Re: pole elektromagnetyczne

2
ten problem nie dotyczy tylko dzwonnic, urządzenia o dużej mocy telefonii komórkowej i innej sa instalowane na wielu budynkach mieszkalnych i biurowcach.
Miliony watów energii wysyła się w przestrzeń a ona nie jest obojętna zwłaszcza dla pracy naszego serca i mózgu. Są to organy wrażliwe na promieniowanie elektromagnetyczne sztucznego pochodzenia.
Twierdze że takie pole w pewnych okolicznościach doprawadza do poważnych chorób i śmierci ludność ziemi.
Nie mam uznanych dowodów że tak się dzieje, (ok 200 osób umiera rocznie w polsce z przeładowania tą energią) ale te co mam wystarcza dla mnie samego i ja staram się chociaż wifi wyłączać na noc oraz zmniejszyłem moc nadawania. W sumie po co sąsiad 2 piętra niżej ma odbierać mój sygnał.
Wystarczy spędzić 8 godzin blisko komputera stacjonarnego by się przekonać jak niszczycielskie ma działanie na energetyke naszą. U mnie po 4 godz przebywania blisko stacjonarnego czuje jego wpływ, do tych 4 godz jest w miare spoko, potem potrzebna jest przerwa lub olewanie tego stanu.
Były tv kineskopowe, rodzice nie pozwalali za blisko nich przebywać i słusznie ale pojawiły się komórki, wifi, urządzenia emitujące fale radiowe. Po prostu w eterze fruwają energie śmierci.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Świat w naszych oczach”

cron