Re: Komercja w swiecie

1
:dzieki: Dlaczego my ludzie myslimy ze musimy bydz piekni, podziwiani i wspaniali T o tak jak w reklamie telewizji Krem ktory likwiduje zmarczki i czyni cuda ha haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ha :fish: sylwia
Ostatnio zmieniony 28 mar 2010, 14:50 przez prinsses, łącznie zmieniany 1 raz.
Swiat moze byc ciekawy jesli tylko ze chcesz

Re: Komercja w swiecie

2
Bo tak nas rodzice uczą byśmy byli ładnie ubrani ładnie się uśmiechali, ładnie się zachowywali. Bo to świadczy o pozytywnej pracy rodziców włożonej w nasze wychowanie. To początek reklamy i początek konsumpcjonizmu i rywalizacji. Kto lepiej kto wyżej kto dalej kto więcej kto piękniej kto mądrzej. A jeśli ktoś się nie poddaje temu działaniu to niech się wstydzi bo odbiega od normy społeczeństwa czyli jest anormalny. I kto tu jest normalny ? Przecież efektem tego głupiego zachowania jest stres, depresja, obawa, lęk, choroby psychiczne i emocjonalne, destrukcja życia społecznego związkowego i destrukcja ziemi. Pod tym względem zwierzęta są mądrzejsze
Ostatnio zmieniony 06 lip 2011, 17:39 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Komercja w swiecie

3
Gdyż wielu ludzi to wzrokowcy.
Podziwiani..i tak będziemy jak ktoś się w nas zakocha.
Wspaniali..wymagania rodziców(czasami), partnerek/erów(czasami) i by było nudno jak nas zabraknie.
W PL jeszcze tak nie odczuwalne jak w Japonii.
Rodzina wymaga by się było..najlepszym w klasie, szkole, na cały kraj, na cały świat..
Jak coś zawalisz to plama na honorze rodziny.
Więc chyba nie ma co tak narzekać będąc tutaj w Europie.

Btw.
Obrazek
Inna sprawa, że im lepiej wyglądasz tym pewniej dostaniesz pracę(nrozmowa kwalifikacyjna to sprzedaż).
Jakby tak spojrzeć to wielu kwestiach trzeba umieć się sprzedać, więc komercja nieunikniona.
Jak chę się spodobać dziewczynie to nie mogę zaniedbać wyglądu i mieć np. brudne i nieobcięte paznokcie.
Więc siłą żeczy i tak i tak warto o siebie dbać(to oznacza też, że siebie akceptujemy i kochamy). Nie trzeba się też starać być się najlepszy dla innych a dla siebie.
Im lepiej coś wykonam tym lepiej się czuję.
:zozol4:
Ostatnio zmieniony 06 lip 2011, 19:11 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 2 razy.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: Komercja w swiecie

4
prinsses pisze::dzieki: Dlaczego my ludzie myslimy ze musimy bydz piekni, podziwiani i wspaniali T o tak jak w reklamie telewizji Krem ktory likwiduje zmarczki i czyni cuda ha haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ha :fish: sylwia
Bo świat zwariował i zaczyna cenić najwyżej coś, co nie ma żadnej wartości... (uniwersalnej ;)). A kto chce się 'przypodobać światu', pójdzie jak ta owca, uwarunkuje się w 2 sekundy i... poszło...
Ostatnio zmieniony 06 lip 2011, 19:40 przez Lidka, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam!

Lidka

Re: Komercja w swiecie

5
Bywa piękne wnętrze i piękne zewnętrze.
Najlepiej jak oba idą w parze.
A jak nie to chociaż niech wnętrze piękne będzie.
Moim zdaniem ktoś kto o siebie nie dba ma w nosie życie.
Gdzie tu uniwersalna wartość?
Kochać to dawać siebie innym - tak poza tym.
Ostatnio zmieniony 06 lip 2011, 19:44 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 2 razy.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: Komercja w swiecie

10
Przestańcie wreszcie wszędzie romansować, bo jestem zazdrosny :black1:

I na pewno nie o ciebie Nebo :zozol2:
Ostatnio zmieniony 06 lip 2011, 21:30 przez PiotrRosa, łącznie zmieniany 1 raz.
Dla ludzi z kraju tego, gdzie kruszynę chleba ... nie warto się męczyć.

Re: Komercja w swiecie

12
Zatem o Lidkę albo Ja?!..tylko gdzie tam oni romansują?
:co:

Ruda, tu wcale nie musi chodzić o nas.
:black2:
Ostatnio zmieniony 06 lip 2011, 21:34 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 2 razy.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: Komercja w swiecie

14
Trudno mi też doszukać się elementów romansu w stosunku do Ciebie czy Sylwii.
:D
Heh, znów się wdała komercja..w mój tekst tym razem - słowo "stosunek".
;)
Ostatnio zmieniony 06 lip 2011, 21:51 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 1 raz.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Świat w naszych oczach”

cron