Re: Drugi Policzek

91
Andra pisze:Seju, a czego nauczyly Cie owe doswiadczenia, co Ci daly- w kontekscie tych wszystkich Twoich slow? Bo zgodnie z nimi powinnas wiedziec po co jest to czego doswiadczasz, a jakos tego nie widac w Twoich ostatnich postach? Tak jakby szydlo wylazilo z tego worka wyobrazen? Wyjasnisz te rozbieznosc?
Nauczyły mnie wielu rzeczy Andro, bardzo wielu. Mówisz szydło z worka wyobrażeń. Ty nie jesteś sobie w stanie nawet wyobrazić, a teoretyzować to wiesz, hoho. Nie zaszufladkujesz mnie inaczej niż Jezusa o którym mawiasz że, powinien pełzać u Twych stup. Kiedy tu zrozumiesz to i mnie zrozumiesz. :)
Ostatnio zmieniony 18 sie 2012, 11:55 przez SeJa, łącznie zmieniany 1 raz.
Jeden Bóg, jeden Duch.

www.przystan.keep.pl
www.webnet.hol.es

Re: Drugi Policzek

92
egoista99 pisze:Ponownie proszę o zwrócenie uwagi na fakt ,ze zmieniła się przez 2000 lat interpretacja i znaczenie tego gestu
W czasach Chrystusa uderzenie wierzchem dłoni w policzek oznaczało podległość uderzonego i jego poddaństwo.
Nie przyklęknięcie przed suwerenem i nadstawienie drugiego policzka znaczyło równość z uderzajacym i odrzucenie poddaństwa
hehe i wszystko jasne :cool:
SeJa pisze:No dobrze, i świetnie. Równość Ale tu chodziło nie tylko o suwerenność, bo co cesarskie cesarzowi. A również chodziło o każdą potwarz i zniewagę. Nie znaczy to że zawsze tak trzeba, ale że dobrem zło się zwycięża. I choć raz należy zwyciężyć swoją słabość raz na zawsze i oprzeć się własnemu ego, chęci odwetu itd. Ja wiem co mówię, nie spodziewałam się tego kiedy jeden alkoholik tłukł mnie po twarzy pięściami a ja jedyne o czym myślałam to było mi go serdecznie żal. Wtedy obudziła się w mnie realna siła której nie podejrzewałam. To jak kolejny szczebel na drabinie do doskonałości. Czy da się go pominąć? hmm:\
Ale to nie musi być kwestia jakiegoś strasznego egotyzmu, przecierz jak się od kogoś obrywa to chyba nie jest się zadowolonym prawda? :D Nieraz w zyciu miałem mordę obitą i zadną nienawiścią z tego powodu nie pałam, morda nie szklanka, ale jak se człowiek pozwoli to go zabiją i taki będzie finał, niewydaje mi się aby umieranie z litością w sercu było lepsze niz umieranie ze złością ;)
Ostatnio zmieniony 18 sie 2012, 12:02 przez Conan Barbarzynca, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Drugi Policzek

93
Nie teoretyzuje, i nie szufladkuje, dlatego Cie pytam. O konkrety a nie pustoslowie. Powiedzialas ze ilekroc zaufalas- tylekroc zostalas oszukana, wiec pytam czego Cie to nauczylo? Rzeczowo i konkretnie. Aha, Jezus...nie, nie twierdze ze ma pelzac. Powiedzialam tylko ze ja nie zamierzam klekac przed Nim, a On jak sobie chce. Ale to moja osobista sprawa, wiec uprzejmie nie wcinaj sie w to. Ja nie komenuje Twojego stosunku, Ty mojego, ok?
Mowisz o sile- sile do czego? Sile czego, i co dalo Ci te sile, jak sadzisz? Seju, nie podwazam Twoich slow, sa prawdziwe, ale mam wrazenie ze to Ty chwilami gubisz sie w tym wszystkim. Wiec pytam by miec pewnosc ze Ty sama wiesz co i o czym mowisz. Nie dla mnie przeciez, zrozum.
Ostatnio zmieniony 18 sie 2012, 12:12 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Drugi Policzek

