Re: Rozmowy trzech dam :)

1
Ne wiedziałam gdzie założyć temat więc pomyślałam ,że tu może być... najwyżej ktoś przeniesie :lol:

A ja od rana mam gości :stu:

Pierw kumpel przyszedł ,potem siostra z rodzinką ,następnie brat z koleżanką I wszyscy tak po kolei ,a nikt nie odjeżdżał... :cool: Była nas masa w pokoju... A hałas straszny. Ale poszalałam z koleżanką brata :satan: Wygilgotałam ją ,a dzieciaki siostry mi pomogły :satan:

Akula ,Sailor, co tam u Was? Opowiadać mi tu szybko :lol:
Trzeba reaktywować nasze pogaduszki :banan:
Ostatnio zmieniony 14 mar 2010, 19:14 przez Bujaczek, łącznie zmieniany 1 raz.
„Spróbuj choć raz odsłonić twarz i spojrzeć prosto w słońce...
Zachwycić się po prostu tak i wzruszyć jak najmocniej...”

http://zapatrzonawksiazki.blogspot.com/ <--- mój Blog o Książkach :D
ZAPRASZAM!!

Re: Rozmowy trzech dam :)

2
Jakiż zacny i nobilitujący tytuł wątki- teraz pewnie wypada mi pretendować do miana damy, a z tym może być u mnie ciężko :P

Gilgotanie to zuuuo. Jako osoba, posiadająca łaskotki niemal na całej powierzchni ciała, jestem zdecydowanie przeciwna tej formie znęcania się, ło! :wrrrr:

Miałam dzisiaj leniwą niedzielę bez niespodzianek. Zauważyłam też, że zaczynają mnie lekko denerwować dzieci, w czym upatruję przygasania dłuugiego ( i wręcz patologicznego;) napadu uczuć macierzyńskich, do każdej napotkanej istoty poniżej lat pięciu ;)
Ostatnio zmieniony 14 mar 2010, 19:33 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Rozmowy trzech dam :)

3
Co do gilgotek to się odpłaciłam za wczoraj :cool:

Sailor ,masz pełną skrzynkę PW? Chciałam Ci wysłać i nie mogłam...

Co do dam nie wiedziałam co napisać :lol:

Co do dzieci to się nie martw... Czasem tak bywa to minie :tuli:

Mi chcieli wcinać na wakacje dzieciaki siostry (te dwa diabły co kiedyś wspominałam). O mało zawału serca nie dostałam :zemdlala:
Ostatnio zmieniony 14 mar 2010, 19:44 przez Bujaczek, łącznie zmieniany 1 raz.
„Spróbuj choć raz odsłonić twarz i spojrzeć prosto w słońce...
Zachwycić się po prostu tak i wzruszyć jak najmocniej...”

http://zapatrzonawksiazki.blogspot.com/ <--- mój Blog o Książkach :D
ZAPRASZAM!!

Re: Rozmowy trzech dam :)

4
Bujaczek pisze:Co do gilgotek to się odpłaciłam za wczoraj :cool:
Dla mojego organizmu to szok, a niestety ci, który wiedzą o moich skłonnościach, czasem bardzo perfidnie to wykorzystują. Skoro to był rewanż, jesteś rozgrzeszona :k:
Sailor ,masz pełną skrzynkę PW? Chciałam Ci wysłać i nie mogłam...
Niby mam tylko 42% zajętego miejsca w skrzynce, ale zaraz usunę.
Co do dam nie wiedziałam co napisać :lol:
Dobrze napisałaś, mnie się podoba :D
Mi chcieli wcinać na wakacje dzieciaki siostry (te dwa diabły co kiedyś wspominałam). O mało zawału serca nie dostałam :zemdlala:
Kochana, ja od czterech lat dochodzę do siebie po roztaczaniu opieki nad pewnym urwisem i jak teraz widzę, na co wyrasta, to ogarnia mnie zgroza. Bezstresowe wychowanie zamienia dzieci w małe potworki, brrr...
Ostatnio zmieniony 14 mar 2010, 19:52 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Rozmowy trzech dam :)

5
Och... Dziękuje za rozgrzeszenie... Niestety Ci co wiedzą ,że i gdzie mam gilgotki też to wykorzystują :(

Chciałam Ci wysłać link z tym tematem ,ale sama go znalazłaś :)
Aka też ma niby zapełnioną...

No bo ja wymyśliłam temat ,to fajny :D

Idę się umyć i wracam... Nie uciekaj :P
Ostatnio zmieniony 14 mar 2010, 19:58 przez Bujaczek, łącznie zmieniany 1 raz.
„Spróbuj choć raz odsłonić twarz i spojrzeć prosto w słońce...
Zachwycić się po prostu tak i wzruszyć jak najmocniej...”

http://zapatrzonawksiazki.blogspot.com/ <--- mój Blog o Książkach :D
ZAPRASZAM!!

