Re: Zamach terrorystyczny w Norwegii

122
1,5 godziiny strzelał?
To policja potrafi się znacznie szybciej zjawić w osiedlu domków jednorodzinnych.
Jak kobietę zatakował pies to zjawili się niemal natychmiast.
Do zwykłego szarego obywatela docierają w ramach sprawdzenia interwencji w ciągu ok. 1 godziny.
A podczaas takiej jatki może podobnie jak z tymi domkami,
Heh, mieskam niedaleko i w tym samym mioejscu w zależności od chciejstwa albo wyskakują niemal jak żółwie ninja albo zjawiają się w godzinę.
Tam powinni być znacznie szybciej.
Sprzęt sprawdzać codziennie rano i wieczorem i jak dziurawa łodka to zapasowa powinna być a jak ich "zaskoczyło" to jedni powinni coś wynająć a drudzy(umiejąc pływać) powinni docierać do brzegu. Może lepiej, że łódką niż helikopterem bo jeszcze by się okazało w trakcie lotu, że za mało paliwa.
To ma być oddział antyterrorystyczny?
Szymon ma rację.
:D
A jak nie umieją pływać to może powinni się spić?
Znajomy tak dopłynął z Gdańska na Hel.
:)
Ostatnio zmieniony 26 lip 2011, 19:00 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 1 raz.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: Zamach terrorystyczny w Norwegii

123
W obliczu tylu ofiar trudno mi się zdobyć na śmiech.
Mam nadzieję, że usadzą gnoja za zbrodnię przeciwko ludzkości, ludobójstwo.
Widziałem zdjęcia pozabijanych dzieci ... Część próbowała się ukryć, część uciekała - tych mordował strzałem w plecy, gdzie popadło. Niektóre ranne dzieciaki starały się oszukać mordercę udając nieżywych. Dobijał je. Systematycznie i bezwzględnie. Niektóre ofiary tropił, te spośród których próbowały mu uciec ratując życie.
Sam podobno był "zdziwiony", że tylu udało mu się zamordować.
Widziałem zdjęcie ciała młodej dziewczyny, może 13-14 lat, niesionej przez funkcjonariuszy.
Miała przestrzeloną głowę.
Ja?! pisze:dumny bo atakował bezbronne dzieci ? Opętany jest i wymyśla historie na linie obrony. Trza by mu wpakować tyle kulek ile trafiło tych ludzi ale tak żeby to przeżył.
Popieram, niestety niewykonalny. Nic nie jest do końca jednak przesądzone.
Wielu ojców nie będzie się mogło pogodzić ze śmiercią dziecka przez lata, całe życie.
Tutaj wybaczanie imo się kończy. Może jego śmierć niczego nie zmieni,nikomu życia nie zwróci.
Może jednak śmierć zwyrodnialca przyniesie odrobinę ulgi. Rodzice będą żyli z jednym przeświadczeniem - przeżyli własne dzieci, które gdyby nie ten zwyrodnialec mogły żyć i być szczęśliwe. Ci ludzie wątpię żeby się pogodzili ze swym losem ...
Ostatnio zmieniony 26 lip 2011, 19:35 przez Abesnai, łącznie zmieniany 2 razy.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Zamach terrorystyczny w Norwegii

125
Szymon pisze:pomysleć, że Norwegia jest jednym z państw-załozycieli NATO...juz widac ich "wkład zbrojny" w przypadku jakiegokolwiek konfliktu. Chyba dzieci "uzbrojone" w nadmuchane torby papierowe by ich rozpieprzyły
I pomyśleć, że norweski Ruch Oporu zapobiegł wyprodukowaniu bomby atomowej przez hitlerowskie Niemcy..
http://www.ekino.tv/film,Bohaterowie-Te ... 11951.html
Radzę obejrzeć ten film...
Ostatnio zmieniony 26 lip 2011, 19:42 przez t.oskar, łącznie zmieniany 2 razy.
Wesołe jest życie staruszka :)

Re: Zamach terrorystyczny w Norwegii

126
Słyszeliście wypowiedzi ojca na temat zwyrodnialca - synalka ?

PS
Podobno dopytywał się jeszcze ile osób udało mu się zabić. Co za bydlę.
Ostatnio zmieniony 26 lip 2011, 20:11 przez Abesnai, łącznie zmieniany 2 razy.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Zamach terrorystyczny w Norwegii

129
jeden wilk w owczarni wystarczy

sorka Abi ale palnelam
Ostatnio zmieniony 27 lip 2011, 11:20 przez asmaani, łącznie zmieniany 2 razy.
"Biada ci, o Dhil'ib. Gdyż oczy Go nie widzą; ale serca postrzegają Go dzięki wierze. Jest znany dzięki dowodom wskazującym na Niego. Nie można doświadczyć Go poprzez zmysły. O Dhil'ib. Mój Pan jest bliski wszystkim rzeczom bez dotykania ich." Ali ibn Abu Talib