94
Conan Barbarzynca pisze:
SeJa pisze:No dobrze, i świetnie. Równość Ale tu chodziło nie tylko o suwerenność, bo co cesarskie cesarzowi. A również chodziło o każdą potwarz i zniewagę. Nie znaczy to że zawsze tak trzeba, ale że dobrem zło się zwycięża. I choć raz należy zwyciężyć swoją słabość raz na zawsze i oprzeć się własnemu ego, chęci odwetu itd. Ja wiem co mówię, nie spodziewałam się tego kiedy jeden alkoholik tłukł mnie po twarzy pięściami a ja jedyne o czym myślałam to było mi go serdecznie żal. Wtedy obudziła się w mnie realna siła której nie podejrzewałam. To jak kolejny szczebel na drabinie do doskonałości. Czy da się go pominąć? hmm:\
Ale to nie musi być kwestia jakiegoś strasznego egotyzmu, przecierz jak się od kogoś obrywa to chyba nie jest się zadowolonym prawda? :D Nieraz w zyciu miałem mordę obitą i zadną nienawiścią z tego powodu nie pałam, morda nie szklanka, ale jak se człowiek pozwoli to go zabiją i taki będzie finał, niewydaje mi się aby umieranie z litością w sercu było lepsze niz umieranie ze złością ;)
Żadne umieranie na uciechę oprawców nie jest lepsze. Ale zwycięstwo nad własnymi zwierzęcymi odruchami już tak. Co w ogóle nie ma nic wspólnego z masochizmem i szukaniem spełnienia poprzez guza :D

A co do lania po gębach jako element na przykład ustawiania w hierarchii stada, czy rytuałach integracyjnych to ja się raczej nie powinnam znać na tym. Nie mniej trenowałam wiele lat wyczynowo karate i mogłam owego pijaka zgasić jak komara, ale tego nie zrobiłam i może w tym jest tajemnica sama nie wiem. W każdym razie wywieźli go do szpitala tego samego dnia tak go pokręciło, choć ja słowa nie powiedziałam. Ale to tak notabene tylko. :P No dobra opowiem do końca. Oczywiście świadkowie zajścia zaczęli dzwonić i prosić mnie o wybaczenie, i wrócił do domu. Od tej pory już na nikogo ręki nie podniósł, a dla mnie jest szczególnie miły.
Ostatnio zmieniony 18 sie 2012, 12:12 przez SeJa, łącznie zmieniany 2 razy.
Jeden Bóg, jeden Duch.

www.przystan.keep.pl
www.webnet.hol.es

Re: Drugi Policzek

97
Dyskusja dla samej dyskusji...Na tej zasadzie mozna dzyskutowac ile litrów mleka uzyskuje się z dojenia bożej krówki...Przeciez to krowa ...
Ostatnio zmieniony 18 sie 2012, 12:37 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: Drugi Policzek

