Re: JEZUS A RELIGIA

1
Ten filmik zyskał rozgłos w Internecie, co o nim sądzicie?

http://www.youtube.com/watch?v=bA-9sMqgUnQ
Ostatnio zmieniony 26 cze 2012, 14:42 przez Anna18, łącznie zmieniany 2 razy.
Nauka bowiem krzyża głupstwem jest dla tych, co idą na zatracenie, mocą Bożą zaś dla nas, którzy dostępujemy zbawienia.
Napisane jest bowiem:
Wytracę mądrość mędrców,
a przebiegłość przebiegłych zniweczę.
Gdzie jest mędrzec? Gdzie uczony? Gdzie badacz tego, co doczesne? Czyż nie uczynił Bóg głupstwem mądrości świata?
1 KORYNTIAN 1, 18-20

Re: JEZUS A RELIGIA

2
Mam straszną i wstrząsającą informację dla wyznawców boskości człowieka deifikowanego przez ludzi
człowieka o imieniu Jehoshua.

Ewangelia według świętego Marka 13,32 – Niewiedza Jehoshua świadczyła o tym
że Jehoshua nie jest takim samym Bogiem jak Ojciec.
"Lecz o dniu owym lub godzinie nikt nie wie, ani aniołowie w niebie, ani Syn, tylko Ojciec."

Ewangelia według świętego Marka 10,18 Sam Jehoshua nie uważa się za Boga.
"Jehoshua mu rzekł: Czemu nazywasz Mnie dobrym? Nikt nie jest dobry, tylko sam Bóg."

Ewangelia według świętego Jana 20,17 Jehoshua nazywa Ojca swym Bogiem
a więc nie jest takim samym Bogiem jak Ojciec.
"Rzekł do niej Jehoshua: Nie zatrzymuj Mnie, jeszcze bowiem nie wstąpiłem do Ojca.
Natomiast udaj się do moich braci i powiedz im: Wstępuję do Ojca mego i Ojca waszego
oraz do Boga mego i Boga waszego."


"Nikt nie może przyjść do Mnie, jeżeli go nie pociągnie Ojciec, który Mnie posłał." (J 6,44)
Trzeba komentować?Skoro dotarcie do Syna jest zależne od Ojca to kim jest syn?
Nie ojcem.

"Nikt też nie zna Syna, tylko Ojciec, ani Ojca nikt nie zna, tylko Syn,
i ten, komu Syn zechce objawić." (Mt 11,27)
Wyjścia są dwa:albo Ojciec i Syn to dwie osoby RÓŻNE od siebie
albo ktoś tu ma rozdwojenie jaźni w trójcy podwójne.

"Słyszeliście, że wam powiedziałem:
Odchodzę i przyjdę znów do was.
Gdybyście Mnie miłowali, rozradowalibyście się, że idę do Ojca,
bo Ojciec większy jest ode Mnie".Ew. Jana 14,28
Ojciec jest większy,czyli równy nie jest,a skoro nie jest równy tzn że jest inny :)
Rozdwojenie jaźni można więc wykluczyć i trzeba pogodzić się z tym że
Jehoshua bogiem nie był,nie jest,sam o tym mówił negując swoją boskość.
Stał się bogiem 400lat po śmierci na soborze nicejskim
za sprawą demokratycznego głosowania,większoscią głosów deifikowano człowieka
zastępując w ten sposób jego osobą Prometeusza,Mitrę,Lucyfera itd itp
Tylko po to by zniszczyć innowierców i tak rozpoczeła się misja globalizacji.
Papież królem świata.

Ewangelia Mateusza 15:24,Jehoshua mówi:"Jestem posłany TYLKO dla zmarłych owiec Izraela"
Ostatnio zmieniony 26 cze 2012, 16:33 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: JEZUS A RELIGIA

4
ten film poniżej uświadomił mi po co tworzone były rytuały w plemionach
A były tworzone by ludzi utrzymać w sprawności fizycznej i by była więź między ludżmi - jedność. Jedność jednoczy plemie, grupe, narody.

Z takich rytuałów jakieś głupki uczyniły religie a z religii wyłoniła sie władza.

