Re: WRÓŻENIE Z KOBIECYCH GENITALIÓW ORAZ MĘSKICH (GENITOLOGIA)

9
a jest :)
Wisienki. Po prostu małe piersi. Kobiety skromnie obdarzone przez naturę są świetnymi kompanami, łatwe we współżyciu. Niezastąpione partnerki w codziennym życiu, nie przywiązują większej wagi do stosunków intymnych, ale są bardzo wrażliwe na punkcie wierności partnerów.



Jabłka. Okrągłe piersi w kształcie jabłek często charakteryzują ciężko pracujące gospodynie domowe. Mają opinie oziębłych, niełatwo jest je doprowadzić do orgazmu. Z drugiej strony są gotowe na wszystko, by sprawić przyjemność swojemu mężczyźnie. "Jabłka" nie lubią zmieniać seksualnych partnerów.



Gruszki. Są milutkie i kochają romanse. Ale nie należy ich brać za słodkie głuptasy, aczkolwiek z reguły nie są zbyt bystre, to jednak wykazują się niezależnością i uporem. Małżeństwo z "Gruszką" gwarantuje ekstatyczny seks i wiele skandali.



Cytryny. Mężczyzna, który w łóżku nie chce się nudzić powinien poszukać "Cytryny". Są pełne wigoru, ale lubią też spokojny tryb życia.



Melony. Jak większość kobiet z dużymi piersiami są zmysłowymi, radosnymi optymistkami, zazwyczaj pomysłowymi w łóżku, czego oczekują też od partnera. Doceniają rozkosze stołu i kochają gotować.



Arbuzy. Lubią jeść i być rozpieszczane. Kochają flirtować, ale nie są specjalnie zainteresowane seksem.



Wystarczy zapamiętać przytoczone wskazówki i nauczyć się odróżniać melony od arbuzów.



Oddzielną kategorią są kobiety ze sztucznymi piersiami, których kształt odbiega od naturalnego. Podobno wraz z tą zmiana następują też zmiany w psychice. "Sztuczne" są dobrymi partnerkami na tygodniowy wyjazd, ale nie warto się z nimi wiązać na dłużej, niepewne siebie, z kompleksami. Seks z nimi jest formalnością.



Powróżyć można także z sutków. Dobrze ukształtowane, sterczące, świadczą o sile i dominującym charakterze kobiety. W łóżku to ona woli być na górze.

Małe i schowane sutki świadczą o powściągliwym, wyciszonym charakterze kobiet. Zazwyczaj nie traktują seksu jako szczególnej atrakcji, ale są skłonne zaspokajać fantazje swoich mężczyzn.
http://www.logo24.pl/Logo24/1,85832,637 ... rawde.html
Ostatnio zmieniony 10 mar 2012, 12:44 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: WRÓŻENIE Z KOBIECYCH GENITALIÓW ORAZ MĘSKICH (GENITOLOGIA)

19
u mnie to kurtura, bogobojność i merytoryka.
nie to co tu żeby babom bimbały huśtać i wróżyć z tego...kto to widział? a jak która biegnie to co? los sobie zmienia? :)
albo dmuchać chuchać jak w muszelkę ślimaka! co na to pambuk powie? ze wstydu się spalicie stojąc u bram raju :)

koniec świata!
Ostatnio zmieniony 15 maja 2012, 13:57 przez teddybear, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: WRÓŻENIE Z KOBIECYCH GENITALIÓW ORAZ MĘSKICH (GENITOLOGIA)

25
a co z tymi męskimi genitaliami?
Nic nie widzę.

Pomijając że to w ogóle nie jest moim zdaniem wróżenie tylko szczególny rodzaj antropoidalnej bioenergetyki opartej o prace Alexandra Lowena, a zwłaszcza Wilhelma Reicha.

Nie wiem czy spotkaliście się, kiedyś dawno (byłem dzieckiem) spotkałem w kolorowej gazecie test charakteru człowieka w oparciu o kształt jego pośladków. Tak się tym zafascynowałem, że sobie te obrazki zakodowałem i dziś wystarczy mi rzucić okiem na dupę człowieka by wiedzieć już bardzo wiele na temat jego charakteru, duchowości i tego rodzaju spraw.
Ostatnio zmieniony 11 sie 2014, 20:09 przez maly_kwiatek, łącznie zmieniany 1 raz.
[img]https://zenforest.files.wordpress.com/2 ... .jpg?w=529[/img]

Re: WRÓŻENIE Z KOBIECYCH GENITALIÓW ORAZ MĘSKICH (GENITOLOGIA)

26
maly_kwiatek pisze:Tak się tym zafascynowałem, że sobie te obrazki zakodowałem i dziś wystarczy mi rzucić okiem na dupę człowieka by wiedzieć już bardzo wiele na temat jego charakteru, duchowości i tego rodzaju spraw.
co z realną weryfikacją :/?
btw: swoją oglądałeś Kwiatku? :pupa:
Ostatnio zmieniony 19 sie 2014, 15:10 przez Lunadari, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kochamy się, bo ona tak samo mi się nie podoba jak ja jej, i nie ma nierówności."
Witek Gombrowicz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wróżenie”

cron