Re: Drugi Policzek

211
Cudowna bratnia dusza :)
Pozdrawiam serdecznie Was oboje!!!

Z chęcią przeczytam o rozwoju opartego o trójkąty energetyczne, nie spotkałem się z tym dotąd.
A temat iluzji podziału na dobro i zło trzeba będzie uruchomić. Dla mnie ważne byłoby jakieś ustalenie, co ma zrobić wobec tej iluzji katolik, wychowany na powszechności dualizmu stworzenia w postaci dobra i zła, jasności i ciemności.
Ja upatruję wyjaśnień w Księdze Rodzaju:
Wszystko co stworzył Bóg - było Dobre.
I jakoś nie przeszkadza mi wiara w to, w pozostawaniu katolikiem.

:kwiatek:
Ostatnio zmieniony 31 maja 2014, 14:21 przez maly_kwiatek, łącznie zmieniany 1 raz.
[img]https://zenforest.files.wordpress.com/2 ... .jpg?w=529[/img]

Re: Drugi Policzek

212
Crows pisze:no nie .........zaraz siem rozpłacze podajcie mnie chusteczkę ... :rotfl: :zemdlala:
Nie drwij bo spadnie na Ciebie siedem plag egipskich.Plus zasmarkana chusteczka w bonusie :rotfl1: .
Ostatnio zmieniony 31 maja 2014, 14:21 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Drugi Policzek

213
Przypomniało mi się jak Pani Poseł Kempa upominała Pana Przewodniczącego Sekułę w Komisji Specjalnej, by nie drwił z niej jako kobiety i łzy jej przy tym leciały, a Pan Przewodniczący udawał, że nie rozumie o co jej chodzi i pytał z jadowitym zatroskaniem, dlaczego Pani Poseł płacze :D

:clown:
Ostatnio zmieniony 31 maja 2014, 14:30 przez maly_kwiatek, łącznie zmieniany 1 raz.
[img]https://zenforest.files.wordpress.com/2 ... .jpg?w=529[/img]

Re: Drugi Policzek

214
Tez sie wzruszylam, szczegolnie wspomnieniem osta ktorym Lidka walnela mnie na skutek swoich urojen, jakobym ja atakowala. Tak wyglada teoria w praktyce, przeslaniana emotkmi nadrabiajacymi to, czego nie widac w praktyce?
Ostatnio zmieniony 31 maja 2014, 14:36 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Drugi Policzek

215
Dalej było tak:
Pani Poseł Kempa płakała i zaczęło jej brakować chusteczek, Pan Przewodniczący Sekuła w swej dobroci serca zarządził 15 minutowa przerwę, po czym wszyscy wyszli. Kilka minut później, Pan Przewodniczący Sekuła wrócił i zapytał się pustej sali, czy ktoś z Pań Posłanek i Panów Posłów ma ochotę jeszcze zabrać głos w temacie. Odpowiedziała mu głucha cisza pustych krzeseł. Po czym w ósmej minucie przerwy Pan Przewodniczący Sekuła oświadczył, że wobec braku zainteresowania dalszą dyskusją stwierdza FAKTYCZNE ZAKOŃCZENIE DYSKUSJI I ZAMKNĄŁ POSIEDZENIE KOMISJI.

Gdy posłowie wrócili po przerwie, obrady były już zakończone a Przewodniczącego nie było.

Za swoje wybitne zasługi w parlamentaryzmie polskim, Pan Przewodniczący Sekuła nie został ponownie wybrany przez wyborców posłem, jedynie 10% wyborców uznało, że ów pan nadaje się na funkcję Prezydenta Zabrza i te wybory oczywiście też przegrał.
Niezależnie od tych opinii i ocen przypadkowego Narodu, rządząca w tuskolandzie Platforma Obywatelska sprawiła, że bezrobotny w wyniku wyborów Pan Sekuła został najpierw szóstym wiceministrem finansów u Dżeka Rostowskieho, a potem głosami Platformy - Marszałkiem Województwa Śląskiego w Katowicach. Ta ostatnia funkcja szczególnie odpowiada Panu Sekule, gdyż jako członek władz Związku Górnośląskiego z pewnością jest zainteresowany w zwalczaniu opcji autonomii Śląska, zagrażającej integralności śląskiej ziemi z polską Macierzą

