Re: Kategoryzowanie, szufladkowanie i przylepianie łatek.

31
Twardostoj pisze:Baabcia Ja niczego nie robię pochopnie mam oczy i widzę oraz mam rozum i Myślę a Umysł mam Analityczny. Jeśli ktoś w jednym miejscu pluje Jadem a w drugim Nawołuje do Miłości Bliźniego, w jednym miejscu rozdaje łatki na lewo i prawo a w drugim pisze by nie oceniać innych to jest na takie zachowanie tylko jedno słowo nie sądzisz?
zaraportowałam - na mój gust to rozstrzelasz temat takimi atakami personalnymi


Pomijam agresywne wpisy ku pamięci zachowałam cytat - prosze uszanować mój spsób nie kasować'

Czy jest mozliwe cokolwiek w życiu bez oceny?

a czy mamy prawo oceniać ludzi?

'Lubię Zuzie' - można czy nie - ocena czy nie?
Ostatnio zmieniony 29 sty 2014, 14:46 przez baabcia, łącznie zmieniany 1 raz.
przechadzam się pomiędzy [email protected]

Re: Kategoryzowanie, szufladkowanie i przylepianie łatek.

32
Twardostoj pisze:Postawa jest nierozerwalnie związana z Człowiekiem a więc ocena Postawy jest również Oceną Człowieka to są Naczynia Połączone mówiąc językiem Fizyka.
Twardostoj:
ponownie - skoro tak uwazasz, to i tak czynisz. Ale zauwaz ze to postawa jest wynikiem czlowieka, a nie odwrotnie - ubranie do pewnego stopnia swiadczy o czlowieku, tym niemniej czlowiekiem nie jest - ubrania sie zmienia, ubrania moga nam pasowac lub nie - odrzucam to co mi nie pasuje: zostaje czlowiek. Czlowieka nie odrzucam.
Ale oczywiscie - masz prawo oceniac co i jak ci sie podoba, tylko ze to jest Twoje widzenie czegos. Po co naduzywasz duzych liter?
Baabciu, niepotrzebnie, moze niech w koncu sie przedrze na swiatlo dzienne ten klebek tajonych zlosci.
Ostatnio zmieniony 29 sty 2014, 14:50 przez ayalen, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Kategoryzowanie, szufladkowanie i przylepianie łatek.

34
Ayalen owszem Postawa reprezentowana przez Człowieka może się zmieniać lecz i wtedy zmienia się i Ocena owego Człowieka lecz dopóki dana Osoba ma daną Postawę/Światopogląd to i Ocena owej Postawy/Światopoglądu jest oceną danego Człowieka gdyż to jest nierozerwalnie związane niczym wierzch z podszewką. Gdyż jak odejmiesz Postawę/Światopogląd to zostaje Ci jedynie Sama Anatomia/Fizjonomia czyli Materia bez Osobowości.
Ostatnio zmieniony 29 sty 2014, 17:54 przez Twardostoj, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Kategoryzowanie, szufladkowanie i przylepianie łatek.

35
Twardostoj, sadze ze potrzeba oceniania swiadczy o niedojrzalosci, o utknieciu na poziomie szkolki. Nie utozsamiam czlowieka z tym co nosi, uwzgledniam ze z pogladow sie wyrasta, takze i to ze kazdemu zdarzy sie cos nalozyc lewa strona. Cos Cie gnebi w zwiazku z tymi ocenami?
Ostatnio zmieniony 29 sty 2014, 20:16 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Kategoryzowanie, szufladkowanie i przylepianie łatek.

36
Drażni Mnie tylko to co opisałem w jednym z wyższych postów.

Tak już jest, że poglądy są tożsame z Człowiekiem je wyznającym inaczej nie mówimy o Indywidualnej Osobie a o Samej Materii/Ciele Powłoce Doczesnej a nie o Osobie pod względem powłoki doczesnej można mówić tylko o Gatunku Homo Sapiens Sapiens a nie o całej Masie różnych Osobowości. Widzisz po odjęciu Osobowości jesteś tylko Materią, która została nazwana już przez Biologów i niczym więcej to właśnie Osobowość świadczy o tym, że jesteś jednostką Indywidualną a Indywidualne Spojrzenie jest wskazane gdyż ukazuje różnorodność co też jest wskazane gdyż inaczej życie byłoby jak Papier Toaletowy szare, długie, nudne i do D**y. :D
Ostatnio zmieniony 29 sty 2014, 21:46 przez Twardostoj, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Kategoryzowanie, szufladkowanie i przylepianie łatek.

37
O Matyldo jedyna - a mowiac po ludzku to co chcesz powiedziec? Szyfrem nadajesz, znow mam Cie wypisac?
No to zobaczmy:
drazni mnie/czlowiekiem/idywidualnej/osobie/samej/materii/ciele/powloce/doczesnej/osobie/gatunku/homo/sapiens/sapiens/masie/osobowosci/materia/biologow/osobowosc/indywidualne spojrzenie/papier/toaletowy/dupy
Drazni Cie indywidualne spojrzenie? Dlaczego? Wiesz, nawet w grupie osob patrzacych na to samo, kazda z tych osob bedzie widziala to cos na swoj, niepowtarzalny sposob.
Ostatnio zmieniony 29 sty 2014, 22:09 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Kategoryzowanie, szufladkowanie i przylepianie łatek.

39
Moze nie wiesz ze nadajesz na ultra krotkich - podswiadomosc kwiczy. Niewazne. To coz ja Ci poradze ze tak mnie postrzegasz, skoro ja mowie o ubraniu, a Ty je utozsamiasz z tym ktory je nosi. W szufladach spoczywaja ubrania, nie ludzie jednak, prawda?
Ostatnio zmieniony 30 sty 2014, 11:56 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Kategoryzowanie, szufladkowanie i przylepianie łatek.

41
moze i swiadczy, ale nie jest nami, i nie tworzy nas - poglady sie zmieniaja, ludzie sa, wyrazajac postawa poglady. Zrodlem jest czlowiek zanurzony w swiecie, i ogladajacy ten swiat - jak i na ile moze i zdola.
Pytalam dlaczego naduzywasz duzych liter? Chcesz pogadac na pw?
Ostatnio zmieniony 30 sty 2014, 13:11 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Kategoryzowanie, szufladkowanie i przylepianie łatek.

45
By je podkreślić na tym polega Ekspresja przekazu. Ja zawsze byłem zdania, że należy pisać Dokładnie tak Samo i z użyciem tych Samych Słów jakie byśmy stosowali w przekazie Werbalnym/Ustnym. Dlatego też każdy Mój Post należy brać Dosłownie a nie doszukiwać się drugiego dna. Gdyż gdybym pisał Szyfrem to nikt by go nie zrozumiał nie posiadając Klucza Dekodującego a przecież nie o to idzie w Dyskusji. :D
Ostatnio zmieniony 30 sty 2014, 17:56 przez Twardostoj, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Świat w naszych oczach”

cron