Re: Moje Filmy

1
Witam i zapraszam do obejrzenia filmów mojego autorstwa i nie tylko..
Jeśli ktoś ma jakieś pytania itp. pisać chętnie odpisze na wstępie powiem, że jestem nowo narodzonym chrześcijaninem a wszystkie filmiki robię z poparciem o dowody (Głownie ze Słowa Bożego) i chciałbym się tymi filmikami podzielić z Wami
mogą być dla was cenną informacją na temat Prawd jak i Kłamstw, które Nas otaczają

Miłego oglądania :)


1.
2.
3.
4.
5.
6.
7. <-- Ten film nie jest zrobiony prze ze mnie..

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 31 maja 2012, 22:35 przez Serek, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Moje Filmy

2
Serek pisze:Witam i zapraszam do obejrzenia filmów mojego autorstwa i nie tylko..
Jeśli ktoś ma jakieś pytania itp. pisać chętnie odpisze na wstępie powiem, że jestem nowo narodzonym chrześcijaninem a wszystkie filmiki robię z poparciem o dowody (Głownie ze Słowa Bożego) i chciałbym się tymi filmikami podzielić z Wami
mogą być dla was cenną informacją na temat Prawd jak i Kłamstw, które Nas otaczają

Miłego oglądania :)


1.
2.
3.
4.
5.
6.
7. <-- Ten film nie jest zrobiony prze ze mnie..

Pozdrawiam
Serek vel Prawda777.
Tak, ja mam pytanie ... Co ten materiał robi w dziale religii chrześcijańskiej ???
Zrozumieć potrafię niechęć, zapewne i żywą nienawiść wobec religii, ale wpierniczyć 7 linków do filmów z jakąś zbitką infantylnej argumentacji to już lekkie przegięcie. Ni to ujednolicone teorie spiskowe bądź antyklerykalne. Jak się ma "chemtrails" do chrześcijaństwa ? Księża latają tymi samolotami ? Byś się chociaż zdecydował. Tak na marginesie, to coś mi tu Grypą666 zawoniało i jego spamem ... No chyba, że jesteś tylko jednym z Jego orędowników. Choć tamten znowuż ma odchylenia w przeciwnym, pro religijnym kierunku, niby.
Ostatnio zmieniony 31 maja 2012, 23:11 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Moje Filmy

3
Pooglądałem te Twoje filmy.
Szkoda, że nie opatrzyłeś ich żadnym komentarzem.

O co właściwie Tobie chodzi?
Co chcesz udowodnić tymi filmami?
Ostatnio zmieniony 01 cze 2012, 0:03 przez Krzysztof K, łącznie zmieniany 1 raz.
Krzysztof K

Re: Moje Filmy

4
Co to tego chemtralsa to również go wrzuciłem tak po prostu. Co nimi udowodnić? hm... chcę pokazać, że KRK nie jest prawdziwą wiarą chrześcijańską ze względu na ich nie przestrzeganie Bożych Przykazań i wykroczeniami, które wykonują, są również opisani w Objawieniu św. Jana i nie jest to opis pozytywny..
Ostatnio zmieniony 01 cze 2012, 7:30 przez Serek, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Moje Filmy

5
Serek pisze:Co to tego chemtralsa to również go wrzuciłem tak po prostu. Co nimi udowodnić? hm... chcę pokazać, że KRK nie jest prawdziwą wiarą chrześcijańską ze względu na ich nie przestrzeganie Bożych Przykazań i wykroczeniami, które wykonują, są również opisani w Objawieniu św. Jana i nie jest to opis pozytywny..
Czy jest na tym świecie "coś", co możemy nazwać "prawdziwą wiarą chrześcijańską"?
Czy nie wszystkie religie i kościoły cierpią na podobne schorzenia?
Ostatnio zmieniony 01 cze 2012, 10:30 przez Krzysztof K, łącznie zmieniany 1 raz.
Krzysztof K

Re: Moje Filmy

6
Hmmm ... w sumie wygodnie jest, patrząc z perspektywy naszego lokalnego podwórka, narzekając na 'upadek chrześcijaństwa', kopać kogoś konkretnego obarczając go winą za tenże upadek. Katolik pełni w takiej sytuacji funkcję kozła ofiarnego ;)
Ostatnio zmieniony 01 cze 2012, 10:33 przez Artur, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam
Artur ♆

Żyjemy w czasach, gdzie wytwory schorowanej wyobraźni mają większe prawo obywatelstwa niż rzetelne myślenie.

Re: Moje Filmy

7
Nie mówię tutaj o kościołach i jakichkolwiek religiach ale o Chrześcijaństwo, które To tworzą pojedyncze osoby, grupy ludzi znające Prawdę..
Ostatnio zmieniony 01 cze 2012, 22:10 przez Serek, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Moje Filmy

8
Serek pisze:Nie mówię tutaj o kościołach i jakichkolwiek religiach ale o Chrześcijaństwo, które To tworzą pojedyncze osoby, grupy ludzi znające Prawdę..
Piszesz w taki sposób, że trudno połapać się o co dokładnie Tobie chodzi.
Kim są te osoby, czy grupy osób, które w Chrześcijaństwie znają Prawdę?
Czym jest ta Prawda?
Czy jest na tym świecie "coś", co możemy nazwać "prawdziwą wiarą chrześcijańską", o której wcześniej pisałeś?
O co walczysz?
Ostatnio zmieniony 01 cze 2012, 23:28 przez Krzysztof K, łącznie zmieniany 1 raz.
Krzysztof K

Re: Moje Filmy

10
Serek pisze:Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zapraszam na witryne www.zbawienie.com
Serek, tu jest forum, pewnie zauważyłeś. Tu się dyskutuje w przeciwnym wypadku to spam, zwłaszcza jeżeli bez zgody Admina i w nieprzeznaczonym do tego miejscu przekierowujesz użytkowników, bądź robisz reklamę jakichś treści ;)
Ostatnio zmieniony 02 cze 2012, 11:12 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Moje Filmy

11
Niech się reklamuje :) Ja także dość często zapraszam ludzi na prowadzone przeze mnie lub zaprzyjaźnione serwisy ;)
Ostatnio zmieniony 02 cze 2012, 15:16 przez Artur, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam
Artur ♆

Żyjemy w czasach, gdzie wytwory schorowanej wyobraźni mają większe prawo obywatelstwa niż rzetelne myślenie.

Re: Moje Filmy

12
Ok Arturze :) Skoro jesteśmy przy dyskusji to mam pytanie do autora filmów jak i umieszczonego serwisu.
Dlaczego robisz to co robisz Serek ? Co Tobą powoduje ? Poważnie pytam, takiej samej odpowiedzi oczekuję. Przemów, śmiało. Może po prostu podyskutujmy na ten temat.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Religia chrześcijańska”

cron