Re: Trzęsienie ziemi i Tsunami w Japonii

31
Ja?! pisze:Komuś przerwałem świętą żałobe po stracie 10 tys osób ?
Żałobę?Nie.Co nie oznacza że mi to koło dupy lata jak tobie.

Ja?! pisze:Ja martwie się o żywych bo to dopiero jedna z wielu wielkich tragedii jakie czeka ziemie. Umrą miliony jeśli nie miliardy. Ty szanujesz śmierć - ja życie.
Szanuję jedno i drugie lecz z tego co widzę to ty wogule nie szanujesz śmierci.
Człowieku weż się stuknij w łeb.Śmiesz mi prawić morały o kulturalnym i inteligentnym zachowaniu którego rzekomo mi brak?Chcesz coś zmienić?Zacznij od siebie.Od kiedy to niby dopowiadanie sobie wątków jest kulturalne,a co dopiero inteligentne?Piszesz tutaj o kulturze lecz ja uważam iż jeśli już się o czymś pisze to trzeba to sobą jakoś reprezentować.Ty piszesz o kulturze jak o innym wyznaniu od którego trzymasz się zdala.Albo pisz o niej i jej przestrzegaj albo się na ten temat nie wypowiadaj,bo twoje poglądy kolidują z twymi czynami.
Ja?! pisze:W każdym dniu umiera setki a nawet tysiące osób i część z nich w cierpieniu. Tego nie wiesz bo nie pokazali w tv. Ulegasz zbiorowej emocji.
I co z tego?Myślisz że obchozi mnie tylko to co mi media podają?W Afryce codziennie plemiona ucinają sobie łapy i wydłubują oczy.Jak są głupi to niech tak robią mi ich nie szkoda.Szkoda mi tylko Bogu ducha winnych ofiar.
Więc co mamy według ciebie zrobić?Zdaję sobie sprawę z tego że codziennie umiera wielu ludzi i sam za nimi nie płaczę co nie oznacza iż się śmieję z ich nieszczęścia.Według ciebie mamy uczcić ich pamięć minutą ciszy,a potem możemy sobie z nich jaja robić?

Ja?! pisze:Ja mam prawo do własnej wibracji
Owszem masz prawo lecz MASZ TAKŻE OBOWIĄZKI MORALNE JAK CHOCIAŻBY NIE URAŻANIE INNYCH.Jak masz w dupie tych wszystkich ludzi którzy teraz cierpią to spoko.Twoja sprawa.Lecz takie uwagi zachowaj dla siebie,bo my nie chcemy byś się z nami nimi dzielił.Masz dwa wyjścia w takiej sytuacji.Masz to w dupie?Spoko.ALBO SIĘ NIE UDZIELAJ I WŁAŚNIE MIEJ TO W DUPIE ALBO PISZ COŚ SENSOWNEGO ZAMIAST OBRAŻAĆ INNYCH(że o zmarłych już nie wspomnę).


Ja?! pisze:Człowiek martwy za życia koncentruje się na śmierci.
Nie wszyscy.Ci którzy tak robią to ich sprawa.A swoją drogą to co jest złego w chęci poniesienia dobrej śmierci?Sam także chciałbym umrzeć tak jak ja bym sobie życzył,z uśmiechem na twarzy i uważam rodzaj śmierci za ważny.

