Re: USA ratuje sie przed bankructwem napaścią na roponośne kraje.

1
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/stany ... -zachodnim

I już wiem jak USA doi inne narody z kasy, gdy im zaczyna brakować pieniędzy i grozi bankructwo to wymyślają plan napaści gospodarczej i politycznej na kraj taki jak Wenezuela. Nie muszą go napadać militarnie bo bardziej sie opłaci podstępne dojenie z dóbr surowcowych takich jak ropa, złoto i inne rudy i z kasy poprzez przejęcie firm i tworzenie kolejnych, zainwestują milion a wezmą miliardy. http://www.paliwa.pl/news/wenezuela-ma- ... na-swiecie jak widać Hugo Chawez którego załatwiono chorobą niedawno zrobił z Wenezueli pierwszą potęge roponośną. Niestety zapomniał o zbudowaniu silnej agencji bezpieczeństwa.
Ostatnio zmieniony 08 lis 2013, 16:35 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: USA ratuje sie przed bankructwem napaścią na roponośne kraje.

3
USA wraz z Wielką Brytanią to największe zagrożenie i największy wrzód na planecie. Nie ma konfliktu na świecie, czy wojny, w którą nie byli by uwikłani - czy to bezpośrednio, czy pośrednio.
Chociaż to sięga dużo głębiej, jest bardziej skomplikowane niż się wydaje... To długa historia. Pisałem niedawno o tym w wątku:

NWO – nadchodzący koszmar niewolnictwa.
Ostatnio zmieniony 08 lis 2013, 18:47 przez Mistyk, łącznie zmieniany 1 raz.
"Przekraczanie dualizmów umysłu to doskonały pogląd,
Uspokojony i cichy umysł to doskonała medytacja,
Spontaniczność to doskonałe działanie,
A kiedy wszystkie nadzieje i lęki umierają, osiąga się cel."
Pieśń Mahamudry Tilopy

Re: USA ratuje sie przed bankructwem napaścią na roponośne kraje.

5
mordotymoja pisze:Czyżby to miało znaczyć że nasz najlepszy kumple nie jest taki fajny jak mi mówiono :/ ?Nie,nie wierzę :ahah: ...
On jest na tyle taki fajny, na ile sam tak o sobie mówi. Reszta pozostaje ... milczeniem :)
Ostatnio zmieniony 08 lis 2013, 19:00 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: USA ratuje sie przed bankructwem napaścią na roponośne kraje.

8
Ja?! pisze:cudowny raj ? Dla przestępców, płatnych zabójców, totalna wolność i swoboda ? Te głosy "naj naj" to hipnoza, oni hipnotyzują europe przez filmy i kolorowe brukowce pokazujące gwiazdy, ale to lukier na zgniłych trupich kościach. Mamią gadżetami nie dając nic poza iluzją.
Owszem nie ma nasilonej inwigilacji lecz jak popełnisz przestępstwo i Cię dorwą to już z pyska nie wypuszczą i możesz dostać zastrzyk z Trucizny. Swoją drogą wolałbym elektryczny tronik :) niby bardziej boli ale za to krócej konasz. Gdyż smażysz się dosyć szybko w przeciągu paru sekund a po "złotym strzale" przez kilka minut nic nie odczuwasz lecz masz świadomość, że już po tobie a potem zaczyna Cię telepać by po kolejnych minutach zdrętwieć. Nic dziwnego, że te egzekucje nie są pokazywane publicznie tak jak "krzesełko". Gdyż na krzesełku już niektórzy z widzów nie wytrzymywali i za przeproszeniem "jechali do Rygi" ;) co wywoływało protesty a gdyby ludzie byli świadkami tych egzekucji z trucizna to wtedy by wołali by ze względów humanitarnych znieść KS lub przynajmniej przywrócić "krzesło" lub nawet szubienice jako bardziej Humanitarne rozwiązania. :)
Ostatnio zmieniony 09 lis 2013, 10:13 przez Twardostoj, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: USA ratuje sie przed bankructwem napaścią na roponośne kraje.

11
toja pisze:ja myślę że tam chodzi o coś większego. Ktoś chce wyeliminować arabów przy pomocy arabów.
Zgadza się, tylko że to niedotyczy samych arabów.

Ktoś chce wyeliminować i eliminuje na przestrzeni wieków (w każdym momencie historii można znaleźć przykłady ludobójstwa) ludzi przy pomocy ludzi - czyli kreuje sztucznie wszelkie konflikty. Np wmawiając ludziom że wszystkiego brakuje, że surowce się kończą i że energię trzeba pozyskiwać z surowców, że inni zagrażają naszemu bezpieczeństwu i podsyca atmosferę strachu przez wymyślone w tym celu: terroryzm, globalne ocieplenie, pandemie, komety i końce świata itd... itp...

Szkoda, że tego nie dostrzegacie.

Kto miałby to robić zapytacie?
Pewne grupy sprawujące rządy i kontrole na świecie.

