Re: Co Was nęci w mężczyznach? :P

4
kszynka pisze:Jak czytam słowo "dupa", to zaraz mi się wołowa nasuwa ;)
:ahah: :ahah:
A to chodzi o fizycznośc Kszynka -to tez tyłeczek ,ręcę -uwielbiam męskie ręcę i oczy .....
Ostatnio zmieniony 25 lut 2010, 22:53 przez Dorcik, łącznie zmieniany 1 raz.
''..Szukam Ciebie wariatko radosna,Z gniazdem ptasim w dłoniach,Jeszcze w Tobie cień nadziei,Na zgłupienie wspólne, śmiech z niczego,I taniec w deszczu... '':) :)

Re: Co Was nęci w mężczyznach? :P

6
Kszynka -sama nie wiem ....Ale nie za bardzo ,wole styl bardziej wysmakowany ,czyłi :fajna laska z Ciebie ,czy ładna masz zonę ....
Ale mężczyźni tak mówia między soba np :z Twojej zony niezła dupa jest .... i co na to poradzisz ..a nic ...
Ostatnio zmieniony 25 lut 2010, 23:14 przez Dorcik, łącznie zmieniany 1 raz.
''..Szukam Ciebie wariatko radosna,Z gniazdem ptasim w dłoniach,Jeszcze w Tobie cień nadziei,Na zgłupienie wspólne, śmiech z niczego,I taniec w deszczu... '':) :)

Re: Co Was nęci w mężczyznach? :P

9
czy mniej czy bardziej wysmakowane Rutlawski -nie wiem -ale wole to niż :fajna duuupa z Ciebie .... :P Czasami takie teksty człowiek stara sie zignorowac ,ale czasami sie nie da,więc z dwojga złego wole to lepsze ...
Ostatnio zmieniony 25 lut 2010, 23:23 przez Dorcik, łącznie zmieniany 2 razy.
''..Szukam Ciebie wariatko radosna,Z gniazdem ptasim w dłoniach,Jeszcze w Tobie cień nadziei,Na zgłupienie wspólne, śmiech z niczego,I taniec w deszczu... '':) :)

Re: Co Was nęci w mężczyznach? :P

13
To ja może odniosę się do tematu :P W facetach "nęcą" mnie szerokie ramiona (nie napakowane tylko szerokie- to jest zasadnicza różnica), zarost i ładny uśmiech.
Ostatnio zmieniony 26 lut 2010, 7:57 przez aka, łącznie zmieniany 1 raz.
This is what makes us girls
We all look for heaven and we put our love first
Somethin' that we'd die for, it's our curse
Don't cry about it
Lana Del Rey

Re: Co Was nęci w mężczyznach? :P

14
Uśmiech to podstawa, najlepiej z dołeczkami :) Oprócz tego ładne dłonie, szczere oczy. Lubię też okularki i lekką chrypkę.
Ostatnio zaczęli mi się podobać dobrze zbudowani brodacze, to chyba jakiś chwilowy zew pierwotny albo hormonalne wybryki :P Generalnie wolę bowiem średnio umięśnionych i bez zarostu, ze względu na nadwrażliwą cerę.
Ostatnio zmieniony 26 lut 2010, 19:20 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Co Was nęci w mężczyznach? :P

18
lufestre pisze:
Madzia pisze:Nie powiem bo się wszystko wyda :love:
Wydusimy to z Ciebie :gun::r: :lol::lol::lol::lol:
Ratunku...Jurek...Oni chcą mnie dusić !!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:
Ostatnio zmieniony 26 lut 2010, 20:24 przez Madzia, łącznie zmieniany 1 raz.
"Silny człowiek to taki, który potrafi pomóc wstać drugiemu, kiedy sam leży".

Re: Co Was nęci w mężczyznach? :P

24
A mnie jakkolwiek to nie zabrzmi...niedostępność :P i nie mam tu na myśli zajętych facetów.:P
O wyglądzie nie mówię,bo albo ma to cuś albo ni ma :D . A to cuś to wszystko razem wzjęte:dusza,umysł i ciało...
Ale pokręciłam...wybaczcie-późno już...
Ostatnio zmieniony 07 mar 2010, 1:20 przez Weronika, łącznie zmieniany 1 raz.
"Szczęście nie jest kolorowym motylem, za którym musisz pobiec, jeśli chcesz go złapać. Szczęście jest jak cień: podąża za tobą nawet wtedy, gdy o nim nie myślisz".
(Phil Bosmans)

Re: Co Was nęci w mężczyznach? :P

25
Fajnie napisane Weronika -NIEDOSTĘPNOŚC :D
Oj tak ,tak......
Ostatnio zmieniony 07 mar 2010, 8:49 przez Dorcik, łącznie zmieniany 1 raz.
''..Szukam Ciebie wariatko radosna,Z gniazdem ptasim w dłoniach,Jeszcze w Tobie cień nadziei,Na zgłupienie wspólne, śmiech z niczego,I taniec w deszczu... '':) :)

Re: Co Was nęci w mężczyznach? :P

26
No tak,bo jak taki "delikwent" Cię zwodzi,to jest jakoś fajniej...Niedostępny=Tajemniczy.
Jak się ma wszystko podane "na talerzu",to juz tak nie rajcuje,nie kręci :P .
Ostatnio zmieniony 07 mar 2010, 15:23 przez Weronika, łącznie zmieniany 1 raz.
"Szczęście nie jest kolorowym motylem, za którym musisz pobiec, jeśli chcesz go złapać. Szczęście jest jak cień: podąża za tobą nawet wtedy, gdy o nim nie myślisz".
(Phil Bosmans)

Re: Co Was nęci w mężczyznach? :P

27
Dla mnie mężczyzna musi być szczupły, wysoki, przystojny, mieć ładne ręce, bystre oczy i być zadbany ;) ale wszystkie te cechy padają wobec nieprzeciętnej inteligencji, która mnie rajcuje najbardziej... no może poza zadbaniem, bo to jest obowiązkowe
:man:
Ostatnio zmieniony 07 mar 2010, 16:23 przez Arabeska, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Co Was nęci w mężczyznach? :P

29
A ja tak sobie wszystko tu przeczytałem i pomyślałem sobie że jestem lesbijką.
No bo jak to określić?
Nic mnie nie ciągnie w facetach choć oni tacy przystojni a ciągle oglądam się za kobietami.
Ostatnio zmieniony 30 mar 2010, 8:15 przez Igor, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Co Was nęci w mężczyznach? :P

30
Igor pisze:A ja tak sobie wszystko tu przeczytałem i pomyślałem sobie że jestem lesbijką.
Można powiedzieć, iż dzięki temu tematowi odnalazłeś swe prawdziwe "ja" :ahah:
Ostatnio zmieniony 31 mar 2010, 19:52 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy damsko - męskie”

cron