Re: Książeczka Maryi, Matki Bożej przygotowująca na Koniec Czasów

1
W internecie trafiłem na ciekawe proroctwo Patricia Mundorf bardzo podobne do tych które otrzymuje wizjonerka z Irlandii, Maria Bożego Miłosierdzia (orędzi Ostrzeżenie)

również w nich jest zapowiedź tego mistycznego wydarzenia

o tej prorokini można znaleźć artykuł tutaj

Patrcia Mundorf - jedna z największych prorokiń Kościoła Katolickiego

Nie żyła po światowemu. A jednak ta zubożała amerykańska gospodyni domowa z nadwagą jest jedną z największych postaci mistycyzmu w Kościele Katolickim w USA. Jej przepowiednie zapowiadają w przyszłości nadprzyrodzone Wielkie Ostrzeżenie dla świata...

http://interia360.pl/artykul/patrcia-mu ... iego,48059


co myślicie o tym proroctwie?

teks orędzia zamieszczam poniżej:



Książeczka Maryi, Matki Bożej przygotowująca na Koniec Czasów



Patricia Mundorf mieszkała w Phoenix, w amerykańskim stanie Arizona.Matka troje dorosłych dzieci. Matka Boża objawiała się jej od 1995 roku. Patricia Mundrof w jednym z przesłań otrzymała zapowiedź zburzenia wież w Nowym Jorku między 10-12 września. Zmarła ostatniego dnia września 2001 roku.

Orędzia Matki Bożej Królowej Świata

Wprowadzenie


Moje drogie dzieci, celem tej książki nie jest to, żebyście bali się Boga, który was bardzo kocha, który was stworzył, lecz pogłębieniu waszej wiedzy o tym, co według zapowiedzi ma się zdarzyć tym, którzy odwrócili się od Boga i Jego praw.

Ten świat złamał każde przykazanie, które Bóg wam dał. Moje dzieci macie tak materialistyczne poglądy do tego stopnia, że chcecie wybierać płeć, kolor skóry, oczu czy włosów u dzieci, które chcecie począć.

Wzięliście śmierć w swoje ręce przez dokonywanie aborcji, asystowanej śmierci i śmiertelnych napojów dla ludzi starych.

Decydujecie się na rekreowanie zwierząt (klonowanie), a także próbujecie rekreować człowieka. To jest obrzydliwością.

Wasi naukowcy nie starają się znaleźć środka na choroby zarażające ludzkość, lecz próbują znaleźć organy i członki ciała ludzkiego.

Dzieci nie mają szacunku do swoich rodziców, rodziny rozpadają się. Żyjecie w społeczeństwie nasiąkniętym zbrodniami i brudem moralnym (nieczystościami).

Ludzie stawiają się ponad wszystkim i uczą swoje dzieci samolubstwa, kochania pieniędzy i rzeczy tego świata.

Małżeństwa między kobietą a mężczyzną stają się zagrożone, jest coraz więcej rozwodów i coraz łatwiej je otrzymać. Wielu uprzyjemnia sobie życie w grzechu i w związkach pozamałżeńskich.

Wojny stały się powszednie – tak dużo nienawiści i gwałtu. Każdy rządzący chce być przywódcą tego świata. Tak nie może trwać dalej!

Dlatego Ja chcę abyście wiedzieli, co stanie się ze światem takim, jakim go znacie teraz i także byście od teraz zaczęli żałować za swoje grzechy.

Korzystajcie często z Sakramentu Spowiedzi św. i Komunii św. Odprawiajcie Msze św. i uczestniczcie w niej z Jezusem. Żyjcie przykazaniami danymi przez Boga, czytajcie Ewangelię i głoście ją Innym. Pouczajcie Innych o swoim Kościele, Bogu i Jego przykazaniach. Czyniąc to teraz, możecie być uchronieni od kary, która ma wkrótce spaść na ludzkość.

Moje dzieci, proszę was nie trzymajcie tej książeczki u siebie, lecz rozdawajcie je przyjaciołom, krewnym, a także swoim wrogom. Dawajcie także tym, których nawet nie znacie. Wielu nie będzie mogło zrozumieć co jest tu napisane. Wielu nie będzie chciało w to uwierzyć.

Moje dzieci, musicie uchronić od zguby wiele dusz, tak wiele na ile was stać.

Wasza Matka całego świata. Maryja

[...] wyciąłem zbyt długi cytat -- Artur

źródło: http://dzieckonmp.wordpress.com/2010/11 ... ec-czasow/

Re: Książeczka Maryi, Matki Bożej przygotowująca na Koniec Czasów

5
Uciekajcie do kościołów .... Kościoły są w władzy antychrysta jak wyjaśnia ta pani.

Henoch i Eliasz pokona Antychrysta według proroctwa, podczas gdy w Piśmie pisze że, to On z nimi wygra i ich zabije a oni zmartwychwstaną...

Reasumując brońcie KrK, nawet za cenę życia, psychomanipulacja. Zwodzenie na podstawie prawdy.

Moje dzieci, o moje drogie dzieci. Zygać się chce jak to słyszę.

Jasne jasne szatan wie co będzie ale zwodzi. Przeinacza, mota i mataczy. Bo drży o siebie, a jeśli nie on to grób dla Was w imię religii.