Ja?! pisze:jedna osoba nie jest w stanie wpłynąć na rzeczywistość.
Oto właśnie myślenie dzisiejszych ludzi.Przykład z ochroną środowiska.Jakiś gościu wyrzuca butelkę i myśli sobie:,,A co mi tam?To tylko jedna butelka.Że niby co?Świat wybuchnie od niej?"Pomnórz to przez miliard innych ludzi którzy myślą podobnie i masz wynik o ile wogule wiesz ile to jest 1x1.000.000.000.
Jeden człowiek może odmienić bieg historii,zmienić nawet cały świat jeśli chce.Najprostrzy przykład.Adolf Hitler.Zobacz ile on zrobił(nie twierdzę że dobrego lecz nie o tym mowa).
Ja?! pisze:Setki milionów osób już tak.
A z czego się składają te setki milionów?Z pojedynczych ludzi z których każdy myśli inaczej i druzgocąca większość myśli tylko o sobie tak jak opisałem wyżej.
Ja?! pisze:Świat na zewnątrz jest projekcją tego co wewnątrz ludzi. Ale głupiec nie zrozumie że jakość myśli i uczuć ma wpływ na życie na ziemi. Im więcej smutku, bólu, cierpienia psychicznego, nieszczęśliwości tym większe prawdopodobieństwo generowania kataklizmów. Zapomnieliście że ciało jest częścią ziemi i jest z nią połączone.
Jak dla mnie to jest stek bzdur.Że co?Myślisz że smutek i cierpienie ludzi oraz zepsucie innych czy też ich chęć destrukcji,zabicia wszystkiego co się rusza ześle na nas deszcz meteorytów?Że niby człowiek dosłownie wiarą przeniesie góry za pomocą siły umysłu?Ludzie tworzą to co chcą.A że inni nie mają nic przeciwko no to staje się.Co nie oznacza iż jeszcze inni muszą się im podporzadkować i być obojętni na to co się dzieje.
Ja?! pisze:Może trzeba wiele lat mocnego cierpienia by ludzie zrozumieli że ból, żałoba, wczuwanie się w ból innych zwiększa tą wibracje na ziemi i tworzy jeszcze gorszy los na przyszłość. .
Świetnie...Kolejny pacyfista.Jakby was mało było.Sami hipokryci...Pffff...Tak ogólnie to nie mam nic przeciwko pacyfistom mimo tego iż mam zupełnie przeciwne poglądy do waszych lecz według ciebie mam zrozumieć że to iż ktoś cierpi sprawi że będzie cierpiał jeszcze bardziej bądż też sprawi cierpienie innemu człowiekowi dlatego,bo on sam cierpi?Już sam zaczynam się gubić w tym bełkocie.

Ja?! pisze:Jeśli będzie trzeba to zostanie na ziemi milion ludzi byle mieli właściwie poukładane w głowie i w sercu.
W mojej opini ty byś z nimi nie został.
Ja?! pisze:Człowiek ma potężną moc wpływania na wydarzenia i o tym powinien wiedzieć każdy świadomy człowiek któremu zależy na tworzeniu cywilizacji życia a nie śmierci i destrukcji
Jak dla mnie to za mało ludzi o tym wie,a powinno być inaczej.Sam narzekasz jak to świat stoi w miejscu,w zepsuciu niczym
samochód który utkwił w śniegu,a sam nie chcesz by to się zmieniło.Człowiek nie ma własnej siły woli.Wystarczy że jeden debil dobierze się do władzy a reszta za nim leci ślepo sami nie wiedząc po co.Taa...Masz rację lepiej by człowiek lepiej niech pozostanie tak jak jest.Najlepiej wogule zlikwidować szkoły i jak w średniowieczu dajcie im tylko co żreć,a pójdą za wami ku lepszej przyszłości.
Ja?! pisze:Moje łzy wyschły, już mówiłem że każdego dnia ludzie umierają i mam tą świadomość.
Więc co mamy zrobić?Najpierw uczcić ich minutą ciszy,a potem możemy sobie z nich jaja robić?
Ja?! pisze:Nie mam zamiaru całego życia spędzić w żałobie bo komuś się tak podoba.
Ja też nie lecz jeśli ktoś zamierza no to nie będę się z niego śmiał tylko dlatego że nie jest taki jak ja.

Ja?! pisze:Każda z tych martwych mogła być moją siostrą bratem matką ojcem dzieckiem - cała ludzkość jest moją rodziną i co z tego ?
A z śmierci swojego ojca też byś się tak kichrał?
Ja?! pisze:Umarli są już szczęśliwi, zamiast mieć żałobe pomóż tym którzy żyją bo umarłym nie pomożesz.
Doprawdy?Umarłym można pomóc na wiele sposobów.Jednym z nich jest chociażby godny pochówek.Umarli nie zawsze są szczęśliwi.


