Re: ZDROWO MYŚLENIE

1
Zdrowo Myślenie

Zapewne wiadome jest wielu z was, którzy czytacie ten tekst, że naszym światem, cywilizacją rządzi KŁAMSTWO. Wielu spotkało się z tym podstępnym draniem, który prowadzi nas na manowce. Kłamstwo zawsze prowadzi do wielkiego cierpienia - czy to emocjonalnego, czy też czysto fizycznego, materialnego.
Jedyną bronią przeciwko kłamstwu jest ZDROWO MYŚLENIE. A oto broń:

http://www.youtube.com/watch?v=KlQ-dXh7O14
Ostatnio zmieniony 27 maja 2012, 15:25 przez siemargul, łącznie zmieniany 1 raz.
Na Chwałę Rodu Swego i Rodu Niebiańskiego

Re: ZDROWO MYŚLENIE

3
W filmie pada szereg zarzutów, które można by było zarzucić ich autorowi :) Zarozumialstwo, pycha, ambicje (?) ...
No, może poza jego dość charakterystycznym wyglądem. Trzeba mu jednak oddać sprawiedliwość, że duża część z jego wywodu, ma dość widoczne pokrycie z otaczającą rzeczywistością.
Ostatnio zmieniony 27 maja 2012, 23:46 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: ZDROWO MYŚLENIE

5
Logiczne myslenie jak najbardziej przydaje sie tyle, ze wiekszosc ma z tym klopoty a jeszcze wiekszy problem ma z przejsciem do sensownego dzialania.

Jesli sie chce rzadzic i zmusic innych do pracowania na wladze to klamstwo jest niezwykle urzyteczne. To wcale nie znaczy, ze wszyscy zaraz uwierza ale to nie ma znaczenia bo klamstwo jest przedewszystkim potrzebne aby oklamywany mial podkladke na usprawiedliwienie swego lenistwa a czasami i tchorzostwa.

pozdrawiam,
Ostatnio zmieniony 01 cze 2012, 18:27 przez vik123, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: ZDROWO MYŚLENIE

7
Pewnie, ze prawda istnieje ale ciekawsze jest klamstwo dla ludzi przynajmniej i jakie niestworzone historie potrafi opowiadac! A prawda zwyklym ludziom niewiele ma do powiedzenia a jak ma to nie chca sluchac i pozostaja zwyklymi ludzmi, ktorzy przezywaja romans albo przygode swego zycia w kinie.

pozdrawiam,
Ostatnio zmieniony 03 cze 2012, 17:26 przez vik123, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: ZDROWO MYŚLENIE

8
:pif:
siemargul pisze:Zdrowo Myślenie

...... cywilizacją rządzi KŁAMSTWO. Wielu spotkało się z tym podstępnym draniem, który prowadzi nas na manowce......
Hasesis pisze:Czym jest wiec PRAWDA? i dlaczego jej nie widzimy? Czy ona w ogole istnieje?
Obrazek
Ten wątek należy rozwinąć:

Człowiek myśli że:

A)Po pierwsze : Czy kot myśli?
B)Po drugie: Czy myślał gdzie na...ać ?
C)Po trzecie: Gdzie nas.....ał?
D)Po czwarte Czy prawdą jest to, że cywilizacją rządzą kłamstwa,
bo przecież tłumaczyłem mu tyle razy, że nie sra...my na dywan i do kapcia?




Zmienimy teraz punkt obserwacji?


Kot myśli, że:

A)Po pierwsze : Czy człowiek myśli?
B)Po drugie: Czy wie, że ja wiem, że on myśli?
C)Po trzecie: Gdzie wie, że zaraz mu nas...am do kapcia lub na dywan?
D)Po czwarte Czy prawdą jest to , że cywilizacją rządzą kłamstwa,
bo przecież tylko 2 razy dostałem po grzbiecie
- jak po raz pierwszy na...łem do mu kapcia
- jak po raz pierwszy nas...łem mu na dywan.

Wnioski:

Jeżeli polityk deklaruje, że nasra nam do kapci a nasra nam na dywan to mamy do czynienia
z
jednoznacznym kłamstwem.

Jeżeli natomiast deklaruje, że nasra nam do kapci i nasra to stwierdzimy,

że jest prawdomówny.


Jedno jest pewne, że bez względu gdzie to zrobi to zawsze nasra i nie jest ważne ile razy to zrobił,

bo tylko za pierwszym razem będziemy oponować.

Czy warto w takim razie go zmieniać, skoro jest przewidywalny w obu przypadkach.

Przecież chodzi nam tylko o to , żeby wiedzieć ,,na czym tak właściwie stoimy”.

:pif:

Łosiu - sceptyk
Ostatnio zmieniony 09 lip 2012, 10:45 przez Łosiu, łącznie zmieniany 1 raz.
;)

....

