Re: "Konferencja ujawni prawdę o obcych?"

1
"Na przełomie kwietnia i maja br. w Waszyngtonie zorganizowana zostanie konferencja, na której ufolodzy mają przedstawić „twarde dowody” na aktywność obcych na naszej planecie. Wystąpieniom będzie przysłuchiwać się komisja złożona z polityków. Celem ma być złamanie „informacyjnego embarga”, które przed kilkoma dekadami rząd USA nałożył na zagadkę „latających talerzy."

źr: http://strefatajemnic.onet.pl/ufo/konfe ... tykul.html

Co o tym sądzicie?
Ma to się odbyć w National Press Club w Waszyngtonie i wydaje się poważną inicjatywą (dlatego zamieściłem w tym dziale, a nie w dz. Teorie Spiskowe).
Jest coś na rzeczy z tymi obcymi, czy to mrzonki, zwidy, manipulacje opinią publiczną, gra polityczna?
Ostatnio zmieniony 22 kwie 2013, 12:22 przez Mistyk, łącznie zmieniany 1 raz.
"Przekraczanie dualizmów umysłu to doskonały pogląd,
Uspokojony i cichy umysł to doskonała medytacja,
Spontaniczność to doskonałe działanie,
A kiedy wszystkie nadzieje i lęki umierają, osiąga się cel."
Pieśń Mahamudry Tilopy

Re: "Konferencja ujawni prawdę o obcych?"

2
Mistyk pisze:... w Waszyngtonie
...konferencja
...„twarde dowody...
komisja...
z polityków...
złamanie ...
embarga...
rząd USA ...

źr: http://strefatajemnic.onet.pl/ufo/konfe ... tykul.html
National Press Club w Waszyngtonie ...
wydaje się poważną inicjatywą...
spróbuj powiedzieć, które z słów zadziałało

"Celem ma być złamanie „informacyjnego embarga”, które przed kilkoma dekadami rząd USA nałożył na zagadkę „latających talerzy”. " - a ja to bym chciał info o tej perełce z jakiego rękawa to onet wytrząchnął - nie zgaduje źródła tej informacji a byłoby w całej notatce najcenniejsze ; co ważniejsze znajduję informację zupełnie inną w dalszej części tego sensacyjnego doniesienia dotyczącą tego co zrobił w sprawie rzad USA - ale czy to prawda w gąszczu słów nic nie znaczących - no rybka mi

dorzucę jeszcze kilka robiących wrażenie cytatów:

i od razu dodam, ze to co tu zrobiłąm nie świadczy w najmniejszym stopniu o moim stosunku do ufoinformacji
o jest tylko mój stosunek do nakręcaczy prawdzistych prawdzistosci

Transmitowane w kilku językach ...
to problem, który nie został do końca wyjaśniony ...
grono ludzi, którzy domagają się w tej sprawie większej jawności. ... - (jak u Maciaszczyka :idea:)

wiele społecznych akcji mających zmusić organy państwowe do ujawnienia informacji ...
Blokada informacji ...
ludzie ze stopniami doktorskimi ...
najdonioślejszym wydarzeniem tysiąclecia ...
takiego zdania jest Stanton Friedman, ceniony amerykański ufolog ...

i jeszcze jedna pewnie prawdziwa inf na końcu Stanton był w Warszawie łoł

ze strefy tajemnic przytomna ufobaabcia - co ja zrobię, że tak mam - zupełnie inne pisanie mnie wzrusza - z tych bajek Erich von Dänikena przerabiałam ale było wtedy nieziemsko
Ostatnio zmieniony 22 kwie 2013, 13:21 przez baabcia, łącznie zmieniany 1 raz.
przechadzam się pomiędzy [email protected]

Re: "Konferencja ujawni prawdę o obcych?"

3
Masz rację baabcia.
Ekspertów z tytułami naukowymi profesorów można znaleźć na każdą najbardziej niestworzoną teorię.

Nawet Macierewicz ma swoich ekspertów pomocnych w głoszeniu teorii zamachu i dobijania ofiar które przeżyły.

Też nie wierzę w ufoludków i teorie spiskowe dotyczące ukrywania dowodów przez rządy.
Wierzę że gdzieś we wszechświecie istnieje życie lub pozaziemska inteligencja, lub jak ktoś woli może istnieć.

Najlepiej ujął to Albert Einstein: "Jedynym dowodem na to, że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja, jest to, że się z nami nie kontaktują."
:)
Ostatnio zmieniony 22 kwie 2013, 14:20 przez Mistyk, łącznie zmieniany 1 raz.
"Przekraczanie dualizmów umysłu to doskonały pogląd,
Uspokojony i cichy umysł to doskonała medytacja,
Spontaniczność to doskonałe działanie,
A kiedy wszystkie nadzieje i lęki umierają, osiąga się cel."
Pieśń Mahamudry Tilopy
ODPOWIEDZ

Wróć do „Świat w naszych oczach”

cron