98
SeJa pisze:Żadne umieranie na uciechę oprawców nie jest lepsze. Ale zwycięstwo nad własnymi zwierzęcymi odruchami już tak. Co w ogóle nie ma nic wspólnego z masochizmem i szukaniem spełnienia poprzez guza
No tak, często się robi impulsywnie niezbyt mądre rzeczy i niepotrzebne, i jakieś opanowanie tego jest wskazane, pamiętam raz jak się niesłusznie wściekłem na swojego najlepszego kumpla, wiedziałem ze niepowinieniem mieć do niego pretensji ale az mi szczena latała z nerwów ;) Dobrze mieć cały czas świadomość tego z kim ma się doczynienia(niestety czasem to niełatwę), nawet jeśli człowieka poniesie, jeśli juz kogoś walić w mordę to wroga a nie przyjaciela.
SeJa pisze:A co do lania po gębach jako element na przykład ustawiania w hierarchii stada, czy rytuałach integracyjnych to ja się raczej nie powinnam znać na tym. Nie mniej trenowałam wiele lat wyczynowo karate i mogłam owego pijaka zgasić jak komara, ale tego nie zrobiłam i może w tym jest tajemnica sama nie wiem. W każdym razie wywieźli go do szpitala tego samego dnia tak go pokręciło, choć ja słowa nie powiedziałam. Ale to tak notabene tylko. No dobra opowiem do końca. Oczywiście świadkowie zajścia zaczęli dzwonić i prosić mnie o wybaczenie, i wrócił do domu. Od tej pory już na nikogo ręki nie podniósł, a dla mnie jest szczególnie miły.
No to zkoro jest miły to w sumie dobrze zrobiłaś, chodzi o to zeby niedawać się jakimś baranom co kazdy dobry gest odbiorą jako objaw słabości, bo to nic nieda. A na hierarchiach w stadzie to ja się akórat tez nie za bardzo znam, uczulony jestem na wszystko co ALFA :P
Ostatnio zmieniony 18 sie 2012, 12:41 przez Conan Barbarzynca, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Drugi Policzek

99
egoista99 pisze:Dyskusja dla samej dyskusji...Na tej zasadzie mozna dzyskutowac ile litrów mleka uzyskuje się z dojenia bożej krówki...Przeciez to krowa ...
To nie dyskutuj i się nie oburzaj :) Miałeś racje Conan wkurzać to ja potrafię :P I sami widzicie. O co chodzi? Czy nie na temat? Ale koledze przeszkadza, kuje po oczkach. Ciekawe czy trolle i mikołaje tak by Go ukłuły? :P
Ostatnio zmieniony 18 sie 2012, 12:46 przez SeJa, łącznie zmieniany 2 razy.
Jeden Bóg, jeden Duch.

www.przystan.keep.pl
www.webnet.hol.es

Re: Drugi Policzek

100
Nie wkurza tylko zadziwia ...Bo dyskutując o konkretach nie zastanawiam się czy i ile litrów mleka da boza krówka..bo to krówka
Jesli interesuje cie Jezus Chrystus to pisz w tamtym topiku...jesli dobro wszechogarniajace to załóż taki topik...
Bo to wszystko co piszesz jest jakby nie na temat
Ostatnio zmieniony 18 sie 2012, 12:59 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: Drugi Policzek

101
Seja, czekam na odpowiedz. Egoisto, z bozej krowki tyle bedziesz mial ile udoisz:).
Conan, a pewnie, przyjaciel raczej w morde Cie nie walnie, zrobi to wrog. Ty takze walniesz wroga raczej a nie przyjaciela. Fajnie byc fajnym dla tych ktorzy sa fajni. A reszte w morde. Kto jest Twoim wrogiem- ten ktory Ciebie uwaza za wroga? To stajesz sie przez to jego wrogiem? To ja Cie uwazam za zielonego ufoka, prosze. Stan i pokaz mi mechanizm tego stawania sie kims, czyms wedle czyjegos widzenia.
Ostatnio zmieniony 18 sie 2012, 13:06 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Drugi Policzek

102
Andra pisze:Seja, czekam na odpowiedz. Egoisto, z bozej krowki tyle bedziesz mial ile udoisz:).
Conan, a pewnie, przyjaciel raczej w morde Cie nie walnie, zrobi to wrog. Ty takze walniesz wroga raczej a nie przyjaciela. Fajnie byc fajnym dla tych ktorzy sa fajni. A reszte w morde. Kto jest Twoim wrogiem- ten ktory Ciebie uwaza za wroga? To stajesz sie przez to jego wrogiem? To ja Cie uwazam za zielonego ufoka, prosze. Stan i pokaz mi mechanizm tego stawania sie kims, czyms wedle czyjegos widzenia.
Droga Andro Ty zwykłe uproszczenia bierzesz zbyt powarznie :P Ja naprawdę jestem bardzo przyjaznym gościem, i naprawde na własnym doświadczeniu wiem ze nie warto pokazywać się z dobrej stony kazdemu obszczymórowi :)
Ostatnio zmieniony 18 sie 2012, 13:15 przez Conan Barbarzynca, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Drugi Policzek