Możecie nie wierzyć i sądzić, że to wyssane z palce teorie spiskowe. Wpiszcie jednak słowo Iluminaci po angielsku - czyli illuminati od końca (itanimulli) + końcówka com w okienko przeglądarki i zobaczycie gdzie was przekieruje. I to jest właściwy trop. To nie może być przypadek, gdyż takich przypadków nie ma!
Ostatnio zmieniony 11 lis 2013, 12:40 przez Mistyk, łącznie zmieniany 1 raz.
"Przekraczanie dualizmów umysłu to doskonały pogląd,
Uspokojony i cichy umysł to doskonała medytacja,
Spontaniczność to doskonałe działanie,
A kiedy wszystkie nadzieje i lęki umierają, osiąga się cel."
Pieśń Mahamudry Tilopy

Re: USA ratuje sie przed bankructwem napaścią na roponośne kraje.

12
ale jaja :D

miałam już nic nie pisać, ale muszę :) Ty w to naprawdę wierzysz czy sobie jaja robisz?

wejdź na stronę www.who.is wpisz adres a więc itanimulli.com i dostaniesz dokładne dane kto , kiedy, gdzie zarejestrował ten adres, na jakim serwerze itp Zarejestrował go facet John Fenley w 2002 roku,
Rejestrujący:
John Fenley
1985N 360E
Provo, Utah 84604-1803
Stany Zjednoczone

Zarejestrowany przez: GoDaddy.com, Inc ( http://www.godaddy.com )
Nazwa domeny: ITANIMULLI.COM
Utworzono: 20-lis-02
Wygasa: 20-lis-13
Zmieniony: 26-pażdz-12

Jest to więc zwykłe oszustwo, tylko dlaczego NSA na to pozwala?

Poszukałam coś o tym facecie i znalazłam że
jest właścicielem www.pontifier.com i kanału http://www.youtube.com/user/pontifier a tam znalazłam takie coś jakby wytłumaczenie tego żartu
Ostatnio zmieniony 11 lis 2013, 13:22 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: USA ratuje sie przed bankructwem napaścią na roponośne kraje.

18
"Jest wiele symbolów masońskich które zdecydowanie wzbudzają nie pokój i ujawniają kolejne powiązania z Templariuszami. Pierwszą rzeczą wzbudzającą ciekawość jest układ Loż Masońskich w Waszyngtonie, popatrzcie:
Obrazek
Wierzchołki pentagramu (górne i boczne) to miejsca najważniejszych loż masońskich w Waszyngtonie, a dolny wierzchołek to...biały dom. Czyżby władali Ameryką? Czy ich główna siedziba mieści się w Białym Domu? Reszta Loż kształtuje się w potrójny krzyż TAU, którego koniec jest na budynku Kongresu...wszystko to wygląda na pełną kontrolę Masonów/Templariuszy w tym rejonie. To tylko teorie, być może spowodowane ludzką wyobraźnią, ale fakty tak to przedstawiają. Nie tylko ja to zauważyłem ale i inni ludzie, przykładowo Mariusz Max Kolonko opisywał to na swojej stronie."

źródła: http://maxkolonkoblog.com/?p=245
http://forum.zakon-ac.info/viewtopic.php?f=55&t=918

To też przypadek?
Coś dużo tych przypadków. A to nie koniec. Jest tego multum, a jak ktoś nie widzi, to albo jest ślepy, albo nie chce widzieć (to nie jest uwaga skierowana do nikogo personalnie tylko ogólne stwierdzenie i moja prywatna opinia).
Ostatnio zmieniony 11 lis 2013, 14:13 przez Mistyk, łącznie zmieniany 1 raz.
"Przekraczanie dualizmów umysłu to doskonały pogląd,
Uspokojony i cichy umysł to doskonała medytacja,
Spontaniczność to doskonałe działanie,
A kiedy wszystkie nadzieje i lęki umierają, osiąga się cel."
Pieśń Mahamudry Tilopy

Re: USA ratuje sie przed bankructwem napaścią na roponośne kraje.

19
Jest taka ksiązka napisana przez Machiaweliego w XVI wieku-"Ksiąze"- i tam wyłozone są zasady sprawowania władzy jako tako ;)
Takie proste rzeczy tam są jak choćby-prawo opiera się na sile- itp... to były zasady dla władców, ci co ich obalili przejeli po nich schedę ujawniając to i owo, inaczej g*wno by z tego wyszło, ale to juz nie są władcy i mają inne cele.
Teraz muszą zacisnąć pasa aby utrwalić swoją władzę.
Ostatnio zmieniony 11 lis 2013, 14:14 przez Conan Barbarzynca, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: USA ratuje sie przed bankructwem napaścią na roponośne kraje.

20
Twardostoj pisze:Toż ponad 50% tzw. Ojców Założycieli US of A byli Masonami i się z tym nie kryli. podobno nawet dwóch Polskich Króli Elekcyjnych należało do tegoż hmm Bractwa. :)
Sądzę, że dużo więcej, a powiem nawet, że z tego do czego się dokopałem wynika, że praktycznie wszyscy albo należeli do bractwa albo bylimu ślepo posłuszni.