Re: ZDROWO MYŚLENIE

12
No i marzenie Hansa Franka spełniło się. Dziś Polaków nikt "na siłę", z łapanek nie wywozi "na roboty". Sami pchają się do Reichu.
Zresztą inny Niemiec (Żelazny Kanclerz, Otto Eduard Leopold von Bismarck-Schönhausen) już w XIX wieku powiedział tak:
"Dajcie Polakom rządzić, a sami się wykończą".
Ostatnio zmieniony 23 gru 2012, 13:45 przez t.oskar, łącznie zmieniany 1 raz.
Wesołe jest życie staruszka :)

Re: ZDROWO MYŚLENIE

14
Przeczytajcie KRÓLA OBU Alfreda Jarry'ego, albo obejrzyjcie film Piotra szulkina zrealizowany na jego kanwie
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ubu_Kr%C3%B3l_(film_2003). Ujrzucie kubek w kubek to, co stałoby się gdyby pan Jarek doszedł do władzy. Tyle, że UBICĄ w owym PiS-owskim "realu" byłby facet, niejaki Maciarewicz :rotfl:
Ostatnio zmieniony 01 sty 2013, 14:48 przez t.oskar, łącznie zmieniany 1 raz.
Wesołe jest życie staruszka :)

Re: ZDROWO MYŚLENIE

15
Reiv pisze:Mamy się czym szczycić!

Och. Nic tylko siedzieć na pupie i marudzić jak to jest nam źle!
:good:
bo ocenianie kogos to chciec jego zmiany, zmiana siebie to juz wysilek, praca, ale po co zmieniac siebie skoro ja jestem idealny a tylko wokol mnie sami egoisci :angel:
to ciekawe, tez tak kiedys myslalam, gdy mi ktos zarzucil ze jestem egoista poczulam sie obrazona, teraz przeciwnie, egoizm ma rosnac, ale zmienic ma sie tylko jego kierunek
:upal:
Ostatnio zmieniony 01 sty 2013, 21:45 przez Hasesis, łącznie zmieniany 1 raz.
[img]http://www.gimpuj.info/gallery/39432_02_10_12_4_55_30.png[/img]

Re: ZDROWO MYŚLENIE

16
tylko głupi naród chce sie pchać do unii będąc karauchem ale czego sie spodziewać po narodzie który ma mózg zeżarty przez alkochol, pod czachą nic nie ma pustka. Przyjęli nas bo było to dla unii korzystne, dzięki nam poprawiła sie ich sytuacja gospodarcza i finansowa. normalnie nas wykorzystali dając wzamian śmieci i iluzje.

A był swietny projekt by stworzyć unie wschodnioeuropejską (czechy, słowacja, węgry,jugosławia i inne) najwięcej korzyści mają z polek nagminnie porywanych do burdeli w całej unii przestępczej.
Ostatnio zmieniony 01 sty 2013, 23:02 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: ZDROWO MYŚLENIE

17
Polki porywali i bez unii. A niestety taka prawda, że bez funduszy europejskich 90% mniejszych miast nie miałaby żadnych inwestycji w ostatnich kilku latach ;)
Ostatnio zmieniony 02 sty 2013, 1:33 przez Reiv, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: ZDROWO MYŚLENIE

18
te inwestycje były coś warte ? oprócz zrobionych chodników na poboczach nie zauważyłem u mnie większych zmian. Za to widze ile ziemi polskiej sie wykupuje, polskich przedsiębiorstw i to że ludzie są bardziej nieszczęśliwi niż przed unią.
Powiedz za ile € kupisz szczęście ?
Ostatnio zmieniony 03 sty 2013, 0:20 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: ZDROWO MYŚLENIE

19
Reiv pisze:Polki porywali i bez unii. ;)
Szczególnie Litwini :rotfl1:
Po śnieżystej zamieci, do wsi zbrojny mąż leci,
A pod burką wielkiego coś chowa.
»Ej to kubeł, w tym kuble nowogrodzkie są ruble?«
— »Nie, mój ojcze, to Laszka synowa!«

Po śnieżystej zamieci, do wsi zbrojny mąż leci,
A pod burką wielkiego coś chowa.
»Pewnie z Niemiec, mój synu, wieziesz kubeł bursztynu?«
— »Nie, mój ojcze, to Laszka synowa!«

Po śnieżystej zamieci, do wsi jedzie mąż trzeci,
Burka pełna, zdobyczy tam wiele:
Lecz nim zdobycz pokazał, stary Budrys już kazał
Prosić gości na trzecie wesele.
Ostatnio zmieniony 03 sty 2013, 15:00 przez t.oskar, łącznie zmieniany 1 raz.
Wesołe jest życie staruszka :)

Re: ZDROWO MYŚLENIE

20
te inwestycje były coś warte ? oprócz zrobionych chodników na poboczach nie zauważyłem u mnie większych zmian
To masz słaby wzrok ;) U mnie w gminie 4 place zabaw wybudowano, kilka przeszło modernizację, do tego hala sportowa powstała, chodniki, remonty dróg to już nie wspomnę, dotacje na sportowe projekty dla młodzieży, organizacja imprez okolicznościowych, wyjazdy zagraniczne dla dzieci, renowacja zamku (wybudowanie wieży widokowej, odbudowa jednej ze ścian, wybudowanie mostu drewnianego, zwodzonego, organizacja pokazów multimedialnych z wizualizacjami jak to kiedyś wyglądało, oświetlenie zamku), monitoring rynku i wiele wiele innych.

Ciekawe skąd by burmistrz mojej gminy wziął na to wszystko pieniądze, gdyby nie Unia. Małe miejscowości żyją z dotacji i takich gmin wokół jest więcej. ;)
Ostatnio zmieniony 04 sty 2013, 20:15 przez Reiv, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: ZDROWO MYŚLENIE

21
choćby wybudowali mi pomnik to jest gówno warte jeśli widze że żarcie które jem jest coraz gorsze w smaku. Jeszcze troche i będzie tak smakować jak na zachodzie europy.

Zasypują nas gadżetami które w krótkim czasie zamienią sie w śmieci, podniecamy sie gównem na złoty kolor malowanym, sprowadzają do nas towar który kupujemy olewając polski i przez to zubożamy polaków, dali nam kase byśmy budowai ale zabiorą z nawiązką albo i już zabrali.

tymczasem długi rosną http://www.zegardlugu.pl/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Świat w naszych oczach”

cron