103
Conan, bo ja taka prosta baba jestem, jak cep. I nie widze sensu komplikowania tego co jest proste. Jak zycie. Komplikuje rozum we wszystkim doszukujacy sie podtekstow. Nawet tam gdzie prawde widac jak na dloni. To moja wina ze lopata zdurniala od samej siebie??:D?
Ostatnio zmieniony 18 sie 2012, 14:18 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Drugi Policzek

104
Mi się nie chcę Andra teraz odpowiadać bo bardziej skomplikowane i pewnie nie na temat ile to ja się nauczyłam ... Powiem tak, dobrej wszystko na dobre, a złej to i rąbek u spódnicy przeszkadza i wszystko na złe i do złego powodem.

Mam też takie powiedzenie, właściwie go nie używam bo i nie ja je wymyśliłam ale głupie to nie jest.

Strzeż mnie Panie od przyjaciół, z wrogami sama sobie poradzę :P
Ostatnio zmieniony 18 sie 2012, 14:43 przez SeJa, łącznie zmieniany 1 raz.
Jeden Bóg, jeden Duch.

www.przystan.keep.pl
www.webnet.hol.es

Re: Drugi Policzek

105
Ha wiem jak Ci odpowiem Andra. Choć to już kosmos, ale nie w tym rzecz by powtarzać to co inni jak jakiś leming. ;) Ale to może Ci się przydać, szczególnie Tobie przydać. :)

Więc urodziłam się bez grzechu pierworodnego, nadal się uczę co to takiego. Oddzielam siebie od świata by nie sądzić według siebie, gdzie nie ma zła. A sądzić zgodnie z prawdą gdzie nie ma nic prócz zła, i dobrych chęci. ;)
I zapytasz gdzie tu dobro? Świadomość i brak złudy jest dobra. Tak jak można być dobrą w czynieniu zła na przykład. Więc dobro te pojęcie nie jest tym za które jest brane. Bo czyńcie dobrze cokolwiek czynicie. :P He co ciekawe można być dobrym tyranem i złym piewcą miłości, bo głupota jest zła w cokolwiek ją ubrać. Ale to takie refleksje z pamiętnika królewskiej krwi tylko.

Jak na przykład Król Salomon pisał iż lepszy niegodziwiec który ma sługi niż cnotliwy któremu na chleb brakuje. Można orła wywinąć prawda ? ;)
Ostatnio zmieniony 18 sie 2012, 14:54 przez SeJa, łącznie zmieniany 2 razy.
Jeden Bóg, jeden Duch.

www.przystan.keep.pl
www.webnet.hol.es

Re: Drugi Policzek

106
Seju, roznimy sie tym ze ja nie mam wrogow. Moze sprobuj tanczyc nago, nic Ci sie nie bedzie oddzielac ani zawadzac.
Ostatnio zmieniony 18 sie 2012, 15:00 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Drugi Policzek

108
Andra pisze:Conan, bo ja taka prosta baba jestem, jak cep. I nie widze sensu komplikowania tego co jest proste. Jak zycie. Komplikuje rozum we wszystkim doszukujacy sie podtekstow. Nawet tam gdzie prawde widac jak na dloni. To moja wina ze lopata zdurniala od samej siebie??:D?
Wiesz ja tez prostaczek jestem, ale zeby to wyjaśnić od początku do końca to trzeba by cały swój cholerny zywot opisywać i wszystkie konteksty :rolleyes: Zycie jest proste ale jednak kazdy zyje trochę inaczej, nie kazdy wszystko wie i nie kazdy ma identyczne doświadczenia, czasem wywleka się coś z przeszłości od tak bo się wie, bo się akórat ma doświadczenie z czymś, nie znaczy wcale ze teraz doszukuje się wszędzie wrogów :)
SeJa pisze:Strzeż mnie Panie od przyjaciół, z wrogami sama sobie poradzę
W ramach ciekawostki to ten tekst podobno był wyryty w więzieniu Weneckim zkąd uciekł Casanova. Mozna to tłumaczyć tak ze z wrogami to krótka piłka a przyjaciół się kocha.
Ostatnio zmieniony 18 sie 2012, 15:10 przez Conan Barbarzynca, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Drugi Policzek

