Re: Islamizacja Europy

121
egoista99 pisze:Oczywiście Conanie,ze istnieje tysiące opcji....Tyle tylko ze gdy rozum spi budzą się demony..
Jednym z takich jest straszenie islamizacją...tyle tylko ze nikt nie mówi o tym,ze przy dzietności
w zachodniej Europie na poziomie 1,3 w ciagu 30 lat Europa calkowicie wymrze z zachodnich Europejczyków...zostana wiec tylko imigranci..albo pustynia..Jak widac lepszym wariantem dla niektórych jest pustynia...
Całkowite wymarcie to by było przy dzietności zero na osobę :P Generalnie to są bujdy, zaraz po wojnie w Polsce było 24 miliony ludzi, a 45 lat pużniej juz 38 milionów, więc fakt ze jakaś populacja aktualnie ma ujemny przyrost nie znaczy ze jest na wymarciu ;) To są takie jakby cykle, po okresie rozmnarzania się jak króliki, następuje uspokojenie, kiedyś takim ogranicznikiem były wojny i zarazy, teraz ludzie sami się trochę ograniczają, a bynajmiej w Europie, dlatego niemartw się, pustyni nie będzie, z imirgantami czy bez nich. Mnie osobiście nie obchodzi jak sobie tam na zachodzie zyją, no ale jesteśmy w tej Uni Europejskiej, i oni niekiedy prubują na nas wpływać abyśmy tez zamienili kraj w multikulturową metropolię, w stylu zachodnim, tak jak kiedyś Ruscy nas naprawiali z tym swoim komunizmem.
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2013, 17:56 przez Conan Barbarzynca, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Islamizacja Europy

122
Łoj ..Conan ...aby następowało tylko odtworzenie narodu to dwoje rodziców powinno miec dwoje dzieci...W Polsce dwoje rodziców ma 1,3 dziecka ( oczywiście ze średnio ) Łatwo wiec wyliczyć ze
do 2050r. ludność Polski będzie malała średnio o milion osób na dekadę. Już do 2030r. powstanie na terenie kraju sporo obszarów depopulacyjnych, czyli takich, gdzie liczba ludności spada. W następnych dwóch dekadach ubędzie ponad 4 mln, co spowoduje, że w wielu regionach Polski powstaną, podobne do tej z regionu Bieszczad, demograficzne pustynie W ostatnich latach przy współczynniku 1,2-1,3 rodziło się od 350 do 418 tys. dzieci. Przy utrzymaniu się tego współczynnika reprodukcji prostej w kolejnych pokoleniach, następne pokolenie będzie liczyć ok 200 tys., a kolejne ok. 100 tys. I jest to założenie optymistyczne, gdyż nie uwzględnia coraz większej emigracji. W praktyce kontynuacja obecnego trendu oznaczać będzie rozpłyniecie się naszego narodu w innych etnosach już za trzy pokolenia. Po raz pierwszy w naszej historii, w warunkach pokoju i braku zabójczych epidemii następuje proces samolikwidacyjny.
I to samo dzieje sie w całej Europie zachodniej...
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2013, 20:30 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: Islamizacja Europy

123
Egoist99 to niech Miastowi biorą przykład z tych co na wsiach w 60% gmin wiejskich i wiejsko miejskich przyrost naturalny wynosi średnio 3,2 a wieś niby pustoszej i wyjeżdżają do miast. w ostatnich 5 latach w połowie gmin wiejskich i wiejsko-miejskich przyrost naturalny wzrósł o 0,8 pkt. :)
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2013, 21:54 przez Twardostoj, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Islamizacja Europy