Słowa podsumowania:
Człowieku zastanów się ja ciebie proszę co ty wogule wygadujesz.Jakbym mógł to przypieprzyłbym ci żebyś się zastanowił nad tym co wygadujesz.Słuchaj.Gówno mnie obchodzą twoje poglądy.Możesz sobie wyznawać jakie chcesz.Możesz mówić że jedzenie ludzi jest jedyną drogą do doskonałości czy też picie wody z kibla.Mnie to nie obchodzi.Nie toleruję tylko chamstwa i bezczelności jaką sobą reprezentujesz co chyba nie idzie w parze z kulturą.Sam tutaj piszesz o kulturze i inteligencji której nam rzekomo brakuje.Jeśli się o czymś pisze,a szczególnie o swych racjach to powinno się je czymś(najlepiej sobą)reprezentować.Jak chcesz coś zmienić to zacznij od siebie.Mnie samego nie smuci tak bardzo ta tragedja z tego względu iż się przyzwyczaiłem o wiadomościach o śmierci i zniczeniu co nie oznacza iż to pochwalam,a tym bardziej że uważam to za powód do śmiechu jak w twoim przypadku.Jak już pisałem możesz wypisywać jakie chcesz swoje poglądy lecz szanuj innego człowieka.Tyle od ciebie chcę.Żywy czy martwy co to jest za różnica?Każdemu należy się szacunek.KULTURALNY człowiek którego starasz się zgrywać co zresztą marnie ci wychodzi nie obrażał by innych,a jeśli już to przeprosiłby.Ja nie wyczytałem od ciebie żadnego takiego słowa.Dam tu przykład na religii.Ja jeśli wszedłbym do jakiejś muzułmańskiej czy jakiejkolwiek innej świątyni gdzie odbywałoby się coś w rodzaju naszej mszy czy coś podobnego i proszono by mnie na przykład o zachowanie ciszy,zdjęcia butów,czapki i tym podobne to bym tak zrobił.Nie zgadzam się z nimi TAK!Mój Bóg jest najważniejszy,chuj z ich poglądami w końcu moje są ważniejsze i tak dalej co nie zwalnia mnie od okazywania szacunku im.Jeśli już bym się na to nie godził to wyszedłbym i tyle.Jak się tak zastanawiam to sam nie wiem czego ty tu wogule szukasz.Nie obchodzi cię to?Masz z tego powód do śmiechu?Nas to nie bawi,a jedynie obraża więc ZACHOWAJ TO DLA SIEBIE I WON Z TĄD BO SAM PROWOKUJESZ TO CAŁE NIEKULTURALNE ZACHOWANIE WZGLĘDEM SIEBIE.


Chinasta dobrze to ujęłaś.Nie przejmuj się tymi ,,twardymi słowami"jeśli wogule one padną przecież nikt cię nie za to nie ukaze w żaden sposób.Każdy przecież kiedyś przeklął i to na pewno nie raz lecz wszystko jest dla ludzi że tak powiem.Lecz i tak domyślam się że nie tylko o to chodziło lecz także o kulturę którą chciałaś okazać.
Ostatnio zmieniony 14 mar 2011, 23:23 przez Hoffman Moritsu, łącznie zmieniany 1 raz.
Zapraszam do gry :)
ERA BLEACHA OUTBREAK

[img]http://c3201142.cdn03.imgwykop.pl/comme ... 2,w400.jpg[/img]

Re: Trzęsienie ziemi i Tsunami w Japonii

32
Hoffman - naprodukowałeś się ale przeczytałem tylko jedno zdanie, zbyt agresywnie piszesz i nie chce mi się czytać co tam o mnie myślisz. Zajmij się tematem bez osobistych wycieczek. ups przeczytałem troche więcej i jakbym mógł to miałbyś ostrzeżenie ;)
Ostatnio zmieniony 14 mar 2011, 23:47 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Trzęsienie ziemi i Tsunami w Japonii

33
Ostrzeżenie?Niby za co?Że napisałem kilka wulgarnych słów?Piszesz tak jakbyś ty nigdy nie przeklął.Przyganiał kocioł garnkowi...To ty powinieneś dostać ostrzeżenie za takie zachowanie.W dodatku jak sądzę jeśli byś mógł to nie dałbyś mi ostrzezenia za wulgaryzmy tylko dlatego że mnie nie lubisz co się nie godzi.Jak chcesz się wypowiadać na temat tego co napisałem to najpierw to przeczytaj lub się nie wypowiadaj.
Zachowujesz się jak dziecko które pierwszy raz usłyszało brzydkie słówko i już idzie skarżyć mamie.
Tak na marginesie to słowo dupa nie jest przekleństwem.
Ludzie możemy go olać i wrócić do tematu?
Ostatnio zmieniony 15 mar 2011, 15:29 przez Hoffman Moritsu, łącznie zmieniany 2 razy.
Zapraszam do gry :)
ERA BLEACHA OUTBREAK