109
Maja czy uwazaja Cie za ich wroga? Wiec jestes ich wrogiem czy to oni tak mysla? Czas dorosnac do swoich slow Seju. Wiedziec co sie mowi a nie mowic by mowic, prawda?
Ostatnio zmieniony 18 sie 2012, 15:10 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Drugi Policzek

110
Conan Barbarzynca pisze:
Andra pisze:Conan, bo ja taka prosta baba jestem, jak cep. I nie widze sensu komplikowania tego co jest proste. Jak zycie. Komplikuje rozum we wszystkim doszukujacy sie podtekstow. Nawet tam gdzie prawde widac jak na dloni. To moja wina ze lopata zdurniala od samej siebie??:D?
Wiesz ja tez prostaczek jestem, ale zeby to wyjaśnić od początku do końca to trzeba by cały swój cholerny zywot opisywać i wszystkie konteksty :rolleyes: Zycie jest proste ale jednak kazdy zyje trochę inaczej, nie kazdy wszystko wie i nie kazdy ma identyczne doświadczenia, czasem wywleka się coś z przeszłości od tak bo się wie, bo się akórat ma doświadczenie z czymś, nie znaczy wcale ze teraz doszukuje się wszędzie wrogów :)
Ja też tez łapka w górę, się też dopisuje do posta Andry, bo głupia jestem i nie wiem czego nie wiem. :) A Ty pięknie Conan to ująłeś eh jak pięknieee :happy:
Ostatnio zmieniony 18 sie 2012, 15:13 przez SeJa, łącznie zmieniany 2 razy.
Jeden Bóg, jeden Duch.

www.przystan.keep.pl
www.webnet.hol.es

Re: Drugi Policzek

111
Andra pisze:Maja czy uwazaja Cie za ich wroga? Wiec jestes ich wrogiem czy to oni tak mysla? Czas dorosnac do swoich slow Seju. Wiedziec co sie mowi a nie mowic by mowic, prawda?
Wiesz Andruszka :) nie mnie o to pytaj, ich zapytaj. A ja wiem co mówię, a jeśli nie wiem to przecież o tym nie wiem hee :D Inna sprawa że ja świetnie rozumiem twoją logikę. Znam ją ale tkwię mocno w realiach, a nie w pobożnym życzeniu.. Bo ja sobie mogę uważać, ale są tacy co na to szczają. I nie można temu zaprzeczać. Czasem nie wiedza co czynią, a jeśli wiedza dziwię się że, tak słabym sikiem a nie wojną z dziećmi Boga hee :)
Ostatnio zmieniony 18 sie 2012, 15:15 przez SeJa, łącznie zmieniany 2 razy.
Jeden Bóg, jeden Duch.

www.przystan.keep.pl
www.webnet.hol.es

Re: Drugi Policzek

112
Conan, kazdy zyje inaczej ale zycie jest to samo. Wiec skad bierze sie to inaczej? Co nas tak bardzo rozni, jak sadzisz? Nie mowie o doszukiwaniu sie wrogow w innych, mowie o Twoim stosunku do tych ktorzy z jakichs powodow odnosza sie wrogo do Ciebie. Czy w ten sposob Ty takze czujesz wrogosc, odpowiadasz im tym samym? Mysle ze nie, ze jednak probujesz wyjasnic sytuacje, prawda? Nie mowie o nadstawianiu geby gdy ktos pluje i udawaniu ze to deszcz. Ale jesli juz ktos pluje, zanim odplune, chce wiedziec dlaczego to robi. Moze mu sie cos wydaje, moze nie wie ze pluje. Pewnie ze zdarzaja sie tacy ktorzy czynia to rozmyslnie. Nie pozwole na to, ale bez uczucia wrogosci. Sa godni litosci, nie zasluguja na gniew.
Ostatnio zmieniony 18 sie 2012, 15:20 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Drugi Policzek