124
egoista99 pisze:Łoj ..Conan ...aby następowało tylko odtworzenie narodu to dwoje rodziców powinno miec dwoje dzieci...W Polsce dwoje rodziców ma 1,3 dziecka ( oczywiście ze średnio ) Łatwo wiec wyliczyć ze
do 2050r. ludność Polski będzie malała średnio o milion osób na dekadę. Już do 2030r. powstanie na terenie kraju sporo obszarów depopulacyjnych, czyli takich, gdzie liczba ludności spada. W następnych dwóch dekadach ubędzie ponad 4 mln, co spowoduje, że w wielu regionach Polski powstaną, podobne do tej z regionu Bieszczad, demograficzne pustynie W ostatnich latach przy współczynniku 1,2-1,3 rodziło się od 350 do 418 tys. dzieci. Przy utrzymaniu się tego współczynnika reprodukcji prostej w kolejnych pokoleniach, następne pokolenie będzie liczyć ok 200 tys., a kolejne ok. 100 tys. I jest to założenie optymistyczne, gdyż nie uwzględnia coraz większej emigracji. W praktyce kontynuacja obecnego trendu oznaczać będzie rozpłyniecie się naszego narodu w innych etnosach już za trzy pokolenia. Po raz pierwszy w naszej historii, w warunkach pokoju i braku zabójczych epidemii następuje proces samolikwidacyjny.
I to samo dzieje sie w całej Europie zachodniej...
Łoj...Egoisto...to chyba klasyczny przykład zjawiska co się zwie CZARNOWIDZTWO :D Kilkudziesięco milionowy naród nie zniknie sobię od tak, tylko dlatego ze część ludzi straciła sens istnienia albo poleciała myślami w nirwanę :P Skoro 70 lat temu ludzie nagle dostali natchnienia i w ciągu półwiecza zwiększyli populację o ponad 50% to dlaczego niby mieli by tego niepotrafić za 20 czy 30 lat? Niewiemy jakie będą trendy za kilkadziesiąt lat, poza zwykłym czarnowidztwem to nic nie wskazuje na stałość aktualnych trendów, gdyby były ku temu jakieś większe przesłanki to rozum wręcz nakazywał by zbudzić demony :rolleyes: A puki co to niech sobię słodko śpią. Podczas takiej zarazy zwanej czarną śmiercią w połowie XIV wieku poszła do piachu w ciągu paru lat 1/3 populacji Europy, a niektóre dane mówią nawet o 60%, a jakoś narody Europejskie nie wygineły, ba nawet od razu zaczeli od nowa swoje wojny, no ale gdyby słuchali tych biczowników co się pałętali po ulicach i wieszczyli sąd ostateczny i koniec świata to faktycznie tylko się powiesić albo pokutować :D :D :D
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2013, 23:04 przez Conan Barbarzynca, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Islamizacja Europy

125
Pewno ze nie za pomocą hocus-pokus i machania kijkiem...lecz na przestrzeni 3-4 pokoleń..
Wystarczy yzerknąc na badania demograficzne Polski..
cyt.."Dziennik Gazeta Prawna" podaje, że w Polsce wskaźnik dzietności jest równy 1,3. Na świecie, na 228 krajów nasz kraj zajmuje 208 miejsce. Specjaliści są zgodni w swoich ocenach. Zbliża się do nas zapaść demograficzna.W Polsce, żeby została utrzymana stabilność gospodarki i społeczeństwa, powinno rodzić się 600-650 tysięcy dzieci. Tymczasem, według szacunków, w tym roku urodzi się ich zaledwie 380 tysięcy.
http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/polska ... 76100.html

Szacuje się, że w 2012 r. - w stosunku do 2011 r. - liczba osób w wieku produkcyjnym zmniejszyła się o ok. 117 tys., w tym o 100 tys. w wieku niemobilnym"
..Według GUS aktualnie na każde 100 osób w wieku produkcyjnym przypada 29 osób w wieku przedprodukcyjnym oraz 28 osób w wieku poprodukcyjnym, podczas gdy w 2000 r. było to odpowiednio 40 i 24, a w 1990 roku - 50 i 22
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2013, 8:56 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: Islamizacja Europy

126
Egoista ale teraz roczniki 85,86,87,88 i 89 biorą się do roboty a w tych latach mieliśmy gwałtowne skoki przyrostów. Zresztą zwróć Uwagę, że:
- Wskaźnik dzietności określa ilość Urodzeń do ilości Kobiet w wieku rozrodczym:
Współczynnik dzietności (takze: poziom płodności) (ang.: Total Fertility Rate - TFR) – współczynnik określający liczbę urodzonych dzieci przypadających na jedną kobietę w wieku rozrodczym (15-49 lat).
Zwróć uwagę, że Kobiety w wieku 15-18 lat nie powinny być brane pod Uwagę dlatego, że jest to nielegalne (jest takie coś jak molestowanie nieletniej) i skoro tak to wpływają na zmniejszenie wskaźniku gdyż pod TYM względem są bezużyteczne w tym wieku. Jakkolwiek zdarzają się wpadki nastolatek ale nie przesadzajmy po za tym powinno się odjąć wszystkie zakonnice, które też dzieciów mieć nie powinny.