Jaka ta historia sprawiedliwa :D
Ostatnio zmieniony 31 maja 2014, 14:52 przez maly_kwiatek, łącznie zmieniany 1 raz.
[img]https://zenforest.files.wordpress.com/2 ... .jpg?w=529[/img]

Re: Drugi Policzek

216
Ayalen pisze:Tez sie wzruszylam, szczegolnie wspomnieniem osta ktorym Lidka walnela mnie na skutek swoich urojen, jakobym ja atakowala. Tak wyglada teoria w praktyce, przeslaniana emotkmi nadrabiajacymi to, czego nie widac w praktyce?
Już sama siebie zaraportowałaś za uwagi osobiste zamiast pozostawania przy temacie?... :D. Biedna Victoria...

Jeśli człowiek jedno mówi, a drugie robi, nie stosuje się do tego, co mówi, to... jest niewiarygodny (wielu nazywa to hipokryzją).
Ostatnio zmieniony 31 maja 2014, 15:48 przez Lidka, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam!

Lidka

Re: Drugi Policzek

217
maly_kwiatek pisze:Cudowna bratnia dusza :)
Pozdrawiam serdecznie Was oboje!!!

Z chęcią przeczytam o rozwoju opartego o trójkąty energetyczne, nie spotkałem się z tym dotąd.
A temat iluzji podziału na dobro i zło trzeba będzie uruchomić. Dla mnie ważne byłoby jakieś ustalenie, co ma zrobić wobec tej iluzji katolik, wychowany na powszechności dualizmu stworzenia w postaci dobra i zła, jasności i ciemności.
Ja upatruję wyjaśnień w Księdze Rodzaju:
Wszystko co stworzył Bóg - było Dobre.
I jakoś nie przeszkadza mi wiara w to, w pozostawaniu katolikiem.

:kwiatek:
Na ciąg dalszy zapraszam tu:

http://imladis.p2a.pl/viewtopic.php?pid=309754#p309754
Ostatnio zmieniony 31 maja 2014, 16:20 przez Lidka, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam!

Lidka

Re: Drugi Policzek

219
o, jakze Lidko trafnie okreslilas siebie. Bo i jakze inaczej nazwac czlowieka ktory trabi o nadstawianiu drugiego policzka - a wali ostem za to ze ktos podwaza jego teorie - pod klamliwym pretekstem uwag personalnych, sadzac zreszta wedle tego co sam robi. Jakze nazwac czlowieka ktory publicznie wypisuje slodkie slowka o kims lub do kogos, aby poza oczami wycierac sobie nim gebe? Gratuluje autooceny Lidko
Ostatnio zmieniony 31 maja 2014, 16:45 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Drugi Policzek

222
Nie mam żadnej potrzeby walki, wolę iść z prądem życia, nie pod prąd :). Niech sobie walczą ci, którzy nie potrafią zaakceptować faktu, że ktoś inny ma prawo do swojego zdania i że ich 'racja' jest tyle samo warta co 'racja' innej osoby.

Niniejszym nadstawiam drugi policzek każdemu, kto mnie neguje i najchętniej utopiłby w łyżce wody.

I proponuję wrócić do tematu :).
Ostatnio zmieniony 31 maja 2014, 17:44 przez Lidka, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam!

Lidka

Re: Drugi Policzek

223
Mordoty - zadna wojna, przynajmniej z mojej strony.
Gwoli wyjasnienia Lidce - posty raportuje jako spam, moje uwagi dotyczace Ciebie, sa jedynie odpowiedzia na Twoje. Proponowalabymm zaprzestanie uwag osobistych, jesli nie chcesz otrzymywać ich z powrotem.

Wróć do „Religia chrześcijańska”

cron