Re: Jaka jest Twoja ulubiona marka ?

1
Ciuchy, Cottonfield i s.Oliver. Ostatnio podzielam zdanie mojej żonki odnośnie Yves Rocher i Garnier. Całkiem nieźle wypadają linie męskich kosmetyków Dove, śmierdzą przyzwoicie :)
Ostatnio zmieniony 30 cze 2013, 1:05 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Jaka jest Twoja ulubiona marka ?

4
Naomi Klein :good:

:tea:


może koś zechce posłuchać

Piotr Koluch o rynku dóbr luksusowych. Rozmawia Piotr Maślak

wiem co lubię mieć, wiem jakie cechy są dla mnie najważniejsze i wiem na co mnie nie stać - marka ma dla mnie wyłącznie znaczenie gdy coś konkretnego zapewnia,

spoko w ciuchlandzie kupuję coś z zaletami - nie interesuje mnie nic modnego a nie wygodnego, nie praktycznego i wymagającego jakiegoś cudowania w tracie używania

wiem jaki mikser chcę - myślę o jego cechach
wiem jaką kurtkę chcę - zdarza się, ze marka ma tu znaczenie bo jest membrana, niska waga i łatwo się pierze ... ma extra suwaki, kaptur - metka mi powiewa - jest tylko podpowiedzą, że tu mogę szukać określonych jakości

a co do perfum - mam marzenie - od bardzo wielu lat - ten zapach - ma wszystkie zapachy pod sobą ( załamałbym się gdyby się okazało, że na mnie źle leży - bo tak to bywa) unikatowy - jedną noc pachnie i fru nima

foto
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 12 lip 2013, 13:46 przez baabcia, łącznie zmieniany 1 raz.
przechadzam się pomiędzy [email protected]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy damsko - męskie”

cron