Re: Rasowość W/g Hrabiego

61
Zdaniem znawców rasy, zabierających głos w dotychczasowej dyskusji mamy do czynienia z ludźmi byle jakimi, zwyczajnymi i "ulepszonymi"..

"Lepsze i gorsze osobniki ludzkiego gatunku".

[Rozwój biotechnologii stwarzając perspektywę manipulacji genetycznych i klonowania, postawił człowiekowi problemy przed jakimi jeszcze nie stał.

Dylemat - czy człowiek jest najwyżej rozwiniętą w procesie ewolucji maszyną biologiczną, którą można poddać sztucznej ewolucji, czy człowiek jest

stworzeniem wielowymiarowym, które posiada duszę, a więc podlega wynikającym stąd prawom moralnym i innym regułom wielowymiarowym.

Jeśli człowiek zacznie się udoskonalać i tych udoskonalonych osobników zacznie przybywać, to pojawią się ogromne problemy natury społecznej i politycznej na

tle wzajemnego stosunku osób „usprawnionych” do zwykłych.

Czy rzeczywiście sądzimy, że człowiek "wyprodukowany" w laboratorium nie byłby istotą ludzką, posiadającą ludzką godność niezależnie od sposobu, w jaki

został powołany do istnienia?

Byłby tylko przedmiotem a nie osobą?

Oczywiście, że nie.

Już w Biblii czytamy, że Bóg może uczynić synów Abrahama z kamieni.

Clonaid - kontrowersyjne przedsiębiorstwo, które twierdzi, że opanowało technikę reproduktywnego klonowania ludzi i oferuje związane z tym usługi.

(Zgodnie z tym, co firma sama o sobie głosi, została ona założona na Wyspach Bahama w 1997 r. przez anonimową grupę inwestorów związanych z sektą raelian. Firma rozpoczęła swoją działalność od reklamy swoich działań w mass-mediach i zbieraniu potencjalnych chętnych, którzy chcieliby sklonować siebie albo swoje dzieci. Wg zapewnień firmy udało się zebrać listę 250 osób, które zdecydowały się wpłacić spore kwoty pieniędzy tytułem przyszłego sklonowania. Po alarmujących artykułach francuskich dziennikarzy, opisujących próby uruchomienia pierwszych laboratoriów firmy, rząd Republiki Francuskiej nakazał jej zamknięcie w 2000 r. Firma przeniosła się wtedy do USA, do stanu Nevada, gdzie powstały jej pierwsze laboratoria. Zarząd nad laboratoriami powierzono dr Brigitte Boisselier, posiadającej doktorat z chemii fizycznej i biomolekularnej i będącej jednocześnie biskupem sekty raelian.

W styczniu 2001 r., po zarejestrowaniu firmy w USA, pewne małżeństwo, które chciało sklonować swoje dziecko, zmarłe w trakcie porodu, zdecydowało się wyłożyć firmie 500 000 USD na zorganizowanie laboratorium, które powstało po kilku miesiącach. Seria kontroli z urzędów federalnych USA, które rozpoczęły się latem 2001 r., zmusiła jednak firmę do przeniesienia laboratoriów do niesprecyzowanego kraju.

Formalnie, firma w USA jednak wciąż istnieje i jest zarejestrowana w urzędzie miejskim Las Vegas. W artykule z 23 kwietnia 2003, gazeta The Boston Globe ujawniła, że firma nie posiada żadnego adresu, nie zarejestrowała w sądzie składu swojej rady nadzorczej i zatrudnia tylko dwie osoby - dr Brigitte Boisselier i jej asystentkę. Gazeta znalazła też kilkanaście osób, które się przyznały do wpłacenia na konto firmy od 200 000 do 500 000 USD za umieszczenie ich w kolejce oczekujących na klonowanie.