- Przyrost naturalny obliczymy wzorem: Pn=U-Z gdzie:
U - liczba urodzeń
Z - liczba zgonów

Teraz ludzie dłużej żyją i nie odchodzą do Nawi "zbiorowo" tylko bardziej w układzie rozproszonym (ilość zgonów spadła dla całego Kraju.)

Dla porównania:
"1980 rok ur.692798 zm.350203 współczynnik urodzeń 2,42
1991 rok ur.547719 zm.405716 współczynnik urodzeń 2,05
2011 rok ur.390069 zm.376000 współczynnik urodzeń 1,30"
Cytowane za http://pl.wikipedia.org/wiki/Ludno%C5%9B%C4%87_Polski

Zwróć Uwagę, że w latach 80 był wyż demograficzny a ogół ludzi planuje rodzinę a nie ledwo co skończy 18 lat wpada i przed Ołtarz Ślubowanie czynić. :)
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2013, 10:29 przez Twardostoj, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Islamizacja Europy

128
Baabcia jak Ci się marzy Harem to nie wciskaj tego innym może.

Może poczytaj na razie treść wątku a nie tylko wybiórcze posty gdyż wtedy jest to wyrwane z kontekstu.

Ja tak sobie myślę, że takie wyrywanie czyichś wypowiedzi z kontekstu przez Ciebie w rzeczywistości świadczy nie o mądrości a o...:)

Tak sobie myślę, że osoba udająca "mondrom" właśnie się zdradziła ze "swoiom ...:)"

__________________________________________________
Conan Barbarzynca pisze:Tekst Egoisty o spadku populacji był jego argumentem w dyskusji i miał związek z tematem,
Ps.: Na wniosek Conana stwierdzając zasadność argumentów Wcześniejsza Moderacja została cofnięta.
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2013, 10:50 przez Twardostoj, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Islamizacja Europy

129
baabcia pisze:Offtopic o przyroście naturalnym wydzieliłem do tematu http://imladis.p2a.pl/viewtopic.php?id=6732 - Twardostoj

zawsze mówiłam, że wielożeństwo to świetny pomysł

Twardostoj zadbał by o pokaźny harem uporządkowany do bólu

żadnego chaosu wiadomo kiedy, która rodzi itd

ten islam to całkiem przydatny

dobry wątek
to że nie rozumiesz nie ma specjalnego wpływu na to co rozumie ktokolwiek inny

widać coś tu było nie tak kiedy wyrwałeś po moim wpisie swoje post stąd

wiem co skomentowałam i jak

streszczę Ci

wyobraź sobie, że reszta świat może mieć w nosie co próbujesz narzucać inny w formie wykładów mędrca

co innego pisać co sie myśli a zupełnie co innego innym mówić co mają myśleć i robić inni

nie mam nadziei że pojmiesz ale moze powstrzymasz się od narzucania swojej wizji świata, lepiej by było gdybyś postanowił nią zainteresować ludzi a nie ich poprzerabiać

moderator poprawia posty userów czerwonym wyraźnym wpisem a nie jakimiś uwagami porządkowymi dotyczącymi jego procesu myślowego


co to za badziewie ? wpisałeś niechlujnie w mój post? już pomijam jak on się ma teraz do tego co tu zostało ale to już wymaganie ponad rzeźnickie moderowanie poniewczasie

widzisz problem w tym, ze może tak być, ze ja rozumiem co robisz i dlaczego nawet kiedy Ty nie bardzo nad tym panujesz - ale wcale nie mam zamiaru wykraczać poza dbanie o swój post i swoją wypowiedź a Ty pomyśl co teraz zrobić - jak nie mam racji to najlepiej nie rób już więcej nic;

jest dział o sposobach moderowania na Im to już czysto techniczna podpowiedź ale chyba zupełnie nadmiarowa nawet głupio mi to dodawać
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2013, 12:25 przez baabcia, łącznie zmieniany 1 raz.
przechadzam się pomiędzy [email protected]