Re: Zamach terrorystyczny w Norwegii

130
oskar owszem nieprawda- nie wszystkie muzulmanskie kobiety sa gnebione, a sytuacja tych gnebionych nie jest rozna od sytuacji kobiet ktore sa gnebione w krajach buddyjskich chrzescijanskich i innych.
Ostatnio zmieniony 27 lip 2011, 11:23 przez asmaani, łącznie zmieniany 1 raz.
"Biada ci, o Dhil'ib. Gdyż oczy Go nie widzą; ale serca postrzegają Go dzięki wierze. Jest znany dzięki dowodom wskazującym na Niego. Nie można doświadczyć Go poprzez zmysły. O Dhil'ib. Mój Pan jest bliski wszystkim rzeczom bez dotykania ich." Ali ibn Abu Talib

Re: Zamach terrorystyczny w Norwegii

131
Nie wiem co muzułmanie mają do tematu, w którym jednak nie mają nic do rzeczy...Taki offtop, że masakra. :/

Mnie ciekawi co siedzi w głowi takiego człowieka i trochę przeraża "geniusz" jednej osoby, która zorganizowała tego typu masakrę. Mam nadzieję, że jego poradnik nie stanie się biblią dla kolejnych ludzi, bo terroryzmu różnej maści i problemów na świecie jest już pod dostatkiem :/
Ostatnio zmieniony 27 lip 2011, 19:55 przez lufestre, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Zamach terrorystyczny w Norwegii

135
w CNN mowili ze przyznal sie do tego ze nie dzialal sam i ze byl powiazany z jakimis 2 organizacjami
Ostatnio zmieniony 27 lip 2011, 20:58 przez asmaani, łącznie zmieniany 1 raz.
"Biada ci, o Dhil'ib. Gdyż oczy Go nie widzą; ale serca postrzegają Go dzięki wierze. Jest znany dzięki dowodom wskazującym na Niego. Nie można doświadczyć Go poprzez zmysły. O Dhil'ib. Mój Pan jest bliski wszystkim rzeczom bez dotykania ich." Ali ibn Abu Talib

Re: Zamach terrorystyczny w Norwegii

137
poczekajmy na wyniki sledztwa.

swoja droga cienko z ta akcja norweskiej policji...
niedawno przeczytalam okreslenie 'Norwegian Beslan' i jednak istnieje wiecej analogii niz na poczatku mi sie wydawalo :(
Ostatnio zmieniony 27 lip 2011, 21:06 przez asmaani, łącznie zmieniany 1 raz.
"Biada ci, o Dhil'ib. Gdyż oczy Go nie widzą; ale serca postrzegają Go dzięki wierze. Jest znany dzięki dowodom wskazującym na Niego. Nie można doświadczyć Go poprzez zmysły. O Dhil'ib. Mój Pan jest bliski wszystkim rzeczom bez dotykania ich." Ali ibn Abu Talib

Re: Zamach terrorystyczny w Norwegii

138
"akcja" tej policji to żenada. Przez swoją ciotowatość i nieudacznictwo mają na sumieniu co najmniej połowę ofiar tego szaleńca.czytałem dzisiaj, że rodzice zgłaszali na policję treść smsów od dzieci z wyspy, na co usłyszeli odpowiedź: "to niech dzieci same do nas zadzwonią"
Ostatnio zmieniony 27 lip 2011, 21:08 przez Szymon, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Zamach terrorystyczny w Norwegii

139
Bo im się chyba wydało, że zbudowali sobie idealną szklarnię, która działa bez zarzutu i nic nie może się wydarzyć. Na co dzień mało interesuję się polityką tego kraju i mentalnością ludzi, ale wydaje mi się, że popadli w złudną ideę bezpieczeństwa ciepłego, bogatego gniazdka. Mam nadzieje, że zmądrzeją, szkoda ludzi. ;]
Ostatnio zmieniony 27 lip 2011, 22:41 przez lufestre, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Zamach terrorystyczny w Norwegii

140
Nic nie szkodzi Asmaani, czasami w necie występowałem pod nickiem brightwolf ;)

Lufi, co większy sukinsyn tego pokroju zbyt często znajdował naśladowców.
Być może był jeszcze jeden czub, tak przynajmniej wyciekło do prasy.
W szklarni natomiast można się udusić. Z tego co mi wiadomo w krajach skandynawskich odnotowany jest najwyższy współczynnik samobójstw w całej Europie.
Ostatnio zmieniony 28 lip 2011, 2:19 przez Abesnai, łącznie zmieniany 2 razy.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Zamach terrorystyczny w Norwegii

141
Szymon, pisałeś, że nie mogli przepłynąć 300 m na łódce?
"To było straszne. Próbowałem się do niej dodzwonić, ale nie odbierała" - opowiada. Dopiero półtorej godziny później 17-latka skontaktowała się z rodzicami. Udało jej się dopłynąć do brzegu i była bezpieczna.