Re: Rozmowy trzech dam :)

6
Ucieknę na serial, ale wrócę :D
Ostatnio zmieniony 14 mar 2010, 20:02 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Rozmowy trzech dam :)

8
Och, jaki cudny temat! :D W końcu będę miała gdzie paplać od rzeczy ;P
Zauważyłam też, że zaczynają mnie lekko denerwować dzieci
W końcu wychodzimy na prostą ;) Mnie denerwują dzieci powyżej lat dwóch, a takie nadpobudliwe to już w ogóle zgroza.
U mnie jakoś tak niewiele się dzieje ostatnio, za to moje pokręcone życie wewnętrzne kwitnie :rolleyes:
A Sailor chyba poszła oglądać Blondynkę
Ostatnio zmieniony 14 mar 2010, 21:06 przez aka, łącznie zmieniany 1 raz.
This is what makes us girls
We all look for heaven and we put our love first
Somethin' that we'd die for, it's our curse
Don't cry about it
Lana Del Rey

Re: Rozmowy trzech dam :)

9
Też chciałam to oglądać ,ale pogoda mi nie pozwala....:rolleyes:

Jutro brat ma urodziny... Napije się i będzie się popisywał... Boje się go wtedy :(
Ostatnio zmieniony 14 mar 2010, 21:15 przez Bujaczek, łącznie zmieniany 1 raz.
„Spróbuj choć raz odsłonić twarz i spojrzeć prosto w słońce...
Zachwycić się po prostu tak i wzruszyć jak najmocniej...”

http://zapatrzonawksiazki.blogspot.com/ <--- mój Blog o Książkach :D
ZAPRASZAM!!

Re: Rozmowy trzech dam :)

10
Moja mami zaczęła go oglądać. Ja po raz kolejny obejrzałam dziś finałowy odcinek 2 serii House'a i doszłam do wniosku, że wciąż niewiele z niego rozumiem :stu:
Bujaczku nie przejmuj się bratem, może nie będzie tak źle. Poza tym zawsze możesz zamknąć się w swoim pokoju.
Patrzcie na to ->
Obrazek


:D
Ostatnio zmieniony 14 mar 2010, 21:27 przez aka, łącznie zmieniany 2 razy.
This is what makes us girls
We all look for heaven and we put our love first
Somethin' that we'd die for, it's our curse
Don't cry about it
Lana Del Rey

Re: Rozmowy trzech dam :)

12
Jak się generuje taką emotę? :crez:

Odczuwam imperatyw założenia pewnego wątku i takie cudo jest mi niezbędne :D
Ostatnio zmieniony 14 mar 2010, 21:49 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Rozmowy trzech dam :)

13
Proszę: http://www.smiliegenerator.us/smileys/g ... /index.php
Złota myśl mojej psióły: "Skoro W. jest po 30-stce i nikogo nie ma to musi być z nim coś nie tak, choć może nie widać tego na pierwszy rzut oka" :rolleyes:
Ostatnio zmieniony 14 mar 2010, 21:56 przez aka, łącznie zmieniany 1 raz.
This is what makes us girls
We all look for heaven and we put our love first
Somethin' that we'd die for, it's our curse
Don't cry about it
Lana Del Rey

Re: Rozmowy trzech dam :)

14
Dzięki :kiss: Moje psióły też uważają starszych facetów stanu wolnego za wybrakowany towar i nie podzielają moich pień zachwytu, więc wiem, co czujesz :/
Ostatnio zmieniony 14 mar 2010, 22:02 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Rozmowy trzech dam :)

17
Nie będę w ogóle komentować tej haniebnej i krzywdzącej moje bóstwo opinii, łot co.
Zmierzam w kierunku łóżka powoli, będę się jeszcze upajać moją nową fejwrit piosenką (do znalezienia w odpowiednim temacie ;D) i pójdę lulu.
Słitaśnych :kiss:
Ostatnio zmieniony 14 mar 2010, 23:01 przez aka, łącznie zmieniany 2 razy.
This is what makes us girls
We all look for heaven and we put our love first
Somethin' that we'd die for, it's our curse
Don't cry about it
Lana Del Rey

Re: Rozmowy trzech dam :)

18
Jako osoba zaznajomiona w temacie Twojego bóstwa i posiadająca zbliżoną opinię na jego temat, również nie skomentuję ;) Świat jest jednak pełen niesprawiedliwości i osób, które nie potrafią dostrzec czyjejś wyjątkowości i geniuszu.
Rozkoszniackich :kiss:
Ostatnio zmieniony 14 mar 2010, 23:10 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Rozmowy trzech dam :)