Na firmie ciąży wyrok sądu USA z dnia 10 stycznia 2003, który nakazuje ujawnienie przekonujących dowodów na to, że pierwsze, sklonowane przez nią dziecko o imieniu Eve jest rzeczywiście klonem, pod groźbą zmuszenia firmy do sprostowania wszystkich informacji, które ogłaszała w tej sprawie w mediach i na swojej stronie WWW. Wyrok ten jest jednak zaskarżony do wyższej instancji i jako taki nie ma wciąż mocy prawnej.
Clonaid jest ściśle związane z raelianami, których filozofia głosi, że klonowanie ludzi to droga do nieśmiertelności.
)

Tutaj więcej na ten temat : http://pl.wikipedia.org/wiki/Clonaid

Podobno w ten sposób sklonowano już 13 dzieci.
Moje pytania są następujące:

1. Po co się klonować ?

2. Czy jeżeli sklonujemy się, będziemy mieli władzę nad klonem? (tzn. czy zachowamy świadomość dot. pytania 1.)

3. Czy po śmierci naszego "orginału" przeniesiemy się jakoś do ciała klona i będziemy pamiętali wszystko z poprzedniego życia?

Obok biologicznego istnieje i ma się coraz lepiej klonowanie społeczne.

Służy temu izolowanie swoich dzieci przez uprzywilejowane klasy w "dobrych szkołach", "dobrych liceach" i "dobrych uniwersytetach", oraz globalizowanie ich

szans życiowych poprzez ponadnarodowe kariery szkolne i uniwersyteckie zaznaczone piętnem edukacyjnej hyperelitarności i skrajnego konsumeryzmu.

Jednocześnie powierza się edukacji narodowej smutne zadanie zarządzania szkolnymi niepowodzeniami i rozdawnictwem dyplomów zdewaluowanych na rynku pracy.

(…) Ta logika selektywnych doborów, ekskluzywnych przegrupowań, podziałów, dezagregacji i wyłączenia się z dotychczasowych wspólnot sprawia, że we

wszystkich dziedzinach działalności "najlepsi" chcą grać wyłącznie z "najlepszymi", tak jak się to już stało w sporcie wyczynowym, czy przemyśle rozrywkowym, obejmuje teraz także tożsamość narodową, struktury rodzinne i szkołę.

Instytucje ulegają rozkładowi i odradzaniu się pod inną postacią w coraz szybszym tempie. ___

Czy widzicie to tak jak ja, czy moje widzenie zawiera w sobie niepoprawność?
Ostatnio zmieniony 10 cze 2012, 23:10 przez Krzysiek, łącznie zmieniany 2 razy.
"ŚWIADOMOŚĆ jest jak wiatr,
o którym można powiedzieć, iż wieje,
ale nie ma sensu pytać o to,
gdzie jest wiatr, kiedy n i e wieje."


_________________
Z Foresta Gump`a"

Re: Rasowość W/g Hrabiego

62
Przypomniałem sobie o tym poglądzie w kontekście wątku wprowadzającego. Brązowe oczy jako 'znamię Kaina' ;)
Ostatnio zmieniony 10 cze 2012, 23:10 przez Artur, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam
Artur ♆

Żyjemy w czasach, gdzie wytwory schorowanej wyobraźni mają większe prawo obywatelstwa niż rzetelne myślenie.

Re: Rasowość W/g Hrabiego

63
Artur pisze:Przypomniałem sobie o tym poglądzie w kontekście wątku wprowadzającego. Brązowe oczy jako 'znamię Kaina' ;)
A długi nos i brzydota jako znamię baby jagi i paktowania z Szatanem :P Muszę przyznać ze nie pamiętam koloru oczu wszystkich ludzi z mojego otoczenia, w rodzince to wszyscy mają niebieskie albo zielone ale jeśli chodzi o kolegów to niewiem, będe mósiał się przyjrzeć przy okazji ;) Ale poznałem jakiś czas temu bardzo równą dziewczynę z brązowymi oczami, juz jej nie lubię :D Kiedyś miałem zchize ze znakami zodiaku i jak kogoś poznawałem to się starałem dowiedzieć kiedy się urodził, teraz mam do tego wręcz jakąś alergię.
Ostatnio zmieniony 10 cze 2012, 23:54 przez Conan Barbarzynca, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Rasowość W/g Hrabiego

65
Moja mama ma brązowe oczy, a mój mąż za nią przepada, szok, nie? Ale niestety jej gen nie miał obu alleli dominujących i oboje z bratem mamy oczy niebieskie, po tacie :D
Ostatnio zmieniony 11 cze 2012, 0:03 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Rasowość W/g Hrabiego

66
Andra pisze:Artur, jestesmy ci sami. Nie tacy sami. A Ty widzisz na to takie- inne, zabijajac calosc. Nie widzisz tego u licha?
Dobrze :) Może przejdźmy do rozmów przyziemnych ... jaki masz kolor oczy Andro i czy w związku z tym jesteś ok czy też należy Cię eksterminować? :P
Ostatnio zmieniony 11 cze 2012, 0:13 przez Artur, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam
Artur ♆

Żyjemy w czasach, gdzie wytwory schorowanej wyobraźni mają większe prawo obywatelstwa niż rzetelne myślenie.

