:
Dorcik pisze:
kszynka pisze:Czy uważacie, że My kobiety i Wy mężczyźni, mamy coś, co szczególnie przydatne jest w partnerskim związku z płcią przeciwną,a co wiąże się z naszą płcią?
:D:D

No kurczella ,no przecież wiesz co my mamy Kasiu ,co Ich ciągnie do nas ,cos przydatnego ,a Oni maja to co nas ciągnie do nich -tez przydatne ;):P...hihihihhihihihihhihihihihi.....
Dorcik
Od świntuszenia to tu jestem ja, jatagan i może fiodor !
Aż zapytam :D jakie świństewka masz na myśli Grzesiu?
Ostatnio zmieniony 25 lip 2010, 11:30 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Co mamy do zaoferowania płci przeciwnej?

13
A mnie się wydaje, że czasem to facet jest stroną cieplejszą emocjonalnie od kobiety, a ona przoduje w zdroworozsądkowym i opanowanym podejściu do życia. Wszystko zależny od człowieka i dobieramy się raczej tak, aby się nawzajem uzupełnić bez podziału, jaka działka należy do kogo i kto ma się w czym wykazać. Ja np. nie za bardzo widzę się w roli westalki domowego ogniska, nieustraszonej pocieszycielki i opiekunki, może kiedyś to się zmieni, ale jak na razie taka opcja jest mi obca, zbyt obciążająca (choć ponoć, kiedy ma się przy boku męża i dzieciaczka sił przybywa nie wiadomo skąd i kiedy, pożyjemy zobaczymy...) i nie przemawia do mnie taka wizja kobiety.
Ostatnio zmieniony 25 lip 2010, 21:56 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Co mamy do zaoferowania płci przeciwnej?

14
Trochę chmur, trochę słońca
Coś z początku, coś z końca
Trochę pieprzu, ciut mięty
Część dróg prostych, część krętych
Ciut poezji, ciut prozy
Trochę plew, trochę ziarna
Taka miłość, taka miłość
W sam raz, idealna

:)
Ostatnio zmieniony 25 lip 2010, 23:30 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Co mamy do zaoferowania płci przeciwnej?

15
kszynka pisze:Czy uważacie, że My kobiety i Wy mężczyźni, mamy coś, co szczególnie przydatne jest w partnerskim związku z płcią przeciwną,a co wiąże się z naszą płcią?
na początku związku: seks, fascynację i miłośc

w wieku dojrzałym: miłość, zrozumienie i seks

kiedy nadejdzie starość: zrozumienie, pomoc i miłość.


Tak myślę :)
Ostatnio zmieniony 26 lip 2010, 2:13 przez Snajper, łącznie zmieniany 1 raz.
Wiara nie poparta krytyczną analizą rzeczywistości jest tylko naiwnością. [img]http://img202.imageshack.us/img202/8959/jednoroecmini.png[/img]

Re: Co mamy do zaoferowania płci przeciwnej?

16
Snajper pisze:na początku związku: seks, fascynację i miłośc

w wieku dojrzałym: miłość, zrozumienie i seks

kiedy nadejdzie starość: zrozumienie, pomoc i miłość.


Tak myślę :)
:tak::tak::tak:

No i jak zwykle Snajper -bardzo dobrze myślisz-nic dodac ,nic ując :):)
Ostatnio zmieniony 26 lip 2010, 7:43 przez Dorcik, łącznie zmieniany 1 raz.
''..Szukam Ciebie wariatko radosna,Z gniazdem ptasim w dłoniach,Jeszcze w Tobie cień nadziei,Na zgłupienie wspólne, śmiech z niczego,I taniec w deszczu... '':) :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy damsko - męskie”

cron