Re: Islamizacja Europy

130
baabcia pisze:
Twardostoj zadbał by o pokaźny harem uporządkowany do bólu
widać coś tu było nie tak kiedy wyrwałeś po moim wpisie swoje post stąd

wiem co skomentowałam i jak
Wskaż więc na jakiej podstawie wysnułaś podkreślony wniosek. Nic podczas przenosin offtopicu do odrębnego wątku nie kasowałem. Jeśli natomiast by się zdarzyła taka konieczność to zawsze z stosowną Adnotacją i informacją poprzez PW dla jej Autora.
baabcia pisze:widać coś tu było nie tak kiedy wyrwałeś po moim wpisie swoje post stąd
Co było był offtopic z tematu Egoista zszedł na "pustynnienie" Ziemi i poruszył temat obniżonego przyrostu naturalnego. Więc zwróciłem mu Uwagę w jaki sposób się oblicza wskaźnik urodzeń.
co innego pisać co sie myśli a zupełnie co innego innym mówić co mają myśleć i robić inni
Toż nic innego nie robię i nie wygłaszam żadnych wykładów :)
moderator poprawia posty userów czerwonym wyraźnym wpisem a nie jakimiś uwagami porządkowymi dotyczącymi jego procesu myślowego
an także pilnuje porządku i tego by wątki nie zostały zaśmiecone. Zgodnie z Regulaminem forum
Zamieszczane wpisy powinny mieścić się w określonej tematyce działu, bez wypowiedzi o rażącej niezgodności z komentowanymi wątkami.
http://imladis.p2a.pl/viewtopic.php?id=3183

co to za badziewie ? wpisałeś niechlujnie w mój post?
Informację moderatorską o wydzieleniu offtopu do odrębnego wątku. Twój post nie miał z tamtą tematyką nic wspólnego. Więc pozostał.
___________________________________
Ps.: Zgodnie więc z powyżej zacytowanym regulaminem jeśli nasza wymiana zdań będzie postępowała to i Ją przeniosę do stosownego miejsca.

Ps 2.: Proszę o powrót na wątek wyjściowy Islamizacja Europy.
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2013, 12:48 przez Twardostoj, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Islamizacja Europy

131
Twardostoj pisze:Baabcia jak Ci się marzy Harem to nie wciskaj tego innym może.

Może poczytaj na razie treść wątku a nie tylko wybiórcze posty gdyż wtedy jest to wyrwane z kontekstu.

Ja tak sobie myślę, że takie wyrywanie czyichś wypowiedzi z kontekstu przez Ciebie w rzeczywistości świadczy nie o mądrości a o...:)

Tak sobie myślę, że osoba udająca "mondrom" właśnie się zdradziła ze "swoiom ...:)"

__________________________________________________

Ps.: Zrobił się mały offtopic i skorzystałem z swoich uprawnień proszę o kontynuację tematu na temat Islamizacji Europy.
Tak po mojemu to babci marzy sie bardziej poliandria niz uczestniczenie w harcach haremu..
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2013, 15:56 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: Islamizacja Europy

132
PS Jak widac jaks daje sobie rade z niesfornymi facetami.To potwierdza moja teze o poliandrii dla babci
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2013, 16:00 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: Islamizacja Europy

133
Nachodzi mnie też pytanie : jak zapobiegać tym którzy wierza w islam a mieszkaja od dziesięcioleci
w krajach europejskich i Ameryce...

Czy należy przymusowo sterylizowac muzułmanki ?? A moze zabierac im co drugie dziecko i jak w czasach hitleryzmu oddawac dobrym ( A co to znaczy dobry ?? ) chrześcijanom..?? A moze po prostu strzelac jak do kaczek np w piatki tj dzień swiety muzułmanów..??

