Re: lać do kibla czy umywalki ?

61
Ja?! pisze:z 3 piętra moge zrobić prysznic wielu sąsiadom hehe
W czasach ponurej komuny,pod koniec jednej z wielu wesołych imprez które organizowaliśmy na złość władzy nie ludzkiej {o!to my chyba opozycja :) !!} kolega postanowił wcelować w kosz na śmieci który stał pod balkonem.Łatwo nie było bo drugie piętro,nie sprzyjający, porywisty wiatr .Już,już mu się prawie udało kiedy napatoczył się patrol obywatelskiej.Z tego co mi się tam kłębi w kombatanckiej głowie to największy problem stanowił dla obywatelskiej niemiecki hełm który kolega miał na głowie :). Hełm był przestrzelony,czyli w zasadzie już nie groźny :rotfl1: ...
Ostatnio zmieniony 16 lis 2013, 15:13 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: lać do kibla czy umywalki ?

62
Ja?! pisze:jak doleci do parteru to jest już zimny, i nawet słodki gdy jem tylko owoce i zero soli. Słony mocz jest wtedy gdy człek spożywa nadmiar soli
świntuch jesteś :rotfl1:
Ostatnio zmieniony 16 lis 2013, 20:03 przez Nutka, łącznie zmieniany 1 raz.
...............

Re: lać do kibla czy umywalki ?

64
Ja?! pisze:Problem stary jak klop w mieszkaniu.
Facet leje z wysoka w kibel a mocz pryska na całą muszle i jeszcze w promieniu pół metra od muszli na podłoge. Widać to przy lustrzanych płytkach. Kibel śmierdzi jak cap i wymaga częstego dogłębnego mycia.
Rozwiązania są 3
1- kupić pisuar
2- lać na siedząco
3- lać do umywalki

Ciekawe jak wy ten problem widzicie kobiety
Najlepiej siusiać do brodzika podczas prysznicu ...czysto ,ekologicznie i higienicznie :D-w ten sposób załatwia to pewna znana z ekologii aktorka Izabela Miko.
Ostatnio zmieniony 09 kwie 2014, 15:23 przez Kopik, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: lać do kibla czy umywalki ?

66
Jeszcze mozna usiąść przy sikaniu...Tak przyuczony przez swoja żonę został mój przyjaciel..( Czasami myslę ze go wytresowano...dobrze ze nie przynosi kapci na przywitanie )
Ostatnio zmieniony 09 kwie 2014, 17:04 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: lać do kibla czy umywalki ?

72
może to i dobrze?? Wszystko takie twarde...Tyle tylko ze zimne ...Może to taki zamiennik viagry light ??
Nie staje ale... ładnie wyglada w slipach..???
Ostatnio zmieniony 09 kwie 2014, 19:01 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy damsko - męskie”

cron