"Zawsze bardzo dobrze pływała. Mogła pomóc innej dziewczynie. Razem przepłynęły ok. 800 metrów w lodowatej wodzie" - wyjaśnia ojciec. Dodaje: "Córka opowiadała, że biegła, a wokół latały kule".
17-latka przepłynęła 800 wpław.
:D

To ile było do tego brzegu?
;)

Rozumiem jednak, że im się nie udało a jej tak?
:D

Reporterzy przed ekipą ratunkową?
W pewnym momencie nastolatka usłyszała helikopter. Dziewczyna wyszła na chwilę spod skał, gdzie się ukrywała, i zamachała różowym płaszczem przeciwdeszczowym, żeby zwrócić na siebie uwagę. Okazało się jednak, że to jeszcze nie ekipa ratunkowa, tylko reporterzy filmujący masakrę.
Źródło: http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... inaja.html

Kamery wychwyciły moment wybuchu:
http://www.tvn24.pl/-1,1712083,0,1,kame ... omosc.html
Ostatnio zmieniony 28 lip 2011, 5:34 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 2 razy.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: Zamach terrorystyczny w Norwegii

142
Breivik kontaktował się przed zamachami z portugalskimi ekstremistami
...
W swoim manifeście norweski terrorysta uznawał Portugalię za kraj potencjalnie “niebezpieczny” z uwagi na "5-7 proc. ludności muzułmańskiej”.
Źródło PAP

To ciekawe co sądził o Francji, Niemczech itd. itd. krajach w sumie równie "niebezpiecznych".
Co psychopata to jednak psychopata.
Kula w banie i do piachu ... ale nie ... "liberalne społeczeństwo" będzie sobie hodowało maniakalnego zabójcę w jakimś więzieniu.
Ostatnio zmieniony 28 lip 2011, 15:59 przez Abesnai, łącznie zmieniany 2 razy.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Zamach terrorystyczny w Norwegii

143
no jasne - w ramach walki z "terroryzmem islamskim" mordował z zimną krwią DZIECI, wśród których była ogromna przewaga RDZENNYCH Norwegów.
To ja - fan Ruchu Chorzów w ramach protestu przeciwko antagonistom z Górnika Zabrze i GKS Katowice podłożę bombę na meczu przyjaźni - Ruch - Widzew :D:D:D
Ostatnio zmieniony 28 lip 2011, 16:04 przez Szymon, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Zamach terrorystyczny w Norwegii

144
Eeee ... kolegów z Łodzi byś mi powysadzał ;)
Wracając - proces odbędzie się w następnym roku prawdopodobnie.
Tymczasem 76 dusz domaga się sprawiedliwości.
Ostatnio zmieniony 28 lip 2011, 16:50 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Zamach terrorystyczny w Norwegii

145
Norweski dziennik "VG", którego redakcja ucierpiała w zamachu bombowym w Oslo, rozpoczął wczoraj akcję dla internautów. Jak dotąd dołączyło do niej prawie milion osób. Nie może tam zabraknąć Polaków.
http://polonia.wp.pl/title,Pokazmy-soli ... caid=1cbe3

Jeżeli ktoś wyraża takie życzenie:
http://www.vg.no/nyheter/innenriks/oslo ... =PL&page=0
Ostatnio zmieniony 28 lip 2011, 19:10 przez Abesnai, łącznie zmieniany 2 razy.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Zamach terrorystyczny w Norwegii

147
Szymon, nie przesadzaj. To jest akt solidarności, współczucia. Dałem z zaznaczeniem "Jeśli ktoś wyraża takie życzenie". Jest sens podważania znaczenia tego symbolicznego aktu ?
Ostatnio zmieniony 28 lip 2011, 19:16 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Zamach terrorystyczny w Norwegii

149
No dobra, to co w związku z tym Nebo proponujesz ? Zamknąć się i przyjmować wszystko z pokorą ?
Albo lepiej bo w powiązaniu z tematem - udawać głuchego, ślepego niemowę ?
Wiem że nic tym nie uzyskamy. Ale chociaż w ten sposób daję znać światu wśród wielomilionowego tłumu że wiem, współczuję i ... będę się modlił za ludzi, dzieciaki które tam zginęły. Chociaż tyle mogę zrobić.
Ostatnio zmieniony 28 lip 2011, 19:17 przez Abesnai, łącznie zmieniany 2 razy.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Zamach terrorystyczny w Norwegii

150
Zrobić rewoltę a la solidarność/Tunezja i wywalić tych bubków z rządu.
Zrobić coś z tym ZUS-em co buduje pałace z naszej kasy.
Opodatkować kościół.
Ostatnio zmieniony 28 lip 2011, 19:19 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 1 raz.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Wróć do „Świat w naszych oczach”

cron