Re: Rasowość W/g Hrabiego

67
Snajper pisze:
Mezamir pisze:I powtórzę za Arturem: poglądy rasisty należałoby potraktować tak, jak on traktuje ludzi."-ależ przecież,robiąc to nie będziecie lepsi tylko tacy sami tralala :D
Mamy demokrację,każdy ma prawo do własnych przekonań ;) żadnej mniejszości nie wolno prześladować.
Mam takie poglądy, umiejętności i wyposażenie, że chciałbym (oraz mógłbym) strzelać do rasistów. Nie prześladujcie mnie ! jestem mniejszością światopogłądową ! :black1:
Strzelać nie będę, bo nie lubię i nie mam czym, ale chętnie zapiszę się do tej Twojej mniejszości.
Mamy już więc dwie sztuki!

Czy ktoś jeszcze do nas dołączy?
Ostatnio zmieniony 11 cze 2012, 0:41 przez Krzysztof K, łącznie zmieniany 1 raz.
Krzysztof K

Re: Rasowość W/g Hrabiego

69
No i cisza, to porefleksuje sobie a bogom. Artur, nie miej zalu, Ty przerysowales to i ja przerysowalam. Trafil do nas mlody czlowiek, najwyrazniej nieuksztaltowany jeszcze. Wiek metrykalny nie przesadza o dojrzalosci. Wiec ten niedojrzaly mlody czlowiek dzieli sie kontrowersyjnymi pogladami, ktore podchwycil od kogos- najwyrazniej sam nie jest ich pewien, uwieraja go, nie sa suwerennie Jego podladem swiata. Pytalam kim jest rasista, wedlug mnie jest to czlowiek ktory z roznych wzgledow bardziej dostrzega to co rozni ludzi niz to co laczy. Z roznym nasileniem- brak akceptacji- tolerancji- szacunku. Potem juz z gorki az do nienawisci. Radykalnej i nieasertywnej. Pytanie nastepne- kogo faktycznie nie lubi rasista? Innych ludzi. Czyli ludzi. Czyli siebie tak naprawde.
I teraz, poniewaz slipia mi jeszcze nie odzolkly ....Hrabia tu nikogo nie nawrocilby na te swoje- nie Jego poglady, natomiast mial szanse odnalezc i polubic siebie. Wyrzucajac Go stad metoda malo lagodnej perswazji, dla swojego spokoju, w swoim domku, swoim pokoiku- wypuszcza sie tego mlodego czlowieka w swiat gdzie pelno ludzi o zbieznych i ugruntowanych pogladach...efekt wiadomy, tam gdzie jest dwoch, za moment bedzie stu. Wiec zapytalabym czy postawy prezentowane przez niektorych mieszkancow tego forum sa zwykla krotkowzrocznoscia czy celowym dzialaniem majacym na celu przysporzenie ilosci tych innych na ktorych mozna byloby przerzucic nieakceptowanie siebie? Bo jakby ich zabraklo, okazaloby sie ze walczymy z samym soba? Czy o to chodzi moj Przyjacielu? O to ze nie lubisz siebie?
Ostatnio zmieniony 11 cze 2012, 8:58 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Rasowość W/g Hrabiego

70
Rasizm.


Rasizm – ideologia gromadząca ludzi z kompleksem rasowym, którzy z różnych przyczyn nie lubią ludzi z innym kolorem skóry, śmiesznym akcentem, obciachowymi gaciami itp.
Najliczniejszą grupą rasistów są mohery, które uważają, że każdy Murzyn, Żyd, Arab, Cygan i Mongoł próbuje zniszczyć ludzkość, przy użyciu sił nieczystych.
Dowodzą też, że Jezus nie był Żydem.
Drugą dużą grupą rasistów są dzieci, które pod wpływem babci i dziadzi wyzywają się od Żydów, z tym że one nawet Jezusa nie oszczędzają.