Jak ktoś się wyłamywał kończył jak Kennedy. Nie wierzycie? Posłuchajcie co mówił o tajnych stowarzyszeniach (to tylko ponad dwie minuty):
Ostatnio zmieniony 11 lis 2013, 14:19 przez Mistyk, łącznie zmieniany 1 raz.
"Przekraczanie dualizmów umysłu to doskonały pogląd,
Uspokojony i cichy umysł to doskonała medytacja,
Spontaniczność to doskonałe działanie,
A kiedy wszystkie nadzieje i lęki umierają, osiąga się cel."
Pieśń Mahamudry Tilopy

Re: USA ratuje sie przed bankructwem napaścią na roponośne kraje.

21
Conan Barbarzynca pisze:Jest taka ksiązka napisana przez Machiaweliego w XVI wieku-"Ksiąze"- i tam wyłozone są zasady sprawowania władzy jako tako ;)
Tak od niego wziął się nawet termin Makiawelizm.
Ostatnio zmieniony 11 lis 2013, 14:27 przez Mistyk, łącznie zmieniany 1 raz.
"Przekraczanie dualizmów umysłu to doskonały pogląd,
Uspokojony i cichy umysł to doskonała medytacja,
Spontaniczność to doskonałe działanie,
A kiedy wszystkie nadzieje i lęki umierają, osiąga się cel."
Pieśń Mahamudry Tilopy

Re: USA ratuje sie przed bankructwem napaścią na roponośne kraje.

22
Mistyk pisze:
Twardostoj pisze:Toż ponad 50% tzw. Ojców Założycieli US of A byli Masonami i się z tym nie kryli. podobno nawet dwóch Polskich Króli Elekcyjnych należało do tegoż hmm Bractwa. :)
Sądzę, że dużo więcej, a powiem nawet, że z tego do czego się dokopałem wynika, że praktycznie wszyscy albo należeli do bractwa albo bylimu ślepo posłuszni.

Jak ktoś się wyłamywał kończył jak Kennedy. Nie wierzycie? Posłuchajcie co mówił o tajnych stowarzyszeniach (to tylko ponad dwie minuty):
Juz to widziałem, ci tajni ustawili się tak ze głowa mała, bo kiedyś jak wladcy byli jawni to jak doszło do buntu to musieli ustąpić z tronu albo stłumić bunt, było wiadomo kto rządzi i do kogo pretensje jakby co, a teraz mamy tak ze niewiadomo kogo obalać ;) Związek "władzy" z "ludem" został zerwany całkowicie.
Ostatnio zmieniony 11 lis 2013, 14:31 przez Conan Barbarzynca, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: USA ratuje sie przed bankructwem napaścią na roponośne kraje.

24
victoria pisze:Jak to się mówi, każdy kij ma dwa końce http://www.soulwinning.info/
No bo wiedza jako taka jest tylko wiedzą, kazdy moze ją zastosować ;) Tylko ze w czasach kiedy bogacili się dzisiejsi "wladcy" to przeciętny człowiek był analfabetą, i raczej mało wiedział o tych sprawach ;)

Poszczególni ludzie mogą mieć szczytne cele, teraz większość umie pisać i czytać, w znacznej części dzięki tym wszystkim rewolucjom, no ale władza uzaleznia jak widać ;) To co było dobre wczoraj nie musi być dobre dzisiaj.
Ostatnio zmieniony 11 lis 2013, 14:48 przez Conan Barbarzynca, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: USA ratuje sie przed bankructwem napaścią na roponośne kraje.

25
victoria pisze:Jest to więc zwykłe oszustwo, tylko dlaczego NSA na to pozwala?
No właśnie dlaczego pozwala?
Ten koleś właściciel domeny Itanimulli.com na filmiku który podałaś mówi (tak w dużym skrócie), że nie ma żadnej teorii spiskowej przynajmniej wg niego.

Jest dużo dezinformacji na ten temat. Jest wiele prób ośmieszenia dowodów na to, że jest jakiś spisek.

Nie ulega jednak wątpliwości, że są tajne stowarzyszenia, do których należą najpotężniejsi ludzie na świecie, głowy państw, korporacji, banków światowych, a nawet monarchii...
O czym rozprawiają za zamkniętymi drzwiami z dala od kamer? Może o tym jak polepszyć losy ludzkości, ratować środowisko naturalne, zlikwidować biedę, położyć kres wojnom? :rotfl:
Trzeba być bardzo naiwnym by tak myśleć. Wiadomo kto wywołuje wojny i kto na nich zarabia zaopatrując obie strony konfliktu. Nie chodzi jednak tylko o pieniądze...
Ostatnio zmieniony 11 lis 2013, 14:50 przez Mistyk, łącznie zmieniany 1 raz.
"Przekraczanie dualizmów umysłu to doskonały pogląd,
Uspokojony i cichy umysł to doskonała medytacja,
Spontaniczność to doskonałe działanie,
A kiedy wszystkie nadzieje i lęki umierają, osiąga się cel."
Pieśń Mahamudry Tilopy
ODPOWIEDZ

Wróć do „Świat w naszych oczach”

cron