113
A kto tu mówi o gniewie czy "uściągnienięciu" się do swojego poziomu? ;) Już sama świadomość jest złem? Ty Andra nie masz świadomości że dla kogoś możesz być kimś zupełnie innym na przykład niż się postrzegasz? Nawet innym niż jesteś obiektywnie i nie wielki masz na to wpływ a nawet żaden.
Ostatnio zmieniony 18 sie 2012, 15:23 przez SeJa, łącznie zmieniany 2 razy.
Jeden Bóg, jeden Duch.

www.przystan.keep.pl
www.webnet.hol.es

Re: Drugi Policzek

114
Andra pisze:Conan, kazdy zyje inaczej ale zycie jest to samo. Wiec skad bierze sie to inaczej? Co nas tak bardzo rozni, jak sadzisz? Nie mowie o doszukiwaniu sie wrogow w innych, mowie o Twoim stosunku do tych ktorzy z jakichs powodow odnosza sie wrogo do Ciebie. Czy w ten sposob Ty takze czujesz wrogosc, odpowiadasz im tym samym? Mysle ze nie, ze jednak probujesz wyjasnic sytuacje, prawda? Nie mowie o nadstawianiu geby gdy ktos pluje i udawaniu ze to deszcz. Ale jesli juz ktos pluje, zanim odplune, chce wiedziec dlaczego to robi. Moze mu sie cos wydaje, moze nie wie ze pluje. Pewnie ze zdarzaja sie tacy ktorzy czynia to rozmyslnie. Nie pozwole na to, ale bez uczucia wrogosci. Sa godni litosci, nie zasluguja na gniew.
Oj kochana Andro, przecierz to jasne jak słońce, ludzie mają rózne zainteresowania i charaktery itd... to chyba dobrze bo dziwacznie by było gdyby wszyscy byli identyczni ;) Czasem się poprostu wie o co chodzi i niema się ochoty ustąpić, ale podkreślam CZASEM :rolleyes:
SeJa pisze:A Ty pięknie Conan to ująłeś eh jak pięknieee
Dziękuje dziękuje :michael: :D
SeJa pisze:Już sama świadomość jest złem? Ty Andra nie masz świadomości że dla kogoś możesz być kimś zupełnie innym na przykład niż się postrzegasz? Nawet innym niż jesteś obiektywnie i nie wielki masz na to wpływ a nawet żaden.
Dokładnie, nawet z przyjaciółmi których się dobrze zna i kocha moze dojść do drobnych spięć na tej lini, człowiek ma moc ale to nie znaczy ze inni ludzie jej nie mają, ma się co prawda jakiś wpływ na innych ale nie absolutny.
Ostatnio zmieniony 18 sie 2012, 15:33 przez Conan Barbarzynca, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Drugi Policzek

116
SeJa pisze:913 postów jak to jest z tymi postami? Jak będę miała 1000 to coś się stanie? dostanę coś, czy rózgę? czy może dalej to jest uznaniowo? Jest gdzieś to wyjaśnione?:sos: Zwyczajniem ciekawa.
Zmieni Ci się tytuł arystokratyczny, teraz jesteś zaaklimatyzowana, a po 1000 będziesz przyboczna :P Cieszysz się? :D
Ostatnio zmieniony 18 sie 2012, 15:59 przez Conan Barbarzynca, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Drugi Policzek