Pojawia się tylko pytanie : jak juz zostaną wystrzelani ..to kto bedzie wywozic śmieci ,czyscic szamba itd...Bo przecież MY tego nie chcemy robic...Tak gwoli przypomnienia ..gdy w jednym z miast amerykańskich wygnano Meksykanów..to dopiero po miesiacu uporano sie z góra śmieci...szybko przepraszajac sie z imigrantami


Treść poprawiona po konsultacji z Autorem i Adminem Forum - Twardostoj
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2013, 16:24 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: Islamizacja Europy

134
No i jak tu odnieść się do harców moderatora - hm uznała bym to za niezręczne ale post wysmarował do mnie potężny. Prace moderacyjno-demolujące trwały od 11 do 16 tak mniej wiecej - działo sie oj działo;

posty wyjechały,
wróciły,
wpisy w cudzych wątkach na temat lub nie - pojawiały się i znikały -
są róznokolorowe łoł

:bravo:

z uwag śmiesznych dostałam do dzienniczka: komentowanie postu moderatora okazło się nieodpowiednie bo post moderatora jest offtopiciem - no bywa :happy:
ale gdzie ja mogłam go skomentować?

:1:

sprzatnął sobie, pochwalił sie sprzątnięciem; po czym przywrócił i nie wpisał sobie nagany

:3:

Moderator przetrenowany :pompki:

dajemy radę? jak to dobrze, że to nie mój problem tak generalnie

bo od pisania po moich postach chyba odwiodłam 'moda' - posprzątał niebieskie bazgroły - i to lubię - dziękuje ślicznie :thx:

Egoisto świetnie wyczuwasz moje zboczenia - połączenie wielożeństwa z poliandrią oczywiście da się wdrożyć - będzie co moderować - :) etyczno społecznie;
tylko jeden warunek ja wybieram zestaw w obu wypadkach - to pewnie będzie komuna albo nietrwała struktura hipisowska jakiś squat zasiedlimy i będziemy sobie filozofować :kawa: pomiędzy ...

ps obiecuję zwracać szczególną uwagę na zalecenia pouczające - szkoda, że rzadko czytam ale jeśli tylko zauważę kliknę w "cytuj" i już będzie jasne - żeby nie być gołosłowną
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2013, 18:50 przez baabcia, łącznie zmieniany 1 raz.
przechadzam się pomiędzy [email protected]

Re: Islamizacja Europy

135
Egoisto świetnie wyczuwasz moje zboczenia - połączenie wielożeństwa z poliandrią oczywiście da się wdrożyć - będzie co moderować - etyczno społecznie;
tylko jeden warunek ja wybieram zestaw w obu wypadkach
Oj babci,babciu..Dyc w polandrii to kobiet a dyktuje kogo wybiera...( zresztą w monogamii tez...wiec jokpwą róznicę widzisz w wybieraniu ???)

PS Sam bym ocenzurował to co jest na czerwono ale az mnie świerzbiło by zadac tak prowokujace pytania.A z tym smietnikiem to chyba troche przesadziłaś ?? Nieprawdąz ??
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2013, 19:05 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: Islamizacja Europy

136
Twardostoj pisze:
Conan Barbarzynca pisze:Tekst Egoisty o spadku populacji był jego argumentem w dyskusji i miał związek z tematem,
Ps.: Na wniosek Conana stwierdzając zasadność argumentów Wcześniejsza Moderacja została cofnięta.
Baabcia zwróciłaś na to Uwagę? Raczej nie.

Zwracam UWAGĘ BY TRZYMAĆ SIĘ TEMATU "ISLAMIZACJA EUROPY".

WYCIECZKI PERSONALNE NIE BĘDĄ TOLEROWANE.
Twardostoj pisze:
baabcia pisze:
Twardostoj zadbał by o pokaźny harem uporządkowany do bólu
widać coś tu było nie tak kiedy wyrwałeś po moim wpisie swoje post stąd

wiem co skomentowałam i jak
Wskaż więc na jakiej podstawie wysnułaś podkreślony wniosek.
TĄ KWESTIĘ JAKOŚ POMINĘŁAŚ MILCZENIEM CZYŻBYM MIAŁ RACJĘ, ŻE SWOJE MYŚLI PRZYPISUJESZ INNYM?