Już wole podskakiwania plemion afrykańskich niż modły europejczyków w kościołach.
Ostatnio zmieniony 26 cze 2012, 20:19 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: JEZUS A RELIGIA

5
Anna18 pisze:Ten filmik zyskał rozgłos w Internecie, co o nim sądzicie?

http://www.youtube.com/watch?v=bA-9sMqgUnQ
Nikt nie zatrzyma tego światła, nawet głupcy którzy czytają i cytują sami nie wiedząc co, bo te słowa o prawdzie której się obawiają świadczą. Prawdzie która wszystkich zjednoczy. O której sam Bóg świadczy z coraz większą siłą. Aż do wybuchu słońca na ziemi.
Ostatnio zmieniony 26 cze 2012, 22:06 przez SeJa, łącznie zmieniany 1 raz.
Jeden Bóg, jeden Duch.

www.przystan.keep.pl
www.webnet.hol.es

Re: JEZUS A RELIGIA

6
WOW, Seja- niesamowicie powiedziane.
Ostatnio zmieniony 26 cze 2012, 22:14 przez Anna18, łącznie zmieniany 1 raz.
Nauka bowiem krzyża głupstwem jest dla tych, co idą na zatracenie, mocą Bożą zaś dla nas, którzy dostępujemy zbawienia.
Napisane jest bowiem:
Wytracę mądrość mędrców,
a przebiegłość przebiegłych zniweczę.
Gdzie jest mędrzec? Gdzie uczony? Gdzie badacz tego, co doczesne? Czyż nie uczynił Bóg głupstwem mądrości świata?
1 KORYNTIAN 1, 18-20

Re: JEZUS A RELIGIA

7
Uważajcie na światło bo kiedy jest zbyt silne to oczy wypalić potrafi.
nawet głupcy"-co za skromność,po wyższościowej postawie można poznać głupca.
Ostatnio zmieniony 26 cze 2012, 22:31 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: JEZUS A RELIGIA

8
Każdy sam o sobie wydaje świadectwo, a o prawdzie Bóg po całej ziemi.

Powiedz mi Mezamir, wrogu religii. Czemu oburzasz się na to światło które jest ponad religie i podziały, działa na każdym gruncie nie tylko z pozoru? Teraz religii nie bronisz, a światło Cię ślepi? Czyżby to sama prawda ci szkodziła na cerę? Powiedz jasno jaka prawda by Cię zadowalała? Niech i to stanie się jasne co w ciemnościach się kryje. Przyjacielu ludzi Ra-ra'szek.
Ostatnio zmieniony 26 cze 2012, 22:34 przez SeJa, łącznie zmieniany 2 razy.
Jeden Bóg, jeden Duch.

www.przystan.keep.pl
www.webnet.hol.es

Re: JEZUS A RELIGIA

10
Anna18 pisze:Ten filmik zyskał rozgłos w Internecie, co o nim sądzicie?

http://www.youtube.com/watch?v=bA-9sMqgUnQ
Temu kto szczerze i oddanie kocha Jezusa uczucie nienawiści powinno pozostać obce. To sądzę ;)
Ostatnio zmieniony 26 cze 2012, 23:09 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: JEZUS A RELIGIA

11
"O Polsko! (...) Krzyż twym papieżem jest - twa zguba w Rzymie!" Juliusz Słowacki

Swoich bogów macie a szukacie cudzych.
Ostatnio zmieniony 26 cze 2012, 23:25 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: JEZUS A RELIGIA

12
Swoich to jakich? Kupionych, skradzionych, wymyslonych? Ile kosztuje prawo wlasnosci do Boga, Mezamir? Twoje jest to co masz czy to co nalezy do Ciebie?
Ostatnio zmieniony 26 cze 2012, 23:44 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: JEZUS A RELIGIA

13
Mezamirowi chodzi o Pogańskich bogów, a w zasadzie o Demona Ognia, ptaka czy też smoka ognistego za Wikipedią. Raróg. Sama nazwa Mezamir też wiele mówi. Fajna rzecz ten Gógl :kawka:

Wracajmy do korzeni każdy zgodnie do swoich przynależnie. Więc jedni do cielców, inni do ... W sumie wszystko ma w sobie jakąś prawdę nieprawdaż Mezamir? Ale nie Bóg prawdziwy i jedyny :idea:
Ostatnio zmieniony 27 cze 2012, 0:27 przez SeJa, łącznie zmieniany 2 razy.
Jeden Bóg, jeden Duch.