Poznaj rasistę białego typu "hrabia."
Obrazek



Nigdy nie chodzi po asfalcie. Przechodzi tylko na białych pasach.
Jeśli niechcący nastąpi na asfalt, twierdzi, że specjalnie go depcze.
Sławi Adolfa Hitlera, nawet gdy nienawidzi Niemców, a hitlerowcy strzelali do jego dziadka.
Grając w sieciówki, każdą rozmowę zaczyna od pytania White?.
Nigdy nie wyemigruje.
Nie lubi Czesia, smerfów i Simpsonów...
...Za to kocha Muminki.
Nie pije czarnej herbaty.
Gdy widzi kobietę z ręcznikiem na głowie, wychodzącą z salonu kosmetycznego, rzuca w nią kamieniami i krzyczy: To za WTC, Talibie!
Jego ulubioną piosenką jest "White christmas".
Myje zęby pastą Signal "White Power"
Pije wódkę Black&White w oddzielnych szklankach.
Zaznacza wszędzie, że na złych mówi się "czarny charakter."
Jeżeli pisze jakieś teksty w internecie, to trzeba je zaznaczyć, bo używa białej czcionki.
Da sobie wmówić, że białe jest białe a czarne jest czarne.
Je tylko białą czekoladę.
Nie pije Coca-Coli (z wiadomych powodów).
Każdy dzień poświęca planom ustrzelenia Obamy.
Gdy zapytasz go "co oddziela ludzi od zwierząt?" odpowiada "Morze Śródziemne".
We Władcy Pierścieni zaznacza, że Gandalf jest Biały a Sauron to Czarny Pan.
Ogląda same stare filmy (ale nie czarno-białe!!!) gdzie jeżeli ginie grupa ludzi, to pierwszy ginie murzyn.

źródło Nonsenspedia...
Ostatnio zmieniony 11 cze 2012, 11:32 przez Krzysiek, łącznie zmieniany 2 razy.
"ŚWIADOMOŚĆ jest jak wiatr,
o którym można powiedzieć, iż wieje,
ale nie ma sensu pytać o to,
gdzie jest wiatr, kiedy n i e wieje."


_________________
Z Foresta Gump`a"

Re: Rasowość W/g Hrabiego

71
No i wyszlo mieszanka zmulaciala: nie cierpie bialej czekolady a pisze biala czcionka. A po ktorej stronie mojego Morza, po tej mojej czy tamtej nie mojej te zwierzeta?:)
Ostatnio zmieniony 11 cze 2012, 11:46 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Rasowość W/g Hrabiego

72
RASISTA TYPU:

Żydowskiego

Każdy nie-żyd to dla niego goja.
Często głoduje, gdyż nigdzie w jego mieście nie ma produktów z napisem Made in Israel.
Twierdzi, że Izrael przewyższa kulturą Włochy, ustrojem USA, a gospodarką Japonię
Pomnik Św. Dawida Michała Anioła to dla niego prowokacja seksualna.
Jeśli papież, to tylko z Polski
Kupuje śmigłowiec, przy którym helikopter Rydzyka jest jak chihuahua przy owczarku żydowskim.

Katolickiego

Dowodzi, że Jezus nie był Żydem.
Myśli, że Jan Paweł II miał jakiś skomplikowany plan, którym chciał oszukać inne rasy.
Ma moherowy beret, a nawet moherowe gacie.
Kiedy papieżem został Benedykt XVI, przeszedł na kalwinizm.
Ostatnio zmieniony 11 cze 2012, 12:27 przez Krzysiek, łącznie zmieniany 2 razy.
"ŚWIADOMOŚĆ jest jak wiatr,
o którym można powiedzieć, iż wieje,
ale nie ma sensu pytać o to,
gdzie jest wiatr, kiedy n i e wieje."


_________________
Z Foresta Gump`a"

Re: Rasowość W/g Hrabiego

74
Andra pisze:To w koncu kto nie jest rasista???
Seksista!!!

:clown:

Ho, ho, ho, ale dupa Typowy seksista Ho ho ho – typowy dźwięk mikołajonaśladowczy,

wydawany przez samca homo sapiens podczas zaskoczenia…
Ostatnio zmieniony 11 cze 2012, 13:21 przez Krzysiek, łącznie zmieniany 2 razy.
"ŚWIADOMOŚĆ jest jak wiatr,
o którym można powiedzieć, iż wieje,
ale nie ma sensu pytać o to,
gdzie jest wiatr, kiedy n i e wieje."