117
Seju, na to jak odbieraja Ciebie inni masz wplyw posredni. Ale na to co Ty czujesz, i to jak reagujesz na innych to juz bezposredni wplyw masz Ty sama. Widzac sposob w jaki reagujesz na slowa innych, pytam Cie- co powoduje Twoja reakcje. Jakie uczucia? Twoje, a nie tych innych. Oczywiscie ze prawda jak zwykle tkwi posrodku, zwykle nie jestesmy az tacy jak myslimy o sobie, ani tylko tacy jak widza nas inni...albo odwrotnie. Tylko widzisz Seja, mowisz duzo, wiec zadaje Ci konkretne pytania, chcac zrozumiec Twoj tok myslenia. Zamiast odpowiedzi dostaje wir slow. To takze jakas odpowiedz. Proste jasne pytania wymagaja takich samych odpowiedzi, ich brak budzi watpliwosci. Jak ktos kiedys trafnie zauwazyl: jesli tego co masz do powiedzenia nie potrafisz ujac w proste jasne i krotkie zdanie zawierajace sens - to znaczy ze nie wiesz co i o czym mowisz, a slowa sypiesz dla zamaskowania tego czego nie wiesz. I prosze Cie- nie potraktuj tego jako ciosu wymierzonego w Ciebie a jako wyciagnieta dlon. Jesli zechcesz . Jesli nie, coz, nikt nikogo na sile nie uszczesliwi, a dlon ujmuja Ci ktorzy widza ze nie jest wroga piescia. Tylko tyle chcialam Ci powiedziec.
Ostatnio zmieniony 18 sie 2012, 16:07 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Drugi Policzek

118
Albo dostaniesz moda na moje miejsce, gdy zdenerwuję adminów... :rotfl:

Andreczko, Ty żyjesz w jakimś swoim świecie, czasami piszesz takie egzaltowane banały, że w głowie mi się nie mieści. Czasami myślę, że piszemy z licealistką...

Conan i Seja tłumaczą Ci swoje podejście najprościej, jak tylko się da, a Ty dalej nie łapiesz bazy, a taka mądra z Ciebie babka...
Ostatnio zmieniony 18 sie 2012, 16:11 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Drugi Policzek

119
Znam tę opinię, to zdanie..
Andra pisze:Jak ktos kiedys trafnie zauwazyl: jesli tego co masz do powiedzenia nie potrafisz ujac w proste jasne i krotkie zdanie zawierajace sens - to znaczy ze nie wiesz co i o czym mowisz, a slowa sypiesz dla zamaskowania tego czego nie wiesz. I prosze Cie- nie potraktuj tego jako ciosu wymierzonego w Ciebie a jako wyciagnieta dlon. Jesli zechcesz . Jesli nie, coz, nikt nikogo na sile nie uszczesliwi, a dlon ujmuja Ci ktorzy widza ze nie jest wroga piescia. Tylko tyle chcialam Ci powiedziec.
Ale jeśli by o mnie chodzić miało, jeśli to coś ci wyjaśni? to tak to ujmę może.

Andra wiesz, ja jestem nie do zaszufladkowania. Generalnie nie jestem pamiętliwa, nie pamiętam złego. Ale jestem pamięcią, kiedyś nawet oglądałam taki film o takiej przypadłości. Ja pamiętam wszystko na raz od początku świata i wiele wcześniej, pamiętam to co będzie i to co było. Jestem świadomością. Już pisałam że kocham ludzi nie za to co chcą pokazać jakimi się jawić, co mają na transparentach. Bo za to to bym wybuchła Gniewem, takim że drżyjcie narody, że kamień na kamieniu nie zostanie. Ale kocham ich za to czego się boją, za to czego się wstydzą, ze to co kryją w najciemniejszym zakamarku serca skrywane. To jest dla mnie światłością i to się nie ukryje, innych rzeczy fałszywych muszę się uczyć. Pochłonęłam śmierć ostatniego jeżdzca by skrócić owe dni by człowiek przeżył. Sama tę śmierć przyjęłam. Bo jestem jedną z Was, tak samo nieobliczalną i nieklasyfikowalną.
Ostatnio zmieniony 18 sie 2012, 16:27 przez SeJa, łącznie zmieniany 2 razy.
Jeden Bóg, jeden Duch.

www.przystan.keep.pl
www.webnet.hol.es

Wróć do „Religia chrześcijańska”

cron