www.przystan.keep.pl
www.webnet.hol.es

Re: JEZUS A RELIGIA

14
Abesnai pisze:
Anna18 pisze:Ten filmik zyskał rozgłos w Internecie, co o nim sądzicie?

http://www.youtube.com/watch?v=bA-9sMqgUnQ
Temu kto szczerze i oddanie kocha Jezusa uczucie nienawiści powinno pozostać obce. To sądzę ;)
A da się nienawidzić grzechu, i fałszu, obłudy, kłamstwa na przykład. A usprawiedliwić i kochać człowieka? Właśnie po to by był wolny.:P
Ostatnio zmieniony 27 cze 2012, 0:43 przez SeJa, łącznie zmieniany 1 raz.
Jeden Bóg, jeden Duch.

www.przystan.keep.pl
www.webnet.hol.es

Re: JEZUS A RELIGIA

15
W trakcie filmiku nawet troszeczkę się zagubiłam , nawet zaczęłam kroczyć w stronę osoby przedstawiającej , ale końcówka wszystko wyrównała , mi również wydaje się że CZŁOWIEK ,KTÓRY PRAGNIE NAŚLADOWAĆ JEZUSA I PRAGNIE PODĄŻAĆ JEGO ŚLADAMI NIE POWINIEN TAK POSTĘPOWAĆ POD WPŁYWEM NIENAWIŚCI , ALE POWINIEN JAK JEZUS PRZEBACZAĆ !
Moim zdaniem to normalne że w religii potrafimy znajdować wiele błędów , gdyż religia - chrześcijaństwo - kościół TO TAK NAPRAWDĘ LUDZIE ... WSPÓLNOTA ... A wspólnotę przecież tworzymy MY , a my jesteśmy grzeszni , więc wielokrotnie to przez nas upada cała religia , wielokrotnie my jesteśmy powodem nieczystości i różnych rzeczy na tle kościoła , wiary i wspólnot . Wydaję mi się że religia wcale nie jest złem . . . I zgadzam się W PEŁNI ze zdaniem ABESNAI : )

"kto szczerze i oddanie kocha Jezusa uczucie nienawiści powinno pozostać obce" ... doskonale sformułowane !
Ostatnio zmieniony 27 cze 2012, 0:52 przez Nika95, łącznie zmieniany 2 razy.
...Wiara i rozum są jak dwa skrzydła,
na których duch ludzki unosi się ku kontemplacji prawdy...

Re: JEZUS A RELIGIA

16
Nie wiem gdzie Wy tam widzicie nienawiść do kogokolwiek?


A co w takim razie powiecie na słowa Jezusa iż są podobni grobom pobielanym! ... I powiedzcie nawet, że nie tyczyło się to Waszego wyznania wiary w kościół ten czy tamten. Ale przecież powołujecie się na Jezusa który nie zna takich słów, i każdy kto mówi to co On z serca nie może być w zgodzie z Jezusem. A On sam wołał "synowie diabła" i go porwali chcąc z urwiska zrzucić. Miłość z głupotą mylicie, i w imię miłości obwołujecie świętych bo diabły zaprosiły i zamęczyły się na śmierć. To jest miłość prawdziwa, śmierć z opętania. Albo zwycięstwo zła na ziemi, a Wy dobrzy bo na tacę dali? A kopli już pod świątynią biedaka.
Ostatnio zmieniony 27 cze 2012, 0:59 przez SeJa, łącznie zmieniany 2 razy.
Jeden Bóg, jeden Duch.

www.przystan.keep.pl
www.webnet.hol.es

Re: JEZUS A RELIGIA

17
Sam powiedział " Co do religii nienawidzę jej " a więc o to mi chodzi ...
Ostatnio zmieniony 27 cze 2012, 1:05 przez Nika95, łącznie zmieniany 1 raz.
...Wiara i rozum są jak dwa skrzydła,
na których duch ludzki unosi się ku kontemplacji prawdy...

