Re: Rumpologia.

1
Wszelkie wróżby traktuję z dystansem, ale rumpologia mnie rozbawiła. Co sądzicie o wróżeniu z pośladków?
Ostatnio zmieniony 07 mar 2012, 20:56 przez Mahi, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Rumpologia.

2
Wiesz Angeliko... jakbyś napisała, ,,wróżenie z...(czegoś innego)" to napisał bym zapewne o tym, że jeszcze tylko z tyłka nie wróżyli, a ty przerosłaś moje oczekiwania.
Ludzie... jak ktoś chce wróżyć z tyłka czy też grzebać w celu przepowiadania przyszłości w tym co z niego wychodzi to proszę bardzo. Chociaż przyznam szczerze, że za takie grzebanie to nawet dla rozrywki bym zapłacił. Może i w sumie jest to jakaś forma przyciągania klijenta :D
Ostatnio zmieniony 07 mar 2012, 22:10 przez Hoffman Moritsu, łącznie zmieniany 1 raz.
Zapraszam do gry :)
ERA BLEACHA OUTBREAK

[img]http://c3201142.cdn03.imgwykop.pl/comme ... 2,w400.jpg[/img]

Re: Rumpologia.

3
Ja nie przerosłam samą siebie, bo tego nie wymysliłam, jedynie co to się uchachałam.
Ciekawe czy tym zajmują się rumpolodzy i rumpolożki.
Ostatnio zmieniony 08 mar 2012, 8:34 przez Mahi, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Rumpologia.

6
http://www.se.pl/rumpologia,115844/

Nadchodzi koniec świata. Rumpologia jest bezsilna
http://jegostrona.pl/news/artykuly/3816 ... wiata.html
Koniec świata zbliża się wielkimi krokami i wcale nie wynika to z kalendarza Majów. Lata badań i setki dokładnych analiz pozwoliły słynnemu wróżbicie Kazimierzowi wyczytać to w… damskich pośladkach, o czym poinformował na łamach Super Expressu.
Zdaniem pana Kazimierza ogromnym niebezpieczeństwem jest duża popularność gorsetów, które uwydatniają damskie pośladki. Według badacza taka próba zafałszowania rzeczywistości może odbić się negatywnie na dziejach świata.


Ciekawe, czy męskie posladki też mówią o końcu świata. :co:
Ostatnio zmieniony 08 mar 2012, 15:34 przez Mahi, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Rumpologia.

9
Wiesz Ja?! myślałam, że zmyślasz.
Rozbawiło mnie na maxa.

Teraz niech panowie się spowiadają o trzonie, głowie, zwisie joysticka i rozpoczynamy wróżby.
To może być interesujące. :hh:
Ostatnio zmieniony 09 mar 2012, 12:41 przez Mahi, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Rumpologia.

11
Możecie ropocząć wróżenie :)
Obrazek
Obrazek
oraz
Obrazek
:)
Ostatnio zmieniony 09 mar 2012, 15:23 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Rumpologia.

12
Oki.
Dwa ostatnie obrazki nie biorę pod uwagę, bo nie mam ściągi na wróżbę z jajek i dupencji, by dobrze wywróżyć, natomiast okazałość pierwszej ilustracji mówi bardzo wiele. Piękny kolor mówi, że nadzieja jest na następny orgazm.
Bardzo ciekawy jest korzeń-gruby i jędrny, świadczy o dobrym materiale genetycznym. Możesz mieć potomków wiele, nawet całą drużynę piłkarską, która po pojawieniu się na tym świecie zajmie 1 miejce w Euro.
Ten korzeń świadczy, że umiesz się dobrze bawić nie tylko w łóżku, ale jesteś duszą towarzystwa.

Większy problem mam z rozpoznaniem głowicy, bo jest tak wiele róznych i nie bardzo umiem rozpoznać do jakiego rodzaju zaliczyć, ale najważniejsze, że nie jest płaska, bo taką chakteryzują się zboczeńcy.

A ze zwisem, to jeszcze większy problem, bo trudno określić, czy widzę zwis, czy stan erekcji.
Jeśli zwis, to prawy, świadczy, że możesz być odważnym naukowcem albo albo przywódcą grupy poszukującej nowego sposobu życia i nie myśl o fanaberiach sexualnych, choć tego nie wykluczam.

Zakładam, że przy pstrykaniu fotografka musnęła conieco, by uzyskać lepszy efekt i mamy stan erekcji, a ona objawia szaleństwem oraz poziom namiętności.

Proszę nie dziękować, bo wrózba się nie spełni i polecisz do konkurencji (Ja?!). ;)
Ostatnio zmieniony 09 mar 2012, 21:01 przez Mahi, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Rumpologia.

15
Latynoski od zawsze miały i mają uwydatnione posladki, czy dla nich koniec świata powinien nadejść wcześniej?
Ostatnio zmieniony 09 mar 2012, 22:06 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Rumpologia.

16
victoria pisze:Latynoski od zawsze miały i mają uwydatnione posladki, czy dla nich koniec świata powinien nadejść wcześniej?
Myślisz, że ich posladki pochłonie zagłada?
Ostatnio zmieniony 09 mar 2012, 22:38 przez Mahi, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Rumpologia.

18
a to pewnie potrzebujesz dużo obiektów do badań, coś mi się to kojarzy z polskim filmem co był kinach w tamtym roku tytuł coś z sexem.
Ostatnio zmieniony 10 mar 2012, 0:54 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Rumpologia.

19
wchodzę tu i co widzę? w dupie się grzebiecie! a fuj!
do tego pruderia i zakłamanie! żeby z bananów i brzoskwini wróżyć. naturalnych obrazków nie macie? to lustrzycę sugeruje :)
Ostatnio zmieniony 16 maja 2012, 8:52 przez teddybear, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wróżenie”

cron