19
Siedziałam dzisiaj pół dnia nad statystykami i włączył mi się agresor :stu: Chyba czas na kąpiel, meliskę i książkę do poduszki (a może M jak Miłość dla odgłupienia?) :P

Rozkoszniackich :bye:
Ostatnio zmieniony 15 mar 2010, 19:44 przez Sailor, łącznie zmieniany 2 razy.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Rozmowy trzech dam :)

20
Oglądałam Mjm :crez: Chyba po raz pierwszy od dawna robi się tam ciekawie, no i Koroniewska wygląda super w nowej fryzurce.
Słitaśnych :kiss:
Ostatnio zmieniony 15 mar 2010, 21:39 przez aka, łącznie zmieniany 1 raz.
This is what makes us girls
We all look for heaven and we put our love first
Somethin' that we'd die for, it's our curse
Don't cry about it
Lana Del Rey

Re: Rozmowy trzech dam :)

21
Heeej! :*

Okazało się, że moja wczorajsza katorga z zadaniem poszła na marne, gdyż "pan dr źle się wysłowił i nie o to konkretnie mu chodziło" :rolleyes: Muszę zaczynać od nowa i super, że dopiero wróciłam do domu.
O śnieżycy, w której dzisiaj rano podążałam na przystanek, nawet nie wspomnę :mad:
Ostatnio zmieniony 16 mar 2010, 20:24 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Rozmowy trzech dam :)

22
Helołsik! :*
Biedactwo :pociesz:
Pocieszę Cię tym, że zaczynam jutro zajęcia o 8, mam statystykę (umieram ze strachu jak zwykle) i widziałam w prognozie pogody, że wiosna idzie dużymi krokami :D
Byłam dziś po zaległy wpis i spotkałam Wiadomo-Kogo :love: Prawie na zawał padłam, bo on podobno jest tylko jeden dzień na uczelni (nie we wtorek) i myślałam, że mam omamy ;P Doszłam do wniosku, że muszę ograniczyć wędrówki na to piętro, bo takie spotkania odbijają się negatywnie na moich procesach myślowych ;D
Ostatnio zmieniony 16 mar 2010, 20:43 przez aka, łącznie zmieniany 2 razy.
This is what makes us girls
We all look for heaven and we put our love first
Somethin' that we'd die for, it's our curse
Don't cry about it
Lana Del Rey

Re: Rozmowy trzech dam :)

23
Z tymi wędrówkami na inne piętra, przypomniałaś mi, iż dawno nie nawiedziłam instytutu historii :P
Prawie na zawał padłam, bo on podobno jest tylko jeden dzień na uczelni (nie we wtorek) i myślałam, że mam omamy ;P
Destination, jak nic :D

Nie pociesza mnie, że masz na 8, bo ja też jutro na nią mam i analizę komputerową, która ma w sobie wieeele ze statystyki, a ja nie znalazłam notatek, aby powtórzyć materiał, jednym słowem- ołful! :crez:
Ostatnio zmieniony 16 mar 2010, 21:32 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Rozmowy trzech dam :)

24
Ja nawet nie wiem gdzie jest instytut historii :stu:
Sailor pisze:Destination, jak nic :D
Nie naśmiewaj się z usychającej z zachwytu kuleżanki, ło!
jednym słowem- ołful!
Czyli obie wyjdziemy jutro na głupie. Chociaż mam wrażenie, że moje ośmieszenie będzie bardziej spektakularne od Twojego.
Ostatnio zmieniony 16 mar 2010, 21:41 przez aka, łącznie zmieniany 1 raz.
This is what makes us girls
We all look for heaven and we put our love first
Somethin' that we'd die for, it's our curse
Don't cry about it
Lana Del Rey

Re: Rozmowy trzech dam :)

25
aka pisze:Nie naśmiewaj się z usychającej z zachwytu kuleżanki, ło!
Ja i wyśmiewanie się?! No wiesz?! Pisałam zupełnie serio :)
Czyli obie wyjdziemy jutro na głupie. Chociaż mam wrażenie, że moje ośmieszenie będzie bardziej spektakularne od Twojego.
Oj, ja też potrafię niezwykle spektakularnie się ośmieszać i ludzie pamiętają to potem bardzo dłuuugo :rolleyes: Do dzisiaj moje psióły wypominają mi przejęzyczenia, bezsensowne zachowania, przewracanie się, potykanie lub mówienie czegoś w najmniej odpowiednim momencie jeszcze z podstaw., czy gimnazjum :/
Ostatnio zmieniony 16 mar 2010, 22:09 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Rozmowy trzech dam :)