Re: JEZUS A RELIGIA

18
Swoich to jakich?
Naród kładzie na swych bogach pieczęć swej narodowości Andra.
Żydzi mają swojego bożka,my mamy swoich bogów.
Żeby wiedzieć którzy bogowie są nasi trzeba wiedzieć kim się jest.
Osoba z kryzysem tożsamosci pójdzie za większoscią.
Tylko że opinia większosci nie znaczy prawda.
Większość jest zawsze gorsza.
Ostatnio zmieniony 27 cze 2012, 1:07 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: JEZUS A RELIGIA

19
Nie wiem gdzie Wy tam widzicie nienawiść do kogokolwiek?
Nika95 pisze:Sam powiedział " Co do religii nienawidzę jej " a więc o to mi chodzi ...
Pytałam kogo, nie czego znienawidził? Skoro o nienawiści mówicie wbrew nauce Jezusa.


A co w takim razie powiecie na słowa Jezusa iż są podobni grobom pobielanym! ... I powiedzcie nawet, że nie tyczyło się to Waszego wyznania wiary w kościół ten czy tamten. Ale przecież powołujecie się na Jezusa który nie zna takich słów, i każdy kto mówi to co On z serca nie może być w zgodzie z Jezusem. A On sam wołał "synowie diabła" i go porwali chcąc z urwiska zrzucić. Miłość z głupotą mylicie, i w imię miłości obwołujecie świętych bo diabły zaprosiły i zamęczyły się na śmierć. To jest miłość prawdziwa, śmierć z opętania. Albo zwycięstwo zła na ziemi, a Wy dobrzy bo na tacę dali? A kopli już pod świątynią biedaka. Czy nie to nazywacie miłością w imię Jezusa?
Ostatnio zmieniony 27 cze 2012, 1:10 przez SeJa, łącznie zmieniany 2 razy.
Jeden Bóg, jeden Duch.

www.przystan.keep.pl
www.webnet.hol.es

Re: JEZUS A RELIGIA

20
Mezamir, i fajnie. Juz kiedys mowilam: kazdy ma takiego bozka jakiego siega swoim rozumem. Swojego. Swoim.
Ostatnio zmieniony 27 cze 2012, 8:59 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: JEZUS A RELIGIA

21
o nienawiści mówicie wbrew nauce Jezusa.

“Dla mnie pokłóci się ojciec z synem
matka z córką i teściowa z synową.Nie pokój wam przynoszę, ale miecz. ”-Jehoshua który nie zna takich słów.
Nie ma to jak dorabianie ideologii do własnych potrzeb co?:)
Jak pogodzić nie pozwolisz żyć czarownicy z nie zabijaj?
Bardzo prosto :)
Nie pozwolisz żyć czarownicy(w domyśle innowiercy)
Nie zabijaj(w domyśle współwyznawcy).
Zazdrość jest zła,ja jestem bogiem zazdrosnym.
Wg boga bóg jest zły i to jest prawda,niestety.

1-Nie będziesz miał cudzych bogów przedemną/przed Adonai Eloha Jahwe.
Moi bogowie to bogowie Słowian
Jahwe/Jehowa/Jehoshua(co znaczy"Jahwe jest wielki") jest cudzy.
Ostatnio zmieniony 27 cze 2012, 10:07 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: JEZUS A RELIGIA

24
Mezamir, tak? To dlaczego czepiasz się Boga prawdziwego Objawionego Izraelitom i następnie wszystkim narodom, czemu czepiasz się naszego Boga głoszonego przez Indian mówiąc iż są jedyni których warto słuchać? Przecież to nie Twoje, i żyć Ci nie pozwoli.

Nienawiść przemawia przez Ciebie. Powiedz proszę na czym się tak zawiodłeś, co znienawidziłeś tak na prawdę?
Ostatnio zmieniony 27 cze 2012, 12:15 przez SeJa, łącznie zmieniany 1 raz.
Jeden Bóg, jeden Duch.

www.przystan.keep.pl
www.webnet.hol.es

Re: JEZUS A RELIGIA

25
Przemawia przez Ciebie natyslawizm :)
Słowa prawdy to mowa nienawiści dla tych którzy nienawidzą prawdy :)
Brakuje Ci argumentów i zaczynasz personalne wycieczki.
To normalne gdy nie wiadomo co powiedzieć.

