Re: Długość

61
coralgol pisze:zalezy po jakich morzach zeglujesz :)
Fakt czasem duży statek może osiąść na mieliźnie. Jak to mieliśmy ostatnio choćby we Włoszech. :)
Ostatnio zmieniony 31 sty 2012, 13:57 przez Filip, łącznie zmieniany 1 raz.
Znikam na długo, ale się pojawiam.

Re: Długość

63
filip pisze:
PiotrRosa pisze:Długość, tzn. ilość w jakimkolwiek biznesie ma znaczenie tylko i wyłącznie dla tych, u których jakość to dno i bombelki.
Piotrze ale czymś do tego dna trzeba dobić. :) Zapałką dna z łodzi nie namacasz. :)
Chyba, że piszesz o łodzi zatopionej :D Do prawidłowego dna z pewnoscią dotrzesz.
Ostatnio zmieniony 29 lut 2012, 11:59 przez G.J.Jane, łącznie zmieniany 1 raz.
... Cmoknij mi...

Re: Długość

65
Małpa jest cudna!:clown:
Ostatnio zmieniony 18 lip 2013, 12:20 przez Amm, łącznie zmieniany 1 raz.
Stać się obserwatorem własnego życia [...] znaczy uwolnić się od jego cierpień./Oscar Wilde/

Re: Długość

67
Właściwie to nie wiem o czym wy tu teraz rozmawiacie...To do czego doszedłem po kłębku począwszy od początkowego pytania, a skończywszy na małpie z pytaniem Viktori "Która", zakrawa na abstrakcję...Czy w końcu chodzi o długość krawata czy penisa...? A tak na marginesie moi drodzy...Faceci maja taki sam kompleks na tle penisa co kobiety na tle biustu...W obydwu przypadkach nie zawsze jest to w pełni uzasadnione...
Ostatnio zmieniony 09 lis 2013, 22:25 przez Fenix61, łącznie zmieniany 1 raz.
Tu jestem..Zapraszam do odwiedzenia.. Już nie aktualne w tym miejscu...Patrz "Bratnie Strony"...

Re: Długość

68
Długość nie gra roli -jesli chodzi o płec męska. Licza sie umiejetności i stałosc w partnerze. Krótkodystansowe związki ida na ilość a nie jakosc i sa zbyt krótkie aby dojśc do konkretnego celu.

Jakosc sie liczy a nie wielkosc
Ostatnio zmieniony 09 lis 2013, 23:21 przez BONSAI, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Długość

73
Japonki podobno mówią, że nie ważna jest długość tylko technika a tutaj panie z kolei tylko długość wychwalają. :) To już sam nie wiem czy liczy się tylko długość czy też Technika. :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy damsko - męskie”

cron