26
Sailor pisze:Ja i wyśmiewanie się?! No wiesz?! Pisałam zupełnie serio :)
Destination? No prrrrroszę cię. Chociaż gdyby tak faktycznie było to nie miałabym nic przeciwko :P
Do dzisiaj moje psióły wypominają mi przejęzyczenia, bezsensowne zachowania, przewracanie się, potykanie lub mówienie czegoś w najmniej odpowiednim momencie jeszcze z podstaw., czy gimnazjum
Mam to samo. I jakimś dziwnym trafem najczęściej wspominają te wpadki z lekcji matematyki :rolleyes:
Ostatnio zmieniony 16 mar 2010, 22:17 przez aka, łącznie zmieniany 1 raz.
This is what makes us girls
We all look for heaven and we put our love first
Somethin' that we'd die for, it's our curse
Don't cry about it
Lana Del Rey

Re: Rozmowy trzech dam :)

27
Ja kiedyś stałam przy tablicy na matmie całą lekcję, bo nie potrafiłam zrobić zadania, a pani miała gorszy dzień i stwierdziła, że będę stać dotąd, aż je rozwiążę :rolleyes: Postałam sobie, pomedytowałam nad ogromem mojej głupoty, a zadania chyba i tak nie rozgryzłam. Horror po prostu :o

edit: Twój avatarek poprawia mi humor- genialna mina i piękny wiosenny make up :D
Ostatnio zmieniony 16 mar 2010, 22:23 przez Sailor, łącznie zmieniany 2 razy.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Rozmowy trzech dam :)

28
Helołsik! :*
Przeżyłam ćwiczenia, chociaż było ciężko bo jak zwykle umierałam z nerwów przed wywołaniem do tablicy (udało mi się tego uniknąć już drugi raz :D) i jak patrzyłam na pana dr to przypomniała mi się ta wczorajsza pała :P I uwaga- doznałam iluminacji pół godziny przed zajęciami i rozwiązałam to zadanie domowe. Co prawda tylko pierwszą część, ale i tak jestem z siebie dumna.
Sailor pisze:edit: Twój avatarek poprawia mi humor- genialna mina i piękny wiosenny make up :D
Mnie też kojarzy się wiosennie. Co prawda ujęcie pochodzi z klipu do duetu z (z)Gagą :rolleyes: no ale Queen Bee obroni się wszędzie ;D
Ostatnio zmieniony 17 mar 2010, 19:27 przez aka, łącznie zmieniany 1 raz.
This is what makes us girls
We all look for heaven and we put our love first
Somethin' that we'd die for, it's our curse
Don't cry about it
Lana Del Rey

Re: Rozmowy trzech dam :)

29
Heeej! :*
aka pisze:i jak patrzyłam na pana dr to przypomniała mi się ta wczorajsza pała :P
Mam nadzieję, iż jedynie przypomniała i nie doznałaś żadnych urazogennych wizji :P
I uwaga- doznałam iluminacji pół godziny przed zajęciami i rozwiązałam to zadanie domowe. Co prawda tylko pierwszą część, ale i tak jestem z siebie dumna.
Do mnie ostatnio iluminacje się specjalnie nie garną, mam zastoje w procesach myślowych i w ogóle ta przedłużająca się zima działa na mnie apatycznie.

Ja też jakoś przeżyłam. Na jednych zajęciach okazało się, że wszyscy inaczej zrozumieli polecenie i mamy to zadanie- znowu inaczej podyktowane na za- tydzień. Na analizie pan wszystko ładnie wytłumaczył (I really love him ;P)
Ostatnio zmieniony 17 mar 2010, 20:32 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Rozmowy trzech dam :)

30
Pojawił się zalążek takiej wizji, ale natychmiast go zdusiłam. Z czegoś takiego chyba bym się sługo nie otrząsnęła, bleeee ;P
Sailor pisze:(I really love him ;P)
Kjutaśnie :D Nawet nie wiesz jak się cieszę z tego stwierdzenia. Moja fascynacja wiadomo-kim wróciła do początkowej fazy i w końcu nie będę osamotniona w swoim stanie ;D
Jutro idę do nowego fryzjera- aż strach się bać, co to będzie :rolleyes:
Ostatnio zmieniony 17 mar 2010, 20:55 przez aka, łącznie zmieniany 1 raz.
This is what makes us girls
We all look for heaven and we put our love first
Somethin' that we'd die for, it's our curse
Don't cry about it
Lana Del Rey

Wróć do „Sprawy damsko - męskie”

cron