Re: Woda

1
ktoś powiedział , że kiedys wojna na swiecie wybuchnie o WODĘ , już dziś koncerny czerpią wodę u źródeł co powoduje wysychanie rzek , oszczędzacie wode ?
;
Obrazek
Ostatnio zmieniony 25 sty 2015, 20:53 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: Woda

2
ostanio zaniepokojeje wzbudziło sytuacja nad Bajkałem - najwiekszego zbiorniaka słodkiej wody na swiecie , poziom spada tak nisko że ogłoszono alarm , zagrożone jest duże miasto z dostawą wody , i powstaje pytanie ratować miasto z masą ludzką czy zakłócić na lata bios tego ekosystemu ?
Ostatnio zmieniony 25 sty 2015, 20:57 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: Woda

3
Oszczędzałem, ale przestałe,jak oszczędzałem to chamy zbuntowane,podstępne ,wodociągowe podnosiły cenę,bo zbuntowane,wodociągowe majom swojego biznes plana i musi im się wszystko zgadzać.Na to mojej zgody nie było :zulus: !
Ostatnio zmieniony 25 sty 2015, 21:11 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Woda

4
Crows pisze:ostanio zaniepokojeje wzbudziło sytuacja nad Bajkałem - najwiekszego zbiorniaka słodkiej wody na swiecie , poziom spada tak nisko że ogłoszono alarm , zagrożone jest duże miasto z dostawą wody , i powstaje pytanie ratować miasto z masą ludzką czy zakłócić na lata bios tego ekosystemu ?
Odpowiesz jest prosta.Wysiedlić człowieków .:satan:
Ostatnio zmieniony 25 sty 2015, 21:12 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Woda

6
Crows pisze:w kosmos ? :P
Madagaskar jest chyba akurat wolny :/ ?Lemury się jakoś zagęści i powinno być dobrze .Tylko niech wodę ze sobą zabiorą,bo tam z wodą krucho :rotfl1: .
Ostatnio zmieniony 25 sty 2015, 21:33 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Woda

7
W Meksyku Coca-Cola otworzyła fabrykę w jakimś mieście, bo mają tam źródła wody dobrej jakości, koncern czerpie ze złóż, a mieszkańcy nie mają wody. Co ciekawe, mieszkańcom zamiast wody proponuje się... Coca-Colę, która jest tańsza od wody mineralnej. Widziałem to na jakimś dokumencie na YT, ale nie chce mi się szukać tego filmu.
Ostatnio zmieniony 25 sty 2015, 22:10 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Woda

8
Wody nigdy nie zabraknie bo Ziemia to wodna planeta, ale ludziom może zabraknąć przez innych ludzi, jak chodżby jakieś koncerny typu Coca-Cola.
Nie należy im wierzyć pod żadnym pozorem, specjalnie gadają że wody może zabraknąć, żeby to wszystko mieć pod kontrolą i aby im płacić.

Tak jak w tym Meksyku co wspomniał Polliter, wody jest pod dostatkiem, ale jest własnością koncernu ;)
Ostatnio zmieniony 26 sty 2015, 6:42 przez Conan Barbarzynca, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Woda

9
Conan Barbarzynca pisze:Wody nigdy nie zabraknie bo Ziemia to wodna planeta,
a miasta milionowe mają pić wode z morza ? całe rzeki wypijają i zużywając na inne cele , oddają syf chemiczny , morza i oceany są słone ile trzeba będzie wybudować odsalarni dla 15 milionowego miasta ?
Ostatnio zmieniony 26 sty 2015, 16:44 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: Woda

10
W Brazylii tez myśleli ze wody im nie zabraknie a teraz ok. 44 mil. ludzi cierpi z powodu braku wody.
Ostatnio zmieniony 26 sty 2015, 17:40 przez toja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Woda

11
Crows pisze:
Conan Barbarzynca pisze:Wody nigdy nie zabraknie bo Ziemia to wodna planeta,
a miasta milionowe mają pić wode z morza ? całe rzeki wypijają i zużywając na inne cele , oddają syf chemiczny , morza i oceany są słone ile trzeba będzie wybudować odsalarni dla 15 milionowego miasta ?
Moim zdaniem tyle ile będzie trzeba, jeśli zajdzie taka potrzeba ;)
Ludzi jest bardzo dużo dzięki rozwiniętej nauce i technologi, bez tego wielu by powymierało od chorób i zatruć, a tym co zostali napewno by wystarczyło, natomiast jeśli się ma technologię która pozwala wyżywić te wszystkie tłumy, to jaki problem z odsalaniem wody w razie potrzeby? A oceany nie wyschną.
Myślę jednak że odsalanie wody z oceanu nie jest konieczne, te miejskie molochy to się wkońcu zrobi przeżytek, nie ma też wysokiego przyrostu naturalnego w Europie.
Ostatnio zmieniony 26 sty 2015, 18:55 przez Conan Barbarzynca, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Woda

12
Crows pisze:
Conan Barbarzynca pisze:Wody nigdy nie zabraknie bo Ziemia to wodna planeta,
a miasta milionowe mają pić wode z morza ?
Deszczówkę towarzysze należy łapać :satan:!I kąpać się raz w tygodniu :satan: !Koniec z burżuazyjnym rozpasaniem :zulus: !
Ostatnio zmieniony 26 sty 2015, 19:16 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Świat w naszych oczach”

cron