JESZCZE RAZ ZAZNACZAM, ŻE PODCZAS PRZENOSIN NIC NIE UBYŁO.

Więc Bardzo Proszę zacytuj fragment mojego postu gdzie stwierdziłem, że chcę zadbać o "pokaźny Harem uporządkowany do bólu"
a jak nie masz nic do powiedzenia w temacie to nie pleć GŁUPSTW.
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2013, 19:08 przez Twardostoj, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Islamizacja Europy

137
O sorrki babciu !! to Stojacy twardo mnie ocenzurował...
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2013, 19:08 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: Islamizacja Europy

138
Oooo Qurde !!! Czy jedynym dyskutantem jestem ja...?? a reszta to moderatorzy i s-ka ??
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2013, 19:10 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: Islamizacja Europy

139
Twardostoj pisze:
Twardostoj pisze:
Conan Barbarzynca pisze:Tekst Egoisty o spadku populacji był jego argumentem w dyskusji i miał związek z tematem,
Ps.: Na wniosek Conana stwierdzając zasadność argumentów Wcześniejsza Moderacja została cofnięta.
Baabcia zwróciłaś na to Uwagę? Raczej nie.

Zwracam UWAGĘ BY TRZYMAĆ SIĘ TEMATU "ISLAMIZACJA EUROPY".

WYCIECZKI PERSONALNE NIE BĘDĄ TOLEROWANE.
Twardostoj pisze:
baabcia pisze: widać coś tu było nie tak kiedy wyrwałeś po moim wpisie swoje post stąd

wiem co skomentowałam i jak
Wskaż więc na jakiej podstawie wysnułaś podkreślony wniosek.
TĄ KWESTIĘ JAKOŚ POMINĘŁAŚ MILCZENIEM CZYŻBYM MIAŁ RACJĘ, ŻE SWOJE MYŚLI PRZYPISUJESZ INNYM?

JESZCZE RAZ ZAZNACZAM, ŻE PODCZAS PRZENOSIN NIC NIE UBYŁO.

Więc Bardzo Proszę zacytuj fragment mojego postu gdzie stwierdziłem, że chcę zadbać o "pokaźny Harem uporządkowany do bólu"
a jak nie masz nic do powiedzenia w temacie to nie pleć GŁUPSTW.
czemu wrzeszczysz? - wiem że nic nie rozumiesz to nazywasz to

pleceniem głupstw

osobiście dziękuje za zupełnie nie personalną wycieczkę - pozostaję zobowiązana - masz u mnie koszyczek, warkoczyki i chałeczkę

Poszukaj porad w swoim projekcie zadzieciania kraju będziesz na tropie haremu :rotfl1: - ludzki pan małolaty i zakonnice od 'zabierania się do roboty oszczędził - albo przeliczył siły na zamiary :idea:



egoisto dajemy radę

(bez podnoszenia głosu)

spoko - to jeszcze :2: potrwa chwilę - widzę, że pytania się mnożą a wyprawa po odpowiedzi wymaga ciszy nie podnoszenia głosu

ale user jest cierpliwy cóż mu pozostaje tłumaczyć tłumaczyć i tłumaczyć

:stu:
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2013, 19:25 przez baabcia, łącznie zmieniany 1 raz.
przechadzam się pomiędzy [email protected]

Re: Islamizacja Europy

140
egoisto dajemy radę

(bez podnoszenia głosu)
Babciu...A co to znaczy podnosic głos...??
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2013, 19:40 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: Islamizacja Europy

141
O Mój Boże....

czytam i czytam i nie wiem o co tak naprawdę poszło, odnoszę wrażenie, że każdy biorący udział w dyskusji czyta tylko siebie, nie lepiej czytać, a później zrozumieć co współrozmówca pisze?
zrobiliście taki węzeł gordyjski, że nie potrafię rozwiązać...
mam prośbę wytłumaczcie sobie tak prosto, jak cepem :D bo moderator chce dobrze, a przez Wasze ukryte myśli :ahah: niedobrze mu wychodzi...
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2013, 19:49 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Islamizacja Europy

