Re: wulkany szaleją, trzęsie gdzie popadnie

31
No dobrze, ale co się takiego nietypowego stanie, jak Yellowstone pierdyknie?

Ziemia nadal będzie Ziemią, to już się zdarzało nie raz. Wyginęły dinozaury, wyginie ludzkość, a władzę przejmą owady. Też mi nowość...

Boicie się o Ziemię, czy własne dupy? Ziemia to przetrwa, dla niej to pikuś, a ludzie już się narządzili, czas na zmianę.
Ostatnio zmieniony 21 lut 2013, 14:13 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: wulkany szaleją, trzęsie gdzie popadnie

32
To fakt, nie bylo ludzkości,. ale Ziemia była. A na każdego i tak przyjedzie (wcześniej czy poźniej) nieunikniony koniec. Jak to sie ma do czasu istnienia wszechświata? Boisz się, czy nie, ale i tak żyć będziesz nie dłużej niż do śmierci. Co najwyżej możesz się "pocieszać" "tamtym światem".
Ostatnio zmieniony 21 lut 2013, 16:01 przez t.oskar, łącznie zmieniany 1 raz.
Wesołe jest życie staruszka :)

Re: wulkany szaleją, trzęsie gdzie popadnie

33
w niemcach pod jeziorem jest superwulkan a kolejny tworzy sie na pacyfiku, trzęsie w jednym miejscu po kilkadziesiąt razy na dobe nawet po 5 i więcej w skali Richtera
Im więcej wulkanów aktywnych tym mniejsza szansa że pierdzielnie jeden ale konkretnie. Niedawno 4 wulkany na uralu były aktywne i chyba nadal są, Etna też sie pluje na gorąco.
Ostatnio zmieniony 21 lut 2013, 16:37 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: wulkany szaleją, trzęsie gdzie popadnie

36
Ja tam nie wiem o kim (o czym) mówisz. Podejrzewam, że o jakimś nieznanym mi przedmiocie (jakieś niemce - to narzędzie rolnicze?), ale ja głupi jestem, więc się mną nie przejmuj...

Wypowiadaj się, proszę, tak, żeby mniej inteligentni Cię zrozumieli. :rotfl:
Ostatnio zmieniony 24 lut 2013, 1:33 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: wulkany szaleją, trzęsie gdzie popadnie

38
Ja?! pisze:i co mi zrobisz ? ja mówie w niemcach.
Z małej litery? Nazwę państwa, narodowości a nawet wioski o której wspomniałem wyżej pisze się zawsze z dużej litery.
Chyba, że poziom Twojej nauki zatrzymał sie na poziomie przedszkola (a może nawet żłobka) :rotfl: Zwłaszcza umiejetność pisania po polsku.
"Zalicz" najpierw chociażby podstawówkę, a dopiero potem pisz na forach :pupa:
Ostatnio zmieniony 24 lut 2013, 13:13 przez t.oskar, łącznie zmieniany 2 razy.
Wesołe jest życie staruszka :)

Re: wulkany szaleją, trzęsie gdzie popadnie

42
mont_kaw pisze:{Wulkany szaleja,trzesie gdzie popadnie..." yzn. o co chodzi?Nibiru zawraca czy tez mamy schowac glowy w piasek czy koniec swiata? Co jest grane Ja? ?
nie wiem o co chodzi, przypuszczam że jakiś obiekt duży ma wpływ na aktywność słońca, obecnie jest spokój na słońcu ale ziemia nadal jak podgrzana mikrofalami.
Ostatnio zmieniony 24 lut 2013, 19:47 przez Ja?!, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Świat w naszych oczach”

cron