On w imię religii zabije tych którzy gotowi są za nią ginąć i zabijać. Zabije rękoma władców bo i oni są jego. Jedyna ucieczka to do Prawdziwego Boga.
Jeden Bóg, jeden Duch.

www.przystan.keep.pl
www.webnet.hol.es

Re: Książeczka Maryi, Matki Bożej przygotowująca na Koniec Czasów

7
wchodza wklejaja jakies linki i texty o nawiedzeniu chorych psychicznie schizofreników , chca z nich zrobić dla innych ludzi przewodników ku lepszej przyszłości , ten schemat sie powtarza , wiec ci co to robia tez sa chorzy , te natrectwo sie leczy , psychiatria nie nadarza bo sama sie pogubiła wiec swirów coraz wiecej , oni nie są w stanie rozmawiać , sa jak odtwarzacz danych skopiowanych , cyborgi zmanipulowane , zagubione istoty , które nie wiedza ze pieprzenie tego typu nadaje sie do kosza a nie dla ludzi myslacych dla , których rzekomo jest to forum przeznaczone , administracja powinna interweniować w takich przypadkach , mnie juz zaczyna mdlic jak wchodze na to forum
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: Książeczka Maryi, Matki Bożej przygotowująca na Koniec Czasów

8
No Tomek z Gliwic też jak przejrzałam jego tematy to w każdym odpowiedzią są dilerki kursów, książek, akcji. Przy czym na tym się trzepie kaskę. I po prostu kopiuje, niby wciąga w dyskusje i zaś w każdym wątku wklejka, zadzwoń, wpłać, ... To jego odpowiedzi. Jeszcze chory to chory, ale to to spam. Ich nic nie obchodzi tylko nagonki i spamowanie. Ale to tylko taka dygresja, nie wnikam czy i co powinna zrobić Administracja, bo nie ma to jak się zestresować ;)
Jeden Bóg, jeden Duch.

www.przystan.keep.pl
www.webnet.hol.es

Re: Książeczka Maryi, Matki Bożej przygotowująca na Koniec Czasów

9
Crows pisze:wchodza wklejaja jakies linki i texty o nawiedzeniu chorych psychicznie schizofreników , chca z nich zrobić dla innych ludzi przewodników ku lepszej przyszłości , ten schemat sie powtarza , wiec ci co to robia tez sa chorzy , te natrectwo sie leczy , psychiatria nie nadarza bo sama sie pogubiła wiec swirów coraz wiecej , oni nie są w stanie rozmawiać , sa jak odtwarzacz danych skopiowanych , cyborgi zmanipulowane , zagubione istoty , które nie wiedza ze pieprzenie tego typu nadaje sie do kosza a nie dla ludzi myslacych dla , których rzekomo jest to forum przeznaczone , administracja powinna interweniować w takich przypadkach , mnie juz zaczyna mdlic jak wchodze na to forum
lew wyżej zaproponował dobre wino i :lato:

na tarasie :upal:

ja dodam :lody:

a w tym czasie - warto schłodzić kilka główek
Obrazek
póki sobie imadełko na uszach kręcą - mam wiele pozytywnych uczuć ale kiedy innym imadła na łeb obolały wpychają to czuję imperatyw - wrzeszcz bo to k* groźne
przechadzam się pomiędzy [email protected]

Re: Książeczka Maryi, Matki Bożej przygotowująca na Koniec Czasów

10
luk, ku..a, wynocha stąd !!!
Smrodzisz, jak Schwarzenegger puszczający bąka. Nikt normalny nie uwierzy w Twoje idiotyczne teorie. Nic nie mam do upośledzonych, niech sobie żyją, ale wyprasuj swoją mózgownicę, bo zalega na desce do prasowania.
Nigdy nie zrozumiem idiotów, ale cóż, jestem "uwarunkowany"
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Książeczka Maryi, Matki Bożej przygotowująca na Koniec Czasów

11
chyba czas wyjaśnić kto stoi za istotą przedstawiającą się jako Maryja rzekomo matka Jezusa.

Jest cywilizacja pozaziemska którą bawi manipulacja innymi głupszymi cywilizacjami. Pokazują hologramy i znaki na czymkolwiek byle zmusić ludzi do klepania tego i samego w kościele. Czytając biblie i siedząc w kościele podpinają się ludzie energetycznie do ich planety.
Chcą powtórki zprzed 2000 lat gdy chrześcijanie umierali masowo w prześladowaniach. Karmią się śmiercią ludzi i ich cierpieniem.

Prawdziwa matka Jezusa żyje obecnie w polsce jak każdy normalny człowiek. Wiele razy się inkarnowała od tamtego czasu. I wiele razy zło wykorzystywało jej postać by manipulować naiwnymi ludźmi.
Ludzkość jest jedną z najbardziej naiwnych inteligentnych ras w kosmosie.

Re: Książeczka Maryi, Matki Bożej przygotowująca na Koniec Czasów

15
Crows pisze:masz od niej adres albo nr telefonu ?
Najpierw zapytaj się ile ta reinkarnacja Maryi ma lat, bo przecież nie będziesz zarywał do starej dupy :D
Ostatnio zmieniony 06 sie 2012, 0:19 przez Sosan, łącznie zmieniany 1 raz.
Nothing ever happened or ever will. You have always been perfect Love and Peace.
What changes is not real and what is real cannot change.
You are that secret, that purity beyond change and description

~ Papaji
ODPOWIEDZ

Wróć do „Religia chrześcijańska”

cron