142
Przepraszam....a o co chodzi ..?? bo jest jakowas awantura ..ale nie kumam o co chodzi...I co to znaczy podnosic głos..?? bo tez nie kumam...
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2013, 19:51 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: Islamizacja Europy

144
Do serca przytul psa,
Weź na kolana kota,
Weź lupę popatrz - pchła,
Daj spokój, pchła.. to też istota...
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2013, 19:54 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: Islamizacja Europy

145
baabcia pisze:bidulek - oj jak mi go żal

(co do podnoszenia głosu to net etykieta - takie tam drobiazgi :) )
Hmmm...przeczytałem ...ale ani słowa nie ma o tym..http://netykieta.prv.pl/
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2013, 20:11 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: Islamizacja Europy

146
egoista99 pisze:Pewno ze nie za pomocą hocus-pokus i machania kijkiem...lecz na przestrzeni 3-4 pokoleń..
Wystarczy yzerknąc na badania demograficzne Polski..
cyt.."Dziennik Gazeta Prawna" podaje, że w Polsce wskaźnik dzietności jest równy 1,3. Na świecie, na 228 krajów nasz kraj zajmuje 208 miejsce. Specjaliści są zgodni w swoich ocenach. Zbliża się do nas zapaść demograficzna.W Polsce, żeby została utrzymana stabilność gospodarki i społeczeństwa, powinno rodzić się 600-650 tysięcy dzieci. Tymczasem, według szacunków, w tym roku urodzi się ich zaledwie 380 tysięcy.
http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/polska ... 76100.html

Szacuje się, że w 2012 r. - w stosunku do 2011 r. - liczba osób w wieku produkcyjnym zmniejszyła się o ok. 117 tys., w tym o 100 tys. w wieku niemobilnym"
..Według GUS aktualnie na każde 100 osób w wieku produkcyjnym przypada 29 osób w wieku przedprodukcyjnym oraz 28 osób w wieku poprodukcyjnym, podczas gdy w 2000 r. było to odpowiednio 40 i 24, a w 1990 roku - 50 i 22
Twardostoj sugerował aby nie kontynłować tutaj tego wątku, zresztą ja juz napisałem dlaczego mnie nie przekonuje argument o depopulacji i podałem swoje argumenty, dziś jest tak a jutro moze być inaczej, zato o ziemie to się wojny toczy, ja bym tak łatwo terenu nie oddawał tylko dlatego ze aktualnie się kobitkom dzieci rodzić niechce ;) W bitwie pod Kłuszynem tez Szujski miał więcej wojska od Zółkiewskiego, idąc takim tropem rozumowania to Szujski powinien wyjść na przeciw i powiedzieć -"mości Zółkiewski bądż pan rozsądny przecierz jest nas więcej, to do nas nalezy przyszłość, poddaj się pan"- ale jak wiadomo z histori Zółkiewski się nie poddał :P Kto przychodzi do nas jako gość chcący zyć pośród nas to spoko, ale jak ktoś chce ustalać u nas swoje prawa to juz się nazywa "podbój", dlatego taki argument to brzmi jak nawoływanie do kapitulacji, no bo właśnie w takim kontekście ześ to przedstawił Egoisto, ze niby mamy oddać co nasze bo im się więcej dzieci rodzi a my jesteśmy skazani na zagładę :D
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2013, 20:52 przez Conan Barbarzynca, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Islamizacja Europy