[img]http://c3201142.cdn03.imgwykop.pl/comme ... 2,w400.jpg[/img]

Re: Trzęsienie ziemi i Tsunami w Japonii

34
Ja?! pisze:Hoffman - naprodukowałeś się ale przeczytałem tylko jedno zdanie, zbyt agresywnie piszesz i nie chce mi się czytać co tam o mnie myślisz. Zajmij się tematem bez osobistych wycieczek. ups przeczytałem troche więcej i jakbym mógł to miałbyś ostrzeżenie ;)
Jeżeli chcesz coś oceniać, przeczytaj to coś do końca a nie wnoś po kilku "wyrwanych zdaniach". Tak robią dzieci. Na ostrzeżenie jak na razie zasługujesz ty.

A co do tematu:
Wschód japońskiej wyspy Honsiu nawiedziło we wtorek silne trzęsienie ziemi. Jest to jeden z najsilniejszych wstrząsów wtórnych po piątkowym kataklizmie, nie ma jednak groźby tsunami - podała agencja Kyodo. Wstrząsy odczuwano w Tokio. Ziemia zatrzęsła się o godzinie 22.31 czasu japońskiego (godz. 14.31 czasu polskiego).
onet.pl

Japonia zmaga się również z kryzysem nuklearnym. Ludzie mieszkający w Tokio uciekają przerażeni.
Ostatnio zmieniony 15 mar 2011, 17:27 przez Chinatsa, łącznie zmieniany 1 raz.
" Tym który umarł tamtego dnia, tak naprawdę byłem ja.
Moje życie było fałszywe.
Tak naprawdę mnie tam nie było"
The saddest
[img]http://www.roll-of-honour.com/Overseas/ ... imated.gif[/img]

Re: Trzęsienie ziemi i Tsunami w Japonii

36
W pobliżu uszkodzonych reaktorów zostało tylko około 70 ludzi. Cały czas mają kontakt z niebezpiecznym promieniowaniem. Japońskie media nazywają ich "ostatnimi samurajami Fukushimy".
...
Andriej Chudinow, jeden z pierwszych ratowników, którzy wkroczyli na teren elektrowni atomowej w Czarbnobylu po katastrofie w 1986, tez nie ma wątpliwości co do odwagi "Samurajów". Uważa wręcz, że są bardziej odważni od ludzi, który pracowali w Czarnobylu. - To dobre chłopaki. Przecież oni mają gorzej niż my mieliśmy. Ich najpierw uderzyło trzęsienie ziemi, potem tsunami, a teraz seria awarii reaktorów. To koszmar dla każdego pracownika elektrowni atomowej - powiedział "Guardianowi" Chudinow.
źródło http://praca.wp.pl/title,Ostatni-samura ... omosc.html

Anonimowi ... jest wiele miar bohaterstwa, to właśnie imo jedna z nich.
Nazwałbym ich "duchowymi braćmi" ratowników z Czarnobyla.
Na tą garstkę ludzi skierowane jest spojrzenie całego świata.
Nie kryję swojego zdumienia i podziwu dla postawy wobec zabójczego zagrożenia.
Czuję olbrzymi szacunek wobec Tych Ostatnich Samurajów.
Ostatnio zmieniony 18 mar 2011, 20:08 przez Abesnai, łącznie zmieniany 2 razy.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Trzęsienie ziemi i Tsunami w Japonii

37
Tak jest.BONZAI!Japończyk potrafi(mimo tego że to nie japończyk w końcu nie tylko on pomaga).BONZAI NIHON!
Możemy być o nich spokojni.Już z gorszego bagna się wydostawali.Japończycy sobie poradzą znając ich determinację,odwagę i szereg innych podobnych cech charakteru które czynią ich godnymi noszenia tego miana ostatnich samurajów.
Ostatnio zmieniony 19 mar 2011, 0:55 przez Hoffman Moritsu, łącznie zmieniany 2 razy.
Zapraszam do gry :)
ERA BLEACHA OUTBREAK

[img]http://c3201142.cdn03.imgwykop.pl/comme ... 2,w400.jpg[/img]

