Re: Władimir Władimirowicz Putin I

61
Problem tylko w tym ,ze Niemcy nie chcą Śląska ..a USA ..Polski..Łatwiejszy jest podbój ekonomiczny...
Ostatnio zmieniony 08 lis 2014, 16:50 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: Władimir Władimirowicz Putin I

63
Tylko czym...??? Nawet juz polska wódka należy do francuskiego koncernu Pernod Ricard.
Ostatnio zmieniony 08 lis 2014, 20:25 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: Władimir Władimirowicz Putin I

64
PS Jutro jest niedziela wiec świetuje ..w poniedziałek dzien wolny a w środe świeto !!! W czwartek i piatek wezme wolne....Moze wiec ten podbój zaczniemy od następnego tygodnia ....????
Ostatnio zmieniony 08 lis 2014, 20:27 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: Władimir Władimirowicz Putin I

66
Taaa...Masz rację !!! W niedziele bedzie mozna poleżec ..dłuzej z ta podbita...
Ostatnio zmieniony 09 lis 2014, 11:22 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: Władimir Władimirowicz Putin I

67
A może podbijemy Czechy? Z nimi zawsze szło łatwo, bo to pacyfiści, którzy nie stawiają raczej oporu, a dobre piwo zawsze się przyda. :ahah:
Ostatnio zmieniony 09 lis 2014, 19:12 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Władimir Władimirowicz Putin I

69
mordotymoja pisze:W ramach ruchu oporu mogą zacząć sikać nam do tego zdobycznego piwa :rotfl1: .
Cholera, o tym nie pomyślałem... :)
Ostatnio zmieniony 09 lis 2014, 21:08 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards
ODPOWIEDZ

Wróć do „Świat w naszych oczach”

cron