_________________
Z Foresta Gump`a"

Re: Rasowość W/g Hrabiego

75
Rasizm – ideologia gromadząca ludzi z kompleksem rasowym, którzy z różnych przyczyn nie lubią ludzi z innym kolorem skóry

Co za bezedury :)
Rasista to osoba która uważa że lepiej będzie gdy znikną czyste rasy i zostaną nam tylko mieszańcy/kundle.
Rasista to osoba niszcząca konkretną rasę/rasy,osoba uważająca ludzi czystych rasowo za gorszych,niebezpiecznych,nazistów itp.
Osoba która uważa swoją rasę za najlepszą i wybraną to wiadomo kto.
W usa już nie wolno o tym mówić że jest się dumnym z bycia czystym/rdzennym przedstawicielem konkretnej rasy białej czarnej lub żółtej,nie wolno ponieważ to obraża "wybrańców" którzy stoją wyżej niż inni.
Nie wolno obrażać prawdziwych nazistów/syjonistów/rasistów.U nas pewnie też tak będzie.
Faszyści z Antify cieszą się poparciem społecznym.
Ostatnio zmieniony 11 cze 2012, 13:24 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Rasowość W/g Hrabiego

76
Mezamir, nie ujmujac Twojej interpretacji. Wiesz kto nie jest rasista? Czlowiek. Ten ktory w innym widzi PRZEDE WSZYSTKIM czlowieka, a potem innego. Wiec powiedz mi co widzi czlowiek zwany rasista? Na ile wie ze jest czlowiekiem, a na ile czuje sie innym? Od kogo do licha? Kazdy jest inny-wiec kazdy jest rasista? I kazdy jest czlowiekiem- wiec nie jest nim. W ktorym miejscu powstaje to zaburzone postrzeganie? Popatrz: inny -czlowiek- inny? Jaki wniosek?
Ostatnio zmieniony 11 cze 2012, 13:51 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Rasowość W/g Hrabiego

77
Kazdy jest inny-wiec kazdy jest rasista?
Każdy jest inny tzn wyjątkowy,a rasista próbuje tę wyjątkowość zniszczyć i propaguję rasę nic,pseudorasę kundli.
Wszyscy są równi blabla :D co za pierdafony,nikt nie jest równy.
Są ludzie mądrzejsi i głupsi,lepsi i gorsi,ładniejsi i brzydsi,mniej lub bardziej utalentowani,każdy jest inny.
Żółci są niżsi od czarnych,czarni są lepej przystosowani do życia w wysokiej temperaturze.
Każdy ma swoje wyjątkowe cechy.

Komu przeszkadza inność i wyjątkowość?Rasistom/syjonistom.
Dlatego chcą stworzyć populację klonów które stracą wszystko co czyni ich wyjątkowym a potem takie pionki nie będą się w stanie z niczym identyfikować,czysty new age,multikultura NIC.
Zostaną odcięci od korzeni,stracą tożsamość,powstanie populacja zagubionych sierot i dzięki temu można będzie nimi sterować bez przeszkód.Wyjdziesz na ulicę i będziesz mijać legiony siebie samej ;)
Wszyscy jednakowi-horror.
Ostatnio zmieniony 11 cze 2012, 14:19 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Rasowość W/g Hrabiego

78
Ano horror. Ja Ci tylko przypomne ze zachowujac swoja tozsamosc bez swiadomosci tego wspolnego korzenia- swego czlowieczenstwa, moze byc koszmar horrendalny. Kto to inny? Dla innego? Dlaczego sa tacy ktorzy to inne traktuja jako zagrozenie dla siebie? Mezamir, pomysl, czy czlowiek silny boi sie czegos? Swiadomy swej sily? Czy gora boi sie ziarnkapiasku? Raczej to ziarnko widzac cos nieznane-boi sie tej wielkiej gory, nieswiadome ze tworza ja takze ziarnka piachu....wiec rasista jest slabym, nieswiadomym siebie ziarnkiem ktore boi sie tej gory innych ludzi, tych samych ziarenek. A reszta juz powstaje w rozumie, ten jest zdolny do wszystkiego. Dobrego i zlego.
Od wczoraj probuje uzmyslowic niektorym ze walczac z rasista- walcza z druga strona siebie samych. To ego rozdziela na rasiste i antyrasiste. W jednym czlowieku, w efekcie inny walczy z innym. Apokalipsa ?
Ostatnio zmieniony 11 cze 2012, 14:36 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Rasowość W/g Hrabiego