147
Conan...Ten watek Stojacy twardo przeniósł obok...Ale ponownie zacytuje ci podany przeze mnie
przykład : Jezeli dwie pary rodziców maja po jednym dziecku to w trzecim pokoleniu urodzi sie tylko jedno dziecko ( wnuk ) czyli populacja spadnie z 4 ludzi do jednego...I to samo dzieje sie w Polsce
Aby nacja mogła przetrwac w tej samej liczebnosci w ciagu 25 lat MUSI byc dzietność 2,11 ( czemu powyzej 2 ?? bo nie wszystkie kobitki znajduja mężów i nie wszyscy chłopcy sa tak ładni by miec żony ..)
PS Tak a pro po to Zółkiewscy to ród wyznajacy prawosłwie . Dziad hetmana Mikołaj Żółkiewski został nazwany przez jednego z historyków "szlachcicem polskim świeżo co z ruskich bojarów wykutym". Ojciec hetmana Stanisław Żółkiewski był twórcą materialnej pozycji rodu. On właśnie, początkowo gorliwy wyznawca prawosławia oraz w sensie kulturowym Rusin dokonał konwersji swego rodu po kilku generacjach z powrotem na katolicyzm, chociaż inne gałęzie Żółkiewskich stały się ostoją kalwinizmu.
Wiec śmieszą mnie takie zadecia o polskich hetmanach w kontekscie dzisiejszego pojmowania...
bo gdyby dzisiaj ten Rusin Zółkiewski przybyłby do Polski ..to zostałby przyjety czy wydalony z kraju pradziadów..???
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2013, 21:47 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: Islamizacja Europy

148
egoista99 pisze:Wiec śmieszą mnie takie zadecia o polskich hetmanach w kontekscie dzisiejszego pojmowania...
bo gdyby dzisiaj ten Rusin Zółkiewski przybyłby do Polski ..to zostałby przyjety czy wydalony z kraju pradziadów..???
Tak obocznie zbaczając delikatnie z tematu odpowiem.

Przeze Mnie TAK byłby przyjęty Rusin to też Słowianin. Więc Brat z Krwi i Kultury.
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2013, 22:02 przez Twardostoj, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Islamizacja Europy

149
egoista99 pisze:Conan...Ten watek Stojacy twardo przeniósł obok...Ale ponownie zacytuje ci podany przeze mnie
przykład : Jezeli dwie pary rodziców maja po jednym dziecku to w trzecim pokoleniu urodzi sie tylko jedno dziecko ( wnuk ) czyli populacja spadnie z 4 ludzi do jednego...I to samo dzieje sie w Polsce
Aby nacja mogła przetrwac w tej samej liczebnosci w ciagu 25 lat MUSI byc dzietność 2,11 ( czemu powyzej 2 ?? bo nie wszystkie kobitki znajduja mężów i nie wszyscy chłopcy sa tak ładni by miec żony ..)
PS Tak a pro po to Zółkiewscy to ród wyznajacy prawosłwie . Dziad hetmana Mikołaj Żółkiewski został nazwany przez jednego z historyków "szlachcicem polskim świeżo co z ruskich bojarów wykutym". Ojciec hetmana Stanisław Żółkiewski był twórcą materialnej pozycji rodu. On właśnie, początkowo gorliwy wyznawca prawosławia oraz w sensie kulturowym Rusin dokonał konwersji swego rodu po kilku generacjach z powrotem na katolicyzm, chociaż inne gałęzie Żółkiewskich stały się ostoją kalwinizmu.
Wiec śmieszą mnie takie zadecia o polskich hetmanach w kontekscie dzisiejszego pojmowania...
bo gdyby dzisiaj ten Rusin Zółkiewski przybyłby do Polski ..to zostałby przyjety czy wydalony z kraju pradziadów..???
Kurcze Egoisto wydajesz się fajnym czowiekiem ale to mnie rozlużniają często te Twoje teksty :D Nobo co ma piernik do wiatraka, Zółkiewski dowodził armią Reczpospolitej i był Hetmanem koronnym, katolikiem zresztą co było wyrażnie napisane w linkach przez Ciebie podanych kiedy dyskutowaliśmy o tym w innym temacie, a bitwę pod Kłuszynem podałem jako przykład takiego a nie innego podejścia do sprawy a nie zeby wychwalać dawne sukcesy wojsk polskich w tym temacie ;) Skoro zaraza zabijająca połowę ludzi w krótkim czasie nie jest w stanie wyniszczyć danej populacji to i trendy rozrodcze rozłorzone na kilkadziesiąt lat o niej nie przesądzają.
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2013, 22:04 przez Conan Barbarzynca, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Islamizacja Europy

150
heheheh...Odpowiedz to Ukraińcom pracującym w Polsce....Ciekawy jestem co ci powiedza o traktowaniu ich przez Polaków....
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2013, 22:04 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Wróć do „Świat w naszych oczach”

cron