Re: Trzęsienie ziemi i Tsunami w Japonii

38
Nie powinno do tego dojść.
Z tego co czytałem wychodzi na to, iż Fukushima była jak bomba zegarowa.
Była zbudowana niezgodnie z planami(jakoś trudno mi uwierzyć by budowali ją Japończycy, lecz popełniać błędy - rzecz ludzka).
Co do fal tsunami i trzęsienia ziemi..jak na złość musi się znajdywać tam ten rów.
Japonia to wspaniały kraj i wspaniali ludzie(z tego co o nich wiem).
Co do bzdur odnośnie tego, że dostali z powodu życia niezgodnie z przyrodą..
Dinozaury żyły w wyjątkowej zgodzie z naturą i wyginęły.
Japonia jako kraj się podniesie, natomiast ludzi szkoda.
Ostatnio zmieniony 05 kwie 2011, 1:02 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 1 raz.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: Trzęsienie ziemi i Tsunami w Japonii

39
Teraz po tej katastrofie dużo ludzi się mnie pyta czy nadal chce tam wyjechać. Zazwyczaj patrze na nich ze zmrużonymi oczami i pytam " Dlaczego miała bym nie jechać ? ". Dlatego że jest niebeziecznie? W każdym kraju jest niebezpiecznie.
Ostatnio zmieniony 05 kwie 2011, 7:04 przez Chinatsa, łącznie zmieniany 1 raz.
" Tym który umarł tamtego dnia, tak naprawdę byłem ja.
Moje życie było fałszywe.
Tak naprawdę mnie tam nie było"
The saddest
[img]http://www.roll-of-honour.com/Overseas/ ... imated.gif[/img]

Re: Trzęsienie ziemi i Tsunami w Japonii

40
Wszędzie jest niebezpiecznie.
Samo życie to już duże ryzyko.
Nikt nie gwarantuje, że jutro np. nie zginę pod kołami samochodu czy rozszarpany przez psa.
Wolę być jednak dobrej myśli.
Poza tym co innego wyjechać na miesiąc lub dwa a na całe życie.
Japończycy na pewno nie opuszczą swojego kraju tylko z tego powodu.
A skoro oni mogą tam żyć to czemu nie inni ludzie?
Ostatnio zmieniony 05 kwie 2011, 18:00 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 1 raz.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: Trzęsienie ziemi i Tsunami w Japonii

42
No to jest nas dwóch Chinasta.Jak tylko dorosnę i zarobię na dom od razu wyjeżdżam:)
Co do tego co ludzie tobie mówią jak zresztą mi też to ja już wolę zginąć w Japonii będąc szczęśliwym niż tutaj gdzie jestem nieszczęśliwy(mało powiedziane).
No to jedż do ping-pongów/żółtków/chińczyków.I tak też zrobię :D Połowa z nich nawet nie wie o czym bełkocze.

Nabogipfel.Japończycy żle zbudowali elektrownię?Może plany były lewe...A to ci zaskoczenie.Znając ich pracowitość i sumienność nigdy czegoś takiego bym się nie spodziewał.
Japończycy nie.Ale Polacy to ja już widzę jakby brali dupska za pas.Niektórzy by Pomagali lecz śmiem wątpić w to czy aby wszyscy...
Szkoda ludzi lecz wypadki chodzą po ludziach.Jeden może jak pisałeś zginąć jutro od potrącenia samochodem,zaś inny od wybuchu reaktora jądrowego :D

Cayman.Mało wiem o tych ostatnich samurajach mógłbyś/moglibyście rozwinąć ciut ten temat?
Ostatnio zmieniony 07 kwie 2011, 22:26 przez Hoffman Moritsu, łącznie zmieniany 1 raz.
Zapraszam do gry :)
ERA BLEACHA OUTBREAK

[img]http://c3201142.cdn03.imgwykop.pl/comme ... 2,w400.jpg[/img]

Re: Trzęsienie ziemi i Tsunami w Japonii

43
Reaktor nr. 4 był zawsze bombą z opóźnionym zapłonem. Okazuje się, że do awarii elektrowni Fukushima mogłoby nie dojść, lub jej skutki byłyby lżejsze, gdyby jej konstrukcja była zgodna z planami. Główny inżynier budowy elektrowni oświadczył, że pośpiech podczas budowy oraz cięcia oszczędnościowe spowodowały, że efektem była bomba z opóźnionym zapłonem. Teraz ukrywa się rozmiar całej katastrofy. Jeśli raport ujawniony przez Bloomberga okaże się prawdziwy to dyrektor Hitachi powinien popełnić harakiri.Fukushima smoking gun emerges
To jeszcze nie wszystko. 35 lat temu, trzech inżynierów, którzy testowali poprawność projektu reaktora, tzw. Mark 1 (według którego zbudowano 5 z 6 reaktorów w Fukushima), zrezygnowało z pracy w General Electric na znak protestu, gdyż według nich Mark 1 nie był w stanie utrzymać ciśnienia w przypadku gdyby zabrakło chłodzenia. Teraz mamy tego efekty.