79
Góra...góra boi się kropel drążących :D

walczac z rasista- walcza z druga strona siebie samych."-bo większość ludzi zna definicję rasizmu stworzoną przez rasistów ;)
Rasistą nie jest ten kto broni czystości rasowej ,a ten który chce tę czystość zniszczyć.
Na czym polega niszczenie rasy?Właśnie na niszczeniu czystości a nie na dbaniu o czystość,prawda? :)

Stosuje się na społeczeństwie socjotechniczne sztuczki i manipulacje a efekty widać gołym okiem.
Ludzie wolą multikulture z obawy przed etykietą rasisty,a kto rozdaje etykiety?Kryptorasiści,to ich kolejna forma szantażu emocjonalnego,albo antysemita albo rasista.

Jeśli nie jesteś rasistą to wspieraj globalizację.
Jeśli nie jesteś antysemitą to rób co żyd każe.
Jak z dziećmi...a jeśli nie pójdziesz tam,tzn że jesteś tchórz(nie jestem tchórz,pójdę i udowodnię)
i idzie sierota nawet nie wie że robi to co ktoś mu kazał.
Ostatnio zmieniony 11 cze 2012, 14:46 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Rasowość W/g Hrabiego

80
Zasadniczo to rasa jest jedna. Ludzka. A jakby tak ufoki byly rasistami? I albo wszyscy na zielono z czulkami na glowie...albo na ksiezyc. To by bylo dopiero...
Ostatnio zmieniony 11 cze 2012, 15:11 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Rasowość W/g Hrabiego

81
rasa jest jedna. Ludzka."-to jest rasizm ;) rasy są cztery,różne.Jeśli ktoś nie widzi różnicy między Chińczykiem a Afrykańczykiem lub między Pigmejem a Indianinem to współczułki :D
Ostatnio zmieniony 11 cze 2012, 15:15 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Rasowość W/g Hrabiego

82
A jesli ktos w Chinczyku, Afrykanczyku czy Pigmeju nie widzi czlowieka to znaczy ze sam siebie nie widzi. Mezamir, Ty nie dostrzegasz ze albo wszyscy jestesmy rasistami albo nikt nie jest? Kazdy jest ten sam inny. Rasizm jest sztucznym tworem powstalym LUDZKIM umysle, jako mechanizm obronny przed swoja slaboscia. Jest programem wszczepionym przez jakis zwyrodnialy zawirusowany inny umysl. Wiec dlaczego zamiast wyczyscic ten program, albo sprawdzic czy jest to mozliwe- resetuje sie czlowieka. Wiesz kto walczy z innymi? Czlowiek utozsamiajacy sie ze swoim umyslem. Juz nie dodam- slabym umyslem. Amen.
Ostatnio zmieniony 11 cze 2012, 15:25 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Rasowość W/g Hrabiego

83
"Jest programem wszczepionym przez jakis zwyrodnialy zawirusowany inny umysl".

Właśnie-e,pełna zgoda :)
Ponieważ jest to mój najbardziej słoneczny post,trójsłoneczny 666 (nie żadne satany tylko Słońce)
chciałbym złożyć wszystkim serdeczne życzenia pomyślności :D
Sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym,sukcesów tu i tam.
Ostatnio zmieniony 11 cze 2012, 15:39 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Rasowość W/g Hrabiego

85
A jestes pewna ze ludzie? Nie kazdy kto ma ludzka postac jest godny tego miana. Kto jak kto, Ty powinnas wiedziec o tym dobrze....
Ostatnio zmieniony 11 cze 2012, 17:56 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Rasowość W/g Hrabiego

86
Andra pisze:Hrabia tu nikogo nie nawrocilby na te swoje- nie Jego poglady, natomiast mial szanse odnalezc i polubic siebie. Wyrzucajac Go stad [...]
I to jest właściwie wypowiedź zamykająca temat, albowiem nikt, nikogo nie wyrzucił z naszego forum.

