Re: Forum - miejsce dla samotnych ludzi?

5
Katarynka pisze:Czy tak jest?
Dlaczego tu jesteśmy?
Skąd szukanie kontaktu z ludźmi tu?
Czy samotność nas tu pcha, czy....?
No właśnie, co? :)
jednych tak innych nie , na pewno ludzikom samotnym jest łatwiej sie w ten sposób skontaktować z światem , ale ta iluzja działa na krótko jesli nie zaowocuje bezpośrednim kontaktem , ja odskakuje w internet czasem z nadmiaru ludzkiej obecności , wiec nie uważam by internet był dla ludzi pozbawionych szans kontaktu ,
wirtualny kontakt nie zaspokoi potrzeby bycia z kimś , może czasem ułatwić cos ale nie zstąpić .
Ostatnio zmieniony 08 kwie 2012, 13:37 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: Forum - miejsce dla samotnych ludzi?

6
Zgadzam się z Lidką. Chcęć dyskusji na wybrane tematy, poznanie innych punktów widzenia (choć może nie wszystkich..). W życiu nie da się wyczerpać żadnego tematu do tego stopnia jak na forum. Powiedzmy, że fascynuje mnie genetyka. Nie będę opowiadac jutro pół dnia o genetyce kiedy moi znajomi będą patrzeć na mnie jak na doktorat z energetyki jądrowej lub nawet swój podręcznik od matematyki z czasów liceum. Pujdę na jakiś wykład gdzie spotkam innych zapaleńców tego tematu. Ale jeśli nie to zawsze można spróbowac z jakimś forum.

Po czasie bywa, że mimowolnie się do kogoś przyzwyczaisz. Tak np są osoby z Imladis, które znam prywatnie. Nie szukałam tego, ale się stało.
Ostatnio zmieniony 08 kwie 2012, 16:46 przez soulblue, łącznie zmieniany 1 raz.
Jeśli masz dwa instrumenty w jednym pokoju i na jednym z nich zagrasz nutę C, to struna tego samego dźwięku zacznie drżeć również w drugim fortepianie. U ludzi jest całkiem podobnie.
COŚ O MNIE: http://imladis.p2a.pl/viewtopic.php?pid=344170#p344170
http://imladis.p2a.pl/viewtopic.php?pid=41806#p41806
https://www.facebook.com/rupieciarniagn ... ts&fref=ts

Re: Forum - miejsce dla samotnych ludzi?

7
To chyba zalezy od tego czego szukamy. Dla mnie- nie bedacej sama i nie czujacej sie samotna jest miejscem gdzie odnajduje swoje slady- przeszle, byc moze przyszle. Rozpoznaje siebie terazniejsza. I fajnie jest pogadac w rodzimym narzeczu, gdy wokol slychac nierodzime:)
Volt, rozczarowanie, zawod bierze sie z oczekiwan. Jesli niczego od Ciebie nie oczekuje- nie jest mozliwe abym sie zawiodla. Wystarczy radosc z tego ze jestes, bez zakladania ze okazesz sie takis albo jakis. Proste.
Ostatnio zmieniony 09 kwie 2012, 11:25 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Forum - miejsce dla samotnych ludzi?

8
Katarynka pisze:Czy tak jest?
Dlaczego tu jesteśmy?
Skąd szukanie kontaktu z ludźmi tu?
Czy samotność nas tu pcha, czy....?
No właśnie, co? :)
Co mnie tu pcha :D nuda ;) uzależniłam się od forów :rotfl1: wszelakich ...tu można spotkać wielu ciekawych ludzi ....bywają też :crez: ale to jak w życiu :clown:
Ostatnio zmieniony 25 lut 2014, 9:01 przez Kopik, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Forum - miejsce dla samotnych ludzi?

9
Kopik pisze:Co mnie tu pcha :D nuda ;) uzależniłam się od forów :rotfl1: wszelakich ...tu można spotkać wielu ciekawych ludzi ....bywają też :crez: ale to jak w życiu :clown:
zrób liste świrów, sie okaże że tu nie ma normalnych :)
Ostatnio zmieniony 25 lut 2014, 15:13 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy damsko - męskie”

cron