Promieniowanie z Fukushima równoważne 72,000 bomb z Hiroshimy. To szokujące porównanie wyszło od dr Chrisa Busby, który obliczył ilość promieniowania z trzech basenów ze zużytymi prętami paliwowymi. Promieniowanie to w całości znalazło się w atmosferze ziemskiej. Nie obejmuje to promieniowania z samych reaktorów. Skutków tej katastrofy nie da się na razie ocenić, jednak jest pewne, że oficjalne dane na ten temat to kryminalna konspiracja. http://www.rense.com/general93/72000.htm
http://monitorpolski.wordpress.com/2011 ... ca-2011-r/
Ostatnio zmieniony 07 kwie 2011, 22:41 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 2 razy.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: Trzęsienie ziemi i Tsunami w Japonii

45
Chciałabym żeby Japonia w końcu odpoczęła. Od 11 marca ludzie żyją tam w panicznym strachu. Jak przeczytałam o kolejnym trzęsieniu ziemi to już tylko siedziałam i po prostu patrzyłam się w okno bo nie miałam siły na nic innego.
To naprawdę straszne a ludzie którzy mówią że to kara dla Japonii za nieszanowanie natury ( tego komentować szerzej nie będę ) są głupcami.
Hoffman za ile planujesz wylecieć? Może zabierzemy się razem ;)
Ostatnio zmieniony 08 kwie 2011, 9:36 przez Chinatsa, łącznie zmieniany 1 raz.
" Tym który umarł tamtego dnia, tak naprawdę byłem ja.
Moje życie było fałszywe.
Tak naprawdę mnie tam nie było"
The saddest
[img]http://www.roll-of-honour.com/Overseas/ ... imated.gif[/img]

Re: Trzęsienie ziemi i Tsunami w Japonii

47
Chinasta.Patrząc na to trzeżwo to nie prędko...Mam dopiero 15 lat.Szkoła+studia+pracowanie dość długi czas by zarobić na dom w Japonii to jakieś 2 razy tyle ile żyje.Przesadnie szacuję że do 30 roku życia będę mógł wyjechać...Taaa tylko 15 lat.
Ale jak już mi się uda to z chęcią o ile już nie będziesz tam na mnie czekać:P

P.S Dzięki za informacje.
Ostatnio zmieniony 08 kwie 2011, 18:04 przez Hoffman Moritsu, łącznie zmieniany 1 raz.
Zapraszam do gry :)
ERA BLEACHA OUTBREAK

[img]http://c3201142.cdn03.imgwykop.pl/comme ... 2,w400.jpg[/img]

Re: Trzęsienie ziemi i Tsunami w Japonii

49
Nie ty jeden...
Trudno mi się to ogląda, cholernie trudno, mimo iż minęło tyle czasu.
Cesarz Japonii, Akihito-sama odwiedził poszkodowanych. To miły gest i pokazuje że ludzie nie są z tym wszystkim sami.
Ostatnio zmieniony 14 kwie 2011, 16:51 przez Chinatsa, łącznie zmieniany 1 raz.
" Tym który umarł tamtego dnia, tak naprawdę byłem ja.
Moje życie było fałszywe.
Tak naprawdę mnie tam nie było"
The saddest
[img]http://www.roll-of-honour.com/Overseas/ ... imated.gif[/img]

Re: Trzęsienie ziemi i Tsunami w Japonii

51
I to jest właśnie to.
Same gangi które normalnie mordują się nawzajem potrafią pomóc ludziom.
Pomagają "po cichu", nie chcą sławy, chcą po prostu pomóc.
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2011, 11:38 przez Chinatsa, łącznie zmieniany 1 raz.
" Tym który umarł tamtego dnia, tak naprawdę byłem ja.
Moje życie było fałszywe.
Tak naprawdę mnie tam nie było"
The saddest
[img]http://www.roll-of-honour.com/Overseas/ ... imated.gif[/img]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Świat w naszych oczach”

cron