Re: OFFTOP Z DZIAŁU RELIGIA CHRZEŚCIJAŃSKA.

34
Filip pisze:
Lidka pisze:Filip, mój drogi, czepiasz się moderatorów i wszystkiego, byle by nie zauważyć, że Ty akurat masz niewiele do powiedzenia...
To akuratnie już od dawna wiem, że się z ludźmi nie liczycie. :)
A Ty akurat z ludźmi się liczysz? :ahah:

Przyjrzyj się najpierw sobie, zanim zaczniesz osądzać innych.
Ostatnio zmieniony 19 paź 2012, 19:58 przez Lidka, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam!

Lidka

Re: OFFTOP Z DZIAŁU RELIGIA CHRZEŚCIJAŃSKA.

39
Akosy pisze:Oni nic. Nie demonizuj ich, ani nie przypisuj więcej negatywnych cech, niż widzisz. To tacy sami ludzie, jak my, tylko trochę się pogubili.
Od dłuższego czasu Akosy starasz się usilnie udowodnić coś wręcz przeciwnego.
Ostatnio zmieniony 19 paź 2012, 20:14 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: OFFTOP Z DZIAŁU RELIGIA CHRZEŚCIJAŃSKA.

40
Abesnai pisze:Znając całokształt Twojej dotychczasowej działalności m.in. pod postacią personalnych ataków, bezpodstawnej krytyki, szeregu prowokacji nie mających na celu merytorycznej dyskusji.
Naprawdę sądzisz, że zagadasz rzeczywistość z niebotycznych wysokości swojej funkcji? To odpowiedz, bez prób wekslowania - dlaczego temat "RÓŻNE TYPY ATEIZMU - W KTÓRYM TYPIE WIDZISZ SIEBIE ?" od dziesięciu dni tkwi w dziale "Religia Chrześcijańska"?
Ostatnio zmieniony 19 paź 2012, 20:15 przez Akosy, łącznie zmieniany 1 raz.
.
.
[align=RIGHT][img]http://i1250.photobucket.com/albums/hh5 ... d056bd.gif[/img][/align]

Re: OFFTOP Z DZIAŁU RELIGIA CHRZEŚCIJAŃSKA.

41
Widzę, że postanowiłeś uzasadnić moje stwierdzenie z #39. Powyższe również.
Ponieważ tam go zostawiłem. Jednoznacznie. I nie zamierzam go przenieść kierowany Twoim sugestiami, jakkolwiek były by one natarczywe. Uzasadniłem wcześniej "dlaczego" i nic ponad to dodawać nie zamierzam ku Twojej indywidualnej satysfakcji.
Co do zaklinania rzeczywistości, Akosy, Twoje posty świadczą wręcz o Twoim niebywałym potencjale i chęci wpłynięcia na decyzje zarówno administracji jak i moderatorów.
Ostatnio zmieniony 19 paź 2012, 20:23 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Religia chrześcijańska”

cron