Re: Emigranci

1
Po 5 dniach Niemieckie media ujawniły pogromy Niemek w Koloni,Hamburgu i Stuttgarcie. W Koloni dochodziło do gwałtów,pobić,kradzieży i innych seksualnych deliktów. Polskie media na ten temat milczą.
Ostatnio zmieniony 05 sty 2016, 9:50 przez toja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Emigranci

2
Bo media są niemieckie :D w każdym niemieckim mieście są dzielnice gdzie nie zapuszcza się policja bez odwodu antyterrorystycznego, dowcip ....gdy dwóch policjantów sprawdza dokumenty przechodnia i jeden z policjantów mówi, popatrz Ahmed jakie dziwne nazwisko, Günter... powoli się urzeczywistnia.
Ostatnio zmieniony 05 sty 2016, 10:07 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Emigranci

4
Zastanawiam się gdzie jest ta granica w "polskie media milczą", jeśli o poczynaniach emigrantów huczy cały polski internet. A o internecie jest głośno w telewizji i na każdym kroku zachęca się do korzystania z niego. Takich żywych skamielin, którzy nie korzystają z internetu w tych czasach jest niewiele w wieku poniżej 60, trudno to nazwać cenzurą. To wszystko jest dostępne dla każdego.
Ostatnio zmieniony 05 sty 2016, 11:19 przez k4cz0r200, łącznie zmieniany 2 razy.
Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody

Re: Emigranci

7
Dzisiaj w mediach odezwały się tz autorytety żeby tej sprawy tak bardzo nie nagłaśniać, coś czuje że tak będzie.
Ostatnio zmieniony 06 sty 2016, 10:55 przez toja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Emigranci

8
No ale co będzie? Ta sprawa wrze, mówią o tym w radiu, telewizji nie oglądam to nie wiem, internet aż huczy. A oni mówią, żeby nie nagłaśniać... Ale wszyscy już to wiedzą, sam oglądałem dziś jakiś pseudo dokumentalny film o tym, a te sprawy są bardzo dalekie od moich zainteresowań. Jak dla mnie wieje manipulacją, ale w drugą stronę. I bardziej powiesz społeczeństwu, że informacje nie są dla nich tym bardziej się na nie rzucą. Im więcej wmawia się, że coś jest ukryte tym więcej osób to wie i chce wiedzieć. Moim zdaniem wszystko sprowadza się do tego, by ludzie nie lubili imigrantów, a nie w drugą stronę. Gdyby "oni" tak chcieli by to wszystko ukryć, to wystarczyłaby jakaś kaczka dziennikarska albo afera, albo jakieś nie wiem, zawody czy coś. Albo stworzyliby dwie sprzeczne informacje, tak jak to robią z Ukrainą. Ludzie, którzy zapodają nam ten chłam nie są głupi. Informacje zataja się poprzez odwrócenie uwagi, a nie wmawianie, że są tajne ^^
Ostatnio zmieniony 07 sty 2016, 14:25 przez k4cz0r200, łącznie zmieniany 2 razy.
Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody

Re: Emigranci

9
Oto do czego doprowadza za przeproszeniem gówniana poprawność, strach przed nazywaniem rzeczy po imieniu, nikt nie powie otwarcie, imigranci demolują Niemcy, bo ... strach przed odpowiedzialnością? I brnie się dalej, a potem takie wnioski się wysnuwa http://strajk.eu/w-odpowiedzi-na-wstrza ... z-niemiec/ . Masakra. Albo będziemy mieli wojnę, albo Europa popadnie w niewolę, nie wiem co lepsze.
Ostatnio zmieniony 07 sty 2016, 23:13 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Emigranci

10
Chyba czas pakować walizki i emigrować na wschod, do rosji. Oni przynajmniej coś robią i nie bawią się w ciuciubabkę. Gdyby tak zostać i walczyć o ojczyznę, być wspieranym przez ogromne ilości wyrazów oburzenia, u boku ludzi, którym zabrania się korzystania z broni i nigdy ich nie przeszkolono bardziej niż na lekcjach PO, samemu strzelając co najwyżej plujkami w szkole, to bardziej od patriotyzmu pasuje mi słowo skrajna głupota. Po emigracji czekałbym aż zbliżą się zbyt blisko granic i walczył za rosję, to jedyne wyjście, które przejawia jakiekolwiek szanse. Jak słyszę co wygadują na temat tych wszystkich imigrantów, to śmiać mi się chce i przestaję słuchać. Szkoda tylko, że bombardują nas tym wszędzie gdzie popadnie, choćbym w piwnicy zamknięty siedział, to i tak chociaż listonosz będzie złorzeczył na ciapatych. Z tego wszystkiego ja nawet lubię to państwo islamskie, bo robią to co myślą i wykonują konkretne działania. Siedząc tu na dupie w zapyziałem europie czuje się jak ostatni debil, który nic nie może. Sufit moich możliwości walki, to protest na ulicy albo przy dużej dozie chęci i zamozaparcia protest z ambony na czele jakiejś partii :cool:
Ostatnio zmieniony 07 sty 2016, 23:43 przez k4cz0r200, łącznie zmieniany 2 razy.
Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody
ODPOWIEDZ

Wróć do „Świat w naszych oczach”

cron