Ktoś przyszedł, powiedział co miał do powiedzenia, następnie uznał, że jego poglądy nie znajdą tutaj fanów (co taktownie acz stanowczo mu zakomunikowano). Wystarczyło to, aby człowiek ten poszedł szukać innych miejsc, w których mógłby je zaprezentować.

Jeśli chcesz człowieka objąć, otoczyć opieką i zrozumieniem ... nadal tu jest, możesz do niego napisać prywatną wiadomość, umówić się, porozmawiać, pomóc mu znaleźć siebie. Nikt z nas tej drogi przed nim nie zamknął. Ani przed Tobą.

Więc jak widzisz - cokolwiek zechcesz zrobić nadal możesz to zrobić. Jeśli chcesz :)
Ostatnio zmieniony 11 cze 2012, 19:12 przez Artur, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam
Artur ♆

Żyjemy w czasach, gdzie wytwory schorowanej wyobraźni mają większe prawo obywatelstwa niż rzetelne myślenie.

Re: Rasowość W/g Hrabiego

88
Artur, nikt fizycznie. Ale slowami takze mozna wypedzic. Uderzyc. Ja wiem ze On tu jest i powiedzialam ze chcialabym z Nim pogadac. Ale On takze musi chciec. Chcial, probowal rozmawiac z nami....dlaczego nie pozwolono na to? Czyzby dojrzali, madrzy i swiadomi Panowie bali sie tej rozmowy? To nie byla prezentacja pogladow, moze gdybys skorzystal z serca a nie wylacznie rozumu, wiedzialbys czym to bylo. Takze- reasumujac-Ty masz swoj poglad, ja swoj i dobrze. Jezeli ten chlopak tu zajrzy, mam nadzieje ze nie tylko ja nie bede bala sie z Nim rozmawiac. Nie kazdy trafi do kazdego, i nie ma jednego czlowieka ktory wiedzialby wszystko. Wiec takie rozmowy dobrze jest prowadzic publicznie:)
Ostatnio zmieniony 11 cze 2012, 19:33 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Rasowość W/g Hrabiego

89
Andra pisze:Artur, nikt fizycznie. Ale slowami takze mozna wypedzic. Uderzyc. Ja wiem ze On tu jest i powiedzialam ze chcialabym z Nim pogadac. Ale On takze musi chciec. Chcial, probowal rozmawiac z nami....dlaczego nie pozwolono na to? Czyzby dojrzali, madrzy i swiadomi Panowie bali sie tej rozmowy? To nie byla prezentacja pogladow, moze gdybys skorzystal z serca a nie wylacznie rozumu, wiedzialbys czym to bylo. Takze- reasumujac-Ty masz swoj poglad, ja swoj i dobrze. Jezeli ten chlopak tu zajrzy, mam nadzieje ze nie tylko ja nie bede bala sie z Nim rozmawiac. Nie kazdy trafi do kazdego, i nie ma jednego czlowieka ktory wiedzialby wszystko. Wiec takie rozmowy dobrze jest prowadzic publicznie:)
Czy naprawdę uważasz, że gdy jakaś osoba mówi zdecydowane 'nie' opiniom drugiej osoby na jakiś temat, to jest to tożsame z atakiem na tę osobę? :)
Ostatnio zmieniony 11 cze 2012, 19:46 przez Artur, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam
Artur ♆

Żyjemy w czasach, gdzie wytwory schorowanej wyobraźni mają większe prawo obywatelstwa niż rzetelne myślenie.

Re: Rasowość W/g Hrabiego

90
Andra pisze:A jestes pewna ze ludzie? Nie kazdy kto ma ludzka postac jest godny tego miana. Kto jak kto, Ty powinnas wiedziec o tym dobrze....
a to z diabłem chciałaś paktować?

co ja powinnam to powinnam ale Tobie nic nie winnam :black2: luzik w personalnych uwagach miałaś się pilnować :kwiatek: - bywa trudno ale dasz radę - ufam :tea:
Ostatnio zmieniony 11 cze 2012, 19:47 przez baabcia, łącznie zmieniany 1 raz.
przechadzam się pomiędzy [email protected]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Socjologia”

cron