Wszyscy razem dokoluśka żaśpiewajmy
Żydowski hymn triumfu

"Niezupełnie rozumiejąc co my wam czynimy, staliście się powszechnymi agentami naszej rasowej tradycji..."
"Żydowscy rzemieślnicy, żydowscy rybacy są waszymi nauczycielami i waszymi świętymi z niezliczonymi wyrzeźbionymi postaciami w niezliczonych katedrach wzniesionych dla ich pamięci. Żydowska dziewczyna jest waszym ideałem macierzyństwa i dziewictwa. Żydowski zbuntowany prorok jest centralną figurą w waszych religijnych modlitwach. My zlikwidowaliśmy waszych bogów, odstawiliśmy waszą rasowa spuściznę i zastąpiliśmy ja naszym bogiem i naszymi tradycjami. Żaden podbój w historii nie może być nawet porównywalnym z tym czystym i sprawnym opanowaniem was!"
Marcus Eli Ravage - osobisty biograf klanu Rothschildów o chrześcijaństwie

Naród kładzie na swych bogach pieczęć swej narodowości :)
Ostatnio zmieniony 27 cze 2012, 12:20 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: JEZUS A RELIGIA

26
Mezamir, ok- jestes slowianski.:). Na ile w tym ludzki? Dlaczego to Ci sie dzieli zamiast laczyc?
Kazdy Bog jest prawdziwy dla tego ktory wierzy w Niego. W co Ty wierzyszp?
Ostatnio zmieniony 27 cze 2012, 12:35 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: JEZUS A RELIGIA

27
W co Ty wierzyszp?
W to:
Pierwsze-naród kładzie na swych bogach pieczęć swej narodowości.

Ostatnie-naród kładzie na swych bogach pieczęć swej narodowości.

Tu gdzie mieszkasz do tych bogów się módl.
Powinno się wyznawać religię swojego kraju(gdzie Izrael a gdzie Polska?)

”Każdy naród i obszar ziemi ma swoich dawnych bogów i duchy.
To one stanowią świętą energię waszej Ziemi.
Z nimi powinniście szukać porozumienia i od nich powinniście oczekiwać pomocy”.

Wciskanie innym narodom swojego Jahwe
to próba wynarodowienia.
Narody nie znające własnej kultury i mitów
są skazane na wymarcie.

Naród odcięty od korzeni nadaje się tylko na boazerię.
Ostatnio zmieniony 27 cze 2012, 12:42 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: JEZUS A RELIGIA

28
SeJa pisze:Nie wiem gdzie Wy tam widzicie nienawiść do kogokolwiek?
Nika95 pisze:Sam powiedział " Co do religii nienawidzę jej " a więc o to mi chodzi ...
Pytałam kogo, nie czego znienawidził? Skoro o nienawiści mówicie wbrew nauce Jezusa.


A co w takim razie powiecie na słowa Jezusa iż są podobni grobom pobielanym! ... I powiedzcie nawet, że nie tyczyło się to Waszego wyznania wiary w kościół ten czy tamten. Ale przecież powołujecie się na Jezusa który nie zna takich słów, i każdy kto mówi to co On z serca nie może być w zgodzie z Jezusem. A On sam wołał "synowie diabła" i go porwali chcąc z urwiska zrzucić. Miłość z głupotą mylicie, i w imię miłości obwołujecie świętych bo diabły zaprosiły i zamęczyły się na śmierć. To jest miłość prawdziwa, śmierć z opętania. Albo zwycięstwo zła na ziemi, a Wy dobrzy bo na tacę dali? A kopli już pod świątynią biedaka. Czy nie to nazywacie miłością w imię Jezusa?
Skoro wiesz, po co zadajesz pytania ? :)
Ostatnio zmieniony 27 cze 2012, 13:05 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: JEZUS A RELIGIA

29
Mez, tylko malutka dygresja - nie jesteśmy czyści etnicznie, już od dłuższego czasu nie jesteśmy, mamy w sobie geny wielu grup etnicznych, równie dobrze możesz być bardziej germańskich, ba nawet semicki, a nawet w ogóle nie słowiański. Wierzę, że każdy z nas ma swoje potrzeby duchowe, a z czego one wynikają? Nie mam pojęcia, ale coś nas czyni wrażliwymi na pewne sposoby myślenia. Myślisz, że wybrałam islam, bo mnie ktoś indoktrynował? Tobie raczej też nikt nie wpychał rodzimowierstwa, tylko samodzielnie wybrałeś. Czym kierowałeś przy wyborze? Bo alternatywa do czegoś? Alternatywa przeciw chrześcijaństwu i ogólnie religiom monoteistycznym? Bo poszanowanie do kultury narodowej? Pewnie, to może być powód, ale powody wyboru naszych wyznań szukam znacznie głębiej i utwierdzam się w przekonaniu, że to trudne do określenia. Znalazłam opinie, że wybór religii nie jest racjonalny, ale to jest zarzut, niż pozytyw. Nie mówię o sytuacjach, gdy ktoś np. zostaje zmuszony sytuacją, jak często się dzieje w przypadku islamu. Nie, po prostu jakiś trybik w naszej głowie przeskakuje i czujemy, że nas umysł jest kompatybilny z jakimiś założeniami - no to nie jest zbyt racjonalne, ale dla mnie tak jest. Na pewno, nawet w moim przypadku, było trochę wpływu zewnętrznego, bo najpierw trzeba było się zainteresować, a potem już na drodze prostej do zrozumienia czego się potrzebuje. Na pewno nie wszyscy tak mają, ja miałam, może także Ty i inne osoby z tego forum, ludzie których nie znamy, a zmieniają swoją religię np. na judaizm itd. Coś z naszej przeszłości może w nas siedzieć i czekać, aż odkryjemy co jest nam bliskie. Nie uważam, aby nasze zainteresowanie także były przypadkowe. Ale już przestanę gadać, bo wyjdzie, że jakaś nawiedzona jestem i będzie mi przykro :P
Ostatnio zmieniony 27 cze 2012, 13:05 przez BasmaW, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie powinniśmy się wstydzić przyjmowania prawdy, bez względu na to, z jakiego źródła do nas przychodzi, nawet jeżeli przynoszą ją nam dawne pokolenia i obce ludy. Dla tego, kto poszukuje wiedzy, nic nie jest bardziej wartościowe, niż wiedza jako taka. (Al-Kindi)

Re: JEZUS A RELIGIA

30
Akurat geny mają najmniejsze znaczenie dla mnie :)

"każdy z nas ma swoje potrzeby duchowe, a z czego one wynikają? Nie mam pojęcia"-pewnie z genów XD
Z czego by one nie wynikały,jestem tym kim się czuję.
Nie czuję żadnego związku z egzotycznym czymś tam.
Czuję związek z tym co indo-europejskie,naturalnie
nikt mnie nie wynaradawiał/hipnotyzował/indoktrynował/nawracał

"Czym kierowałeś przy wyborze?"-emocjami :) uczuciami...powiedzmy że umysłem ale najpierw sercem.
Najpierw poczułem,potem zacząłem analizować co to ja właściwie se czuję :D
Nie wiedziałem co ja czuję więc tego nie nazywałem i se byłem agnostyczny :D

Potem w wyniku pracy mózgu(już nie serca)odkryłem nazwę tego co czułem zanim nazwę poznałem
no i jestem jaki jestem :) a że większosci to przeskzadza,nie mój problem.


alternatywa do czegoś?"-też,do NWO,światowej globalnej religi objawionej.
Ale taka postawa nie ma nic wspólnego z moją duchowością
ponieważ nawet jako ateista nie zmieniłbym zdania na temat globalizacji.

" jakiś trybik w naszej głowie przeskakuje i czujemy, że nas umysł jest kompatybilny z jakimiś założeniami"
Hm,całkiem możliwe że to jednak kwestia genów, pamięc genetyczna czy coś
informacje zapisane głęboko w nas :) wystarczy impuls i wszystko z nas wychodzi
zostaje uaktywnione.


"Nie uważam, aby nasze zainteresowanie także były przypadkowe."-Popieram :)
To wszystko w nas siedzi,a to co w nas siedzi określają geny...
Wynika z tego że genetycznie jestem Słowianinem i dobrze
a nawet gdbym nie był to żaden problem.
Chociaż wtedy być może moje geny podyktowały by mi inny wybór?
Nie wiem i nie ma sensu gdybać.
Gdyby mama była tatą to by była ojcem-strata czasu :D
Ostatnio zmieniony 27 cze 2012, 13:19 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Religia chrześcijańska”

cron